• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, sluším vám to. Hele a to budeš taky v televizi?
18. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
rio: to je dobře, že to u dr. dopadlo vše ok a cvičením to všechno napravíte :wink: , s tou česnečkou taky čučím teda
rehos: to je fakt mega břuch a přitom holčina hubená, booože snad mě to nečeká :grinning:
kay: včera bylo děsný počasí na běhání po úřadech, ale aspon , že se M dal dokupy a pomáhá :wink:
18. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
mel: ee, to je tuším do pořadu černé ovce, šéf tam bude odpovídat na nějaké otázky či co
18. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
gucci, takový břich tě nemůže čekat - čekáš jednoče. :wink:
18. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
jeee gucciku tady mi pripominas nergesku :slight_smile:)))) ja vedela ze v tobe nekoho vidim :slight_smile:)))
18. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
tek: :grinning:
18. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
mel: jo ona čeká dva jo?
18. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
včera byl koncert Faith No More a Guče tam nebylo :frowning2: , tak mu ted aspon pouštím MP3 :grinning:
18. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
ani teksaska s olousem ne :frowning2:((( chjoooo uz aby byl vetsi tohle mi chybi
mam rada to album s masarykem :slight_smile:))))
18. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
já doufám, že mě neminou na konci srpna Radiohead
18. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Jéé Faith No More jsem dřív taky poslouchala ale už jsem je dlouho neslyšela :wink:
18. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
me uz minuli Ska p ..to se oliver upripravoval na vylodeni :slight_smile:)) chjoooooo
no pristi rok to bude samozrejme ploty a pak to bude pokracovat letnima fes :slight_smile:))
18. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
rehos maruje fakt dracice alestrasne sikovna v 10mes chodit...cece takove mam trochu predstavy i u olivera.....:slight_smile:)) pac pak bych klido sla do druhyho :slight_smile:)) kdyz vim ze je jeden trochu samostatnej
18. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
tak spicha mame v tri a ja ted mazu do prace pro praci pristi tejden mam dovcu tak at se nenudim
18. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
brýýýýýý ránko,tak jsem se vylíhla z pelíšku :grinning: ,ale noc zas příšerná,opět jsem od 3 nespala a usnula jsem pak až v 6
Jinak k nám to včera přifrčelo nakonec taky,měli jsme až do 9 všude otevřený okna a najednou jsme je nestíhlai zavírat,přihnal se takový vichr,že to jen hučelo,venku na zahradě nám lítal stůl se židlemi a slunečníkem,kytky mi padaly z oken,hrůůůůza,třískalo to jak blázen,ale zas se na chvíli obměnil vzduch,ale už teď máme v domě 26 stupňů,tak už zas všude dokořán větrám,ale vypadá to zas na den plný sluníčka :slight_smile:
půjdu si na zahrádku sesbírat pěkně domácí mrkvičku a udělám si salátek :slight_smile:

Milu: vůbec se na tebe nezlobím :wink: jsem ráda,že mě takhle "nakopáváte" k nějaké činnosti,abych na to nemyslela a nesledovala se :slight_smile:
ale to já přeci nedělááááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tý jo,mě normálně od večera šíleně bolí v kříži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gucci,moooc vám to na té fotce sluší :wink:
a kdy se bude vysílat ten pořad? a ty tam budeš nebo ne?
18. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
leni: já tam nebudu :grinning: , dělám v advokátní kanceláři, takže můj šéf tam bude odpovídat na otázky, nevím kdy se to bude vysílat
18. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
jdu na pohovory :wink:
18. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak ja jeste na hodku a pul vytuhla, parada :wink:
Gucci moc pekne foto a jak se na nem rehnite :slight_smile:
Tek tak se to snad uz uklidni a budes mit zase Olouska v pohode..
Tak jsem se objednala na diabetologii, v pondeli v 7 rano, to me zabije :wink:
18. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky.
Jani já taky včera chirurgy prořvala. Bylo to tak smutné :frowning2: .
Kay to je dobře, že se M. snaží, jen tak dál :wink: .
Riuš- tak to je dobře, že aspoň dr. dopadli celkem dobře :wink:. Snad to ani s tím pitím nebude nic vážného.
Doufám, že mě takové břicho taky čeká :confounded:!!!!!! Tu holčinu znám, je z dvojčatovek.
Teda to musela být na Ústecku síla, u nás nebyl ani ten vichr, ale od rána je zataženo, takže asi něco přijde.
Mel- tím chceš říct, že když čekám dvě, tak mě ten břuch nemine?? :astonished: H. se včera smál, že už mi k němu moc nechybí vzhledem k tomu, jakou rychlostí rosteme a kolik toho ještě máme před sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Guci- fotky nádherné, prohlídla jsem si s dovolením i ty ostatní. Jste nádherný pár :dizzy_face: . Ať Ti ty pohovory dneska rychle utečou.
Jani- to zvládneš, já taky byla včera na 7h v poradně. Ale je fakt, že jsem pak byla celý den k.o.
Zítra jdeme s H. na jednorázový informativní kurz do fakultky, kde budu rodit, tak jsem zvědavá, jaké to bude. U nás v okolí jsou totiž všechny jiné kurzy předpor. přes prázdniny zrušené. Hlavně se těším, protože je to už od jedné, takže H. přijede už ve 12h domů a pak si někam zajdeme na véču. Už jsme dlouho nebyli. Jé, jak já se těším!! :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
mě zase nepřišla jedna ženská :angry:

ahoj jani
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Pajdi jojo ten vcerejsi dil byl hodne smutny, ja uz ho videla 3x a stejne rvala jak zelva...
Ja to zvladnu, ale zas budu cely den nepouzitelna. Prej vyfasuju glukometr a budu se pichat do prstu, chjooo :cry:
Pajdi tak si ten kurz zitra uzijte a nasledne odpoledne a vecu samozrejme taky :slight_smile:

Gucci to je uroven :-/
18. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
jé Pajdi, to máte super s tím kurzem, taky na to chcem v PCE jít, až budem přestěhovaní :wink:
18. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Pajdi, já myslím, že ty budeš mít bříško kulatější - nepůjde ti takhle dopředu. :wink: Útěcha? :grinning:
18. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Gucci, moc pěkná fotka a břicho už máš teda taky pořádný. Jo a taky jsem se s dovolení koukla na ty další fotky :sweat_smile: .
Máte je moc pěkný, hlavně jak si tam rácháš ty haksny ve vodě :grinning: :sweat_smile: .Ne ta je moc pěkná, líbí se mi nejvíc :dizzy_face: .
Teda jak to, že ti nikdo nepřišel?? A to jako bylo domluveno že přijdou a ani se neomluvili?To je burdel teda totok :angry:.
Teda Jani to ti nezávidímto píchání, ale zvládneš to :slight_smile: .Co ti jiného zbývá že...
Pajdi tak si to zítra užijte a mějte krásný den :slight_smile: .Jinam si myslím, že tě teda Mel moc nepotěšila :grinning: .
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Gucci,jsi kooooočka :wink: :slight_smile:
Taky jsem shlédka fotečky a mooooc vám to tam sluší,jsi fotogenická :slight_smile: ,i manžel :slight_smile: ,jste hezká dvojka :wink: ,teda vlastně trojka :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
téééda holky,mě ty záda berou,to se ani nedá nepozorovat,strašně v křííííži :frowning2:,chytlo mě to včera večer a mám pocit v břiše jak před MS
18. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Milu presne tak, nic jineho mi nezbyva, tohle zmizi az s porodem :wink:
Leni tak si lehni nebo si dej sprchu...
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Mel pekne pase a ty vlasky mu jsou do zrz, to je pekny :wink:
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Jani nevím do jaké barvy mu jdou, vyfotím dneska - jsem ho ráno mírně oškubala. :grinning:
18. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.