• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni tak fajn...zažeň chmury, snaž se pořádně chlastat a dneska máš za úkol vychlastat minimálně 4 litry ať chceš nebo ne! A to je rozkaz :wink: .
Jj, slunce v těhu prý nejni úplně nejlepší, ale pokud je to tak, jak píše Jani, tak si myslím, že pohoda.
Pajdi dobrééééééééééééééé rááááááááánoooooooooo :grinning: :dizzy_face: .
14. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Jani- tak snad to neva. Já jsem na tom stejně jako Guci- taky mi teď v těhu slunce strašně vadí. Tak že by přeci jen Guci holčička? :sweat_smile:
Mili- dobré ráno :grinning: .
14. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
ježiši Pajdi :grinning: to je jako nějaká další pověra :grinning:
ted mi psala kámoška, že mám špičaté břicho, že určo bude kluk, jsem myslela, že je to naopak :grinning:
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Gucci nespekuluj, vzdyt vis, i kdyz ne na 100% :wink: Jo a na 100% to budes vedet, az to vyleze :wink:
14. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
no furt myslím na Guče jako na mimi, on to fakt ten dr. neříkal moc přesvědčivě
14. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Guci- já mám kulaté břicho a čekám dvě holčičky. Jani má taky kulaté bříško a čeká kluka. Ty máš špičaté, takže by jsi měla čekat co? :sweat_smile: Na tohle se nedá spoléhat.
14. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes je tu pod mrakem, celý ráno pršelo, už naštěstí ne, asi pojedeme po obědě na výlet do Puly do Akvária.
Tetes, proč nás šetříš fekálních historek? Vypadá to, že u vás je srandy kopec :grinning:
Je zajímavý, jak maj babičky často pocit, že vnouče znaj líp než máma a musí poradit, jak na to, protože se na to nemůžou koukat, jak to děláme blbě. :sweat_smile:
Tek, omezovat ne, ale nekomentovat. Např. jídlo, H. jí v 9, ve 12, v 15, v 18, jako každý normální dítě, i já jako mimino jedla sváču, oběd, sváču, večeři. Máma to 2x denně musí komentovat "Už zase jí?..." Na to většinou mlčím a krmím ho a myslím si svoje, to jsou přesně situace zbytečná hádka, máma ty řeči snad ani tak nemyslí, to z ní jen tak občas padá, já se chci snažit nic neříkat.
mel, dobrá story, já čekala finále "probraný Luky znovu vykoupán a pak nemohl usnout", to by bylo horší :sweat_smile:
Milu, veverkování teď super, jo? Tak to je super, to ti přeju, si to ještě měsíc pořádně užijte :slight_smile:
Steffi, taková super noc!
14. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
hermafrodita :grinning:
14. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Milu,rozkaz :grinning: :grinning: budu pořádně chlastat,náhodou už mám v sobě od rána od půl 9 litr čisté vody :slight_smile:
ty jsi mě pěkně rozesmála,když jsem tu tvou zprávu četla :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Puzzi tak to bych asi vybuchla na komentar uz zase ji...je prima, ze ji takhle pravidelne...
Jezis jestli moje mama neco takoveho bude komentovat, tak to bude mega hadka :wink: I kdyz ja ji reknu jednou, ze tohle ne a ona prestane..tohle nastesti funguje. No a tchyne si to ani nedovoli a pokud bude neco takoveho rikat L., tak si koleduje taky o pekny sprdunk, ale od nej :grinning:
14. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
To jsem ráda Leni, páč když se budeš stresovat tak se pak embrýskovi nebude u tebe líbit i když je jasný, že pochybnosti jestli to vyjde nebo ne jsou vždycky.Ale než budeš vědět 100% jak to dopadlo, tak nahoď úsměv na tvář a pořádně chlastej :slight_smile: :wink: .
Gucci :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky já mám místo břicha špeka...tak nevím co tam mám v tom případě já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Puzzi a já si to nesmím užívat dýl jak měsíc jooo :sweat_smile: , šmankote, to se doma umlátím abych si nadělala něco do zásoby, když si mi to na pak zakázala :sweat_smile: :grinning: .
14. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Guci- já to napsat nechtěla :grinning: :grinning: :grinning: .
už vím co mám ... ten špek to je madlo lásky :sweat_smile:
Aaaa Milu ma vybornou naladu, ze by to bylo patkem :wink:
14. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Milu,chlastám,chlastám :grinning: :grinning: ,už jsem byla asi 10x na wc,dnes je mi podstatně lépe,než včera,včera to bylo katastrofální :frowning2: ,ale dnes je to lepší :wink:
14. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Milu, za měsíc budeš těhule a pak ti to po ivf na chvilku možná zakážou, víš? :sweat_smile:
14. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak to je dobře..sice když se hodně chlastá, tak člověk čůrá jak koroptev, ale to je dobře :slight_smile: .
Jani nevím..ale asi tak všechno dohormady, to už je takový ten stav, kdy se musím snažit pozitivně, abych nespadla do depky úplně :wink: .
14. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Jo takhleeee Puzzi já myslela, že mi jako dáváš měsíc a pak podle toho jakou budeš mít náladu mi to dovolíš :grinning: .
14. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Milu kam bys padala, se tes, za chvili se zase bude neco dit a pak uz se deje porad neco. Ja se dneska tlemila, jak mel rano Kubajs skytavku a mi skakalo bricho :grinning:
14. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
špek je madlo lásky, já se poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi: hooooj
14. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
jdu se oblict a vyrazim do Podoli, zatim papa
14. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Jani právě proto, že se bude něco dít, tak už mám depku :sweat_smile: .Ale víte co..třeba se ani zatím nic dít nebude..nechci to zakřiknout :wink: .
Jo a asi mám taky dobrou náladu pže:
kolegyně mi přinesla kus domácí vyuzené kotletky
vynikající párečky
byl dobrej obídek
a ještě teď žeru dva chlebíčky co jsme dostaly od kolegyně :sweat_smile:
14. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Jani ok, držím palce na zprávu o těhu cukrovce
14. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Mili: ty už jsi po obídku jo :slight_smile: já ted fičím
14. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jj, Gucci jsem.
Jani pááá a držím palce na výsledky :slight_smile: .
Leni chlastáš? :wink: :grinning:
14. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Kay:takže ani po satanovi nic,jo? :angry: Tak teď už bych teda tolerantní nebyla a hlavně po kecech typu a mám jí snad i nakojit, a musíš na mě po troškách bych teda fakt vraždila. Hele, tak držím palce ať se to zlepší.
Mel:tak ti teda musím říct, že je Lukášek taky pěkné prasátko :grinning:
Já mám pro změnu dítě bulimika, Míšánek teď neustále žere a pak si ublinkává, nemyslím, že by to byl reflux, ale on po dvou hodinách (pokud nejsme venku) řve hlady a pak bleje, normálně se přežírá už začíná mít syslí tváře. :sweat_smile: :dizzy_face:
Kačenka je na dudlíkovi tak závislá, že ho podle mě alespoň na noc bude mít ještě v osmnácti. ale to už je mi putna, páč to už jí ho nebudu chodit nahazovat. :grinning:
Teksas zjistí,kdy má yamahu školičku a podle toho bychom dali přesný termín srazu, jestli toho 7.9. nebo 8.9. nebo jak to vyjde.
Puzzi:to já už bych asi nevydržela a řekla máti, no snad vidíš,né? Ty jo, ona je asi fakt číslo :angry:
Slibuji teda,že když bude u nás nějaká fekálie co stojí za to, tak budu psát, když jste po těch hovnech teda tak lačné,no! :grinning:
Mílo, ty jsi myslela, že za měsíc vám bude Puzzi dělat kazišuka,viď?
:grinning:
14. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Zvířátka zas chrní na balkoně a jsou úplně k sežrání. :dizzy_face: Jsem z nich posraná, navíc už začínají dělat tlamičky a víc se nevědomky usmívat a když dávám odkrknout tak si na mě pokládají ruce a je to naprostá bomba. :dizzy_face:
14. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Milu,chlastám jak divá :grinning: :grinning: 1,5litru vody ve mě :wink:
14. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani- držím pěstičky na výsledky a na poradnu :wink: .
Zapomněla jsem vám napsat náš včerejší rozhovor s H. Kupodivu pomohl a H. makal až do večera. Doufám, že mu to vydrží déle než týden :sweat_smile: !!! Snažila jsem se mu vysvětlit, že až se holky narodí, tak už žádné jeho válení po příchodu z práce nebude a že v tu dobu já už budu k.o. a nastoupí šichtu on a bude mi muset pomoct nejen s dětmi, ale i s domácností. Bylo vidět, že mu to předtím asi vůbec nedocvaklo, co nás čeká. Takže doufám, že teď opravdu zabere.
14. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Teri- Ty máš dva kočáry? Jeden máš na balkóně? To musí být super pohled. Já už se holek nemůžu dočkat. Ale ať tam ještě hezky vydrží aspoň devět týdnů. Doufám, že budou taky taková zlatíčka jako ty Tvoje zvířátka :dizzy_face: .
Dneska v noci teda nevím co tam dělaly, ale já myslela, že už snad budu rodit. Břicho mě bolelo tak šíleně, že už jsem nevěděla, jak si lehnout. Při každém otočení to bylo horší a horší. Mám pocit, že se asi jedna otočila hlavičkou nahoru a páč už tam nemají moc místa, tak to bolelo jako svi..! Ráno jsem měla břicho hranaté jako krabici. Teď už je to ok, tak jsem zvědavá, jestli se otočila třebas jen napůl a pak zpátky nebo bude mít teď hlavu nahoře.
14. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.