• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci tak to je fajn, ze aspon 3 adeptky mas. Urco vyberete...
Kay tchyne je trochu mimo, ne?
Mel pekna deka plna hracek a verim, ze to Lukyna an trochu nezajimalo :wink:
18. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Jani v kolik máš zítra ten UTZ?
18. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
12:15
18. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
jdu na prochajdu, zatim papa
18. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
jj, tak to ještě budeš, ok
já už bych měla mít do konce týdne snad volnějií
ty dva dny byly šílené
a příští týden se musíme domluvit s Mili ještě a Tebou na tom kafču
18. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
jj taky to balím
fááááááááááááááááááá zítra
18. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Kay a proč tchýně brečí?
Mel, na tchýni se vyser, jakýpa copa do roka....alesopoň nebude i Lukymu takové horko...
Já si teda řvoucího Míšu mezi lidma nepředstavuju, páč Míšánek to fakt umí a ještě do toho vztekle hází rukama!!!!
18. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Tetes, na tchýni kašlu, držím se tchánových slov - je to naše dítě a musíme hlavně my vědět co je pro něj nejlepší. :wink: Míšánek se jen trošinku projevuje, a jenom hází rukama? Počkej až přidá nožičky. :grinning: Ruce vzhůru, nohy vzhůru, obličej rudý, kouličky fialový. :grinning: :sweat_smile:
18. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Teri- rozkaz- vysrala jsem se na to :grinning: !!
Já taky tipuju u Guci holku, takže jsme tři!
Mili- to je moc dobře, že je Ti konečně fajn. :wink:
Jé Jani má zítra UZ, že mi pak písneš smsku, jak jste dopadli, to budeme zrovna s H. na tom kurzu.
Mel- super popis :grinning: :grinning: .
18. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Nožičky už přidal, hlavička rudá jako paviání prdel a na kouličky jsem nekoukala :grinning:
18. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Teri- nebudeš náhodou prodávat tu knížku něžná náruč? Měla bych velký zájem.
Jo ještě jsem se chtěla zeptat mamin- nemáte prosím náhodou někdo na půjčení podpůrný pás na břicho?
Jinak jsem odpolko volala na ty výsledky jatráků, tak jsou neg., ale mám vysoký cholesterol a vyšší CRP. Nechápu proč a jestli to nemůže nějak ublížit holkám. Dr. má ode dneška dovču, takže mi to jen řekla sestra a nic k tomu. Prý si mám zavolat v pondělí, že už bude dr. zpátky. :confounded:
18. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Tetesko koukam, ze Misa se umi projevit. Ale u deti je to normos, ze jsou do ruda, kdyz se vztekaj :wink:
Pajdi koukam, ze ty taky nemuzes byt bez problemu :frowning2: Ale snad nebudes muset drzet zadnou dietu...ja fakt trpim, ted jsem zjistila, ze i cokolada na vareni je z 60% z cukru :frowning2:
Jinak zitra ti poslu SMSku, jak je Kubik velkej :wink:
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem doma od ségry, dělala mi hlavu, tak mám nový přeliv a mám trošku jinak učesaný vlasy. Mám to do rovna a dole mám trošku otečený špičky, jakoby střapatý spodek mám. No uvidím jak si s tím poradím já ráno :grinning: .
Jinak jsem poslala manžovi do mailu co má udělat, aby se nenudil a on to fakt udělal a napsal mi nazpátek do mailu feedbeck :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Pajdi co to je CRP??? :confused:
18. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
holky no já fakt jako nevím proč brečí... :confounded: proč člověk brečí nad krásným zdravím miminem...? mě to dost sere. fakt jsem jí řekla atˇnebrečí že o nic nejde a ona se rozbrečela ještě víc, sice to jako maskuje, ale prostě děs.. gucci, viděla ji podruhé, ale poprvé to bylo stejný :grinning: jen Stelinka ještě nevnímala a spala u ní.

dočetla jsem ale moc si nepamatuju omlouvám se.

gucci, krásná fotka... vy jste prostě fakt extra krásný pár..

pajdi, milu co babičky, jsou na tom líp?

jinak holky já mám definitivně doma křiklouna vzteklýho.. jak se říká, že po 3. měsíci miminka začnou smát, jsou veselá a brečí jen když jim něco je, tak u nás opak.. jsem úplně vyfluslá, Stela nevydrží sama pod hrazdičkou, dřív úplně v pohodě, přes den nechce skoro spát a když tak před tím děsně brečí, už mám strach jestli nemám málo mlíka, protože jediný co ji utěší, je prso, ale snažím se aspoň tu hodinu a půl vydržet.. a hlavně furt řve.. ale prostě furt.. občas má světlou chvilku, kdy je normální a směje se.. ale většinou fakt řve, už mě to moc nebaví, myslela jsm že je to tím vedrem, ale dneska teda žádný vedro velký nebylo a je to furt stejný.. a když tam přijde M. tak se začne smát.. ikdyž to taky jen občas. většinou jen když má spát. nevíte co s tím? dělám něco špatně?
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
mel a co se říká, že nesmíš dítě do jednoho roku stříhat..? proč jako? tomá nějaké odůvodnění nebo jen pověra..?

rehos maru je moc krásná ahlavně teda šikovná.. já už se taky těším až se stela aspoń začne trochu hýbat, zatím ani ty nohy moc nezapojuje.. a steper sis pořídila jo? teda.. tak držím pěsti ať Tě to baví a máš na to hlavně energii a chuť, já už jen tloustnu.. :angry:

leni videa mě teda fakt pobavila, hlavně s tím papírem :grinning: super.. :slight_smile:

milu, to je super, člověk vypadá tak jak se cítí a je moc fajn, že ti ta operace pomhla i takhle..

gucci,jakou lavici na břicho?
18. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Kay naše babi zatím dobrý, už je týden doma a drží dietu, tak myslím, že to snad zvládla. :slight_smile:
A no jo Pajdi, co tvoje babi...mi to úplně vypadlo z hlavy :confused: , omlouvám se :unamused: .
Kay a nemají tohle řvací období všechny děti kolem tohodle měsíce? Nemyslím si, že by si dělala něco špatně. Ale nevím, děti nemám..
Jinak tchýni nechápu a jak je stará??? Jakože když zabrečí štěstím, když jí poprvé uvidí, tak to jo, ale pak..i když manžova babička řve už jen jak vidí, že přijíždíme..ale té je 83 let..
18. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Pajdi:něžnou náruč klidně.A podpůrný pás ti může napsat gynekoložka a hradí ti to pojišťovna jako ortézu.
Co je crp,jestli jaterky tak buď v klidu já to měla taky.
Milu,takže krasavice inteligentní?
Já jdu zítra na kosmetiku,ale k jiné kosmetičce,páč tuhle mám přímo pod barákem a tchýně bude vozit,tak v případě nouze jsem hned po ruce. A nechám si pěkně udělat masáž obličeje, tak si parádně odpočinu. :dizzy_face:
Kay,však ono to určitě Stelču brzo přejde a bude usměvavý miminko. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
jj kay, se stříháním pověra - prý mu krátíš život.
Tetes, užíj si zítra kosmetiku. :slight_smile:
Pajdi, snad to nebude nic tak zlýho. :astonished:
Mílo, fotos účesu!!!!
18. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tet no nevím jestli inteligentní, ale budu se tak tvářit :sweat_smile: , třeba mi to někdo sežere :grinning: .
Kosmetiku si užij a masáž já taky moooc ráda, jen to co následuje nemusím, jako to nípání ttfuuuuujj :sweat_smile: .
Mel, zítra manžu poprosím, aby mě vyfotil a když se zadaří dám to do pasu. :wink:
18. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mílo,můj nejzásadnější požadavek je masáž až úúúplně nakonec jako třešnička na dortu. Mě nejvíc vadí trhání levého obočí, pravé je v pohodě. :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky CRP je C reaktivni protein a ten v tele ukazuje na zanet, je to presnejsi nez sedimentace...
Milu jsem na tvuj novy uces zvedava :wink:
Kay urco nedelas nic spatne, jen Stela ma vztekaci obdobi...
18. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tetes :grinning: , tak to jsem ještě neslyšela :grinning: .
Jani díky a teda to jsem netušila...jako zánět?? Šmankote co to ta Pajda má :confused: .Snad to nic nebude..
Jani ono to zase žádný zázrak nejni, je to hodně podobný tomu co jsem měla, akorát to mám víc rovnější :wink:.
18. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Milu jojo vyssi CRP rovna se zanet. Ale pokud ho nema moc vysoky, tak to nic nebude...
No i tak jsem zvedava, mi se ty tvoje vlasy libi :wink:
18. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
mel aha, no tak jsi mu měla radji dát berušky nebo co? na to s vykašli.. :slight_smile:

milu tak to jsme ráda s babi.. tchýni je prosím Tě asi 53 myslím.. je mladší než naši.. je fakt, že se stará o matku které je letos 85 a není na tom zdravotně dobře.. ale o to víc s emá podle mě radovat z miminka.. jestli to bude dělat dál, tak jí řeknu že jestli se nedá do kuoy, když bude se Stelou, tak ji nebudu prostě k eStele pouštět.. sice asi tím udělám v rodině mega boj, ale je to moje dítě a nehodlám ho nechat v takové situaci..

tetes, to je fajn, že si uděláš chvíli pro sebe.. já kosmetiku moc neprožívám, ale ta masáž obličeje super, to si užij :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Kay u nas je to podobny, tchyne fnuka jen nas vidi a me to jako hodne se*e. A ted zacala mit takove kecy jako ze uz nas treba neuvidi apod...a to ji je 62! To nerikaji ani moje babci a to je jim kolem 80! Fakt bych ji nekdy dala korunu...
18. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Čau holky, hlásím, že zatím žádná hádka s mámou, hodně drobných keců nechávám bez odezvy, dobrá strategie, i když v duchu to furt dokola řeším, jsem hrozná :sweat_smile: :grinning:
Jinak nic spešl u nás, jo vlastně, Honzík spal ráno do 8, to bylo doooost dobrý! V noci několik málo otoček a mlíko, to je ale normoš.
Mel, bré ránko v 5:05? :sweat_smile: Lituju tě a nezáviď mých do 8mi, to jen tady v Chor., páč chodí spát Honzík dýl.
Gucci má novou těhotenskou fotečku u svýho jména, hmm, pěkné pěkné :wink:
Leni a Rehos měly koukám napínavé chvíle s bouřkou, to my se tu akorát občas zpotíme jak vrata od chlíva, to je tak veškerá akce :sweat_smile:
Pajdi, zejtra si užijte kurz a užij si H.!
mel, fotky krásný, Lukymu světlaj vlasy nebo se mi to zdá?
Tetes, taky tipuju Gucci na holku, a proto to neví jistě! Na Míšu a Kačku live se dost těším, třeba zažiju i Míšův šílený řev :sweat_smile: No ale na srazu budou v kočáru andělsky spát, achjo no.
Steffi, tvoje kolegyně Jana a ty :grinning:
Milu, víš že tomu věřím, že po operaci krásnější? Podle mě tě ty bolesti musely hrozně srát a teď jsi v pohodě a veselá a to přidá na kráse :wink:
Sakra, jsem si to všechno teď skoro smazala, ale naštěstí funguje tlačígtko zpět v notepadu, uf, to byl šok!
Kay, tchýně hustý, tos musela napsat, chápu, co na to říct? Ráda jsem si to celý přečetla a docela se pobavila na cizí účet :sweat_smile: To brečí jakože dojetím?
Mel, klidně stříhej, to o stříhání do roka bude beztak nějaká inteligentní pověra, ne?
Tetes, a co Kačka, ta nebrečí, jo? :sweat_smile:
Pajdi, vysokej cholesterol je snad ok, játráky fajn, to je dobře, tyjo s cholesterolem nevím.
Milu, manža je vtipnej s feedbackem, prostě programátor :grinning:
Kay, po 3. měsíci miminka veselý - to je nějaká blbost i u nás :sweat_smile: Já ti neporadím, je to šílený, Honzík sice vysloveně neřval, ale musel se neustále nosit, zabavovat, vlastně do teď, akorát už míň nosíme, jo, kdyby tak byla rada. U Stely to trvá jak dlouho? Třeba je to něčím a zas se to zlepší!
18. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
jani to je teda taky dobrý.. te´d mi psala kamoška že její tchyně taky takhle brečela.. co to jako je? :grinning:nějaká epidemie..? :grinning:

puzzi, já právě nevím, jak dlouho to trvá.. mám pocit že věčnost, ale je možný, že od toho očkování.. ale je možná že i dýl :grinning: fakt nevím.. mě ta pamět vynechává pořád.. ani si nepamatuju to kojení.. :grinning:

s tou máti, s eti ndivím že to řešíš v duchu.. to asi jinak nejde, kyž tě to štve, ale seš dobrá že se držíš.. byhc to asi nedala.. ale kvůli honzíkovi je to dobře..
18. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zase na pár dní v Praze, byla jsem na chatě u kamarádů a ve čtvrtek taky na koncertě Madonny, dostala jsem lístek od V. k výročí s hlídáním Mariánky a šla jsem s Davidem z práce a jeho bráchou, tak to bylo super.
Minulý týden jsem byla s ma. na kontrole na rehabilitaci a konečně už nemusíme cvičit. Už má krásně povolený dlaně, perfektně se otáčí na obě strany, na záda i na břicho a začíná se plazit. Je to fakt zlatíčko. Akorát dneska byla docela ubrečená, tak nevím, jestli třeba zuby nebo horko v bytě. Jsem ráda, že mám pořád kam vypadnout, protože jak u nás dělaj to zateplování, tak mimo rámusu se strašněq práší a nedáse tudíž větrat, máme v bytě príšerný vedro a celkově i vzduch.
Zaregistrovala jsem něco o srazu v Plzni, já bych se ráda přidala, ale nemám auto. Tak envím, kdyby měl někdo místo... Musela bych akorát přeobjednat kontrolu u dětské doktorky, jak se to časově plánuje?
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Pajdi: mě dělai krevní testy v rámci předoperačního před císařem a cholesterol jsem měla asi 6,9, od sedmi už se berou léky. Ale Dr. řekla,že to může být způsobený těhotenstvím, že si dojdu na další testy a ž přestanu kojit a uvidíme. Ael holkám to uškodit nemůže, jen Toně a to bys ho musela mít hodně vysokej a halvně dlouhou dobu, pár měsíců nevadí. Ale mě to přišlo divný, maso skoro nejím, tlustý už vůbec ne a celý těhu jsem polykala rybí tuk v kapslích, klterje cholesterol ještě snižuje. Nechápu.
18. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.