• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
HOlky kay a rio ....no ja nevim ja si prave myslim ze tou dobouse to dost zmenilo ..ja si myslim ze spsi ted ma vic chlapu pohled na vec jako ze by se mel vic zapojovat i on ze to neni jen na ty zensky......ale asi jak kdo a taky jak kde
kay jako to je pristup na poblinkani tohleto ......!!!!
14. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Kay,neomlouvej se,píšeš to tak,jak to zrovna cítíš.
Ano,máš pravdu,tak v tom případě,pokud ti nehodlá pomáhat s mimčem a myslí si,že ženská je od toho,aby doma uklízela,vařila,prala,žehlila.atd a starala se o dítě,tak mu ukaž,že to tak ve většině případů není
Tak mu dej ultimátum,buď se začne chovat jako otec a manžel,který pomáhá,nebo že můžeš být rovnou sama,ale pozor na to,aby neřekl,jak chceš ty................
Něco podobného má ségry,její manžel jezdí do práce taky v 7 a vrací se kolikrát v 8 večer,takže malou vidívá jen chvíli a co se práce doma týká,taky se moc nepředře.
ale zas jsou spolu o víkendech a někdy tedy příjde z práce i brzy odpoledne,aby mohli být spolu.
Je to těžké,musíš se rozhodnout sama,jak co dál,ale každopádně tedy,jestli to tvůj manžel vidí takhle,je to smutné a je mi tě líto .............
14. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Milu,chlastám,chlastám :grinning: ,asi si budu muset dát na noc pemprsku :grinning: :grinning:
tak jsem za celý den vypila 3litry čisté vody,1,5 litru matonky ochucené + nutridrink,dobrý ne? :slight_smile: = 4,5 l vody :wink:
14. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
ale podbřišek a vaječníky bolí pořád,ale jak říkala Mel,možná je to z toho,že mi braly 28 folíků,takže jsem asi rozpíchaná :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
riuš, já vím, aspoň má M. Vojtíka rád a občas se postará..

holky jjo je to hrozný, kolikrát si říkám, že tohle je fakt už moc. co s etýče manželskýho života šel kvůli fesťáku taky do háje.. prostě se tomu podřídilo všechno.. teda aspoň z mého pohledu. nevím jestli by ot byla taková změna kdyby řekl ať si jdu.. akorát bych neměla k dispozici auto s řidičem, ale to by mi pomohli naši. On by si tady mohl splatit barák a klidně se v něm trůnit.

moje nervy, já bych některý chlapi fakt profackovala. Kamoš takhle jel se svým synem a ženou v 6N na seminář, a vždycky jí syna dpnesl jen na kojení a jinak se o něj staral sám.. jenže toho jsme si já blbá nevzala :grinning:

jediný co můžu udělat je nejít na oslavu narozek jeho babičky, který jsou za 14 dní. to je ais jediný. co můžu jinak dělat?
14. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
leni, no to Tě bolí z toho, hlavně že s enerozběhl ohss.. fakt pij.. hezká fotka :slight_smile: taková optimistická a veselá..
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
kay M delal brutal assult? bo jak se to jmenuje?
14. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
tek, jo.. to znáš?
14. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
jo M. o to m mluvil ze by chtel videt treba jen ten biohazzard a tak ..jsou to kapey jeho mladi...
a jeste se vratil z toho festaku nakwej kolega :slight_smile:) a mluvil prave o to m tak me napadlo jestli to neni ono
14. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo, no to je vono. bude o tom prý i víkend na nově.. no to je právě to, ještě si teď přijde jakože superstar.. bo to všichni chválí.. myslím, že D. od evi měl asi zákaz, jinak by možná taky jel :slight_smile: co evčo?

jsme mu tam hodila ty lístky co bude ještě místo mě platit, tak pak pronesl že tohle nemá cenu takhle řešit, že se jako přece chce víc zapojit, ale já to hrotím. no tak to je fakt moje nervy.. já to hrotím.. no tak uvidíme jestli se teda jako víc zapojí..

holky od kdy je podle vás věk dětí, kdy to těm chlapům "začne něco říkat"?
14. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak bezva vypadá to,že 8.9. se shodneme. Takže můžou Teksas,Campi,Steffi,Mel,Míla,Gucci,Puzzi, třeba se pak přidá i Terkytka nebo ještě někdo další. No, Evamik nemůže celý týden.
Jani, ty by jsi jela autem? Že by jsi případně mohla vzít Milu a Mel? Tek asi pojede s Campi.
Milu:až dvojky budou lézt a totálně zaprasí sedačku, zamlouvám si půjčení toho zázračného přístroje. :wink:
Teda Rio co si to ten M. dovoluje, říct ti že budeš prát v ruce (teda pokud to nebyl vtip), jako aby nebyl stejnej despota jako jeho otec. Se sousedama blbý,ale svět se nezboří a vztahy se zlepší. A dobře, že jsi to mami řekla i když to asi muselo být těžké,ale přijede pomoct a pak vás s prominutím vyžírají. Fakt bych ti moc přála,aby už se tohle blbé období u vás zlepšilo.
V rámci hubnutí se teď v půl desáté cpu lososem, jenže P. ho udělal tak dobrého. On ty ryby fakt umí udělat skvěle. :dizzy_face:
Kay:bože, to je ale dub. Vždyť by měl být se Stelinkou taky i rád a né to brát jenom jako povinnost.Achjo. Hele, snad se to ještě zlepší až bude Stelča větší tak ho to třeba s ní bude víc bavit. Hele, tu hodinku a půl bych si prosadila a fakt si odpočala. Bože to jsou některý chlapi takový mistři světa, ať si ty prachy a to jejich vydělávání narvou do řiti, fakt že jo. :angry: Vždyť by měli být z těch svých dětí celý radostí poprděný a chtít s nima být. A ty se holka drž.
P. přilítne domů a hned mi žene,abych se šla najíst a chvíli si odpočla a několikrát denně volá jak se mu po dětech stýská a k mé nelibosti, přijde a mám dojem,že první jde dát pusu dětem
:dizzy_face: a pak až mě. :angry: Tak jsem ráda i nerada.
Kay, přes oslavu babičky bych to nebrala, to je truc a né řešení a truc nevede nikam jenom k dalšímu trucu. Spíš bych pořád hučela,mluvila o tom, brala Stelu a říkala tak pojď holčičko koukneme se na taťku, taťko nechceš se s ní pomazlit, koukni jak se hezky směje a tak. Prostě asi bych to neřešila tak dopředu,ale přes takovéhle řeči bych se ho snažila zapojit, aby si k sobě vytvořili vztah. Pojď jí zkusit vykoupat,chtěla bych si vás natočit na kameru apod.Aby to nebylo jako příkaz,ale vyznělo to spíš jako přirozenost. Ale samo nevím jestli by to fungovalo.
Že si si nevzala Pištu Hufnágla,viď? :grinning:
14. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hele holky od kdy vnímají mimča noc a den? Páč mi něco není jasné, zvířátka už přes den zdaleka pořád nespí a když se jim nechce a položím je do cestovní postýlky v obýváku (záměrně nepokládám do jejich postýlem v pokojíčku,aby si jakoby uvědomovali co je na noční spaní. Blbost já vím. :sweat_smile: )tak vyvádějí a řvou a chtějí chovat apod. A večer i celou noc, prostě zalehnou a spinkají nebo i nespinkají,ale jenom koukají a ani nedutají (většinou),myslíte,že už by to mohli nějak vnímat?
14. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
tetes. no já mu taky řekla že na barák seru, že ho klidně prodám,jen abychom byli rodina, ale on že jemu teda na tom baráku záleží.. no už jsme trochu vychladla, ale stejně je to děs.. velký očekávání a prd z toho.. no ale prej se jako hodlá víc zapojovat. tak uvidím.. ťu oslavu bych vynechala i proto abych nemusela vidět tchýni :grinning: ale zbytek rodiny je docela fajn, tak se to snad vykompenzuje.. :slight_smile:
ono je to asi i tím, že on pracuje doma, možná kdyby dělal někde tak s emu bude po ns stýskat.. ale každé má něcono.. P. se k tomu teda fakt postavil skvěle,obdivuju a závidím :grinning:

tet, hele já stelu taky přes den vůbec nedávám do postýlky v ložnici ale do obyváku do cestovní, aby věděla, že to není jako spaní v noci.. a Stelinka to začla vnímat až tak po 6N podle mě.. ale taky spíš jsme jednou odhalila, že jí v noci stačí dudlík a ona usne a nemusím ji kojit, tak od t doby to klape docela dobře..
14. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Kay, buď v klidu ono každý má něco. P. se skvěle stará, ale zase někdy až moc. Si někdy přijdu jako u výslechu, nebo jak kdyby mi kontroloval. Třeba každý den se mi ptá, jestli jsem jim dala kapičky V? Teď už je to teda lepší,ale ze začátku jsem čekala kdy mi začne kontrolovat zda jsem si umyla ruce. :grinning:
14. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Ježiš holky, tohle než dočtu, člověk tady půldne není a už kvůli vám ponocuje :grinning:
Milu, pro mě za mě si veverkuj třeba 2x denně celý příští desetiletí, těhotenství netěhotenství, ale to šestinedělí za 9 měsíců bys dodržet aspoň mohla teda :grinning:
Tetes, Míša bulimik a Kačenka dudlíková závislačka a náš Honzík obojí najednou :grinning:
Občas to nevydržím a mámě něco ironického odvětím a pak je hádka, že jsem drzá a průser, fakt to za to moc nestojí, holky, věřte, ona si to stejně neodpustí, když nemá náladu.
Pajdi, jdeš s břichem po stopách Tetes, holky s dvojkama ty konce těhotenství asi není co závidět, že?
Tek, smích nahlas je bomba, užívej :wink:
Kay, nemáš to teď snadný, jak Stelinka často brečí, achjo, proč asi, viď? A M. ti taky náladu nepřidá, zvládej to!
Steffi, to mě mrzí s cukrovkou, ajéje, takže dieta do porodu, no, to dáš, ale bude to těžký, člověk je na tom sladkým humusácky závislej. Ale ty častější UTZ jsou fajn :wink:
Kay, jj, teplota v zadku odečíst 0,5.
Takže sraz vypadá 8.9.?
Steffi, Tetes, Jakub je i moje oblíbený jméno, možná to bude náš druhej kluk, jestli bude kluk. Jan a Jakub neboli Honzík a Kubík by bylo super :slight_smile:
Steffi, darebák je prima, hehe, takový jemný flirtování, bych se červenala taky :sweat_smile:
Rio, snad to budou zuby, vidíš třeba naběhlý dásně? Já poznala nahoře, ale Honzík dolní vůbec naběhlý neměl. Ty vado, ať si M. meje v ruce sám! S mamkou je mi to moc líto, věřím, že vysvětlit jí to je těžký nebo to nejde, je přesvědčená o svý pravdě, viď?
Kay, debata s M. a vyústění :frowning2: Co jeho otec, má takový vzor v rodině, že děti = ženská práce? Některý chlapi to mají asi hodně zakořeněný. Co s tím? Moje kamarádka to má doma taky tak, její manžel workoholik v práci od nevidím do nevidím a doma jedině odpočívat, s holčičkama prohodí ahoj a podobně, tu starší občas někam vezme do zoo a jede s nima na dovču a tam je to super, starší děti než mimina jsou taky pro chlapi lepší, ale je to na prd, podle mě je to pro ženskou hroznej záhul bejt na dítě a domácnost "sama".
Kay, kdy začne dítě víc chlapům říkat? Jak komu, podle mě chlapi, co fakt chovaj mimina a staraj se hodně viz Tetesan, Evamikan, teksasan, jsou trochu výjimky, P. mi pomáhal, jak mu to šlo, ale ty začátky mu to spíš moc nešlo. Tak od půl roku je to mezi ním a H. mnohem lepší, bych řekla, nevim, pro chlapa je důležitý, když se i na něj začne dítě smát, když je s dítětem trochu sranda?
Jj, Tetes to píše hezky, co takhle koupání? To dělá P. od začátku, já pak většinou utírala a oblíkala, teď to dělá P. často sám vše, to koupání a držení mimina je takovej úkol pro chlapa :sweat_smile:
Tetes, podle mě noc a den některý vnímaj od narození, myslim, že i H. to vnímá, neměla jsem problém, že by v noci nechtěl spát a byl bdělý, spíš, že ho něco rušilo ze spánku a dudlík atd.
14. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
chicht, no tak to je taky dobrý extrem :slight_smile: no jo, máš pravdu každý má něco a s něčím se dá něco dělat.. s něčím ne.. je fakt, že tohle je taky naprd, bych si přišla jak nesvéprávná.. bych se ho asi zeptala jestli umím dejchat nebo mi to musí připomenout.. :slight_smile: ale zase se stará.. a je fakt, že někdy na kapičky zapomenu :slight_smile: ale to prej neva..
14. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
holky jste mě z toho docela dostaly, děkuju :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Táta dal na youtube dvě videa, začátek prvńího už znáte asi:
http://www.youtube.com/watch?v=tTEt8vbgHoI
http://www.youtube.com/watch?v=yHkLCb8_VKU
14. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Puzzi:Honzíkova cesta 2, je božííííí. Zrcátko bomba. :grinning:
Puzzi a Mílo potřebuji pomoct, zeptejte se prosím těch svých IT zda když jsem si vymazala fotky z flasky, jestli je můžu od někud dostat zpět. Jsem vemeno všech vemen! :angry:
14. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz
Bré ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda ono dítko teď asi konečně usnulo, ale já nějak nemůžu zabrat. Jdu si vás dočíst.
Tetes, ohledně flasky to tady tenkrát asi nebylo, ale Pudly si myslím tenkrát vymazala fotky z paměťovky do foťáku a Tek (myslím) ji našla nějakou firmu. Už si to moc nepamatuju, je to skoro rok.
15. srp 2009 v 05:21  • Odpověz
Kay, ty jsi na druhé diskuzi kde se stýkáme psala, že mám manžela, který aspoň pomůže - jo pomůže, ale kolikrát člověk musí říct, takže když už všeho mám plné zuby, tak řeknu Lukymu - táta Tě půjde umýt . . . :dizzy_face: Jako automaticky o víkendu jde "uvařit" mléko (vím, ty kojíš) zatím co já jdu přebalit, občas mu ho i na to přebalení vrazím. Prostě aby se aspoň trochu zapojil. Jinak v týdnu se spolu vidí tak půl až hoďku denně, protože chodí většinou kolem šesté a Lukyho se snažíme dávat do postýlky kolem sedmé.
Jdu kouknout na video.
15. srp 2009 v 05:33  • Odpověz
Puzz, úžasný. Hezky si povídá do zrcátka sám se sebou. Jo a já myslela, že se jí pusou a ono očima??? Na tom jednom záběru bych fakt tipovala že jedl očkem. :grinning:
15. srp 2009 v 05:48  • Odpověz
Dobre ranko, jdu vas jeste pozdravit nez vyrazime.
Tetesko pravdepodobne pojedu autem, takze Milu i Mel muzu vzit. Jen pro Lukyho nemame sedacku, takze to musime s Mel domluvit, jestli by tam sla dat ta jejich.
Jinak delas to dobre, ze nedavas dvojky pres den do stejne postylky, oni to uz ted rozlisuji. Uz v brisku dite umi rozlisit noc a den :wink:
Puzzi perfektni videa. Dvojka je dokonala a zrcatko uuuzasne :grinning:
Holky dieta bude asi zahul, ja mam normalne abstak po sladkem. Ale vydrzim to, musiiiim!!!
Kay, Rio vydrzte, moc vam preju, aby se to doma uklidnilo. Ale verte, ze je to vsude. Ja se tento tyden taky chytla s L. kvuli tomu, ze doma nic nedela a ze jako aby neco udelal, tak si o to musim rict. Nastesti nepouzil argument, ze on je v praci a ja doma..na to ma dost rozumu :slight_smile:
Tak papa a zase zitra vecer...
15. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
dobré ránko,tak jsem tam volala a pokračují v kultivaci :slight_smile: a zítra to vypadá pravděpodobně na transfér,ránov 8 mám volat kvůli času :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Leni tak jsem te stihla, super jak se embryjkum dari a na zitra drzim palecky na transfer a at se u tebe embryjkum libi...
15. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
ještě se chci zeptat,ráno a večer zavádím utrouš,mám ho zavézt i zítra ráno,když jedu na transfér?
15. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Leni ja ho od OPU do ET polykala a az pak zavadela. Takze ho uz dneska polykej a bude vse OK.
Tak a ted uz se jdu fakt balit, jinak v tech 10 nevyrazime :wink:
15. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Jani myslím, že by k vám autosedačka měla jít dát, myslím že Škoda netrpí vzadu na krátké bezpečnostní pásy, jen by jsme to nějak musely domluvit, protože jet pro nás a zase zpátky na Plzeň by byl opruz, zase táhnout pro mě dítě a autosedačku na druhý konec Prahy - děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojte,

tak u nás se to trochu uklidnilo (já jsem to uklidnila), a ráno jsem M. strčila prostě Stelika do ruk, že musím něco udělat.. no a za půl hodiny jsem stihla nacpat pračku uklidit po přebalování, zkulturnit sebe, vydělat myčku, nandat myčku a umýt linku :grinning: a u toho jsme poslouchala - "no to je slanda, no ty se směješ, difvej krtek.., apod.." :slight_smile:

mel, jo já vím, však hodina super ne? m. s. vídal tak 2-5 min denně a ot jen když kolem ní proletěl a koukl na ní, třeba když spala.. Ale snad se to dá už nějak do lepšího stavu.. a víkendy? Momentálně pracuje, jak to dodělá, jedeme nakupovat.. :slight_smile: pak jsme chtěla na fotbal, ale nevím jestli to na Stelu nebude moc, je tam vedráč..

leni, tak super, hodně se vyspi na zítřek a úplně se těším taky :slight_smile:, kolik si necháš dát embryjek?

puzzi, videjko super, ale jede mi jen ta dvojka.. to zrcátko fakt super.. si vystačí sám :slight_smile: a to krmení jak si plácá do stolu že chce ještě :slight_smile: :grinning:

steff, no tak snad se l. taky vzpamatuje, ono je asi fakt potřeba se občas chytnout pořádně, aby si Ti chlapi uvědomili, že by taky mohli doma něco udělat.. :angry:
15. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
z flashky to umi dostat i IT ale nesmi se s tim do te doby nic delat!!!!
ale ani nevim jak to pudlyne nakonec dopadlo
puzzi dvojka je fakt dobra jak se hrne do toho jidla prca fakt :slight_smile:)) a zrcatko bomba
15. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.