• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci mam ti pogratulovat od Pajdy, uz ji zase nejde net :frowning2:
Mel meli ho jeste v bezove a cervene :wink:
Tetesko :grinning:
20. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
jani: díky :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Jani, hm ještě tak ta béžová - ale kabelky já radši černé. Ovšem teď mám zelenou - tašku ke kočáru. :grinning: Měla bych si koupit něco, abych měla až budu chodit na angličtinu, ale to bych musela vyrazit na nákupy. :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak jake budeme mit skore, kdyz cekas holcicku? :wink:
20. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Bych řekla, že tady bude převaha holek. :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Mel tak v cernem ho nemeli :wink: Ale jinak tam meli nadherne tasky a kabelky, hned bych si nejake vybrala :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Kluci: Lao, Anippe, Puzzi, Teksas, Mel, Tetes, Steffi
Holky: Pudlyna, Kay, Rehos, Tetes, Pajda 2x, Gucci, Evamik
Ještě někdo?
20. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
já mám mega kabelu šedou do práce, ale až budu doma, tak si chci koupit jen takovou menší sportovnější asi z Benetonu nebo Espritu, tam dělaj přesně jaké chci
20. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Ještě Myskyva, takže
Kluci: Lao, Anippe, Puzzi, Teksas, Mel, Tetes, Steffi
Holky: Pudlyna, Kay, Rehos, Tetes, Pajda 2x, Gucci, Evamik, Myskyva
Takže: 7:9
20. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Jeste Terkytka holku :wink:
20. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
A Rio kluka :wink:
20. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Jé nojo,
Kluci: Lao, Anippe, Puzzi, Teksas, Mel, Tetes, Steffi, Rio
Holky: Pudlyna, Kay, Rehos, Tetes, Pajda 2x, Gucci, Evamik, Myskyva, Terkytka
Takže 8:10
20. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
No nejak preholkovano, nezda se vam? :wink:
20. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Hm, takže prostě musí mít ty se snž kluky. :grinning: Takže leni a Mílo je to na vás! :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
takže Mili to musí pojistit dvěma klukama a je to :grinning:

jo Jani a ptala jsem se na to vyšetření u praktického, tak prej to jde udělat i u nás v gyncentru na interně a to bych tam šla až po tom vyšetření těhu cukrovky....anebo můžu jít ke svému praktickému dr.
20. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky a ještě campi,jste zapomněly :wink:
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
No jo Campi dalsi holka :wink:
Gucci a rekla ti, co by vsechno meli vysetrovat?
20. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
kdyby to teď vyšlo,tak by to byl dle čínskýho horoskopu kluk,ségře to vyšlo taky přesně podle toho a mám i od kartářky předpovězeného kluka :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Jé nojo,
Kluci: Lao, Anippe, Puzzi, Teksas, Mel, Tetes, Steffi, Rio
Holky: Pudlyna, Kay, Rehos, Tetes, Pajda 2x, Gucci, Evamik, Myskyva, Terkytka, Campi
Takže 8:11
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Jinak vše nej Honzíkovi k 9ti měsíčninám. :dizzy_face:
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky, co takhle udělat nějakou tabulku se jmény dětí, jejich narozením, případně aktuální váhou? Dala bych to pak třeba k sobě do alba. :wink: Takže by jsme i mohli "porovnávat" jak které dítko bylo v kterém období těžké. :wink:
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
jsem včera od 8 na ČT1 koukala na Donutila a tam mě hrozně uchvátila na knedlíčková polévka,jsem na ní dostala takovou chuť,že už jí vařím :grinning:
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky, nevím jak, ale z ničeho nic se mi kousl net, tak jsem zkusila restartovat PC, odpojit router, zapojit přímo do PC, vytáhnout ze zásuvky a prostě nic :angry:. A po hodině z ničeho nic se sám zase rozjel. Mám tady asi duchy!! :angry: Ale hlavně, že jede.
Guci- moooooc gratuluji, ale já to taky říkala od začátku! Jen včera jsem říkala tohle:
Guci- já už z Tebe nevím, každý den bych u Tebe tipla jinak. Dneska bych to zase viděla na kluka. Ale ne, stojím si pořád za holkou!!!
Ale stejně jsem si stála za holčičkou. Připadala mi moc akční na kluka :wink: . No tak to je super :wink: . A s břichem si nic nedělej!! Koukni na mě, mě se taky všichni diví, jaké ho mám šílené na 27tt. Mám sice dvě, ale zase tolik to neudělá. Užívej si ho a buď ráda, že je to na Tobě vidět :wink: .
Jinak já mám hotové tiramisu od Rehos, tak jsem zvědavá, jaké bude. Teď se chladí. Ještě někdy zkusím Guciovic, ale to mi přijde hodně drahé. Možná ho udělám H. k narozeninám, má je za 14 dní.
Leni- mě v čínském horoskopu měli vyjít dva kluci, páč jsem měla ovu na přelomu měsíce, jednu ještě v únoru a druhou v březnu a jsou to obě holky. A kartářka mi předpověděla taky dva kluky :sweat_smile: . Tak doufám, že u porodu ze mě nevylezou fakt dva kluci :sweat_smile: , no to by bylo, všechno růžové!!
20. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
za dvě hodiny jdu na technickou,jupííííííííííí :slight_smile: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Mel dobrej napad :wink:
20. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Mel- dobrý nápad a uděláš ji? :sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Pajdi udělám, ale potřebuji od VŠECH informace a návrh co by měla obsahovat!!!! :wink:
Tetes, přeji úspěšnou STK! :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ja vedela ze je to holka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gucciku velke gratulace jsem dorba kurna ja tak dobra
20. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak u nas to podle cinskeho horoskopu vyslo :wink:
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.