• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni pokud ti krecuji lytka, tak si dej magnesium, to ti pomuze...
No nic, jedu na Budejarnu, jsem zjistila, ze mam jen 4 tricka, co porad tocim dokola :wink: A v C&A maji slevy, tak jdu juknout :wink:
20. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Leni- frčím a doufám, že dofrčíme až na konec osmičky a třeba ještě kousek. :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
dobrý ráno
Rehos to mě mrzí že to má manžel tak blbý s prací :pensive: ale neni to tak dlouho co sháněli na autobus i na severu,ať to zkusí se zeptat.....
steffi,Kubík už je kus chlapa,krásný míry :slight_smile:
gucci,držim palce ať se gucce odtajní
Leni,přidávám se k holkám.Taky nerada vzpomínám na první transfér,pže jsem to brala jako hotovou věc,sledovala každý dloubnutí a píchnutí a ta realita potom byla hodně bolestivá :pensive: Snaž se chovat co možná nejběžnejc,zabavit hlavu a ono to bude i rychleji utíkat :wink:
Milu,jéé nový auto.Ať jste s nim spokojený :wink:
Mel,chudák Luky měl divoký sny....By mě zajímalo co se může takhle maličkejm dětem zdát

No,a zírejte jak já budu nakonec přenášet :angry: včera už jsem ze zoufalství zkoušela co se dalo,snědla jsem půlku melouna,dala si 2dc červenýho,celej den ignorovala výtah a lítala do 5p. pěšky a jedinej efekt to mělo že jsem se báááječně po*****a :grinning: :grinning: už fakt nemůžu,ty vedra se nedaj :pensive:
20. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
normálně holky,story z obchodu.
Ráno jsem šla na menší nákupek a byla tam ženská s tak 3.měsíčním miminkem,měla ho v náručí a normálně,teď se podržte,cpala do něj rohlík :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
jsem na ní koukala jak bzuk ťuk,prodavačka jí viděla a říkala,že by to ještě neměla a ona jí odpověděla,že ráno nekojila,tak má hlad
není blbka,na 3 měsících cpát do mimča rohlík?se jí může zadusit a hlavně,ona jde na nákupa ráno ani nenakojí dítě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Pajdi koupila jsem ho v obchode ve Vodickovce.
http://www.samsonite-domi.cz/ a ten batuzek je znacky Baron Pierre. Tak jukni.
Hele to tak strasne leti, ze se ani nenadas a budes na konci 8. mesice a bude cas dostat holky ven :wink:
Hele Kubik ma rad male princeznicky :wink:
20. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Mysky ty jsi jeste vcelku? Teda ta tvoje princezna si dava na cas :wink: A s tema vedrama ti verim, mi to dela problem v 25tt, coz teprve tobe! No snad uz to nebude dlouho trvat...
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jani- tak hezký nákup :wink: .
Mysky- co Ty tady :astonished: ??? Já už doufala, že rodíš!!
Leni- to musela být pěkná pip..!!!
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
steffi jsem na tebe myslela jestli se i v těhle vedrech chodíš ještě opejkat na balkon...
pajdi já už v to taky doufala posledních několik dní :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Jani- já tam ten Tvůj baťůžek nemůžu najít.
20. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,

Mysky, jak ses báááječně po...., tak to už brzo pudeš :wink: :dizzy_face: Fakt ti ppřeju, abys už co nejdřív porodila :dizzy_face:

Já nestíhám, pomáhám MM v práci, večer bych si i udělala chvilku pro sebe, ale skřet nedovolí-včera usnul až po deváté :rolling_eyes: Takže se omlouvám za ještě větší nepřítomnost než obvykle, ale naivně si říkám, že na podzim to snad bude lepší :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdu něco dělat, musím vyprat, požehlit a zalít kyti a pak jestli se mi bude ještě chtít, tak půjdu na chvíli kreslit. Nějak jsme se s pokojem zasekli.
20. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Mysky nene v tehle vedrech na slunicko nechodim, to mi nedela dobre :wink:
Pajdi tak ho asi na netu nemaji, jen v kamenym obchode :frowning2:
Tak jsem se na C&A vykaslala, zjistila jsem, ze se jeste vejdu do 3 tunik, tak mam v cem chodit a radeji koupim neco Kubikovi :wink:
Lao ty pracantko :wink: No doufam, ze od zari nam to vynahradis :wink:
20. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
bréééééééééé ráááánko

jsem zde a tady nikdo
20. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
tady Gucci jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá jááá tu jsem :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Gucci,tak co UTZ?
20. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
rehos: to je mi líto s tím manžou, snad se to brzy nějak vyřeši :unamused:
tetes: díky za podporu, člověka to potěší, obvlášt po ranní břicho story u dr. :grinning: ... jinak to s tím NE kamarádům a mě znám, chlapi mezi tím dělaj velký rozdíl, taky to nechápu, ale pG jsem to už naučila, aby říkal NE někdy i kamarádům, on by se jinak přetrhl
aha, tak puzziová mě opět dorazila :grinning: :grinning: :grinning:
pajdi: s tím stáním je to chnuš teda :angry:
mel: já myslím, že se mu určo mohlo něco zdát
Mili. jéééé nové auto, doufám, že bude už příští týden :grinning: , supeeeeeeeeer gratulace
leni: no holky ti už tady všechno napsaly :slight_smile:
mysky: furt nic? to máš ráda ted takové otázky co :grinning:
20. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Gucciku, tak jak?
20. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
jinak u dr. vše ok, tlak 100/65, o půl kg lehčí, gyn. prohlídka v pořádku, dělala mi i rychlý UTZ :sunglasses:

a když se nemůžu přidat k hovno story, tak aspon břicho story:

po poradně u sester jsem šla nahoru do čekárny k mojí dr., přišla tam za mnou jedna těhule a začla si se mnou vykládat, že už mě tady viděla s manželem minule na tom UTZ v 1 trimestru, tak já že si jí taky pamatuju, tak jsme kecaly, já jí čučím na břicho, říkám si: taková drobná a má skoro stejně velké bříško jako já, tak to asi nebude tak zlý se mnou...kecáme kecáme a z ní vylezlo, že ona je v 31tt a že tenkrát byla na UTZ v 2 trimestru a já v 1 :grinning: ... ta když zjistila, že jsem 22tt, tak hned: jéé ale to máte velké bříško :rolling_eyes: :grinning:
pak už mě volala dr. tak jen co jsem k ní vešla do ordinace tak jí říkám: paní dr. mě se všichni smějou, že mám velké břicho, načež dr. dostala záchvat smíchu, to potěší že :grinning: , tak jsme se tam chvilku chichotaly obě a říkala, že prostě mám k tomu dispozice, že mimi je normální velikosti, plodovka je normální, všechno je normální, jen mám prostě větší bříško a at si z toho nic nedělám, že mi to děsně sluší :sunglasses:
20. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Gucci :grinning: Takze ne jak psala Teteska, ze ja mam male bricho, ale ty mas velke bricho :wink:
A merila prdolu?
Jinak tlak mas nadhernej, ja minule mela 130/80 :-/
20. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ale dr. ma pravdu, slusi ti to. Me treba vcera zase nikdo nepustil sednout v metru :frowning2:
20. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
jani: no mě pouští furt všude a já prostě nejsem nějaká nitěnka....třeba ta hypo jak jsme spolu byli na kafi v úterý, tak má stejný břicho jako já

ten UTZ mi dělala jen kvůli tomu potvrzení pohlaví, normálně by mi ho nedělala, když jsem byla minulý týden :wink:
ale přejmenovala nám dítě na Šidlo, páč prej to už dlouho neviděla, aby se mimi takhle mrskalo a hejbalo a prej si užijem :grinning: ... njn, hyperaktivní po tatínkovi
20. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
zdravím,
Gucíku tak cože to je?
20. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
No jo no :wink: Ale na cviceni mam jedno z nejvetsich brich, takze taky nejsem moc pozadu :wink:

No tak uz nas nenapinej, ja vim, ze te to bavi :wink: Videla nebo ne?
tak jste tady všechny? já počkám, až tu budou všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gucci tak to se nedockas :grinning:
20. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
no to se asi nedočkáme aby tady byly všechny :unamused:
a doufám, že vám je jasný, že by mě pG zabil, kdyby věděl, že vám to říkám, ale zase on vás nezná, že jo :grinning:
tak aspon ještě Mili ženuška má jediná
a Pajda...
20. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Gucci Mlu ma poradu, bude az po o...
pG se nic nedovi, my ho nezname :wink:
20. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.