• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jak jsme se tu včera bavily o těch 5 cm mimískách,tak se mi o tom zdálo a fakt jsem ho ukládalal do misky od nanukáče :grinning:
dopolko,když jsem lezla do mrazáku pro nanuka,tak jsem tam viděla ten nanukáč a normálně mě u mrazáku chytil záchvat smíchu :grinning:
23. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
no,tak si třeba odejdi,že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
no vždyť jo,vždyť já si tady můžu psát sama :sunglasses:

mě to jako vůbec nevadí,že :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjj,
kde jste kdoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pište si se mnouu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hm,tak nic no :frowning2:
23. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
23. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Teď vážně nevím jestli sem mám psát, nebo ti nechat k dispozici celou stránku a nechat tě pořádně vyniknout! :grinning:
Milo:no, už jsem platila za měsíc 1740 Kč za poplatky, ale nestěžuji si. A kdyby si tam Pajda vzala svojí telku? Ale třeba v pondělí zjistí, že to "nic" nebylo a pustí jí brzo domů,kéž by.
23. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj devcatka, tak jsme zpet ze Snezky. Byl to super vylet, pocasi nadherne, na Snezce foukalo, ale to je klasika. Nahoru jsme jeli lanovkou, to bych nevyslapla a dolu jsme to sli. Super 7km prochazka. A jeste jsme se byli podivat v Kralovstvi Les, coz je 100 let stara prehrada na Labi a ma nadherny vezicky. No jsem nadsena..

Pajda mi taky psala a je mi z toho strasne smutno, protoze predstava byt od 14tt v nemocnici, to je des... Ale ja porad doufam, ze to pristi tyden vyresi a pusti ji domu.

Tetesko tvuj tatik je k pohledani, bych ho asi vyprovodila s takovyma recma!

Gucci uuuzasna akce v PCE, jsem se rehtala :slight_smile: Jsem zvedava v jakem stavu prijde pG domu :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Ty jo, Tetes, to si děláš prdel s tím slovníkem, ne?!!!! :confused: :angry: Takovýhle chytráky a uzurpátory miluju!!!! :angry: :angry: :angry:
No je fakt, že si myslím, že ochrana je v našem případě zbytečná... Jinak do hormonů nejdu a na gumu není čas :grinning:
A jéé, Lenča se nudí :grinning:
Jo a když jsme u těch snů, tak mně se dneska zdálo (jak jinak) o těhotenských testech, že to byla vata na špejli a po počůrání vyběhly dva proužky jak na klas. testu :grinning: Určitě tam byl i někdo z koně, ale fakt nevím, kdo by to mohl být... Pak se mi ještě zdálo, že jsem vedla Vítka na vodítku-šel po čtyřech a potkali jsme chlapa s nějakým tchořem nebo lasičkou, či co to bylo a ten Vítka olízl-no a já z toho měla deprézi, že chytne nějakou hnusnou nemoc... No jebe mi fest... :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Lao ty ses taky dobra. U testu jsem zatajila dech a tedka ty sny :grinning:
23. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo jinak mi je dneska po kazdem jidle blbe a to vsude pisou, ze nevolnosti uz maji ustupovat :unamused:
23. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tet, já nevím jak to tam Pajda má, já pořád doufám, že se to všechno zklidní a že jí pustí domů. Prostě mám pocit, že to její tělíčko to nezvládlo, když tak moc zvracela, ale teď že jí nadopují a krásně se to zklidní a pustí jí domů.

Tet a co si tam platila za 1740 :confused: , to asi tu přystýlku P. ne?

Jinak tvlj otec sorry, ale to je hrozný..to je normální šikana.. :confounded: .

Jani paráda, že jste si tak výlet užili, muselo to být super :slight_smile: .

Lao, teda tvůj sen :grinning: :grinning: :grinning: , masakr :grinning: . Mojí kolegyni se pořád zdá o našich kolezích jak s nima souloží..pak z toho vždycky žije tejden :grinning: .
23. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky tak jsme se vratili z navstevy dedecka ..bylo to fajn
ty voe lao pozitivni test joooo :slight_smile:))) hmm tak zejtra to zkus jeste ..ty voe to by byla prdel
sakra chudera pajdalenka to je mi ji teda strasne lito..ale fakt drzim palce aby to nic nebylo
jeee jani to musel bejt krasnej vylet ..my se taky chytame cca za dva mesice ..znamej tam ma kousek chatu u pomezni boudy..tak z ni chodime pesky
tetes to je super ze se takhle kamosite...aspon budete mit srazt tanku
jinak ja ted obliknu vse ale je tam mirne videt pretekani speku .-))))
no a zase nevim jestli jsem neco nezapomela
23. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Lao ty mě děsíš, sem se s P. domluvila, že budeme dávat pozor a nebudu po čas kojení nic brát!no nic, jak půjdu kolem lékárny, tak si koupím test! :sweat_smile: ..průser by to byl velikej, já byla na rtg

chudinka pajda :frowning2:
23. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Steff:to je fajn, že jste si to užili. Opět mi přepadla závist.
Lao:jak na gumu není čas? To jakože se na sebe tak vrháte,jo? :grinning:
Hele, nehul to před tím spaním :grinning: :grinning:
Jako to jsou neksutečné příběhy s mám otcem, taky si máma dodnes dělá srandu, když jí její přítel něco říká, tak ona na ně polib si prdel, Zdeněk už mi naučil jíst příborem.....Jako to je chlap se kterým bych nebyla ani minutu. A teď pro změnu svojí ženu "trestá" tím, že když něo provede tak s ní nemluví. Tak už jsem mu naposled řekla jestli si uvědomuje, že ho jeho žena musí mít za ty léta docela na háku a mít z něj prdel :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mílo:pobyt P. jsme ještě neplatili. Zatím. No, poplatky za měsíc 29x60 Kč. :confounded: A za mého otce se neomlouvej, to musí říct každý,kdo má rozum. To víš bývalý lampasák a trenér házený, to nemůže být nic normálního.....
23. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ty jo i Anippe, vy jste všechny prdlé s tou antikoncepcí,né?
23. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Haha, prý nehul to před spaním :grinning: Jj, vrháme :grinning:
Anip, vidíš to, já byla taky na rtg (u zubařky a kdysi dávno se mě ptala jestli nejsem těhule, ale pak říkala, že je to slabá dávka... ale nevím...)
Holky, víc už netestuju, dneska jsem udělala ještě jeden a furt nic, takže to byla jen nějaká haluz... :grinning: ale jako vystrašilo mě to docela dost :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
čau :slight_smile:
Oslava bratranců se povedla, bylo krásně, takže na zahradě, byla sranda s dvouletým i s tím větším, Honzík to zvládl, dobrej den to byl. A zejtra si Honzíka vezme máma, hurá, po delší době zase. A my budeme mít volno, asi půjdeme do kina na Andělé a démoni.
Dočetla jsem a nejvíc mě dostala Pajda, teda to bych jí fakt nepřála stahy a v nemocnici, snad se to nepotvrdí!
Lao a její včerejší mírně pozitivní test mě teda taky dostalo, to jsem teda zvědavá, co se z toho vyvrbí :wink:
Leni, ty už to nehul, prosím tě :grinning: Co znamená spát do "půl 8.45"?
Tetes, ty jako dvojčatovka se podle mě budeš v oblečcích vyžívat totálně, holčičí, klučičí, se máš :slight_smile: my dneska byli v Tescu pro hračky bratrancům, tak jsme si udělali radost kraťasama pro Honzíka :grinning: Dospělácký hadry nezájem!
Tetes, tvůj otec je fakt absolutně neempatickej, asi je to nějakej jeho způsob, jak to myslí dobře nebo tě chce podpořit a za chvíli chce zas machrovat, nevim :frowning2: Když čtu o vztahu s tvou mámou, tak si říkám, že to ještě super dopadlo, 3 roky s ním ztratila sice, ale relativně ještě dobrý. S podobnejma ... (nevim co napsat, je to přece jen tvůj táta, tak abych neurazila) jiné zůstávají kvůli dětem 10 a více let, to je pak fakt ztracenej kus života.
Anippe, chápu, na spánek jsme teď fakt dost citlivý. Snad už ti je dobře.
S Mel jsem si dnes dopo chvíli skypeovala, mají se celkem dobře, manžel jí pomáhá, společnýma silama zvládaj. Luky má občas prdy, ale pěkně jí.
Gucci, pG a jeho akce :grinning: Baví mě, jak to bereš s humorem, seš dokonalá manželka :wink: Gratuluju k 10tt!
Milu, tobě gratulace k úklidu a zvládnuté inventuře!
Jani, bezva, že ti bylo dobře a užili jste si to :slight_smile:
Lao, v těhotenství bejvaj dost bláznivý sny, další příznak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tek, se máš, že se vejdeš do původních hadrů :wink:
Anippe koukám taky brzo zahlásí //. Holky, já mám aspoň už relativně nějakej cyklus a kontrolu, ale vy kojící, až to zjistíte ve 4. měsíci, to bude prdel :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
tetes asi jo, jsem magor!ale mě to nějak neštymuje s tím kojením :frowning2: ...a jak P. škemrá, :rolling_eyes: ale jsem neoblomná, to by musela být opravdu nějaká kapička :grinning: hlavně mi neříkejte, že i ta stačí

lao já taky u zubajdy, to by bylo hodně nervozní těhu!

puzzi, tak super den :slight_smile: my byli na hradě, ale Alex se chtěl nosit mimo manduku, tak jsme se střídali, příště beru kočár a jestli se někam nedostanem tak se otočím na kramfleku a prdím na to!
23. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jé,Puzzi,na Anděle a démony jděte,aspoň to můžem pak rozebrat,já jsem to viděla předminulý týden. U nás by další těhotenství byl průser i kvůli císaři,mám z toho strach,že by to děloha nevydržela.
23. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Anippe, tak to máš ruce po dnešku až po kolena, co? :sweat_smile:
Terky, tys to viděla? Super, zejtra to proberem :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno,
Steffi, všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Dbre ranko,
Lao diky moooc :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
annip bohuzel staci i kapicka .....takhle ma znamej dite :slight_smile:)) nez stihli nasadit kondom
teda se mate puzzi ja se taky tesim az mu neco koupim.,.
chtela bycch takynaky prdacky aby nechodil furt v bodycku..i kdyz tech mam pak hodne na podzim :slight_smile:) mam jen velky velikosti...tchy si asi myslela ze porodim prvnaka
ja chci taky na andele a demoni kurnaaaa
24. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Pajda pise: Ahoj, dneska je po kapackach lip. Ted tu byl porodnik a poradne mi vsechno vysvetlil. Jsou to stahy zpusobene prilisnym a rychlym napinanim delohy, z duvodu dvou miminek. Domu budu moci jit, jakmile nebudu mit stahy alespon 3 dny, bricho se uklidni a nesmim zacit spinit ani krvacet. Kdybych ode dneska stahy nemela, tak me mozna ve ct. pusti. S tim, ze budu lezet doma. Nejake trajdani mi skoncilo, ale hlavne at me aspon pusti. Ode dneska zkousime zase prejit na tablety, tak snad se to zas nerozjede a bude to uz dobre.
24. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
je tak zase nez napisu jeden prispevek
jani vseckoooo nej k svatku
jo a tetes tak s takovymhle bych nvydrzela ani den ... :angry: jako zenska
je to by bylo er kdyby mohla jit muz treba v patek aspon na ten dalsi vikende
24. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ranko,
Jani vše nej k svátku a co nejklidnější těhotenství. :wink:
Omlouvám se, že nedočítám. Jen jsem si přečetla info o Pajdě a pak s ní včera smskovala, prý už je lépe. Lukyho už druhý den trápí prdíky, takže je veselo - teď usnul na břiše. Za chvíli se snad probudí na jídlo a pak ho připravím na cestu k našim.
Jinak v pátek večer návštěva Bulovky - zaděláno na zánět prsu, ráno jsem se totálka sesypala fyzicky i psychicky - no hormony + teplota, ještě že tu byla mamka, nevím jak bych to sama zvládla. Přes den teplota klesla a než přišel P. z práce, tak zase letěla krásně nahoru, ale včera už pak dobrý, tak snad se to nebude opakovat.
Mezi těmito miminky je naše "mediální" hvězda http://prazsky.denik.cz/miminka/miminka20090522.html - cca 16.tá fotka a hned za ním je Kačenka od Grej.
24. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Holky diky za pranicka. No snad tehu bude probihat v poho.
Mel tak to je fajn, ze zvladate...
Odkaz jsem si uz vcera prohlidla na tehulich, no proste Kacka a Luky jsou hvezdy :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.