• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky, moc se omlouvám za nepřítomnost a nedočítání, ale přes den nejsme skoro doma a večer jsem tak KO, že ani nezapínám počítač.
Prosím, prosím, co je novýho?
Postřehla jsem jen, že Guccík čeká holčičku. Tak moooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Tetesko tak si uzij STK a vecer zajizdeci jizdu :wink:
Evi vitej, uz jsem si rikala, kde se nam toulas. Jak se mate? Co Madlenka?
20. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
U nás podle čínského horoskopu taky.
20. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Jani- neboj, už zase ležím :wink: . Dneska jsem neuklízela, poslouchám Tetesku :grinning: a prdím na úklid. Jen jsem musela vyprat, páč už jsem neměla co na sebe a udělala jsem to tiramisu. Na žehlení a kreslení mi už nezbyla energie, takže buď večer až se vrátíme od babi nebo zase zítra.
Teri- tak ať STK dopadne na jedničku!! :wink:
Evi- co Ty? Už jsem si říkala, co je s Tebou.
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj pajdi a tek :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ááá evča je tady, zdravííííím
20. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky nestrašte mě, že nám to jako jediným nevyšlo, jestli ze mě fakt vylezou dva kluci, tak mě asi raní mrtvice :sweat_smile: !!
já nechci žádnou porovnávací tabuli, my budeme mít určo mega dítě a budete se nám smát :grinning:
Steffi, díky, máme se dobře, ale fakt nestíhám - M. spí za celý den v součtu(!) tak hodinu až hodinu a půl, takže se jí pořád věnuju. M. baští zatím všechno, ale cuketa ji asi nějak nesedla, takže ji vypouštím prozatím z jídelníčku.
A co Ty a ostatní těhule, vše v pořádku?
kde je ten čínskej? se taky čučnu jestli nám to vyšlo
Mel,dám ti své prvn info------------ //----zatím ne

pohlaví----0

váha ----0

míry---- 0

datum porodu----- 0
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
tetesko tak drzim palcea stk :slight_smile: a le myslim ze budes mit vse ok a co treba jizva furt ji citis potvoru???
gucci moc a moc blahopřeji k holčičce, to je krásná zpráva :dizzy_face:
Jani Tobě ještě blahopřeji ke krásnému klučíkovi, fotečky hezké a jinak teda Vojta byl taky v břichu strašně živý a je i teď, naposled dokopal rehabku :grinning: on je takový hyper super :grinning:
Teda mel Ty bys normálně na Vojtíška zapomněla, styď se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak napiš co do té tabulky chceš a já dodám info
Nám to podle čínskýho taky vyšlo. :wink:
Gucci, proč myslíš, že budete mít mega dítě - když jste oba takový modelové? :confused: :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj rio, díky moc :slight_smile:
evi: páč mám mega břicho :grinning: tys neviděla tu fotku z pondělka co?
tak nám to podle čínského taky vyšlo
20. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Pajdi tak to je dobre, musis se setrit, at holky pekne rostou :wink:

Evi co noveho:
Pajdiny holcicky maly v pondeli 582g a 712g a Pajda ma vyssi cholesterol a CRP (zanetlivy marker)
Gucci ceka holcicku
ja mam tehu cukrovku :cry: a vcera Kubik vazil 752g (foto v albu)
L26 je 4. den po ET, zavedli ji jedno embryjko a ma 6 mrazacku
Rehos ma manzu se synem v Italii a nechteji je postit domu, jelikoz nemaji pro ne co nalozit
Puzzi je v Chorvatsku s mamou sama a zvladaji to v poho
Teteska jde dneska na STK a zviratka jsou cim dal zivejsi
Olik od Tek ma vzpurne obdobi
Rio se prestehovala a Vojtik taky ted moc nepil
A Terkytka je taky porad nekde na raizu :slight_smile:

Tak a uz fakt nevim :wink:
20. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
gucci, co mám říkat já? Z té tabulky v třetím měsíci vyleze Lukýno jako nejtlustší dítě diskuze.
Rio, móc se omlouvám, stydím se velice, že jsem zapoměla na Vojtíška. :pensive:
20. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
jani. super přehled
20. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky jak se jmenuje Pudlyny holčička? Já to jméno teď nevyplivnu ani za nic. :angry:
20. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Mel: Editka :wink:
20. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
holky nemate odkaz na ten cinskej kalendar
20. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
20. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak bych rekla, ze na netu moc nevydrzim, pos*al se kabel ke zdroji :frowning2: chjoo smejd!
20. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Takže bych do IP prosila informace nejdříve k narozeným dětem - datum narození, váha míra při narození, v 6ti týdnech, 3 měsících a 6ti měsících (pokud tohoto věku děti už dosáhly). Beru to podle informací jak je psaný očkovací průkaz.
20. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky,

mel, no tak noc teda blbá, Stleinka občas takhle začne brečet když spí přes den. ale taky na ní vidím, že spí, a tak ji vezmu do náruče a počkám až se probere... a konejším ji mezitím.. je na ní pak vidět, že neví kde je a oc se děje, než s eprobere úplně..

leni, já bych teda s holkama trochu nesouhlasila. já vím, že úspěšnost IVF je cca 40%, ale právě naopak já se řídila tím, že jsme si prostě nepřipouštěla, že to nevyjde.. myslela jsme prostě pozitivně a to i v době, kdy jsme ležela v nemocnici. Pořád jsme na embryjka v duchu mluvila a těšila se na ně. asi je zase rozdíl v tom, že mi to vyšlo na poprvé, kdyby ne, asi byhc ot taky rozdýchávala dost těžce..
a jinak s holkama souhlasím, klidně piš, člověku to fakt pomůže. Fakt nikoho neotravuješ, to jsou en ty hormony :grinning:

pajdi gratulace ke skor o7. měsíci :slight_smile: :dizzy_face:

gucci, teda Ty nás pěkně napínala :grinning: mooooc gratuluju :slight_smile: a jsme zvědavá na jméno..

tetes, Ty jo, no tak to teda fakt utelo jako voda :slight_smile: držím pěsti na prohlídku, ať je vše ok.. :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
kay: díky moc

holky to jméno si asi nechám jako překvápko, aspon něco :wink:
Jani- tož mě se PC umoudří a zase pos... Tobě? :frowning2:
Mel-a co chceš od nás těhulí? Půjdu chrnět, tak ať Ti ještě můžu poslat.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.