• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni: já nejsem fotogenická vůbec :wink: , manža jo, ten jo :grinning: .... s těma záadama to máš dobrou průpravu na těhu :wink:
Mili: jj přesně tak, domluvila jsem s něma na termínu osobního pohovoru a ony bez omluvy nepřišly :rolling_eyes:
mel: tjo to je naše lišče :wink:
18. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Mel- díky, jj útěcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hele Lukynek je čím dál hezčí, takový kokeťák, jako tetky, koukáte na mě? :slight_smile:
Jani- teda to je blbý s tím pícháním :frowning2:, ale Ty jsi šikula a určo to zvládneš!
Teď tady byla švagrovka se synovcem. Uf to byl zápřah :grinning: , malý lítal jako tajfun. Nestíhala jsem ani hlídat, kdo letí, jestli kočky před Davídkem nebo kdo :grinning: . Budu muset jít krapet pouklízet :sweat_smile: . Ale už jsem zase pěkně k.o. a za chvíli přijde ještě teta s obědem. Ale aspoň nemusím dneska vařit. Ještě odpoledne za babi a pak už budu zase hezky ležet.
18. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak ted mi psala moje tehu kamoska, ktera je narozena ve stejny den jako ja jen o rok pozdeji a ceka holcicku 14 dni prede mnou, ze byla na oGTT a ma tehu cukrovku, prej budeme trpet spolu :wink:
18. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky teď mi psala mamka že četla v novinách o tom že v Tunisu nějaká paní čeká 12terčata,6 kluků a 6 holek :astonished: :confused: Tak to teda je silný kafe
18. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Čus bus baby,
Mel, proč by tě tchýně zabíjela,že jsi vašemu dítku ostříhala vlasy? :astonished:
Jo, myslím,že až takové břicho jsem neměla, ta holčina je chudát samá voda,jak má nateklé ty nohy. I když včera mi máti donesla fotku mě, 8 dní před porodem a úplně jsem se lekla, to byl fakt nářez, už jsem to tak nějak zapoměla.
Jo, a já si myslím, že Gucci čeká HOLKU!
Teksas jakože ty prohlásíš nákupy lepší než sex, toho bych si nemyslela,že se někdy dočkám. Ty voe, taková veverka dřív. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ty jo, jsem koukla Mel na fotky a to snad ani není možné jak Luky roste.
Pajdi, znovu ti opakuji vyser už se na to uklízení! :grinning:
Steff, tak to je "dobrá" náhoda s tou kámoškou. Ty to zmákneš i s cukrovkou i když je to blbé....
Jo, Rehos já úplně zapoměla pochválit Maru. :dizzy_face:
Já jen doufám, že dvojky takhle napřed teda nebudou,jen to ne!!!!!!!!!!!!
18. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
co dokáže udělat kousek papíru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=AY1RWvr4-uI
18. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
tetes tak to už jsem dvě nebo tři co tipujem Gucci holku a s tou pochvalou díky ale určo by se svět nezbořil kdybys zapomněla :wink: :slight_smile:
mě dneska dorazil objednaný stepper takže večer můžu začít šlapat :grinning:
18. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
jani: nekecej? tjo to jsem zvědavá jak na těch testech dopadnu já....aspon máš spolutrpitelku :wink:
tetes: zdááár matko roku, proč myslíš, že Guče je ženská?
18. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
jé rehos: sis objednala steper? já ho měla taky, ale dala jsem ho mamce....mě takové stroje neberou, ale máme doma posilovací lavici na břicho a na tom jsem cvičila, to je super
18. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Já ti dám matku roku, ty voe! :confounded: Dneska jsem Míšovi říkala,že jestli okamžitě nepřestane řvát: nekrm tu ségru,vykašli se na ní a okamžitě pojď chovat mě, ale hned matko ti povídáááááááám! Tak že mu nafackuju! Holky,nekecám,ale tomu jednou rupne cévka,když se vzteká jak řve jako tur. Za pět minut se vyřve a kouká na mě jako to nejnasranější miminko na celém světě. :dizzy_face:
Gucci, nevím prostě jsem koukla na tu fotku a napadlo mi to. :wink:
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Leni, to video je super. :grinning:
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak fem fi dala novou fotku a nif mof

tet: jéé to maj chlapi normálně s tím řvaním, pG když se nasere, tak mu na čele na boku naskočí taková žíla a ještě brutálně kroutící :grinning:
18. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
jsem si říkala, že Mysky má dneska hezký datum na porod :sunglasses:
18. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Gucci teda takhle zmeit fotku, me mates :wink:
Jo a ta kolegyne je taky Jana a v pondeli v sedm rano jdeme spolu do diabetologicky poradn. No budem trpet spolu :grinning:
Tetesko no jo Misa je spravnej chlap, hned ted a kdyz ne tak rev na cely lokal :wink:
18. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jsem byla venku a dneska tam teda neni moc teplo, ale porad prijemneji nez vcera :wink:
18. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
no dneka je tam super, na mě úplně akorát
18. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Gucci kdyz jsem sla tak parada, ale pak jsme hodinu obedvaly venku a to uz mi byla trochu zima :wink:
18. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
mě dycky, když je chladněji, tak myslím na to, jak je to super, jak je mi děsně ve vedru
18. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zase nova fotka, teda :slight_smile:
To je dobra strategie :wink:
18. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
jj ta je lepčejší, víc inkognito :grinning: a s břuchem
18. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tož děcka vás dočíst mazec :grinning: .
Tet, ty si éro :grinning: :grinning: :grinning: , ty si matka roku jak sviňa :grinning: :grinning: . Myslím, že až bude nějaká soutěž o matku roku, tak tě tam přihlásíme a to budou čůčat až se tam vyceníš :grinning: .
Gucci, foto super, ale vidím tam prd :sweat_smile: . Ale sluší ti tom tam :sweat_smile: .
Jani, tak to je "super" náhoda, nebudeš v tom sama a budete v tom s kamarádkou společně.
Jinak já se musím pochlubit..od té doby co jsem po operaci, tak mi strašně moc lidí řeklo, že vypadám moc hezky, jeden řekl, že jsem dokonce zkrásněla :sweat_smile: a že je vidět, že jsem teď taková pohodová a veselá :slight_smile: .
Tak jsem ráda. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Gucci tu lavici mám taky :wink:
18. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak poslední pohovor za mnou a mám tři adeptky na druhé kolo, tak aspon něco
18. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahojte měla jsem tu tchýni a jsme plná dojmů.. tak to musím napsat na koníka. takže tchýně - sotva malou uvidí, tak brečí. pořád. stela u ní samozřejmě řvala, a ona jí furt vykládá nebleč nebo budu plakat taky a u toho brečí.. tak jsem dala Stelu na deku, protože vím, že když si s ní někdo vykládá, tak se směje a tak.. no na dec dobrý, krom toho že tchy brečela. do toho smrkala, šidlila to a pak chytala stelu za ty ručičky a nosánek.. apod. a taky děsně smrděla kouřem, cigárama, to se malé asi teda zrovna moc nelíbí.. a ve finále ji vzala ven, měla teda čepičku, ale jinak jenom bodýčko - nahý ruce a nohy, a venku sice svítí slunko, ale fučí tam docela studenej vítr a teplo zrovna není.. a stála s ní na tom slunku. tak to jsme jé ji už fakt vyrvala z ruk a dala ji doma aspoň do zavinky.. pak už jsme měla jedovaté poznámky, protože se to nedalo. ona furt má ty chytré řeči, cokoliv jí člověk řekne, tak hned poučuju. Např. říkám Stele, ty moje slinto (jako že slintá ) a ona na to no počkej až mi budou růst zoubky, to teprve mamka uvidí a já na to no stelinko to samozřejmě mamka ví, není blbá. atak.. martin pak už řekl něco o tom že jsme jedovatá, ale co už.. přitom, kdyby s ní byla na té dece, tak by to bylo docela v klidu.

omlouvám se za dělší popis, ale muselo to ven.

jdu vás dočíst.
18. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
šiš kay: tchýně viděla Stelu poprvé nebo co?
18. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Kay, chjo ty tchýně. :confused:
Tetes, proč by mě měla tchýně zabíjet? Protože je to asi měsíc co tchán řekl, že by to chtělo ostříhat - já o tom uvažovala už delší dobu, takže povídám, no jestli se nas* tak to udělám, no a furt pak poslouchám, že se to nemá do roka apod. Jenže když má vlasy furt slepený potem a ublinknutým mlékem??? :angry: P. byl skoro plešatec, to se to pak radí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak tohle zase bylo moje stěžovací okýnko. :dizzy_face: Míša je zlatíčko, pamatuješ jak jsem tu popisovala Luky v manduce a v metru? :grinning: Si představuju řvoucího Míšu, že má dostat on a pak ségra a následný výraz po 5ti minutách. :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
18. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
tjo Mel, kolik tam maj kluci vyskládaných těch hraček
18. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
No to bylo u kamarádky, a ten klučina - 5,5 let to tam takhle vyskládal, aby si spolu mohli hrát. :grinning: Lukyho nejvíce zajímala jeho vlastní ruka. :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.