• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: Guče ted hrozně kope a prej zdraví Cukrblika Kubíka :dizzy_face: :wink:
14. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Gucci Kubajs kopal pred chvili :wink: Pozdravy mu vyridim :wink:
No super, tak ja si udelam neslazeny strudl :slight_smile: Diky Leni.
Tek to je fajn, ze jste si s Campi zabruslily, hned bych taky sla :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
my šly včera s Grej kolem hřitě na beach volejbal, tjo jak já měla chut si jít zahrát
14. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Gucci jojo taky mi uz ten sport chybi. Jako gravijoga je fajn, ale je to takove leharko...
14. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
jj to věřím, mě takové nudné sporty vůbec neba
a dneska mě normálně po té prochajdě včera bolí nohy :grinning:
14. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Gucci strasne clovek zlenivi, co? :slight_smile:
No nic, jdu se projit. L. je nekde s motorkou, tak nez se vrati, tak se jdu projit a pak nakup.
Preji vsem pekny vikend :wink:
14. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
já už to taky balím, jedeme k našim, maj se zítra vracet z té super dovolené, tak jsem zvědavá na ty Ukrajinské oblečky pro Guče :grinning:
tak hezký víkend, možná nakouknu, ale hlásí super počasí, tak spíš ne
fááááááááááááááááá
14. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
jo v pondělí ráno jdu k zubakovi, tak tu dopo nebudu, tak ne abyste vyhlásili policejní ústředna pátrá :grinning:
14. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
My jedeme ke tchanovcuj, tak urco nebudu. Max v nedeli navecer :wink:
Gucci uzijte si Moravu.
14. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
jééééééééééééé,on tu se mnou nikdo zítra nebude,až budu volat do Pronatalu? :frowning2: :cry: :cry:
14. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
tek?? co je vyšší? měla 38,6.. Stelik má 4,32kg.. a kdy se může dát ten čípek znovu? po kolika hodinách?
14. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Leni, já tu možná budu - nevím, záleží kdo půjde zítra na nákup a co budu vařit k obědu. :wink:
14. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Tek:já vám tak závidím ty brusle.... :frowning2:
Gucci:no, já bych vám to fakt nedoporučovala riskovat můj zpěv :sweat_smile:

Holky, můžete teda toho 8.9., aby mohla i Teksas a Campi?
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Terko ja 8.9. muzu
14. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Tet, 8.9. zatím nic nemám, takže o.k.
14. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani s tou cukrovkou je to blbý, ale vím, že si psala, že jí určo máš, takže si s tím tak nějak počítala..No aspoň budeš víc kontrolovaná a uvidíš častěji Darebáka :sweat_smile: .
Tetes já taky 8.9. můžu :wink: .
Já zítra budu až večer, ráno jedeme pro mamku do Krkonoš a v neděli jedeme do Akvaparku.To se už moc těším.
My jsme v týdnu koupili ten čístící stroj od Karcheru a čistili jsme sedačku..tfuj to byla špína i přes to, že to dělali před měsícem...ono se to fakt nezdá. Zítra ještě večer židle a v neděli koberec v obýváku.
14. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Leni zítra to bude určo oká a myslím,že budeš mít už transfer a budeš mít mismísky u sebe :dizzy_face: .
14. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Milu no jo, znas takovy ten vnitrni pocit, ze neco vis. Tak takovy jsem mela a byl spravny :wink:
Nejak to zvladnu, i kdyz to bude boj :wink:

Teeda tak to jste koupili dobre, kdyz to tak pekne funguje. To budete mit ultra cistou domacnost...
14. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
tak další šílený den i noc, v noci jsem pořád nahazovala dudlík a dnes přes den vůbec nejí, vypil celkem za celý den 140 mlíka a snědl pár lžiček špenátu, jinak nic. Furt fňuká, nevím, že by fakt zuby?
jo a podruhé za tento týden jsme vytopili sousedy pod námi, nejdřív byla krátká hadice tak vypadla když to ždímalo a m. to prodloužil, koupil delší a ona dnes vypadla zas, no sousedka pod námi už byla pěkně nasr. i když má vlastně jen flek na stropě. A to začal den dobře, měli jsme cel dopoledne s m. dobrou náladu a dokonce jsme se nehádali, ovšem pak byl nepříčetný a řekl mi, že budu prát už jen v rukách, ach jo :unamused:
holky dnes jsem z toho už fakt brečela, snad se ty dny brzy zlepší. Nakonec jsem řekla mamce aby jela už zítra, pro mě to fakt není pomoc, spíš naopak, navíc ona čeká že jí bude platit a synovci úplně všechno, i lístky na bus a tak, my teď moc peněz nemáme. Přitom ona synovci každý den kupuje sáček bonbonů, ach jo, už aby byli radši pryč
a omlouvám se že nereaguji na ostatní, ani nestíhám dočítat
14. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Milu,uvidíme,co nám zítra řeknou,ale byla bych možná raději,aby teda ještě řekli,že kultivují,přeci jen to bude teprve 3 den
14. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Riuš, teda kdy ty budeš mít trochu klidu? S tou hadicí je to divný, že takhle "vystřeluje". :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je možný, že by Vojtíškovi mohli růst zoubky, snad se to brzy vše uklidní, holka naše.
14. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
mě teď tak došlo,dělá se před ET ještě UTZ a zjišťuje se výška sliznice? nebo jakou mi naměřili před punkcí,to už vydrží?
14. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
rioo to mmrzi vampi mi to rikala to s tou prackou..hele snad se to fakt uklidni az se zabydlite a tak ..ale rozhodne delas dobre s mamou ...a jak jako vsechno ji platit hele to ji vysvetli tohle
a V.asi zoubky ..ale oliver mel hele taky den kdy jsem mela pocit ze nic nesned a to co sned vyblindil ale pak to zase dohnal nakym lepsim dnem..
ja treba dneska kojila za noc asi petkrat a to bylo prme strasne narocny....chjoooo tak snad bude dneska lepsi noc
jo a olik se ted vecer i rehtal na M. a byli jsme v lese s manducou a super
holky nezavidte brusle..treba tet. si myslim ze na ty stezce u nas bys mohla jet i s dvojkama je to krasne rovny a fakt super
14. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
leni nedela to staci sliznice klesa az s MS takze nemusis mit strach navic mas utrous na sliznici
14. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky, tak paralen zabral, Stela byla u lepší.. dokonce jsme byli na ksok u sousedů, ikdyž tam pak začla palakt ais byla už unavená..

a teď jsme se dost krutě pohádali s M. Chtěla jsem hodit řeč a vědět jak se teda zapojí do rodinného života.. no tak nevěděl a prý ať něco navrhnu, tak jsme mu řekla jestli by si nevzal S. na starost každý den tak na hodinu a půl. a on že teda jo,a le jestli teda mezitím uvařím.. tak jsme řekla, že si spíš potřebuju odpočinout nebo něco udělat, že mi t práce fakt mega přibylo.. no zkrátím to.. on maká od 7 do 22h kdy jde spát a musí vydělat 50tis aby nás uživil a já bych to nezvládla, take se budu starat o děcko. tak to vyznělo.. to že platím ze svého dalšch 15tis měsíčně a že ho furt podporuju a povzbuzuju to už je mimo.. jámám chuť se na všechno vykašlat a odejít.. o dalším dítěti si může nechat kdokoliv zdát.. samozřejmě padlo i to že jako ženská mám k tomu předpoklady apod.. no to mě úplně dostalo..tak tu teď brečím.
14. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kay,nesmutni a nebreč........... :frowning2:
uvidíš,že ho tohle brzy přejde,je to na pytel,chlapi mají občas pěkně blbý výlevy,nevím,jak moc to je mezi váma takhle,ale třeba to je jen nějaký zkrat,vím,že pak ženskou dost vezme a ublíží jí to,když jí chlap něco takového podá,ale záleží,jak se s tím smíříme,možná,že chlapi právě myslí,že nám můžou říct cokoli a vždy nad tím mávmeme rukou.....ale.....aby se jednoho dne nespletli
Píšeš,že se máš chut na všechno vykašlat,já tě naprosto chápu,asi bych taky o tom přemýšlela,ale teď spíš je nutné přemýšlet,že máte spolu mimčo a to potřebuje oba rodiče....
tak hlavu vzhůru a neber si to tak,uvidíš,že se to zlepší a bude zas dobře :wink:
14. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
jéééé Tek,brusle :slight_smile:
jak jsem byla minulý týden u ségry,tak jsme jezdily na brusle do Stromovky,tak to bylo super :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
leni, díky, nojenže zatím to mimčo SPOLU mocnemáme.. zatím je na mě.. to že se vyšplíchal do klímku ho otcem nedělá.. omlouvám se za expresivitu..
14. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky díky, jinak právě nám to nešlo napojit protože my máme velkou pračku s bočním plněním a do koupelny se vejde ta malá z horním jak je připravený přívod a odtok, tak jsme tu pračku dali v koupelně jinde a právě m. prodloužil a napojil přívod, což problém nebyl a odtok jsme teda dali hadici do vany. Jenže ta pračka prsotě nějak hodně skáče na těch dlaždičkách a vypadlo to, i když teď byla ta hadice 2x tak dlouhá. No budeme to muset vyřešit úplně jinak, asi tuhle pračku prodat a koupit tu jinou, ach jo, nemáme peníze na takové věci, ale prát musíme
kay m. to vidí podobně, ale aspoň se snaží asi víc než Tvůj manžel, když přijde večer z práce a většinou teda on večer uspává.Je mi líto, že je to s ním tak, ale to asi vidí většina chlapů že ženská je od toho, aby se starala, to i m. říká a když se on stará o Vojtu tak já taky nemám čas na sebe a pro sebe ale letím umýt nádobí a podobně
14. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Riuš teda ty máš smůlu...Ale já to znám, my vytopili sousedku už 4x :sweat_smile: .Jen nechápu reakci manži, že budeš prát v ruce, přece pokud je trošku soudnej a šikovnej, tak udělá něco tak, aby ta hadice navypadávala.Riuš pevné nervy.
Kay, ty to taky koukám nemáš jednoduchý..ach jo, člověk by tohle před porodem do chlapa nikdy neřekl..Pořádně se z toho vybreč ať to nedržíš v sobě a zkus najít nějaké řešení, ale takové, aby manža poznal i bez toho, aniž by si mu cokoliv říkala, že se něco děje..
Leni, tak jo, domluveno, transfer bude v pondělí :slight_smile: .A chlastáš chlastáš děvenko? :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.