• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
steffi 5kg :sweat_smile:
Užívat si to začneš teď,podle mě je todle nejlepší období kdy jsi klidnější že nejrizikovější máš za sebou a zároveň si užíváš břicha kdy ještě nejsi jak verlyba :wink: No a pak už si budeš užívat Kubíka :dizzy_face:
17. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Mysky jen 5kg!!! ty jooo to ja uz ted mam 6,5kg nahore :astonished: Ses fakt dobra, ale s tvou aktivitou se neni co divit :wink:
17. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Mysky co tady děláááááááááááššššš :astonished: , já už chci aby si rodila :sweat_smile: .
Jani čéče, tam to vůbec neznám v těch Kunraticích :confused: .Nebo znám?? :sweat_smile:
Mysky, no já se ptala kamaráda co má servis, že autodíly není prý pro něj těžké sehnat..tak nevím :confused: .
17. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
brééééééééééééééééééé rááááno :slight_smile:
tak byla první noc s embrýskem doma :slight_smile:
dostala jsem od manžílka,když jsem vyšla ze sálu kytičku za embrýska :slight_smile:
jinak včera s námi mluvil embryolog,oplodňovali 10 vajíček,z toho 3 klasicky a 7 ISCI,
z klasické met.se ze 3 oplodnilo 1 a metodou ISCI 6,takže nám jich zbylo 7
1 zavedli a 6 zamrazili,prý se vyvíjeli hrozně dobře a výsledek byl prý krásný,takže se na jednu stranu divil.že jsem neotěhotněla normálně :astonished:
Tak jsme mu řekli,že bysme chtěli nechat zavést 2,ale prý už jsou zamražené a rozhodl tak i lékař za 1.po punkci vzhledem k hyperstimulaci a za 2 embryolog,protože se prý vyvíjeli dobře,takže nevidí důvod vkládat 2,takže to rozhodli za nás,ale třeba to tak má být :slight_smile:
po zavedení jsem ležela přes hodinu na břiše,na UTZ jsem viděla,jak to tam vypustili :grinning:,byl to zvláštní pocit
testovat mám 1.9,do té doby budu brát utrouš a prednison

dnes mě ještě pobolívá břicho,ale to k tomu patří,říkal nám dr.o bolestech,doporučil klidový režim,ale úplně ležet se nemusí,že tohle prý nevyležíme :slight_smile:
KDŽ JSTE BYLI PO IVF,LEŽELI JSTE DOMA TAKY V TÉ POLOZE,CO PO TRANSFÉRU?
já už se bojím ležet na břiše,abych netlačila na břicho,ale noc byla docela hrozná,od 2 jsem nespala,pořád jsem se přetáčela a přitom měla strach,abych nenapínala břicho :grinning:,ale vůbec jsem spát nemohla,křečovali mi lýtka,měla jsem žízeń,pak zas potřebovala čůrat,ještě,že to můžu dnes dospat :grinning:
hrozně se bojím výsledku,ale přitom doufáme :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
holky ja se poseru von skoro vubec nespi..asi zkusim na noc caj ...chjoooo
tetes kachny a mys jsou krasavci :slight_smile:)) jsou fakt nadherni a uz se tesim na ne osobne
myskyyy hmmm to je bruch (ironicka poznamka)
leni gratulace
puzzi drz se sama s mati ...doufam ze tam nematre ostre noze
my jdem na plavanni
kay zkusim ti to tam hodit juuu
17. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Leni, já po transferu spala normálně jak mě napadlo! A ležení kromě toho, že jsem byla věčně ospalá po utrouši jsem taky neprováděla!!!! Jako nedělala jsem nic namáhavého, ale ani se neflákala, normálně jsem vařila a trochu uklízela, vytírat mi přijela mamka, prádlo věšel manžel.
17. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak mam vyzehleno, ted ten uklid..

Milu nevim, jestli to tam znas :wink: Je to ale kousek od nas!
Tek teda copak ma Olik za nespave obdobi, chudacek malickej. A tebe teda taky lituju!
Leni gratulace k tak sikovnym embryjkum. No a at se tomu jednomu u tebe libi. Ja po ET polehavala 2 dny a pak jsem sla do prace. Jinak je uplne jedno jak lezis, na brise muzes spat az do 12tt. Takze hlavne v klidu a nestresuj. A 1.9. je tu coby dup :slight_smile: Drzim palecky...
17. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
nám dr.říkal,že tak zhruba ten týden máme být v úplném klidovém režimu,ale že vyloženě ležet taky nemusíme,že tohle se prý nevyleží,ale nejkritičtější prý teĎ budou ty 3-4 dny do zahnízdění,na to jsem zvědavá,jestli k tomu dojde .....
ale manžel mě nenechá dělat skoro nic,je to zlatíčko,jen chce,abych odpočívala a nic nedělala :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Leni, tak gratulace. Já při 1.IVF ležela a bála se všeho a musím říct, že to je největší blbost. Nejlepší je dělat vše normálně a nijak se neupínat na to, pozor jsem možná těhu i když chápu že to jde těžko. Prostě většina holek otěhotněla když se chovala přirozeně a hlavně, pokud přirozeně otěhotníš, tak o tom zprvu ani nevíš a chováš se normálně. :wink: Takže držíme palce a jinak zásobička mrazáčku je dobrá, to bude sourozenců / harantů :grinning:.
Tek, teda chuděrka Olík a ty si ty taky hudák, se vůbec nevyspíš :unamused:.
17. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Koukám, že Olík má nějaké vzpurné období a Vojtíšek taky. Ovšem doktorka na pohotovosti mi připadá kapánek divná. No co by člověk od pohotovosti chtěl, mám s ní zkušenosti co se týká mého chotě. :confounded:
17. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky, jsem zpátky z poradny :dizzy_face: . Čípek se nám chvála bohu od minule prodloužil, takže jsme dostali pochvalu za ležení a dr. raději zkontrolovala i holky. Jsou obě v pořádku a váhy: Eli- 712g a Majda 582g. Jen se dr. nelíbilo moje svědění celého těla, tak mi raději vzala jatráky a CRP a zítra budou výsledky. Doufám, že to bude dobré, mám z toho strach, aby mě ještě nezavřeli do nemocnice :frowning2: . No snad to nebude nic vážného.
Jinak jsem koukala Tetesce na zvířátka- jsou nádherné :dizzy_face: .
Leni- držím pěsti, ať se embryjko hezky zavrtá :wink: .
Mysky- co Ty tady ještě :sweat_smile: ? Hele hezky lady domluv :wink: . A 5 kilo??? :astonished: Já už mám nahoře 12kg a v pase 101cm :angry:.
Jinak se omlouvám, ale zbytek jsem zase zapomněla. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Pajdi, no 101 cm já myslím, že na dvojčata úplně super ne? Co by jsi chtěla? 76cm? :wink:
17. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
No na to, že jsem měla před těhu 74cm je to dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale to je fuk, hlavně ať holky začnou pořádně přibývat. Jsme pěkně za Teteskou, tak by měly začít hezky makat.
17. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Pajdi, já myslím, že je to v pohodě. Už jen aspoň 8 týdnů? A jsi za vodou. :wink: Samo, že lepší by bylo těch 10-12. :wink:
17. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
No 10 by bylo ideálních, to bych byla šťastná jako blecha. :wink:
17. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Pajdi, to bude určo dobrý. Když nejsou problémy doteď. :wink:
17. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Mel:toho bych se chtěla dočkat, že se M. vzbudí a nezačne okamžitě řvát: kozu sem, kozu sem,ale hned!!!! :grinning:
Dneska mi smrad nenechal vyspat od půlnoci do dvou neustále kozoval,ale von furt sosal, to jsem nepochopila. Ráno mi Kačenka totál počůrala....Fakt jsou to miláčkové :sweat_smile:
Jé, Mílo to muselo být super v tom aquaparku. :dizzy_face: Ochmatičko, a sáhla jsi si?
Holky, to není možné co s těma pohybama máte. Mě to v životě nevzbudilo a to ani ke konci, kdy se tam fakt rvali. Tak to musíte mít fakt divochy.
Já jsem teda s Renaultem strašně spokojená, hrozně pohodlné auto.A s dílama nikdy problém.
Mysky, ty voe jako 5 kilo? Jsi se zbláznila,né?
Leni:tak moc blahopřeji a držím palce. Spala jsem úplně normálně ve všech možných polohách. Tohle prostě neovlivníš buď se to povede nebo ne. Docela mi překvapilo,že takhle rozhodli doktoři za vás, to teeda fakt čumím.
Tek:ty jo to si teda užíváš nespavce jednoho.
Pajdi:mám strašnou radost vždycky ,když si všimnu těch tvých týdnů,jak tam přibývají. Fakt to je super a každý týden lepší a lepší.
Chtěla jsem se zeptat mamin na takovou věc :sweat_smile:, jak jste to měli se sexem versus kojící prsa,tekoucí mléko.....?
JO, a ještě myslíte,že je vhodné jít na lymfodrenáže,když kojím?
17. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Tet, no to byl zázrak, že hned neřval, jinak zásadně Lukýno se vzbudí a řve ať už hlady a nebo jen tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo, ty máš tak hodňoučké dětičky. :wink:
17. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Snad jo :wink: , musí!!! Kde jsou dneska všichni, je tady nějak mrtvo? Sotva se dostanu na net a tady nikdo. Odpolko zase budeme s H. pracovat na pokoji, tak už se sem nedostanu. Jinak přes sobotu a neděli se nám podařilo vyklidit tu velkou skříň v dětském. Byla plná věcí, co nebylo kam dát a umýt okna. Dneska musíme douklízet ještě pár drobností a já pak budu kreslit a H. začne vyrábět nábytek. Včera si nakoupil dřevo, tak může začít. Doufám, že ten kámoš ten zbytek taky dodá brzy, ať je všechno hotové. :unamused:
17. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Teri- Ty máš zlaté dětičky :grinning:. Tebe v noci nebudily pohyby? To teda fakt čumím, jak se tam ty dvě začnou mydlit, tak mám oči jak baterky a dokud nepřestanou, tak nemám šanci usnout :sweat_smile: . Ale zas je fakt, že Tvoje děti byly vychované a vzaly si každé jednu stranu břicha. Ty moje lumpačky jsou obě nasomrované uprostřed břicha na sobě a asi hrají na hambáč :grinning: . Dr. dneska říkala, že si mám na ty bolesti zvyknout, že to bude mnohem horší, že už mají placenty na pevno uchycené, takže už polohu nezmění a hlavičky mám obě natlačené dole a na sobě. Takže fakt masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kolikrát když se postavím, tak mám pocit, že mi snad vypadnou na zem. Jen aby už měly aspoň těch 1800g, to budu hned klidnější. Vždycky když koukám na Tvé fotky zvířátek, tak už se nemůžu dočkat :dizzy_face: .
17. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Pajdi, já jsem tu, ale tak nějak průběžně. Někdo si k nám dal vyprat prádlo či co, není možné aby tohle bylo prádlo od dvou osob. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak věším a věším a věším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Čau holky, Honzík spí, kéž by mě nechal vás dočíst a reagovat :slight_smile:
Máma už odvezla tátu na letiště a odpo se vrátí. Zkusim strategii No comment na jakékoli rejpání, nevim, jestli to vydržim, uvažuju, že bych si něco slíbila, že když to vydržim, tak si koupim něco :grinning:
Leni, to je paráda, jak se vám embrya hezky množej a tak, když to vidí doktoři takhle hodně optimisticky, tak to by bylo aby nebylo! Spát na břiše bych se nebála, to se smí i v těhu, dokud ti to není nepříjemný.
Mysky, 40tt je krása, nojo, brzo bude 1d :slight_smile:
Tek, zas blbá noc, tzn. častý buzení a nebo nechce spát?
Tetes, zvířátka jsou úžasný, se nedivim, že seš do nich zamilovaná jak nejvíc to jde, moc krásný, sluší jim oblečky na parádu a hezky se drží za ruce. Jsou teď takový podobně velký, akorát Kačka má víc vlásků, viď?
Pajdi, čípek super, váhy holek taky, snad budou játra ok. Tyjo, ty už se blížíš ke 30tt, to je krásný, Pajdi :wink:
Tetes, ty seš fakt dobrá, celkem blbá noc od 12 do 2 a ty to napíšeš jakože sranda, člověku to přijde hezký, jak Míšánek šikula sosal a sosal :sweat_smile:
Mně pohyby ve spaní taky nevadily, ale Honzík se moc nehejbal. Tetes, ale někdy jsi psala, že nad ránem jsi nespala, páč se tam dvojky mrskaly, ne?
Sex versus kojící prsa, tekoucí mléko - mně nikdy moc neteklo, takže ta kapka dvě nevadily :sweat_smile:
Pajdi, dvě hlavičky dole asi žádnej med, vleže se to dá, nebo je každá poloha nic moc?
17. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Pajdi:to né oni taky byly přes sebe.Ale slyším to poprvé, že by dr. dokázala říct ve 27 tt, že už dítě nezmění polohu. To se mi zdá dost divné....,ale není to důležité.A hlavičky dole fakt nezávidím, já tam měla tu Kačky a ke konci už to byl fakt masakr a chvilkama jsem i brečela jak strašně to bolelo. To ti fakt nepřeju.
Hele, no dneska lumpačily,ale třeba v sobotu jsme byly na fotbale a pak tam zůstávali na oslavu narozenin a děti byly tak úžasný. Celou dobu spinkaly,max. chvilku pochovat nebo v kočárku jenom koukaly, z nich taky byli všichni v prdeli, že to je až neuvěřitelný jako jsou hodný. :dizzy_face:
A navíc dneska jde od jedné vozit máma,takže já zalezu do kutlochu a budu chrnět. A teď už zvířátka spinkají cca. 2 hodiny, takže jsem uvařila, vyprala,poklidila, koníkovala, takže super. Jako naše máma a babi jsou z nich úplně v háji. Ale je to hezký.
A ve středu přijde vozit tchýně tak jdu na kosmetiku a ve čtvrtek jdu holky na technickou!!!!! A konečně jí budu moc použít i na něco jiného než na čůrání :grinning: akorát myslím, že takřka po třičtvrtě roce už to nebudu ani umět a nejsem si jistá zda mi nezarostla :grinning: a do toho ta věčná podprda a mlíko z koz.... :sweat_smile:
Puzzi:né,to bylo tak,že když jsem ještě chtěla usnout po vizitě, tj. 8 hodina,tak se pak mrskaly a už to nešlo. Ale nikdy mi to v noci nevzbudilo.
Jo, a děkuji za pochvaly, samozřejmě se dmu pýchou. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky
jsem tady jen na skok
ráno u zubaka ok, jen mi opravovala blombu
jinak víkend super, v sobotu nás byl brácha fotit s bříškem, už jsem se dlouho tak nazasmála :grinning: :grinning:
za hodinu mi začínají pohovory
co je tady nového?
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Tetes, teda holka, ty jsi prostě šikulka jak všechno zvládáš. A myslím, že veverkování zvládneš - to je jak jízda na kole, nedá se to zapomenout. :wink:
17. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
tetes: krásný fotky žvížat, dokonce jsem poznala v kočáru kdo je kdo :wink:
leni: já jsem po ET neležela, ale nedělala jsem nic namáhavého a po necelém týdnu jsem šla do práce
17. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Teri- to je úplně neuvěřitelné, jak Ty máš ty děti hodné. Ale je to super, úplně závidím. Ty jsi je měla taky na sobě? Já myslela, že oni byli na stranách. No ty dvě hlavy dole jsou fakt záhul. A je fakt, že holky se od 20tt nepohly ani o píď. Tak nevím, Tobě se Míša otáčel ještě na konci, že? A hele technickou taky pěkně závidím, H. včera večer říkal, že si pak k tomu bude muset vzít návod a že si není jistej, jestli se pak trefí správně :grinning: :grinning: . Na podprdu a mlíko kašli, hlavně že bude sex :grinning: :wink: !!
Puzzi- tý jo, tak snad to s mámou nějak zvládnete! Zkus ji fakt co nejvíc ignorovat.
17. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Tetes, to musí bejt úžasný takhle někde na fotbale a hodný dvojky v kočáru, musíte se s P. dmout pýchou, to chápu :slight_smile: Tvoje máma a babi poprděný? A dobrý, nešišlaj a nedělaj nic, co by ti vadilo? Asi dobrý, viď? Užij si odpo spánek, mamina si užije dvojky v kočárku, paráda!
Hehe, takže ve čtvrtek večer tě tu nemáme čekat, bude první jízda po technické :wink: Hele aspoň další výhoda císaře, nemusíš se bát, že bude jizva dole bolet a tak, vše jako dřív :slight_smile: Tak jen ať si dvojky od čtvrtka nehrajou na kazišuky :sweat_smile:
Gucci, tak někoho vyberte na pohovorech, ať už máš klid :slight_smile:
Mel má pravdu, jsou věci, co se nezapomínají.
17. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
puzzi: díky, no ono to asi tak jednoduché nebude no, uvidíme
17. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky,zdravím všechny :slight_smile:

Dnes se mi podařilo zachytit pár krůčků Maru tak to pak zkusím vložit.
Tetes děti máte fakt moc krásný a hodný.Já si teda taky nemůžu stěžovat když byla Maru malinká tak jen spala a jedla tak jsem měla dost času na všechno,do 4 měsíců dobrý,pak už začla lézt takže víc hlídání a od půl roka už není čas skoro vůbec.někdy si teda moc pěkně hraje ale já už vím že jí stačí chvilka takže jsem radši ve střehu :grinning: Včera jsem měla úžasnééé hovnostory já s Maru,to jen abyste si nemyslely že v tom jste sami.Bylo to fakt šílený ráno,stres a stres..
Holky mě už to doma samotnou tak nebaví že pořád brečím(jak malá holka)navíc mi od manži v sobotu přišla tak kráásná sms že jsem brečela ještě víc.No v pátek už snad budou doma,tři týdny bez nich a jsem hotová
Mysky má ještě chvilku čas do termínu ne že už ji honíte do porodnice ale já už s etaky těším na další mimčo :wink:
17. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.