• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jo a tu alergologii.
19. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani: já musím k praktické dr. taky :wink:
19. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Pajdi urco to bude tim. taky jsem zvedava, co ti na alergologii reknou :wink:
Ja mam v pondeli tu diabetologii, jeste ze se tam sejdu s tou tehu kolegyni :wink:
Tak obvodacku mam tady asi 5 minut, tak to takovy problem neni. Jen na ty odbery a EKG si musim dojet...
19. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky teda vy z toho zdravotnictví házíte tady slovama, který jsem nikdá snad neslyšela :grinning: .
Pajdi, určitě ti bude vše ok a máš to zvýšené jako Janča z alergie, kor když si vysadila všechny ty prášky.
19. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Milu no jo, ja zase nevim, jak to rict laicky :wink:
19. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Jani- tak to na sebe budeme v pondělí v čekárnách myslet :wink: .
Mili- snad jo, musíme být ok, ať to ještě těch 9 týdnů zvládneme!! :wink:
19. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
No nic, já jdu se sebou pomalu něco dělat. Za hoďku je tu H. a jedeme. A mě to teď všechno tááák trvá :sweat_smile: .
19. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
holky moje ukecany se zvas zvencnu ..mam toho ted nejak moc :slight_smile:))
oliver uz vyzaduje daleko vic pozornosti..i kdyz ted vytuh pod hrazdou a chystame se na dovcu ..jen tady na chalupu ...se tesim
pajdi a je ten zanet hodne zvysenej?
uz to mam zabalene tak az porazim ven tak posllu juu :slight_smile:)))
gucciku takze zetjra budem vedet zda je to holka jooo? ja ji tipuju :slight_smile:
jani jestli to kubajz neokoukal od olivera ...ten mi tam delal psikusy .-)))
tak ted nevim co driv usnul mam si jit umejt hlavu bo uklidit ..o naky kosmetice se mi muze jen nechat zdat :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Jani to chápu :grinning: . To je jako kdybych já začala mluvit o komínech :grinning:.
Pajdi určitě to zvládnete, jste to dotáhly už tak daleko, že to je prostě jasný :wink: :slight_smile: .
19. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
tek: ty už taky holčičíš :grinning:
19. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Teri- vykašli se na úklid, já včera taky poslechla Tetesku a vysrala se na to a jak mi bylo dobře :grinning: .
Sestra říkala, že je zvýšený, ale ne kolik, zvonil ji druhý telefon, tak mi jen řekla, že si mám zavolat ještě v pondělí.
Jinak děkují, já Ti večír písnu, co a jak, ju?
19. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Guci- já už z Tebe nevím, každý den bych u Tebe tipla jinak. Dneska bych to zase viděla na kluka :grinning: . Ale ne, stojím si pořád za holkou. :wink: Nic, už fakt idu, pááá
19. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Padi urco, ja na tebe myslim denne :wink: Uzijte si ten kurz.
Tek no co bys chtela, Olik uz je velkej a nebude preci jen tak lezet :wink: Uzijte si dovcu...
Milu no tak kdybys zacala mluvit o kominech, tak jsem totalne vedle :grinning:
19. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Jani- já na Tebe taky, děkuju moc. papa
19. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
pajdi: fááá
19. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
ja holcicila jako prga ..rikala jsem to jeste pred tim velkym UZ
jeziis ta je blba sestra jedna .....no hlavne ze neni zvyseny moc
19. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
achooooooooooooooooooooj :slight_smile:
tééééda,tady se toho nakecalo :grinning: :grinning: ,ale tohodle tématu já se nechytám,jak oblítat dětskou dr...atd :frowning2: ,takže jsem mimo.....

Steffi,ať ti dobře dopadne UTZ :wink:
19. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Teksas,užijte si dovču :wink:
19. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Milu,kdy bude fotečka s novým účesem? :slight_smile:
tak a teď jsem se ztratila v tom,kdo má jaké vyšetření před sebou :grinning: ,ale asi všechny těhulky :grinning:
tak ať to všechno dobře dopadne.

jsem normálně zjistila,že trpím nemocí skleróza hovnóza :grinning: :grinning: :grinning: ,jednou něco přečtu,pak přejdu na druhou stránku a už nevím,co tam bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to dělá určitě ten utrouš s prednisonem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
jsem dneska ráno budila manžela do práce,nechtělo se mi otáčet,tak jsem jenom zavolala halóóóóó,budííííček,musíš do prácičky.......... a neodpovídal a pak jsem se otočila a zjistila,že jsem na posteli sama a že je půl 9 :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
jsem konečně spala celou noc,tak mě asi nechtěl budit a opatrně odešel,ani o tom nevím :frowning2:
19. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
haloooo, je tu někdo? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
19. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
slyšíte mě ???????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vidíte mě?????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
tak ještě pár příspěvků a dokončím si stránku sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
leni leni nech toho já jsem tu :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
no tak jo,kdyť jo,mě to vůbec nevadí,že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

já si ráda píšu sama :grinning: :grinning: :grinning: mě to tááák bavííííí,jééé,to je paráda,když tu jsem sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, to je kváááásné být tu sáááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
jééé Gucci, Guccíku zlatej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tys mě v tom nenechala :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Leni ja jsem tu taky, ale uz se balim na UTZ :wink:
Diky snad bude vse OK, jsem zvedava, jak je velkej :wink:
Jinak ti gratuluju k pohodove noci, to je dulezite, v klidu se poradne vyspat :wink:
jj jsem tu, akorát ted nevím, co ti na to napsat :grinning:
jééé,Janička je tu taky :grinning: :grinning:
to jsem taky zvědavá,jak je velkej,budeš mí fotku?

Gucci,ty nevíš,co mi na to napsat? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
já bych taky nevěděla :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.