• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guci- kolik adeptů na dnešek máte?
17. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
17. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Rehos- to je super, jak už Maruška hezky začíná chodit :dizzy_face: . A do pátku už to určitě zvládneš, ne? Držím pěstičky. :wink:
17. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Pajdi jasně že to zvládnu ale tři týdny předtím a teď zase tři,hrůza!Ted už aspoň budu mít doma Fildu :wink:
17. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Co tiramisu,zkoušela si už?
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Rehos, Maruška hezky ťape, za chvíli bude lítat jak čamrda. :wink:
17. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak jsem něco dočetla,uf

Rio moc na tebe myslím aby už byl Vojtík v pořádku a byli jste v klidu i s manžou :wink:
Leni super že už máš embryjko u sebe,tak ať se pěkně zahnízdí :dizzy_face:
Kay je fajn že je to lepší s manžou,jen tak dáááál... :slight_smile:
Tek to je naprd když Olík takhle chudínek trpí,ať se to zlepší co nejdřív :wink:
Pajdi snad to noc nebude :unamused: jinak držím palce na těch 10 týdnů
Taky gratuluju všem co už měli nebo se jim blíží nějaké ty měsíčniny,je toho moc,pořád někdo :slight_smile:
Gucci snad dnes vyberete a dobře :wink:
17. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Rehos- no nemáš to lehké :frowning2: . Tiramisu jsem ještě nezkoušela, nějak jsme se ještě nedostali do obchodu, ale večer pojedeme na nákup, tak ve středu asi zkusím. Dneska jsem dělala bábovku, takže na dva dny teď máme napečeno a pak už se na něj moc těším. Doufám, že se mi povede. :wink:
17. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Puzzi na tebe jsem málem zapomněla,drž se tam s mamkou,zvládneš to.Závidím ti že můžeš být takhle s Honzíkem pryč a pořád seš tam vlastně s někým.Holky nechcete mi někdo půjčit někoho na hlídání?Já bych si taky chtěla odpočinout,myslím přes den,noci fajn,to bych vám zase některým půjčila Maru abyste se vyspaly :wink:
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
pajdi: minulý týden tu byly 4 ženské, dneska 5 a zítra 5
17. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Guci- a nic co by se hodilo?
17. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky kde je Jani a Mili? Jani je ještě u tchánovců?
17. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Pajdi, Mijunka pracuje a nestíhá. Dočtu vás asi až víc odpoledne a napíšu. Ale myslím na vááááááááássssssssss :dizzy_face: .
17. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jani je tady taky, ale debordelizovala byt a pak zkrasnovala sebe :wink: A ted je napapkana a unavena :wink:
Pajdi to je super, ze cipek drzi a holky krasne rostou. Ja jsem zvedava na stredu, kolik Kubajs bude mit :wink:
Gucci tak pekne vyber, at je to dustojna nahrada...
17. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
No to se s Mili zase pěkně minu.
Jani- kdepak jsi byla, že jsi se zkrášlovala? V nějakém salónu? Já se chtěla dneska dr. zeptat, jestli si můžu dát aspoň přeliv a nějak jsem zapomněla s těmi jatráky. No tak příště.
Kubajs bude mít určo hodně, on byl už veliký minule ne? Kolik měl?
17. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jé to mi teď Janča připoměla, že si musím jít vyškubat knír, jak mi předtím moc nerostl, tak teď teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jestli si myslíte, že se Lukýno zabaví tím, že se umí překulit na záda, tak spíše zabaví mě. Jsem šla pro další prádlo na žehlení, otočím se k dece zády, otočím zpět a pán na zádech. Tak jdu k němu směju se a on obrací pysk přes palubu a spouští řev. :grinning: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Mel- obrací pysk přes palubu :grinning: :grinning: . No já jsem dopekla buchtu, pověsila prádlo, teď se kouknu na čarodějky a chirurgy a půjdu na hoďku chrupkat než přijde H. a pak budeme zase makat.
17. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
No já bych šla taky hají, ale za chvíli na mě bude řvát pračka a pak asi dorazí tak počítám kolem třetí protivný manžel (šel na půl druhou k zubaři). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak jsem na chvíli tady.
Pajdi, tak fajn, že kontrola dopadla dobře a čípek je oukej. A nebuj holky tu váhu doženou a budou taky pěkný :dizzy_face: .
Gucci, tak co pohovory, masakr cooo?Já taky jednou za sebe nacházela paní a bylo 72 zájemců..mi šla z toho hlava kolem :sweat_smile: .
Rehos, Maru je šikula a věřím, že teď to bude pro tebe trošku hoňka :sweat_smile: . A pátek je tady cuby dup a už zase budeš mít kluky doma. :slight_smile:
Puzzi, tak ti držím pěsti a přeji pevné nervy na zbytek dovči s mamkou :wink: .
17. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Pajdi nikde jsem nebyla, jen jsem vlezla do sprchy, jelikoz jsem z toho uklidu byla pekne zpocena. Dneska je vedro az to pekne neni :-/
Na kosmetiku se chystam tak za 2 tydny, at jsem krasna na oslavu tatovych sedesatin. Dneska mi uz pro nej prisel darek, sedesatileta whisky :slight_smile:
Pajdi no ve 21 tt mel 375 g, takze ted cekam neco kolem 700g :wink:
17. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Mili- snad jo, holky teď musí zabojovat!
Jani- aha, no tady je taky pěkný pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Měla bych jít uklidit ještě do kuchyně, ale vůbec se mi nechce. Takže dokoukám chirurgy a jdu spát. Nic jiného se ani v tomhle počasí dělat nedá.
No to říkám, Kubajs je velký, já si myslím, že už bude mít možná i kolem 770g :wink: . Holky jsou podle něj nudličky hubené.
17. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak mám první adeptku na druhé kolo :grinning: , pecka fakt, mi tady chodí samý odpad či co :grinning:
17. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Pajdi no tady uz je pres tricet :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sedim doma zalezla a neminim vystrcit nos driv nez vecer :slight_smile:
No uvidime ve stredu, jak nam roste, ale uz je cimdal vic citit :wink:
Gucci tak to je pozitivni, ze aspon 1 jsi nasla...
17. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
jéé Jani ty máš ve st UTZ? super...já mám ve čt poradnu, tak uvidíme, jestli nám mrkne mezi nožky, resp. Gučeti mrkne mezi nožky :grinning:
17. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
tak jsem holky zjistila,že jak mě pobolívalo to břicho,tak se to nějak uklidňuje :frowning2: a to není dle mě dobře,kor před zahnízděním,takže si myslím,že se tam děje něco,co vyleze v neúspěch :frowning2:
17. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
kdy asi zhruba dochází po ET k zahnízdění?
17. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
No já nemíním vystrčit ten nos ani večer. Max. až kolem osmé ten nákup a hned zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Když ležíš na zádech, skáče Ti už bříško, jak Kubík kope? To je úplně úžasný :dizzy_face: .
Guci- super, aspoň jedna :sweat_smile: .
17. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Leni ty to strašně hrotíš, běž se ven projít nebo něco, koukni na film a nepřemýšlej tak moc o tom :wink:
17. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Leni, ted čučám na tu fotku z Pronatalu, tys ležela na stejné posteli jako já :wink:
17. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Leni- neřeš to nebo se zblázníš. Uvidíš, že všechno je v pořádku :wink: .
17. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.