• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky,jdu zas prudit :frowning2: a prosím o radu.
já vím,že jste mi už lecos k tomu řekly,ale přesto to zkusím znova.......
tak zhruba před hoďkou mě začalo divně píchat do břicha a připadám si nafouknutá a bolí mě jako před MS,sice né pořád,ale cítím to.
Dnes jsem už neležela,odpočívala jsem venku na křesílku na sluníčku,akorát jsem pověsila prádlo,umyla nádobí,takže jsem žádnou extra zátěž neměla,takže z toho to snad být nemůže
Měly jste tohle někdo? jsem 3.DPET
díky moc
19. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Jani- Kubík je nádherný :dizzy_face:.
Rehos- to je mi moc líto :cry: , snad kluci brzy dorazí.
Tetesko- Ty to zvládneš, však jsi šikula :wink:. Hele co s tou knížkou? Můžu o ni teda poprosit? Prosím, prosím. :slight_smile:
Leni- to může být zavrtávání mrňouska, tak si na chvíli lehni a hlavně na to nemysli. :wink:
Tak my byli odpolko na tom kurzu- teda spíš na exkurzi. No žádná sláva teda, bylo nás tam asi 7 párů a hoďku jsme stáli namačkaní v jednom porodním pokoji a sestra nám vykládala kdy přijet do porodnice, co si sebou vzít a jak zhruba u nich probíhá porod. Pak jsme se byli ještě podívat na oddělení šestinedělí a šli jsme domů. Já nohy nateklé jako slon po hodině stání a informace o ničem. :unamused: No zklamalo mě to. Ale pak jsme byli ještě s H. v ikei a koupili si sluníčko- lustr do dětského pokoje a zašli si na zmrzku. A po cestě domů jsme se stavili ještě na pizzu. Takže nakonec fajn odpoledne :wink: , jen jsem utahaná jako kotě.
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Pajdi,děkuji :wink:
19. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tetes rozhodně nejsi hrozná, prostě potřebuješ i spát - z vyčerpání by jsi mohla ztratit mlíko, má prostě Kačka kombinovanou stravu. A že jsi na P. naštvaná kvůli fotbalu - věřím, dneska u nás málem byla taky bouřka, ale pán naštěstí přišel domů včas - na poslední chvíli, abych mohla jít cvičit. Mohl by se můj drahý choť naučit chodit do práce dřív a tím i dříve domů. :angry:
Pajdi, no to je teda masakr takováhle exkurze. Evidentně jsem o nic nepřišla tím, že jsem na žádný nebyla. :dizzy_face: No ale zase jste si užili odpoledne a to je dobře, koukej jít odpočívat. :wink:
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
cus jsu tu
byly jsme dneska se segrou na barr. na skvelem obede a zmrzce ..sorry jani :slight_smile:)) byla fakt vynikajicni
jani kuba je krasnej a to ma snuru kolem krcku bo co?
tetes no to nevim tohleto s fotbalem :frowning2:(((( jak jsi to zvaldla?
my v tehlech vedrech vubec nedodrzujem dobu spani
puzzi hele jako tri dny tam s nama prej nebudou ..ale to neva asponse tchy bude starat a my si budem moct vyrazit na kolo se tesim cece :slight_smile:))
rehos to je mi lito tohle bycako fakt nedavala....jsou to smejdi a je jasny ze na zacatku vzdycky naslibujou hory doly
leni hele me bricho bolelo taky jako na MS asi tak do 16tt a do toho jsem jeste spinila a koukej jak se hezky vylihnul ..bud v klidu a nestresuj :slight_smile:
pajdi jo tohle je na hovno tohle cekani a nic z toho vid?
balicek je na ceste dala jsem ti tam i krabicku .....:slight_smile:) nevim jestli je pranej ale asi jo :slight_smile:)))
19. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Pajdi:ten lustr máme taky :wink:
Leni,já už si to vůbec nepamatuju, ale vezmi si,že se v tobě vrtali, urodilo se víc vajíček,všechno je citlivé a podle mě z píchání, bolesti či nebolesti nelze vůbec nic usuzovat.
Jo, Tek zvířátka mají asi nějakou velkou hlavu či co a je to docela honička jim ty overálky narvat přes hlavu :sweat_smile:
Jo, a zvládla jsem to. P. už je doma tak už jsem asi desetkrát slyšela jak jsem úžasná,co jsem dneska zvládla. Jenže mi to spíš sere,že mi to říká,nějak mi to provokuje... :angry: Jo a taky mu budu muset promluvit do duše,páč mi neustále oslovuje maminko a maminečko apod. a to mi jaksi nebere.
Mel: dík :wink:
V pondělí jedeme ke kamarádům na návštěvu a mají na zahradě obrovskej bazén se těším, budu mít jistotu,že je u nich čisto. Teda oni mají ten bazén vevnitř a na léto odkrývají část baráku.....takový naši chudý kamarádi....ale jsou moc fajn i přes ty desítky mega co mají...
19. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
tet pockej ten jeden by mel bejt celorozepinaci neee?
mel musis ho umet zpacifikovat
ty veo ja se potim i pri psani to je des vedro....jsem dneska taky srabacky koupila caj ..na noc ....treba to zafunguje
jeziis tak maminko a maminecko bych asi nedala :slight_smile:)))
ty voe to jsou teda mega chudi kamaradi coo :slight_smile:)))) hele to je super a jako ze vykoupes i mladata?
19. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tetes, teda fááááááááákt chudí kamarádi. :wink: Jsem tě chtěla pochválit jak jsi to zvládla sama, ale dobrá, když Tě to provokuje, tak radši nic. :wink:
19. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tek, zpacifikovat? To né, přišel včas, kdyby nepřišel tak bych asi vybouchla, protože jsem byla dóst nasr*. Čaj na noc pro Olíka? No nebudu Ti brát iluze. :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
no jasny misto aby se budil na kojo tak dostane caj ..ale mam to v zaloze na dovcu abych tam pak jen nechrapala a taky si vyrazila na kolo ..
M. chce tchy sverit olika na hodku a z toho mam trochu strach tchy verim ..ale minule pujcila olivera tcha a to jsem teda byla fakt nervni ...takze v tomhle tomu moc neverim
a ja tet. naseru a pochvalim ji jak je sikovna a skvele to sama zvladla :slight_smile:))
19. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tek, když myslíš, že ten čaj zabere. Né opravdu, nebudu Ti ty iluze brát. :grinning: :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tek,jj, ale ten druhej ne.Však já to taky nedávám.Mládata asi né,to bych si netrouflanale prý ná 28 stupnů.
Mel:od něj mi to prudí,páč mi nedal na výběr než že jsem to zvládnout musela.... :confounded:
19. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Bré ranko, tak krmení ve čtyři - já se pak půl hodiny zase převalovala než jsem usnula, načež mládě za chvíli zase začalo pořvávat - přitom spí, takže nechápu. Já už další převalování v posteli ale odmítám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky dotaz. Dneska v noci Lukýs najednou začal řvát, ale nebylo to ani bolestivé, ani hladové, spíše takové úzkostlivé a hrozně hlasité. Když jsme ho v postýlce začali hladit tak po celou dobu neotevřel očíčka a docela dlouho trvalo než se zklidnil. Myslíte, že se mu mohlo něco zdát?
20. srp 2009 v 05:54  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetesko, věřím, že tě manža tak trošku nas*ral, ale víš co, já si jinak myslím, že je to super chlap podle toho co vyprávíš a že prostě šel na fotbal a neumí říct ne, já si myslím, že si prostě asi taky chtěl trošku oddáchnout a nějak mu nedošlo, že zrovna v tak blbou dobu. A že si super matka ti klidně napíšu :grinning: .
Rehos, to je teda blbý s tím manžou, já tě úplně chápu. Můj manža občas odjížděl na měsíc pracovat třeba do Ruska a já byla jak bez života :unamused: . No snad se ti brzy vrátí.
Leni, neřeš, nezkoumej a věř, že žádná z nás tady není vědma, aby věděla co se v tobě děje. Prostě si třeba mysli, že to tak je správně a usmívej se a běž sebou fláknout ven na deku a užííívej si to teploučko a klid bez práce. :slight_smile:
Týý jo Tetes tojsou super mega kamrádi, nechtěj se taky se mnou kamarádit? :sweat_smile:
Jo a jak si říkala, že si na mě vždycky vzpomeneš, když jim říkáš miliušku nebo milunku, to je tak hezkýýýý až mě to dojalo, to mi čéče nedělej totok :slight_smile: .Ale děkuju :slight_smile: .
Pajdi, teda ta prohlídka v porodnici na prd, to mohli říct rovnou na chodbě, dát vám o tom papíry a mohla sis to přečíst v klidu doma a ne tam stát hodinu. :confounded:
Tak dneska možná budeme vědět co má Gucci v bříšku :sweat_smile: , no jsem na to zvědavá :dizzy_face: .

Holkýýýý, mě teď přinesl kolega růži, za to že jsem za něj něco udělala, když byl na dovče. To mě moc potěšil :slight_smile: .
Jo a taky mám novinku, včera jsme podepsali návrh kupní smlouvy na Ford C-MAX, zítra se jedeme ještě projet a když to bude oukej, tak to bereme. Mají tohle auto i v akci, pže stojí 605 000Kč a my ho budeme mít za 466 000Kč. :wink:
Oktávečku mojí milovanou prodáme i když má holka najeto jen 110 000km, ale tohle má mnohem lepší výbavu a hlavně je tam klima, tady v té jí nemáme a v těhle horkách trpím když je ucpávka na jižní spojce.
Jinak mám až do oběda jednání, takže se ozvu až odpo :wink: .
20. srp 2009 v 06:37  • Odpověz
brýýý ránko,

Mel,docela mě zaujalo to,co píšeš o Lukýnovi,že v noci hlasitě řval,i když měl zavřený očička a že trvalo,než se sklidnil.
Je to prostě tak,že ať s ním děláš co děláš,tak ho neuklidníš,on brečí a přitom jako spí.

Tohle samý má totoiž moje neteř,v noci kolikrát pustí hysterák,ale přitom jako spí a at jí hladíš,vezmeš,nic nepomáhá,pártkár se i stalo,že otevře oči,ale nevnímá nás,prostě spí a hysterčí dál,nepomáhá nic.
Tímhle trpěla i jako miminko a je to občas v noci docela náročné.
Ségra se na to ptala dr.protože jí to už nepřišlo normální,ale dr.řekla,že tohle děti mají,hlavně se prý na ní nesmí v noci křičet,jako,že zase nespí atd.má se jí jen podat ruka,popř.když bude volat o mámu,tak jí mají vzít,ale v náručí se pak hrozně kroutí a šponuje.
Prý děti trpívají syndromem,že když se jim zdá něco ošklivého,tak že takhle vyvádějí,oni prý něco vidí a jelikož nemůžou říct co,tak to vyzní tím řevem.Ale nemá se s nima hlavně lomcovat,má se jen klidně utěšit.
Prý by to mělo s přibývajícím věkem ustávat
20. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
Leni, no já ho ani nebrala do náruče, jen jsem na něj mluvila a hladila, tohle člověk pozná, že není řev protože by nechtěl spát. Asi měl ze včerejška hodně dojmů - byl na hřišti, kde byla spousta dětí a kamarádka ho držela na ruce. :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
je to možné,že toho prožil včera dost a nemohl to všechno vstřebat :wink:
20. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
Milu,já nechci po nikom z vás žádnou předpověď,jestli to vyšlo nebo ne,jen jsem se ptala na názor těch,co mají po ET,nikdy jsem to nepodstoupoila,tak prostě nevím,co je a není normální.
Ale chápu,že už vás to otravuje..............................
Budu se snažit otázky nepokládat ..............
20. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobre ranko, tady je lidi takhle rano :wink:
Tetesko se nedivim, ze te P. nas*al. Hlavne jste se nedavno domluvili, ze nebude chodit na akce v dobe koupani, vid? Jenze on je takovy dobrak, ze si dovedu predstavit, ze opravdu neumi rict ne. Ale ses moc sikovna, zes to zvladla. Ono to zase hooodne zvedne tvoje sebevedomi, ze to se zviratkama v poho zvladas sama. Jako maminko, maminecko od manzela by mi taky dooost sralo :grinning:
Tek Kubik nema snuru kolem krku, nevim, co to je na tom 3D UTZ. Ale kdyz merila prutok pupecnikem, tak ho mel sporadane od pupku k placente, ani moc zasmodrchana nebyla...
Milu velka gratulace ke koupi auta, tak at pekne slouzi jako octavecka.
Leni neres pichani, po OPU te bude kazdou chvili pichat, tahat neco. Predstav si, ze tve vajecniky byly jako 2 velke pomerance, takze tahaly ruzne upony a ted se t vraci do normalu. Me takhle pichalo, tahalo pri 1. i 2. IVF a jednou se povedlo a jednou ne. Neco delej, at ti ty dny do testu utikaji. A hlavne to neber, ze se to povest musi, porad si opakuj, ze uspesnost je jen 35%
Mel chudak Luky, to se mu asi zdalo neco skaradeho :frowning2: Ale hlavne zes ho uklidnila...
Tak dneska to bude maso, jdu zatahnout vsechny zaluzie a budu se schovavat pred slunickem....
20. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Jo jinak cvico vcera bylo legracni, ucily jsme se dychat jako pejsek, no ty jo po minute se mi motala siska :wink: Ale prej je to tak spravne, ze je treba aby rodicka byla oblbla :slight_smile:
A cestou jsem si koupila moooc peknej batuzek, meli ho slevneny z 1590,- na 490,- jsem mela moooc velkou radost :wink:
20. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Leni nikoho z nás tady tím neotravuješ. Jen se snažíme, tě hodit do normálu, prostě aby si se cítila dobře a v pohodě, pže to je to nejdůležitější. Klidně sem piš co cítíš a jak ti je, je to lepší než se tím stresovat. Vykecej se tady a věř že to nikomu z nás neva. My si prošli dávno tím čím procházíš ty teď a právě už víme, že je lepší nad ničím nedumat a nepřemýšlet a kdyby nám někdo tohle říkal při našem 1.IVF, tak si myslím, že by to každá z nás přivítala. ALe chápu, že 1.IVF je tak trošku o stresu a těžko se z toho člověk dostává, když prostě víš, že u IVF je celkem velká šance na miminko, které si takmoc přeješ. Věř, že to nemyslím nijak zle. :slight_smile:
Víš já při 1.IVF měla stejné nebo podobné stavy jako ty teď a dodnes na to nerada vzpomínám, pže vím, že jsem si to mohla "užít " jinak..
Prostě nikdo a nikdy to nebere jako obtěžování jen chceme, aby si byla co nejvíc v klidu, aby se zadařilo a hlavně se mimískovi u tebe líbilo. :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Milu moc pekne jsi to napsala, nezbyva nez souhlasit. Ja taky nerada vzpominam na 1.IVF, co jsem prozivala a jak jsem pak dostala pres hubu...ale zase to cloveka posililo :wink:
20. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ráno.
Tetesko- promiň, ale Ti to musím napsat taky. Jsi šikula :wink: , jsem zvědavá, jak to budu zvládat já, když H. je tak často na služebkách :confounded: .
A ty kamarády bych teda taky brala :sweat_smile:.
Mel- mohl to být klidně sen nebo ho třeba najednou něco zabolelo.
Mili- jé vy budete mít nové autí? To se máte!!
Jani- vyfoť baťůžek :wink:, já mám úchylku na kabelky a baťužky.
Suhlas s Mili i Jani najednou- taky nerada vzpomínám na 1.IVF a přesně jak píše Jani, jak jsem to strašně prožívala a pak dostala přes hubu. Ale člověk pak musí sebrat všechny síly a bojovat dál!!! My si pak dali na rok pauzu, prostě jsme si jen tak užívali a další rok začali zase znovu bojovat. A zadařilo se vlastně spontánně přesně dva roky po 1.IVF. Takže to chce hlavně spoustu trpělivosti a sil. :dizzy_face:
V kolik jde Guci na tu poradnu? Už se nemůžu dočkat, co to je :sweat_smile:.
20. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Pajdi vyfotim ti ho, ale jenom proto, ze jsi to ty :wink: Jinak si krasne uzij posledni den 6. mesice a zitra huraa do 7. mesice!!!! Mam strasnou radost, jak to s holkama zvladate :wink:
Gucci jde na devatou, takze bych to videla, ze by tak kolem 11 mohla byt tady :wink:
20. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
pomóóóóóóóóóoóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóócccccccccccccccccccccccc
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúútooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
20. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
šak já kurňa vím,že musím bejt v poho,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tož to já su :grinning: :grinning: ,jen když mě něco někde ďobne,tak tož netuším,co to je ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
navíc mě křečujou lejtka,kurňa,to je taky sviňa :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale neptám se,co to je,od čeho to je :grinning: :grinning: :grinning: ,jen konstatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
i když ta fotka byla jen pro Pajdu,stejně jsem jukla,heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jééééééé,Jani,ty máš new batůžek,hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink:
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Pajdi :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,ty už frčíš do sedmičky jo?téééééda,to už máš za pár :wink:
20. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Jani- ten je skvělý, kde jsi ho sehnala, neměli by ho i u nás?
Hele já si ani neuvědomila, že je dneska poslední den 6. měsíce :sweat_smile: , jupííí, už aby byl poslední den 8. měsíce.
Jsem hrozně zvědavá, kolik budou mít holky za 14 dní. To už bude Kubík v té době velký chlap. Měl by holkám domluvit, ať se taky snaží :wink:.
20. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.