• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Chudak malej :wink: Takovej trest za uprimnost :wink:
Dej pokoj se zmrzkou, ja si o ni muzu nechat jen zdat :confounded:
19. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
ajo soráč :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
V pohode, uz si zacinam zvykat :wink:
Vcera jsem byla s holkama na obede a byly kynute knedliky s jahodovym prelivem a tvarohem. No slintala jsem, ale odolala jsem :wink:
19. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Gucci :grinning: , si to u tebe kolega moc nevylepčil :grinning: Nejlepší je, když to pak začnou okecávat a zamotají se do toho ještě víc :grinning: . To znám, to taky umím :grinning: .

Jsem jednou říkala kolegyni :
ty jo ta holka chodí tak hrozně oblékaná, že by sis to ani ty na sebe nevzala :grinning: . No a zakončila jsem to, já jako nemyslím, že by si chodila špatně oblékaná, ale ona není ani tak stará jako ty :grinning: .
Jinak s kolegyní sedím v kanclu, je jí 37 let a chodí oblékaná hezky. Jen jsem se prostě blbě vyjádřila :grinning: .
Hele to je hned na to jsem úúúmělec :grinning: .
19. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Milu taky dobry :wink: Jeste ze te kolegyne zna :grinning:
19. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Mili :grinning: :grinning: :grinning:
tak von má kolega pravdu, já to mám fkat všechno v břichu :grinning: :grinning: :sunglasses:
19. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
No Gucci tesim se na tebe pristi tyden :wink: Ale porovnavat bricho s tebou nebudu :wink:
19. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
ne Jani, to už fakt nemá cenu :grinning:
ale já su spokojená, čekala jsem to horší, nemám žádné špíčky na bocích ani vzadu nad prdelkou, prostě mám jen big břicho no a cecoury
19. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Gucci tak to je fajn :wink: Ja taky nerostu jinde nez na brichu :wink:
Tjoo ja jsem dneska unavena a to za hodku musim vyrazit na cvico...
19. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
tjo to by se mi fakt nechtělo ještě v tom počasí
19. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Jojo je tam desny vedro. Jsem myslela, ze chcipnu, kdyz jsme sli do banky a pojistovny :frowning2:
19. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
a zítra má být 31 st., asi půjdu do poradny v plavkách :grinning: to by asi čučeli co :grinning:
19. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Gucci to by asi mrkali na drat :wink:
Ja zitra nevytahnu paty z domova, tohle nedavam...
19. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Jani, soucítím s tebou - mám jít taky cvičit a nechce se míííííííí............ Ke všemu jako cvičení by mohlo stačit, že jsme byli na procházce, plus věším a žehlím, a převlíkala jsem cíchy ne?
Gucci - ty jo, to by asi čubrněli. :grinning:
19. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Mel to by stacit mohlo. Ja se na cviko tesim i na povidani o porodu, jen ta cesta me nici...
19. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
no nic ženštiny, loučím se
doma mě čeká meloun a kukuřice, mnam
mějte se moc hezky, do poradny jdu na 9,00 hod. tak se pak tady uvidíme, snad mi udělaj ten UTZ :wink: a bude odtajnění :wink:
tak fááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
19. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Gucci fáááááá.............
Jani, já se na to cvíčo taky těším, ale na vylezení z bytu nějak ne, stačí mi chodit na balkón pro prádlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Holky já mám depku jak blázen,kluci asi domů nepřijedou ani v pátek,nemají pro ně nakládku z Itálie páč v tomhle období je Itálie zabitá.nechápu proč tam manžu posílalai když neměli pro něj práci zpátky :angry: Já už to fakt nedávám,nejdřív jsem se nemohla dočkat víkendu,pak sna ve čtvrtek,potom pátek a teď je to absolutn ěv nedohlednu :cry: Už prostě nedokážu být pořád sama a manžela to taky nebaví takže si zase bude hledat práci,achjo :frowning2:
Zítra má být 31 jo?Já mám te´d na teploměru 51,sice je na slunci ale i tak je to síla ne
19. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Steff: Kubík je velký krasavec :dizzy_face:
Gucci:já mám asi zkreslené vidění,ale mě to nepřijde,že bys měla to přicho tak velké, to spíš že ho Janina má malé. :slight_smile:
Mílo, ty jsi fakt rozený diplomat :grinning: :grinning:
Si na tebe vždycky vzpomenu, páč občas říkám dětičkám, no copak ty můj miloušku nebo milunku,ale to jsem zkomolila od slova miláčku milovanej,no a pak si při tom vzpomenu na tebe :sweat_smile:
Dneska koupu děti sama!!! P. jde na fotbal :angry: ,ale prý vyjímečně,páč to je fakt blbej čas :confounded:
19. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Rehos, chjo. To je teda blbý, že nepřijedou ani v pátek. Musí to být únavný být pořád sama doma. Jinak vše nej Maru k 11ti měsíčninám, ty jo za měsíc ji bude rok, to snad ani není možný, připadá mi to nedávno, co jsem tady oznamovala její narození.
19. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Rehos teda to musi byt napor na nervy, manza porad v tahu :cry:
Tetesko dekuji :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Steffi, gratuluju, super, už to táhne Kubík směrem k prvnímu kilu :wink: Holky, já mám z vás těhulí radost, jak se všem daří!
Tek, aha, tak to s to užijte a snad co nejvíc bez tchánů! I když třeba by ráno pohlídali Olíka a vy se vyspíte nebo jim ho nepůjčíš?
Gucci, břicho velký máš, ale buď ráda, jsme se na to těhotenství všechny těšily, ne? Tak velký břicho užívej! :wink:
Milu, tak to s kolegyní mě pobavilo :grinning:
Holky, tady je taky vedro jako blázen od rána do večera, nojono, ale máme tu moře no, uznávám :sweat_smile:
Rehos, ježiš, to je děsná práce, já vím, když švagr kamionil, tak se tohle taky stávalo, je to fakt hrůza práce.
Tetes, to zmákneš, začni koupat nějak včas, no, držím palce, ať jsou děti trpělivé :slight_smile: Spaní a čas vzhůru - mají to často společné? V noci krmíš oba najednou?
19. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Puzzi diky, mam radost, ze uz ma tolik. Jsem si rikala, ze kdyby se neco stalo, tak by to uz mohl prezit. Ale jen at zustane v pupiku a pekne roste :wink:
Uzivej more, to mi tady chybi, bylo by to o moc prijemnejsi...
19. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky do téhle firmy šel manža jezdit s tím že nebude jezdit unii která se jezdí tři týdny v kuse a přesto už ho potřetí nechali 3 a te´d možná i 4 měísce pryč a rozhodně to neznamená že bude mít víc peněz tak je nasranej a rozhodnutej už nejezdit kamionem protože se to fakt nijak zvlášť nevyplatí.V každé firmě je dobrý jen začátek pak to jde z kopce,nechceš jezdit podle nás,jdi si najdem si jiného co bude ochoten :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
měsíce samo ne,4 týdny :wink:
19. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Rehos to se nedivim, ze se mu to nelibi...jeste kdyz za to nejsou lepsi penize...
To bych sla delat radeji autobusaka, v Praze porad hledaji...
19. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Steffi, neboj, ještě zažiješ v břiše 3kg a budeš na kolenou prosit, aby už vylezl :grinning:
Rehos, fakt drsný, jaký jiný práce by manža bral?
19. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Puzzi jojo presne tak to dopadne, nakonec ho jeste budu premlouvat, aby uz vylezl :wink:
No nic jdu na cvico, mejte se...
19. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Stefi on je autobusák a v Praze už jezdil když jsme se poznali ale musel tam bydlet a to nám moc nevyhovovalo,no snad najde něco tady a k tomu třeba ještě nějakou brigádu,uvidíme,hlavně ať už jsou doma,normálně tu brečím jak malá holka....
19. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Puzzi:zmáknu to,ale P. mi nasral,ale on to moc dobře ví. No, byla menší hádka a bude si to chvíli žehlit chlapec. :grinning: A né jenom protože šel na fotbal, ale protože neumí říkat ne, respektive mě to říct umí,ale ostatním ne a to i přestože jsme domluvený jinak :angry: V noci Kačku nekojím, jenom přes den. Je to moje pohodlnost,ale nebudí se stejně, teď už, Kačka spinká déle a Míša teď naopak poslední dva dny zkrátil interval jednou po dvou hodinách a jednou po čtyrech a do toho kačka jinak a to bych prostě vůbec nespala a nic bych nezvládla. Takže Kačku v noci krmí Petr z flašky, někdy odstříkaným,ale většinou Nutrilonem. Jsem hrozná,ale prostě bych fakt nemohla pak fungovat páč bych vůbec nic nenaspala. :frowning2:
Rehos, to víš to je věčný boj, buď jsou peníze a není čas nebo nejsou a je čas a najít práci,kde by to bylo v rovnováze je opravu těžké.... :cry:
19. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.