• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, to by mě taky pěkně nasralo!!! Jak kdyby ženské nešrotovalo v hlavě, z čeho bude rodina žít... :angry:
Něco pro pobavení :wink: : včera jsem si dělala test (jak ta jedna prosincovka zjistila, že je těhu, tak mi to nedalo-plačtivost, sem tam mi je divně... No a na testu slaboulinká druhá čárka :confused: Tak jsem byla krapet v šoku, ale raděj jsem počkala do dneška do rána, udělala další a tam nic. Nechtěla jsem plašit, tak vám to píšu až teď. Na jednu stranu jsem myslela, že mě klepne, na druhou stranu by to ale bylo perfektní, kdyby to vyšlo :slight_smile:
23. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z práce a mám info od Pajdy :cry: :

je zase na infuzích páč má zase ty křeče a jsou to asi stahy a to je strašně brzy, takže bude muset asi být v nemocnici až do konce těhu.. :frowning2: .

Chuděra naše Pajďulka :frowning2: .
23. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Lao a co když tam třeba pak ta čárka nakonec bude :astonished: ...tý jo to je mazec, jsem zvědavá co se z toho vyklube. :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Jejda to mě mrzí s Pajdou.... Ale je pod kontrolou, třeba ji ještě pustí domů...
Mili, já myslím, že nebude. Dneska byl test čistej jak lilium... Ale to jsem fakt ještě nikdy neměla-falešně pozitivní test... :grinning:
23. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Lao, no já taky věřím,že Pajdinku pustí domů..nejhorší je, že se začně zkoumat co to je až v pondělí, přes víkend se tam nic neděje.. :unamused: .

Lao..hele hele a ty si jako myslíš, že by si mohla jako být v tom? :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
zdááár ženy

campi: Ladu je fakt super a ty vlásky se mi náhodou líbí :slight_smile:
Jani: tjo gratulace ke KO, to je macek teda :slight_smile: a je krááásnýýýý
Mili: tak jestli je Řezáčová taková borka, tak to budeš těhu jedna básen, pracantko :grinning: , jakto, že děláš o víku?
Leni: 14 DPO testuj :wink: , 6 DPO rozhodně ne
Puzzi: to je dobrá zábava s tou vodou, kámošky klučík to dělal taky :grinning: , fakt prča i pro dospěláky, že
Tetes: koukám se tam seznamuješ jedna básen v nemocnici, to budeš mít hafo známých mamin na kočárkování :wink:
na MEL jsem myslela zrovna včera, že už dlouho nebyla
Teri: na Oliho kouknu z práce, tady to tchánovi na pecku asi nejde, už se těším
Rio: tak to mě pobavilo..."udělala jsem si radost a koupila jsem Vojtovi..." :grinning: :grinning:
Terky: to je super s tou chatou, doufám, že něco takového budeme taky s kámoškama provozovat...nebo tady s váma :wink:
LAO: panečku čumím jak blázen :grinning: :grinning:
Tjooo tak s Pajdí takhle blbý, to je kurnik chudinka :frowning2: , ale zase lepší, aby byla pod dohledem, než se doma stresovala
23. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
jinak jsme opět v PCE, pG má dneska akci, jmenuje se to šťára a jde tam o to, že mužské osazenstvo Pardubic vyrazí na starých kolech, zaregistrují se v jedné hospodě a pak objíždějí všechny hospody v PCE a hledají nějaké dva magory, kdo je najde vyhrává, ale vlastně je nikdo nehledá, páč tam jde jen o to dát si v každé hospě nejmín jedno pivo :grinning: :grinning: ....už mi volal a chtěl k telefonu Guče, tak to vidím dneska bledě ten příchod :grinning: :grinning: , samo si vzal na sebe nejnovější hadry, hodinky za šest litrů (mě s tím fakt sere jaká je modelka), ale snubák - ten nechal doma a ještě se navoňal...se z něho poseru jednou fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já včera usla v sedm večer :grinning: , v 21 jsem se akorát přesunula do postela a spala až do pěti rána...pak jsem se přestěhovala do obýváku, abych pG nerušila a tam ještě na hodku usla, takže o víku dycky ten týden v práci spaním doženu
23. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
jééé já už mám 10 tt, to hned vypadá líp, když tam jsou dvě čísla :grinning: ..jo a dnes začínáme 3 měsíc, si asi otevřu dětské šampíčko :grinning:
23. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Mili, myslet si to můžu :grinning: Jako ochrana nula, příznaků by pár taky bylo... Aĺe z toho mraku pršet nebude :grinning: Ale řeknu vám, že mi fakt včera spadla brada... Snažila jsem se to vyfotit, ale stojí to za prd... Ještě zkusím starej mobil...
23. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
lao: tjo, ale vy jste byli na IUI že?
23. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Gucci, jj
23. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
holky,normálně,jsem v šoku,mluvili jsme s kamarádem a sdělil nám,že čekají miminko,že je ta jeho ve 3.měsíci,což je super a nebylo by to tak překvapující,ALE: dříve se svou bývalou manželkou se pokoušeli o miminko cca 5 let a nic,bylyl na IUI a pak na IVF,při všech rozborech mu říkali,že má málo pohyblivé spermie a hodně málo,takže šance i při IVF je hodně velmi malá,nevyšlo jim to a pak se po roce rozvedli no a on si pak našel jinou přítelkyni a pak si řekli,že zkusí mimčo a zašel na jinou kliniku a tam ŚOK,jeho výsledky jsou téměř 100%,jásal jak blázen,nechápal a nechal je za měsíc udělat znova a to samé,takže vůbec nepochopil,co mu to tenkrát říkali za výsledky a to chodili do Pronatalu,teď byl na rozborrech v Genetu a ona otěhotněla přirozenou cestou bez jakýchkoli léčebných zákroků
tak teď nevím,co si o tom pronatalu myslet a jaké jsou ve skutečnosti naše výsledky,když teď manželovi tvrdí,že má téměř 100% spermio :astonished:
23. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
teda s tou Pajdou mě to mrzí,tak snad jí to brzy poleví a bude brzy dooma
23. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Leni: to bych řekla, že je psychika...nový vztah, všechno je super....normální lidi se nerozvedou, protože jim nejde mimi, tam prostě muselo být ještě něco jiného a tak nějak cítili, že to asi nefunguje a bylo to
23. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
gucci,no měli nějaké problémy
tak je možné,že to mělo vliv na všechno
Jo a jinak,jak jsem psala,že kámoška testovala 6DPO a test byl pozitivní tak dnes mi psala,že dělala další a je slabý,takže přeci jen pregnyl,je zklamaná jak blázen ani nekomunikuje
23. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
a proto já bubu testovat nejdříve !!! 14DPO
ještě,že jsem se nenechala ukecat,chtěla po mě,abych testla taky,abysme to porovnali
23. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
jj pregnyl to byl určo, ale může mít pozitivní test později, je to šílené takhle brzy testovat
23. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
no ještě,že vás tu mám :wink:
23. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
no zbláznila se,četla článek o tom,že i 5DPO může být pozitivní,tak nečekala a šla do toho
23. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
ale já o tom poblázněném testování mám co říkat,ale zas na jednu stranu jsem říkala i já,že je to brzy
23. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
panebože, kde ten článek psali?
23. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
to nevím,kde to našla,ale diskuze s nějakýma holkama
23. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
mazec
23. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
no nic, loučím se, je mi šoufl, tak si jdu dělat papu
přeji hezký zbytek víkendu
papa :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Zdarec ženy :slight_smile: .

Uf, teď jsem jakž takž douklízela, ještě mě čeká až manža dodělá, zamést a vytřít a pak vyluxovat. Takového bordelu co tady máme to je hrůza...nejhorší je, že jsem vše omyla a vyleštila a přijdu nazpátek a už je na tom zase prach..mě z toho jebne :angry: .

Jinak Pajda psala, že je v nemocnici v Ostravě Porubě a to proto, že to je fajn nemocnice, jsou tam hodní lidé a hlavně tam slouží i ta její gynekoložka. Její spolupacientka šla domů. takže je na pokoji sama a co je blbý, to mě teda přijde vykořisťování, když za pobyt platíš 60 kč a ještě po ní chtějí 10 kč za hodinu půjčení televize :angry: :angry: :angry: . Já proti poplatkům nice nemám, ale platit za televizi tolik :astonished: . No a to je pro ně hodně peněz, takže chudák je sama a čučí do zdi..jezdí za ní jen manža a teta. Pro ostatní je to daleko :unamused: .

Gucci, manža dobrý..chtěl mliuvit s Gučem :grinning: :grinning: :grinning: . To bude radostný návrat :grinning: .

Leni, 6 DPO je opravdu brzy a byl to 100% pregnyl, věř, že kdyby se to dalo zjistit takhle brzo, tak je to přece známá věc a nikdo to nebude nijak řešit. Jen je mi líto, že je kamarádka ta zklamaná...zbytečně, kdyby vydržela.
Jinak s tím kamarádem co má super spermio, opravdu psychika a pohoda ve vztahu dělá strašně moc a věřím, že se pak takhle krásně zadaří.

Lao, hele právě když kape a člověk myslí, že to nejde, tak se zadaří..to je normální zákonitost :grinning: :sweat_smile: .

Luky od Mel vypadá jak měsíční miminko a ne týden staré :grinning: . No je to krásnej klučina. :dizzy_face:

Gucci ženo má jediná, ty už jsi v 10tt ... to je krásný, tak jen tak dál :dizzy_face: .

Jo a dělám o víku, páč máme 4x do roka inventuru a to je vždycky v pátek do večera a pak sobota, při špatném výsledku jdeme i v neděli, ale to tentokrát nehrozí. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak já ti tady taky píšu a ty zmizíš :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Hmmm a zmizely jste všechny..to je burdel totok :angry: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Lao:ty vada, jsem úplně zadržela dech,když jsem to četla o tom testu. Hele a to se tu snad nikdo nechráníte,nebo co? U někoho to teda asi nemá cenu při té frekvenci 1x za měsíc,ale stejně :confused: :sweat_smile:
Jinak, můj otec je šovinistické prase, proto spolu s mámou taky nejsou. Já vím, že vám to bude připadat nemožné,ale třeba máma měla ráda ryby a můj otec je nesnášel a i ten smrad z toho, takže je mámě dovoloval jíst jenom v případě,že mu dokázala vysvětli veškeré významy slov z vybrané stránky ottova naučného slovníku. :angry: :grinning: :grinning: Rozvedli se,když mi byli tři roky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Navíc už se rozešli a pak máma zjistila,že mi čeká,tak se kvůli mě k sobě vrátili a nemělo to verka......
To snad není možné s Pajdou? :confused: :confused: :frowning2: Panebože, tohle je vážně hrozně brzy. Tak snad v pondělí zjistí co to je, jenom doufejme,že to nejsou kontrakce. To je mi tak strašně líto a ještě ta představa být v nemocnici....
Gucci:až tolik se neseznamuju,ale je nás tu hodně ležáků,tak už se mezi sebou tak trochu známe,ale tahle dvojčatovka mi fakt sedla a navíc ty dvojčata tak nějak pojí. Je to takovej zvláštní druh. :sweat_smile:
Gucci: :grinning: :grinning: :grinning: tak to musí být vážně výborná akce v Pce. A ty jsi určitě krkavčí těhule a Gučče si k telefonu nedala,co? :grinning: Tak snad se vrátí i s hodinkama. P. je na fotbale a pak tam mají grilovačku na hřišti,což jsou akce,které já prostě miluju ze všeho nejvíc a ty kluky s těma je mi hrozně fajn,takže to špatně nesu a hnusně ZÁVIDÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spermio se mění každé tři měsíce, nevím teda jestli až z nuly na sto,ale mění.
23. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
no zdáááááááááááááááár Tetesko :slight_smile:
na tebe jsem tu čekala :grinning:
23. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.