• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
juu tak to uz je lepsi cena kurna
kay nemaj :slight_smile:) je jen tahle oranz :slight_smile: ale je pekna ..ja etda nesla na ebay jeste jednu levnejsi a rozmer 200x150cm a v modre..ale nestaci mi pro ni tetka dojet do dovci kurna
13. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
jé tak já bych tu modrou brala, ale na ebay tomu nerozumím.. nechám to asi na příští rok, stejně to asi letos moc neužijeme..
13. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Tak dneska vlezl Honzík pod hřib s tekoucí vodou jen dvakrát a pak se poučil :sweat_smile: A pak chvíli stál u okraje bazénku a držel se a bez nás, to stání mu fakt jde líp a líp v tom bazénku.
A pak jsme ho uspali v golfkách a šli na pivo a H. nás převezl a spal rekordní 2 hodiny a to jsme seděli u hudby atd., nechápu.
tetes, ještě k tý tchýni. Moje máma si taky hrozně často odporuje: "nedávej mu furt toho dudlíka" a v jiný situaci mu ho sama dává. S jídlem totéž atd. atd., proč nás sakra nenechaj si to dělat po svým?´My jsme v sobě x krát denně kvůli podobným hovadinám, často to mlčky přejdu, často ne a už jsme v sobě. Dneska jsem už angažovala P., ať pro nás přijede, že to balím, ale táta mi to začal jakoby vyčítat, jak to tady honzíkovi svědčí a já bych se sbalila, je to fakt, s mámou jsme se usmířily, H. má fakt tady hodně možností k rozvoji, nějak se budeme s mámou snad krotit. Zkusím mlčet.
S prdama si myslím totéž co ty, to už by se projevilo.
Rehos, Filda si užívá s manžou na cestách? To bude mít zážitků!
Pajdi, kdybys neprala a nežehlila, tak by H. buď chodil do práce nahej, nebo by si vypral :sweat_smile:
Milu, omluvám se za naznačování voblizu s blééé kolegou :grinning:
S miminkem tvé pocity si docela umím představit z minulosti, to je síla, je to síla, já se dnes dozvěděla o těhu kámošky 2. dítě a malilinko mě to taky vzalo a to jsem já kráva už za vodou a snažíme se o 2. teprve teď, no síla, chápu, ale už jen měsíc, jak píšou holky. Jestli ne, tak to pak nějak pořešíme, ale dopředu musíme být pozitivní, ty naděje na // po IVF teď máš hrozně velký, operace, vyčištění...
Leni, 10 vajíček super, tak ať se hezky množí!
Evi, takže Hobit cvíčo dobrý? Já jsem dost zvědavá na to naše! Ladunka už péruje na 4? Šikulka :slight_smile:
Rehos, gratuluju k chůzi Maru!
Kay, kdyžtak dej Paralen nebo Nurofen, zítra, max. pozítří to bude dobrý, když víšš, že je to z očka, tak je to hned lepší než jiná nemoc. M. furt nic doma? Njn, my máme vždy očekávání, že až a ono mnohdy nic :frowning2:
13. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Lao:jako no jo ty voe, o prdíkách, ale kdyby jste věděly kolik si toho nechávám pro sebe :grinning: jakože jsem M. masírovala bříško tím pupíkem a on mi za odměnu nasral do ruky...... :grinning: nebo že začal kadit a P. mu dal pod zadeček bodýčko a náš čistotný Míšanek si ho ještě počůral a P. mi s hrdostí oznamoval jka zachránil podložku na přebalováku a já na něj, že jsem teda zvědavá,jak mu to body teď dotane přes hlavu :grinning: Takže fekálních historek jste ušetřeny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kay:no já až tak moc nezuřila, tohle ve mě nijak moc nezůstává pokud to nebude pokračovat, P. jsem pak venku řekla, že se mu pomátla máti a víc jsme to neřešili.On třeba choval malou,aby si odříhla po jídle a pak s ní chodil a malá se ublinkla a jeho máti na to řekla,že je to protože s ní chodil....tak P. obrátil oči v sloup a řekl, ale prosím tě.....Ale tak na tom nic nezměníme,stejně si to uděláme po svém,takže dokud je to ve snesitelné míře, dohadovat se nebudu. Zatím!
Do háje vypadla mi přávě plomba, to mám z toho,že žeru večer banánové chipsy :angry:
Puzzi:no,na to že je tam máti po delší době druhý den, tak asi slušný výkon,co? :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
rehos maru je fkat sikula za chvilku bude behat po svejch ...a filda ma super prazdniny ..bych mu je i zavidela kdybych nevedela co to obnasi pro tu matku :frowning2:(((
puzzi to je super ze honzik takhle hezky sikovnej...a hele jako zase bych se nenechala mamou omezovat i kdyz asi je fakt ze to tam honzulakovi svedci...ale ja proste nechapu proc furt ty matky a tchy prudej ty voe ..me by zajimalo jestli to nasim matkam delaly nase babicky
kay jo muzes dat paralen kids 100 .....fakt dobry pomaha to
13. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
puzzi, no snad už teplota klesla, byla jsme ji teď kontrovlovat a přišla mi už vlažná.. no já měla teda očekávání jasné a asi nic.. možná mu to budu muset říct, ale zas eby mi vadilo, kdybych věděla že to dělá jen proto že jsme mu to řekla.. já doufala, že třeba si vezme 2 hodiny Stelu na starost.. asi ne.. včera přeabili a když jsem chtěla ještě jednou tak řekl, že to musím dávkovat postupně.. a dneska když teda přebalil, tak mi ji strčil pod nos, jestli ji má jako i nakojit.. no moje nervy... asi se budu muset smířit s tím, že Stela bude na mě a on bude vydělávat ty prachy.. ale moc s emi tato varianta nelíbí..
13. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
tetesm no tak já ty vztahy neměla dobré už před těhu, takže já bych zuřila :grinning: ale je fakt, že Tvpoje řešení e asi příjemnější.. ve mě to zůstává..

jo Martin koupil nějaký paralen čípky, ale snad už ta teplota nebude.. možná byla i horká z toho jak plakala..
13. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Kay, bohužel, jen v této oranžové. Nakonec ji mám taky a já teda oranžovou můžu, takže jsem u vytržení :dizzy_face:
Aha, koukám, že už to Tek osvětlila :grinning:

Tetes :grinning: Jsem si učůrla :grinning: Takové pikanterie a ty nám je zatajuješ :grinning: :wink:
13. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Bré ranko, nejdříve včerejší hovnostory a pak vás dočtu.
Takže v sedm jsem šla Lukýna hezky umýt, byl už utahanej, tak aby se v klidu najedl a šel chrnět. Takže si beru čistého chlapečka do obýváku, dávám flašku a slyším prdíky, říkám dobrý z toho nic nebude. Tak papal přitom se mu zavírali oči a ani nedopil, dávám ho odkrknou a slyším prd u kterého si až tak nejsem jistá, že byl "suchej", beru ho do koupelny, vyndavám nožičky z noční košilky a už vidím - durchem durch, otvírám plenu a volám na P. ať mi přinese čisté vrchni kalhotky, Lukýn mi mezitím stihne dát do toho všeho i nožičky, takže se rozhoduju, že ho znovu vykoupu, než však stihnu sundat celou košilku, tak se mi Lukýno kompletně zebleje, volám na P. ať přinese čistou košilku. Lukyho pokládám na lehátko ve vaně, neuvědomuji si však, že jak je mokré tak i studené - dítě hází vytřeštěné oči dostává škytavku, umeju, usuším, dávám čistou plenu, košilku - naposlední chvíli zachytávám další už menší ublinknutí, jdu mu dát zbytek mléka, protože v bříšku toho asi moc nezůstalo. Nechávám odříhnout - tentokrát padá slina na moje tričko, beru do postýlky, pohladím a dítko se škytavkou usíná. Cestou z pokojíčku uklízím v koupelně poblitou podložku, přemáchávám pleny a jdu žehlit.
14. srp 2009 v 06:21  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Tetes takové historky a ty si tajem :grinning: .
Evi fajn, že se ti cvíčo líbilo.
Kay holka, ten tvůj manža by potřeboval trošku plácnout, aby se probral :confounded: .
Puzzi díky moc :slight_smile:, prostě jak se to všechno blíží, tak začínám mít strach,ale zvládnu to..co jiného mi zbývá :wink:.
No a já jdu dnes za ségrou a prckem, tak to mi zase vymluví díru do hlavy :sweat_smile: , on je strašně ukecanej :grinning: .
Zítra jedeme pro mamku na hory, byla tam na dovče s prostředním synovcem a v neděli pokud to vyjde bysme chtěli jet do akvaparku do Čestlic. Ještě jsme tam nebyli, tak jsme zvědavý.
Jo a Gucci co Grej a Kačenka?
Jani byla dnešní noc lepší?
Já spala jak nemluvně..včera jsme zase veverkovali ..ono holky teď bez té boule je to úžasný, manža říkal, že budeme muset ale zavírat okna :sweat_smile: .
14. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
Mel dobrá hovnostory :grinning: .
14. srp 2009 v 06:32  • Odpověz
Bre ranko devcatka,
tak si predstavte, ze jsem usnula vcera v sedm u zprav a probudila se dneska v sedm rano jen s jednim curanim, uuuzasna noc :wink: Jsem krasne vyspinkana :wink:

Jdu vas docist...
14. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Tetesko takove krasne story a ty nam je tajis, jsem se od plic zasmla hned po ranu :wink:
Mel no Luky je taky sikula, ti ukazal, ze bezplenkovou metodu az tak dokonale jeste nezvladate :grinning:
Kay tak rict mi L., ze se pece o dite musi davkovat, tak ho ma na krku celej den..snad je Stela vas obou ne..fakt proplesknout, aby se vratil do reality..
Leni boleni vajecniku je normalni, nesmi byt nefoukle brisko. Takove to tahani a pichani vajecniku budes mit jeste dlouho, ja je citila jeste na zacatku tehu..Ale to omdlyvani dobre neni :frowning2:
14. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Jani, teda hezky jsi se vyspinkala. :wink:
Tetes, fakt jako takové krásné story a ty nám ho neřekneš? Mě vždycky potěší, že se to neodehrává jen u nás. :dizzy_face:
Kay, manžel by fakt zasloužil. Nemáš zamražené nějaké mléko? Bych mu totiž na tohle řekla - jo můžeš, mléko je v mrazáku.
14. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
bréééééééé rááááááááááááánko

Jani: mám v plánu se poradit s dr. příští týden na poradně ohledně těch zad :wink: .... jinak včera se udělalo dost vedro nakonec odpo
Leni: dávej víc bacha a hlavně fakt pij
puzzi: Honzík už stojí? :fearful: týýýýjo to je borec
kay: co ten manža blbne
tetes: hovní story ve zkratce jsou super :grinning: ... s tou plombou jsi mi připomněla, že jdu v pondělí k zubakovi :confused:
mel: :grinning:
jani: super spaní, já taky usla hned po Přátelích, ale musela jsem vstávat brzy, jinak bych ještě hajala

jinak prochajda s Grej a Kačkou super, dost mě bolí nohy :grinning: , Kačka už je kusanec a má super modré oči, mám i nějaké foto tak můžu hodit na chvíli do alba
14. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Holky no spani uzasny, doufam, ze i dalsi noci budou takovehle...
No nic, jdu zehlit povleceni, pak rychle obed a ve dvanact tradaa zase do Podoli :wink:
14. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
bré ránko,tak jsem dnes volala do Pronatalu na výsledky :cry: a jsem špatná :cry:
skoro mi nic neřekli,akorát,že pokračují v kultivaci,když jsem se jich zeptala,kolik se jich vyvíjí,kolik oplodnili,atd,tak mi řekla,že tohle neříkají,že si mám zavolat zase zítra,ale že akorát říkají,buď že si mají přijet na transfér nebo o kultivaci,a u mě,že pokračují v kultivaci,to asi znamená,že dost odpadávají :cry:
14. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Leni co blbnes, to ze pokracuji v kultivaci je prave dobre, je lepsi zavadet starsi embrya..prosim te nepanikar. V Gestu to delali stejne, vzdy jen rekli, pokracujeme, volejte zitra...
14. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jani,děkuji,už to právě probírám s Mel na skypu :slight_smile: ,vy jste zlatíčka,hrozně mě držíte,já si právě myslela,že je to špatné,že jim odpadávají a čekají třeba na to jedno,které se chytí :frowning2:
a když by to bylo na dobré cestě,který den už by mohli udělat transfér?ve středu jsem byla na punkci,to už ve středu začínali odplodňovat?
14. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ježiši Leni, neblbni, to že pokračují je dobrá zpráva
jj ve středu hned po OPU začli oplodnovat, počítej ET zítra nebo v neděli
14. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Leni cim dyl embryjka vydrzi kultivaci, tim jsou silnejsi. Ty slaba odpadnou hned...
Ja byla na ET, 4 den po punkci, coz u tebe vychazi na nedeli, ale to nevim, jestli delaji. embryjka muzou kultivovat max 5 dni, coz je pondeli, pak je musi zavest.
Jinak jojo oplodnovali vcera, neoplodnene vajicko vydrzi max 12 hodin.
14. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Leni ty si truhlík :sweat_smile: , oni ti v Pronatalu nevysvětlili proč se dělá kultivace???? Přesně jak píšou holky, jsou dobrý proto ta delší kultivace. :wink:
14. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Milu,já vím,že jsem truhlík :grinning: ,tak jsem trošku zazmatkovala no :astonished: :sunglasses: :slight_smile:
ale děkuji všem za podporu,MOC MI POMÁHÁTE :wink:
14. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky, tak já už jsem zase vzhůru :sweat_smile: , koukám, že vstávám mezi prvními, to jsem ale ranní ptáče, co? :grinning: :grinning:
Tetesko- takové bezvadné hovno story a Ty nám ho ani nenapíšeš? :slight_smile:
Mel- taky dobrá story, bobku :sweat_smile: .
Guci- děkují za recept :wink: .
Leni- Ty jsi trdýlko, to je dobře, že je ještě kultivují! A pij jak jen můžeš, vypadá to fakt na ten OHSS, tak ať jej rozeženeš.
Jani- teď jsem si vzpomněla. Ty se můžeš slunit? Mě to dr. přísně zakázala, že to může způsobit předčasný porod a že se mám přímému slunci vyhýbat jak můžu. Zeptej se na to raději.
Jinak s tím spaním už to asi lepší nebude, já takhle spím taky asi od 20tt. Ale pak to doháním, jakmile H. odejde do práce. Takže od půl šesté do desíti je pro mě ideální doba.
14. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Pajdi no nevim, nikdo mi nic o sluneni nerikal a prozatim mi to nic nedela. Je fakt, ze na tom slunicku vydrzim max hodinku. A ty moje kamosky byly obe u more s posvedcenim dr., takze bych to tak dramaticky nevidela..
Pajdi no co se da delat, hlavne ze jsem se vyspala aspon dneska, hned mam vic energie a lepsi naladu :slight_smile:
Jo a vcera rano jsem sla v novem svetriku a vypada moooc dobre :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
no mě to vlastně dr. taky před týdnem říkal, že nemám chodit na slunce
14. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
No ono je to spis o prehrati a dehydrataci, ale to bych na tom slunku musela byt dlouho. a ja si na balkon beru hodne piti a kdyz je mi teplo, tak zalezu dovnitr a pak zase vylezu :wink:
14. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
jani: však jo :wink: , já na opalování vůbec nejsem a slunce mi ted v těhu vadí samo o sobě, ani mi to dr. nemusí říkat
14. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Gucci to mi vadilo na zacatku tehu, ted je to docela dobry. Jako udela se mi blbe, kdyz treba cely den chodim venku na slunci, to mi dobre nedela...
14. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojte,

jani to je fajn, že jsi se tak krásně vyspala :dizzy_face: s tím lsuněním mají holky pravdu, jako být na sluníčku neva, ale opalovat se nějak dlouho asi dobré není..

leni, neboj jak píšou holky, oni raději nic neříkají aby právě něco "nezakřikli". a doufám, že je ti líp.

s tím M. nevím, no chápu, že je těžké s po dvou měsících rychle přeorientovat na to že už nemusí spěchat a že se může dát do klidu..a navíc když je workoholik a dělá doma.. :slight_smile: a taky musí spadnout z výšin když ho všichni chválí, jak to dobře dopadlo.. :angry: ono si teď ale uvědomuju že každý rok jsme vždycky psala dopis ať už s eprobere, že už to nedávám.. a pak se probral.. jenže te´d jsme na to čekala jak na smilování, aby se konečně zapojil a nejde to zase tak rychle jak bych potřebovala a je to horší, protože s enejedná už o mě.. no asi hodíme řeč..
A Stleinka teda večer probrečela, pak usla hned a spala asi se dvěma nahozením dudlíku do půl šesté a pak až do půl 10 s jedním nebo dvěma kojením.. (to už si nepamatuju :grinning:) a teď ráno začla plakat zase když jsme jí sundávala ty náplasti a opět neutišitelně, ale zase usnula v posýlce, tak jak se probere zkusím ji změřit. snad už se z toho vyspí.. :unamused:
14. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.