• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni, říkám ti, a to je rozkaz kurňa, že se na takové pozorování vyser!!! a to ti to jako píšu bez hvězdičky :grinning: .
Nesleduj se a říkej si, co se má stát to se stane, ty to nikdy ničím ani nijak nemůžeš ovlivnit!!!
Užívej si, buď v pohodě, choď na procházky, dojděte si na véču s manžou a obejdi kamarádky, ale nepozoruj se!!! Jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýý????? :wink:
17. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Pajdi jojo brisko mi uz pekne skace, kdyz Kubik kope. A porad se bouli, to se mi libi jeste vic :wink:
Gucci jojo ve stredu mam ten kontrolni UTZ, zkusim si rict o fotecku, snad se tentokrat povede :wink:
No ve ctvrtek jen at se pani dr. pekne koukne mezi nozky tobe i Guceti :grinning:
Leni prestan se sledovat, to je nejhorsi. To ze se bricho uklidnuje je fajn. Ja si az do 6tt prisla naprosto netehotne.
17. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Jsem se na ty chirurgy nemela koukat, to je dil u ktereho rvu jak zelva :frowning2:
17. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Jani: jééjky, tak na to nekukej....já už neřvala podezřele dlouho :slight_smile:

no nic, já to balím
jsem dneska úplně mrtvá, navíc mi nedorazily dvě adeptky, to jsou dneska lidi fakt
tak se mějte hezky
zítra fáááááááááááááááááááááááááááááá
17. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Rehos, je fakt, že když jsem viděla na videu Maru, jak leze a šplhá po nábytku do výšin, tak ti věřím, že ve střehu je třeba být. No a 3 týdny bez chlapa doma by mě hráblo, chápu. Video si pustím doma v září, ukládám si odkazy, tady to jde pomalu a bylo by to moc dat.
Jé, seš milá s nabídkou na noc, sice Honzíkovy noci žádná hrůza, spíš dobrý, ale takovou jednu noc s Maru bych brala :grinning:
Máma má zatím dobrou náladu, tak super. :slight_smile:
Mel, je fakt, že dokud umí dítě otočku jen tam a ne zpět, tak je to spíš honička otáčet zpátky :slight_smile:
Gucci, náhodou za jeden den jedna adeptka do druhýho kola dobrý! To vybíráš sama nebo spolu se šéfem?
Leni, z bolení a nebolení takhle u uhnízďování atd. nemůžeš dělat žádný závěry, to je jen doznívání stimulace a ty hormony atd., těhu přznaky až tak kolem toho pozitivního testu, teď buď ráda, že je ti dobře :wink:
Pajdi, Steffi, Gucci, vy jste teď taková trojka užívačů si pohybů a do porodu ještě čas, to jsou pro mě vzpomínky, jak píšete o skákajícím břichu apod. :wink:
Víte u čeho já mám namále k slzám? Když vidím nějaký malý děti, jak si hrajou nebo tak něco. Jak jezdíme k bazénu, tak tam je každou chvíli nějaký cvičení buď dospělý, nebo tance nebo děti, no a včera tam děti cvičili na nějaký písničky a já zadržovala slzy :sweat_smile:
17. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
jééééééééééééééjda,to jsem si s tou otázkou dala :grinning: :grinning: :grinning: jsem si na sebe od vás ušila bič :sweat_smile:
já to nemyslela samozřejmě tak upjatě,navíc,ty bolesti břicha už zas trošku jsou :grinning:
já se nepozoruju ani nezkoumám,jen mě prostě prolítlo,že to na chvíli ustálo,ale to byla fakt jen chvíle.........
a s tím zahnízděním jsem se ptala jako obrazně,kdy že se asi po ET zahnizďuje,to totiž nevím :astonished: :astonished: :astonished:
dnes jsem ráno polehávala a ve 12 přijela mamka,tak jsme pokecaly :wink:

Milu,ty jsi na mě rááááznáááá :cry: ale jen tak na mě :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Milu já myslím že hoňku už mám asi 4 měsíce když Maru začla lítat jak drak kolem nábytku a za jednu ruku,plus vylézání do výšek.Jediné co teď přibyde budou asi pády navíc než se to chození vycvičí,z toho mám docela obavy :unamused: Počítám že za takové tři měsíce bude chůze už normoš stabilní a půjde to :wink:
17. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Puzzi jasně že koukni až doma,nic ti neuteče :wink: A jinak já bych Maru nepůjčila,jen na chvilku a šup zpátky :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
ahoj holky,
tak dneska děs.. Martin měl volno, tak jsem ho chtěla využít na pomoc s kočárem ve městě.. Plány byly velké, nejdůležitější bylo změna trvalého pobytu a zapsání Stely do OP. Pak jsme chtěla jít do brány k dětem, a ještě po cestě se stavit za mamkou.. no zkrátím to - vyjeli jsme před 9h a domů dojeli ve 14h a mám "jen" ty změny na OP. Měli jsme blbej výpis z KN, slečna telefonovala a fronta kterou jsem musela vystát 2x byla vždycky tak na hodinu.. A ještě jsme museli znovu na poštu kvůli tomu výpisu.. venku vedro jak prase a na tom úřadě jsme málem omdlela.. A Martin? Ten bez řečí hlídal Stelinku celou tu dobu v kočáře.. nespěchal a neměl ani blbý řeči :slight_smile: :dizzy_face: Moc jsem ho pochválila a odpustila jsem mu poslední 3 měsíce :grinning: jsme mu to i řekla.. Na tom úředě jsem se už málem rozbrečela.. :rolling_eyes:

omlouvám se dočtu snad večer..

Tek promiň, udělám si výlet znovu příští týden.. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
holky tak dnes jsme teda obešly všechno, no bylo to náročné. Takže ultrazvuk hlavičky je úplně v pořádku, tak jsem si oddechla. Doktor na rehabce říkal že mu to nepřijde tak hrozné jak píše neurolog a že se z toho vycvičí, takže pokračujeme dál. Na rehabce byl Vojta hotový už z toho že pořádně nejí, ale dalo se to. Jo a doktor byl úplně vysmátý z toho, jak je Vojta strašně živý a akční, furt si chtěl sedat, nohy měl pořád v puse, sahal mu na bradu, chtěl mu brát brýle a furt do toho kecal, prostě šikulka :grinning:
a pak jsem jela i k dětskému ale moc mi neporadil, řekl teda že by měl teď mít tak 500 ml mlíka na den, ale já všude čtu že 1000 tak nevím. Že mu můžu dávat jogurt ale pokud vím, na to je taky brzy. Sestra dokonce prý aŤ mu dělám česnekovou a cibulovou polívku aby měl tekutiny, no to se mi taky nezdá. Jinak ho zvážil, má 6500 takže přibral dobře,no prostě nabízet, udělat i třeba bramborovou kaši z jeho mlíkem, no kdyby se to zhoršilo tak máme ještě přijít v pátek, ale vlastně teď jako by se nic nedělo :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
17. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
mrkněte i na foto předtím :wink:
17. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
jejda,no to je teda břich :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
17. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Holky tady je bouřka jako prase :astonished: :confused:
17. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
pošlete nám sem taky nějakou tu kapku,celý den větrám,aby tu byl průvan,ale ani se to nehne,dusno je až hrůůůůza,v obýváku při všech otevřených oknech máme v tuto hodinu 28 stupňů :astonished:
venku se nehne ani lísteček,to je jak klid před nějakým uragánem,to zas bude-spíše nebude spánek :angry:
17. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Kay no vidis, jak se M. snazi. A je dobre, zes mu vsechno odpustila a doma zavladla pohoda.
Rius tak to je perfektni, ze sono hlavicky dopadlo na vybornou a je pozitivni, ze se vse da rozcvicit a Vojtisek bude naprosto zdravy. A pokud dr. neshledavaj, ze ted pije malo a pribira, tak bych se tim netrapila. Treba citi ten stres z vas a neni v pohode...
Rehos posli bourku, v Praze je dusno, i kdyz trochu fouka, tak se ochlazuje....
17. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Kay, tyjo, debilní pochůzky a na úřadě, no aspoň že něco máš.
Rio, super že UTZ dobře dopadl! Teda ale co to je za doktora a jídelní rady? V 5M jogurt? Ten je od 8M! Cibulová a česneková polívka, hm, tak to byste se vyspali. To čumim na rady teda!
Rehos, teda to je břicho, možná měla Tetes teda taky takový nebo skoro :sweat_smile:
Leni, tyjo, i v čr takový dusno večer? Tady už je celkem hezky, jak jsou kratší dny, tak noci bezva chládek.
17. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
leni, no Stelouch šla taky spát a měla tam 28 stupňů, teď to kleslo na 27 :frowning2: po nějaké bouřce ani stopy :angry: Ty hlavně furt hodně pij..

rio, no ten doktor miobčas, teda vždycky přijde divnej :grinning: ale zatm tonebudu řešit,až kdyby se něco dělo.. což mi tak připomnělo že bych měla zavolat do téd ětské nemocnice na uzv.. je superm že vám to dopadlo dobře, to jsou vždycky nervy.. a promiň že jsem nenapsala tu sms hned, byla jsme na tom úřadě, pak jsme dojeli domů a já akorát kojila, když jsi volala, takže jsem to prostě zasklila :rolling_eyes: omlouvám se.

puzzi, tak co, jak to jde s mámou? ještě jste se neporafaly?
17. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Bré ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 05:05  • Odpověz
Ahojky holky.

tak se sem prý ženou pěkné bouřky :confounded: . Z toho teda moc radost nemám, pže mám pak strach, aby se někomu něco nestalo a nebo nebyly zase ty pitomý povodně :confounded: .
Kay, tak teda úřady ti nezávidím, no ale aspoň že si něco vyběhala.A fajn, že manža hlídal a ani necek :wink: .
Rio, paráda, že Vojtí je oukej a že máš teď jistotu, že je u něj vše v pořádku :slight_smile: .
Rehos, týýý folééééééééé to je břuch :astonished: .
Leni, jojo jsem na tebe rázná, pže když si vzpomenu na svoje 1.IVF jak jsem vše prožívala a bála se jít dokonce i na wc, tak vím, že tohle všechno je špatně. A kdyby mi tenkrát někdo řekl, chovej se normálně a neřeš nic, tak bych mu byla za to vděčná :wink: .Ale pokud ti to nějak vadilo, tak se mooooc omlouvám, myslela jsem to dobře :wink: :slight_smile: .
18. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
Dobre rano devcatka,
tak nevim kam se ten dest ztratil, ale tady snad nespadla ani kapka. Noc byla docela tepla. Ale pekne jsem spinkala, az v pul pate me probudil nejaky debil, co na 10x startoval auto, pak nemohl zaradit..no trvalo m asi 15 minut nez odjel..bes!!!
Leni pridavam se k Mile, taky jsem se pri 1.IVF strasne hlidala, mela strach cokoliv zvednout. Ted jsem se na to vykaslala a sla normos do prace, kde jsem obcas i neco zvedla a hle jak to dopadlo :wink:
18. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko,
holky to co tady včera večer bylo byste ani nechtěly a zanechalo to jen samé spouště,pořád se něco dělo,sanitky a hasiči jezdili až do půlnoci,hrůza,někde spadl strom na dvě děti,fuj....V jednu chvíli nebylo z okna vidět nic než vichr neskutečné síly a vypadalo to že smete všechno sebou a srovná se zemí,fakt hnus
18. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Rehos prave jsem to cetla, ze na Ustecku to byla sila. Tady vecer foukalo a parkrat zahrmelo, ale jinak byl klid...
18. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
No mě se snad ještě nestalo abych z okna neviděla vůbec nic...bylo to dost strašidelnýý :confused:
18. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Tak tady i pršelo, museli jsme pozavírat okna na jedný straně bytu, vymlacovalo to dveře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem právě přistřihla dítku vlásky, sice mě tchýně zabije. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Mel tak to ja taky musela zarit okna na jedne strane, protoze to s nema mlatilo, ale dest nikde, zase to P4 obeslo...
18. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Tak my okna ani nezavírali a byla pohoda, jen bouřilo. Ale na tom Ústecku to musel být masakr :confounded: .
18. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
bréééé ráááánko
jsem tady jen na skok opět
od 9 mám další pohovory a pak bude u nás natáčet ČT :grinning:
18. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
18. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
tak ja vcera reagovala akoukam ze se mi to neulozilo sakra prace...
kay neva...
rio to je super ze je vojti ok a urcite se mu to spravi..hele asi je ttim pocasim...
oliver dneska totiz taky leposi noc jen asi po 5 a pak po 3hod.....lepsi nez po dvou az jedne
puzzi tak co furt zijes?
ja jedu dneska se segrou na nakupy jsem uplne nadrzena :slight_smile:)))) lepsi nez sex :slight_smile:))))
vic si nepametam :slight_smile:)))
18. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.