• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Čau holky,

jak to vypadá u Myskyvů?

Jsem furt v luftě, pomáhám MM v práci, je tam sám, barák se nám vylidnil... Takže není čas na nic... Doma burdel jak sviňa-žádná novinka :angry:
Dneska jsem byla u zubařky na bělení, no teď si se zoubkama kurewsky užívám, snad se mi podaří usnout... Takže v tom Víťulka není sám-jemu lezou asi tři zuby naráz...

Jinak jsem byla v DM využít slevové kupony, takže plná lednička pidiskleniček :grinning:
18. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky,

teda plačící tchýně vám nezávidím ani trošku, mě stačí že brečí neustále babka, ale u té je to něco jiného, to člověk vzhledem k jejímu věku bere jinak. Moje tchyňa je super, taková spíš kámoška. Opravdu s ní vycházím strašně dobře.
Puzzi, tak paráda,že s mamkou zatím pohoda a držím palec ať vám to vydrží až do konce dovolené.
Terkyt ty jo ty si aktivec,ale je to takhle fajn že pořád někde jste s malou :slight_smile:. Jo a gratulace, že už nemusíte cvičit a malá je ok. :slight_smile:
Jinak ani nevím jestli se vám mám fotit, pže jak jsem se vyspala, tak se mi to zase zvlnilo a jsem kudrnatá jako vovec :grinning:.
19. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz jj Lukymu vlásky světlají, u kořínků je má už blond. :wink:
Terkyt, super že už nemusíte cvičit.
No a zbytek jsem zapoměla, prostě já a skleróza. :grinning:
19. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobre ranko,
Terkytko se ti nedivm, ze jsi porad nekde pryc, to zateplovani musi byt hnus. Mi stacila ta vymena oken. Porad nekde bouchani... Velka gratulace k uplne zdrave Mariance, ona je proste dokonala.
Lao ty ses taky workoholik :wink: A oba teda lituju se zoubkama :frowning2:
Milu no tchyne je ted na zabiti, ale ja s tim nic neudelam... A barvu mas stejnou nebo zase jinou?
Tak dneska ve 12:15 zase UTZ, jsem na mrne zvedava :wink: L. jede zase se mnou, prej ho chce videt :wink:
19. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
brééééééé ráááááááááánko

Mili: tak jak jsi ráno bojovala s vlasy? :grinning: už se těším na nový účes :wink:
kay: no je to taková ta klasická lavice co je v posilovnách, zasuneš si tam nohy, ruce dáš za hlavu, ležíš trochu hlavou dolu a zvedáš se ke kolenům, je to bomba, akorát ted to neprovozuju :grinning: .... jinak díky za chválu, ale brácha má jen dobrý foták :grinning: ... a doufám, že se Stelinka zase časem uklidní
Pajdi: to je mi líto s těma výsledkama, ale do pondělí to určo vydrží a dr. ti pak řekne co a jak :wink: , kdyby to bylo něco vážného, tak to ta sestra nějak řeší ne :confused:
mel: stříháním se krátí život :grinning: , to je mazec...já myslela, že se nemá do roka stříhat proto, že jsou pak ty vlásky hustší
tetes: užij si kosmetiku :wink:
puzzi: tjo super, žádná hádka s mámou...to platí asi jen pro včerejší den že :grinning: :wink: , už se těšíš domů?
terky: to je super, že už nemusíte cvičit :wink: , moje kámošky byly taky na Madoně a prej to nebyla žádná pecka :unamused:
Lao: sis nechala bělit zuby? bolí to? mě doporučila zubajda používat zubní nit, tak jsem si jí hned koupila a ráno zjsitila, že lepší bude použít nit předtím, než si nakrémuju ruce :grinning: :grinning:

tjo koukám jak puk, jak všichni otáčíte a nááááájednou, že je Guče holka :grinning: , uvidíme uvidíme zítra (doufám)

jinak jsem včera byla na kafči s Hypo (byla taky na IVF v dubnu, rozdělily se jí vejce a čekala trojčata, nakonec má teda jedno) a má břicho velké jako já :sunglasses:
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
gucci, další pověra o hustotě - ale opět prostě pověra, nic tím neovlivníš. :wink:
19. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Gucci ja si stojim za klukem :wink:
A s tema vlaskama bych to rekla presne naopak, kdyz je ostrihas, tak zhoustnou :wink:
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Gucci, vlasy dobrý, jen jsem to musela trošku narovnat :grinning: . Jsem vypadla jak černoušek bubu má černou hubu, prdelku foukací a dál už nevííím :sweat_smile: .
Jani barva stejná, tmavě hnědá, jen bez melírů, pže mi nějak padaji vlasy, tak je nechci ještě víc zatěžovat. Ten melír co jsem měla mi po pár mytích vyleze.
Tak jestli jsou vlásky hustší z toho, že se stříhá do roka, tak mě musela mamka stříhat obden :grinning: .
Gucci, nit :grinning: .
Týý jo dnes UTZ Jani a zítra Gucci, to bude zase kjáááása :dizzy_face: .
Jo Gucci, já porád tipuju kluka :wink: .
19. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Já asi taky tipuju kluka, bude to pěknej rošťák. :wink:
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
tak rošták to bude určo, kope snad celý den v kuse, to je fakt neskutečný, včera mi Hypo právě říkala, že ta jejich holčička na UTZ má pořád stejnou polohu, že musí ležet na břiše a poskakovat, aby se otočila....tak to jsem se akorát smála, že s tím my fakt problém nemáme, že Guče se otáčí samo jak na kolotoči a kope i do ultrazvuku :grinning:
19. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak nekdo ma husty vlasy od mala, vid Milu :wink:
Gucci tak to Kubika nechava UTZ chladnym :wink: Ale vcera vecer co vyvadel, az jsem ho napominala :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
jinak já nevím, jestli mi zítra bude dr. dělat UTZ, mám to napsané jako poradnu a pak kontrola mé nahé ratolesti u dr., takže pokud budeme v ordinace, kde UTZ bude, tak jí určo ukecám, páč už by to chtělo asi nakupovat nějaké věci

jani: prosím tě, jaks ho napomínala :grinning:
19. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci no mluvila jsem na nej a tam kde vyboulil zadek tak jsem tukala na bricho a rikala mu, ze pokud toho nenecha, tak mu dam takhle na zadek, jen co vyleze :grinning:
19. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Jani, takhle jsem vyhrožovala Lukýsovi, že dostane na zadek, hele a jako měl ze mě akorát prču - no má jí ze mě dodnes. :grinning:
19. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
jani :grinning: , to já teda přes břicho ještě části těla nepoznám
Jani :grinning: , úplně tě vidím :grinning: .
Mel no myslis, ze Kubik poslechl :grinning:
Gucci ja uz docela jo :wink:
Se mi smejete, ale on mi vcera natahoval bricho do vsech smeru a to bolelo jak prase :wink:
19. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky.
Holky CRP je zánětlivý marker, ale netuším, proč ho mám vyšší. Necítím se nachlazená ani nic podobného. Tak mám strach, abych neměla nějaký zánět uvnitř- děloha, ledviny, apod. :confounded: Ale snad to nic nebude.
Miluško- to je dobře, že babi už je celkem dobrá. Naše babi je pořád v nemocnici a musí stále ležet bez posazování. Dr. říkal, že to byla nejtěžší forma mrtvice a že to bude běh na dlouhou trasu. Ještě minim. 4 týdny bude muset takhle ležet, než se to vstřebá. Pak se bude moct začít s logopedií, rehabilitací apod. Snad se z toho dostane.
Teri- mě taky nejvíc vadí levé obočí :sweat_smile: . To mě bolí jako šlak!
Puzzi- super, že žádná hádka! :wink: Jen tak dál.
Terky tak já jsem na tom úplně stejně. Maso moc nejím, salámy vůbec ne, tlusté vůbec a taky celou dobu jím rybí tuk v kapslích. By mě taky zajímalo, z čeho ho mám vysoký. A moc gratuluju k zdravé Marjánce :wink:.
Mili- už se těším na účes.
Guci- nit :grinning: :grinning: :grinning:.
Jani- tohle dělám taky, vždycky něco chytím, nejčastěji prdelku, nohu nebo loket a pak vyhrožuju :grinning:. Jj, natahování na všechny směry znám :grinning: .
19. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Pajdi neboj, ja mam normalne zvysene CRP diky alergii a ekzemu...
19. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jani- mě to právě taky napadlo, jestli to nemám z alergie, protože já jsem polyvalentní alergik a astmatik a teď v těhu jsem vysadila všechny léky. Doteď jsem byla v pohodě, ale v poslední době furt kýchám. Jenže já neměla nikdy zvýšené CRP ani při zápalu plic. Prostě jsem na něj nereagovala a teď ho mám najednou zvýšené? Asi se mnou to těhu pěkně mává.
19. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Pajdi v tehu je to vsechno jinak, ale tohle by mohl byt duvod. Je to nejpravdepodobnejsi..
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Pajdi bylas uz o obvodacky na vysetreni v tehu? Me by zajimalo, co to obnasi. Vim, ze EKG a asi krevni testy...
19. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj Pajdi: jj mě tady moje dr. pořád říká, že si mám zvyknout na to, že je to prostě JINY stav a nic není jako předtím
19. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
jani: já se tam taky chystám, zítra se chci zeptat mojí dr. kdy tam mám jít, na EKG už jsem byla
19. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Gucci super, tak mi pak pisni, co zjistis... Pristi tyden jdu k zubakovi, tak to budu mit splnene a pak ta interna a bude. Jo a jeste se prihlasit k detske doktorce :wink:
19. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani- po mě gyndařka nechce vyšetření ani u zubáka ani na obvodě. Jen EKG a na to se musím domluvit do 29tt se strejdou. Stejnak mám mít u něj i kontrolní ECHO, tak by mi to mohl udělat při jednom.
19. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
jj zubaka už mám taky z krku
19. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Aha tak v Podoli myslim chteji vsechno. Zubak mi nevadi, tam jdu tak jako tak, ale ta interna je extra. Ale zase proc nemit odbery, uz mi je dlouho nikdo nedelal :wink:
19. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
A to CRPko bude asi fakt z té alergie. Teď jsem volala na alergologii, mám tam mít kontrolu dva měsíce před porodem. Objednali mě na pondělí, tak jsem zvědavá, co mi k tomu řekne. Potřebuju naplánovat i premedikaci k případnému císaři, ať se jim u toho neudusím, takže už to budu mít aspoň z krku. Jen to pondělí bude zase děsné. Dopol. alergologie, odpol. poslední pokus 3D.
19. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak po mě dr. chce jen to EKG a razítko od dětské do průkajdy a to už mám.
19. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.