• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tet, chápu tě a neodsuzuju tě...kdyby si viděla někdy mé myšlenky..až se taky za ně někdy stydím. prostě to máš těžké a snažíš se najít nějaké rozumné východisko a v tu chvíli ti to přijde dobrý, ale za pár chvil zjistíš, že to byla blbost. Nebuj takové myšlenky má každý z nás..je to normální a v tvé situaci samozřejmé, že občas přijdou..
A nebuj ten vztah k dvojkám už máš a až je poprvé uvidíš a ucítíš u sebe, tak se do nich tak zamiluješ, že už tě nikdy nic takového nenapadne.
15. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
puzzi ze to asi vypada na alergii..ci jim atak...hermanek nechat uschbout a pak tu kalciovou mast...a vazi 4330g
15. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
holkyjdukrmit a spát.. všem dobrou noc, zítra hodím fotky... :wink:
15. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kay, no ahoj!!! Tak gratulace ke Stelince! :dizzy_face: Tak jak to probíhalo??? Jejda, tak to byla rychlovka!! :confused: Teď jsem to dočetla a musím říct, že zcela nepokrytě Ti závidím porod! Mít to já takhle, tak má možná M. sourozence. :grinning:
Anip, to je dobře, že A. "nic není"! Ale chápu, že Tě tahle odpověď neuspokojila.
Campi, tak snad to zase brzy přejde. Já nakonec jela autem. Jsem srabík... Navíc pršelo. :sweat_smile:
Ty jo, Tetes, to je strašný! A přitom u vás je to takový klidný! :fearful:
Pajdi, teda, to je síla, ty Tvoje nevolnosti! Už aby to bylo za Tebou! Taky mi nepřijde, že si nějak stěžuješ... A je jasný, že jsi z toho strašně vyčerpaná.
Marti, super, že prohlídka dopadla dobře! M. taky ještě nemohli očkovat. :unamused:
Leni, tak držím palce, ať to tentokrát klapne!
Tetes, já Tě naprosto chápu! Teď, když je M. na světě, tak to třeba vidím jinak, ale v těhotenství bych 100% myslela stejně!!! Vždyť já ještě po porodu myslela hl. na sebe, až pak na ní...
Tek, a co Ti na to dr. řekla? Já to nějak přehlídla...
15. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
ja musim jit taky rychle chrupat pac ted usnul na chvilku ...chudera moje mala urvana
15. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Tek, aha, no snad to alergie nebude nebo jen nějaká dočasná.
To jsem vůbec netušila, jak je to složité s dětma pod 3 kg. Vůbec by mě nenapadlo, že nošení je vysiluje.
Kay a co M.? Je s vámi doma? A když máte karanténu, tak on nesmí ven, aby něco nedonesl?
15. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
no v podstate neco jako annip taky me to moc neuspokojilo ..ale co proste vynecham vsechno jidloa budu jist stary rohliky....a na kontrole v setinedeli uvidime
15. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tetes, vůbec neměj výčitky, taky to chápu. Je to na palici takovou dobu trčet v nemocnici, má to svůj důvod a odměna bude sladká, vydrž!!!!!!
Puzzi, hlásím 5.960kg a 62cm!
Campi, ty pěsti taky M. furt rve do pusy, vlastně přes den skoro nic jinýho nedělá, než že žvejká ruce, je to úplnej závislák, i při koupání, už se na něj občas zlobím, dokonce mu radši cpu dudlík, ale ten mu tak nechutná
:grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Uff tak jsem do cajovny odchazela a bylo tady 8 prispevku a ted :grinning: Ale docetla jsem vas :wink:
Kay jeste jednou gratulace ke Stelince a musim rict, mela jsi naprosto dokonaly porod. Prani vsech zen :wink:
Tetes myslim, ze je normalni, ze te tohle napada. Ale sama vidis, ze kdyz neco neni 100% OK, tak mas strach, ze se dvojky narodi moc brzy..takze vlastne si to ani neprejes :slight_smile:
Pajdi teda s tim tvym blitim je to strasny. Pokud se to nezlepsi, tak by ti mozna infuze pomohla. Ja mam hlavne strach, aby to ten tvuj krehky organizmus vydrzel.
Tak a ted uz nevim, co jste psaly :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tek, Olík fakt vypadá jako Holý. :wink: Tak snad to alergie nebude.
Kay, určitě Stelinka rychle přibere a budeš se s ní moct pořád mazlit - až Tě to bude mrzet! :dizzy_face:
Puzzi, užij si to v Ch. a ve středu se hned ozvi! :slight_smile:

My byli u známých vyzkoušet to Ergo a fakt se to s klasickýma klokankama nedá srovnat, takže určitě půjdeme do nějaký tý ergonomický nosičky.
15. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Marti, no super, Martínek šlape Honzíkovi na paty, ten měl ve 3 měsících 6,5, ale Martínkovi ještě nejsou, tak to je skoro těsně :grinning:
Honzík má taky při koupání ruce v puse, protože to mu vezmeme dudlík :grinning:
Evi, v Ch. máme net, napíšu možná už zítra večer :slight_smile: Jestli to bude fungovat, ale mělo by.
Pajdi, máš ochotný dr., na ty infúze se fakt zeptej.
15. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Puzzi, jééé, závislačka! :grinning: Tak to budeme mít čerstvé info i o Honzíkovi. :slight_smile:
Marti, to je v pr..., M. už předbíhají i o měsíc mladší miminka! :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Evi, cos myslela? Pět dní bez vás bych zvládla, tojo, ale v létě sedm tejdnů? To bych do smrti dočítala :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Jinak řeknu vám, že těžký dítě fakt není žádná výhra. Mě už bolí z Honzíka celý tělo. U uhoupávání na míči mě za dvě minuty bolí ruka (naštěstí ho uhoupu většinou tak do pěti minut), ale i to nošení, to se fakt nedá nést ho dlouho. Třeba ráno když pro něj jdu do pos´týlky, ještě taková rozespalá, tak ho soro nemůžu unést. Blbnutí je taky záhul. A když si představím, že ještě tak půl roku intenzivnějšího nošení mě čeká... :confused:
Jo a taky mě bolí koleno a nárty, z toho jak u něj často klečím na zemi.
Tak snad se za těch pět dní dám aspoň třeba fyzicky trochu do pořádku :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Puzzi, to je fakt! Jak já pojedu na dovolenou?? :grinning:
To je fakt, mně stačí dýl nést těch 5 kilo... To musí být záhul! :unamused:
Tak si hl. odpočiň!
15. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Když některá z nás pojede na delší dovču, tak my ostatní se podělíme o dny a každej den jedna pošle shrnovací sms :sweat_smile: To by šlo, ne?
15. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Puzzi, super nápad! Jsem zvědavá, jakej to bude mít ohlas! :sweat_smile: :wink:
15. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky, díky moc. :dizzy_face:
Já pojedu docela dlouhou dobu do prd...le, takže mi nic posílat nemusíte :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Puzzi, já myslela, že si jedeš odpočinout i od Koně :grinning:
Ještě ti není po Honzíkovi smutno? :wink:
Holky, dneska jsem si užila procházku... Asi půl hodiny od baráku spustil Vítek takovej ječák, že to málem rozmlátilo okenní tabule... :angry: :grinning: tak jsem ho vzala na ruce, půl minuty klid, pak zas řev, takže celou cestu zpět jsem ho nandávala a vyndávala z kočáru... no psycho. Má štěstí, že je miminko, toto dělat o rok pozděj, dostane na prdel...
15. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Lao, to si pamatuj a pak mu za rok nařež! :grinning: :grinning: Hele, ani nevíš, jak s Tebou soucítím! :wink:
15. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Lao, to já znám, to je takovej standardní průběh naší procházky :sweat_smile:
Jojo, se mni stejská po honzíkovi už dopředu.
Tetes, bezva, ušetříme za smsky :grinning: Kdo ještě jede do pr...?
15. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Zítra D. hraje Mezi ploty v Dobřanech, tak doufám, že nebude pršet a že si nás tam nenechají... :sweat_smile: Tak moc nekecejte, ať vás můžu dočíst! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Evi, tak si to užijte! A rezervujte tam místo pro P., po 5ti dnech s Honzíkem se z toho pravděpodobně zblázní :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
No, pokud podepíšeme smlouvu na ten domek, tak se tam s Tetes sejdeme! :grinning:
Hele, Puzzi, a po P. se Ti stýskat nebude?
15. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Puzzi, no já jsem na ně tady fakt zvědavá! :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Nojo vlastně, po P. se mi taky určitě bude stejskat, achjo, tak to bude ještě horší :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
15. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ty jo Evi ty jsi úplně vzorná manželka, jak pěkně v tom hraní D. podporuješ, úplně tě vidím jak skáčeš pod pódiem :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tetes, aby nedošlo k omylu - hraje tam divadlo!!! V kapele skončil! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Holky, valím chrápat. Puzzi, užij si dovču a v pořádku se nám vrať :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.