• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No budem muset koupit novej zdroj, co se da delat :cry:
tak ja se loucim a dneska uz urco nebudu, jelikoz poc za chvili chcipne a druhej jsem uz vratila do prace, tak snad zitra..papa
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Pajdi, no to ještě přemýšlím co od těhulí. Tam asi předpokládaný termín porodu (jména obšlehnu z pasů), a možná tam vrazím datumy příštích kontrol.
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Mel tak tohle mas vsechno u me v pasu, tak to obslehni :wink:
20. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jani: fááá

já jdu na o
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Kay,ty mi mluvíš z duše :slight_smile:
já myslím taky pozitivně,taky k embrýskoj mluvím a hladím bříško,náhodou bych řekla,že tohle mě drží,ráno vstanu,mluvím na něj....atd.
Já si právě myslím,že čím víc si budu říkat,né nevýjde to,abych pak byla překvapená,takže to tělo jako pozná,že tomu nevěřím a na just si řekne,tak jo,nevěří tomu,tak to tak nebude a nevýjde to.
Pozitivní myšlení je právě energie a negativní myšlení je stres :slight_smile:
Takže ti děkuji,že to vidíš stejně :wink:

Ale jinak holky,vám nic nevyčítám,jsem ráda,že mi říkáte názory a to si pište,že vás budu pořád otravovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Gucci, bříško máš teda fakt pořádný, ale to bude určitě plodovka. :wink:
Steffi, moc díky za info! Jejda, to mě mrzí s tou cukrovkou. Doufám, že ji nemáš nijak extrémní a stačí dieta.
Moc nevím, co znamená zánětlivý marker - jako co to může způsobovat... :confused:
Leni, tak to držím moc palce!!!
20. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Mel- takže porod: 22.11., Magdaléna a Eliška, kontrola 31.8.- poradna + UZ :wink:
20. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Evi,děkuji :wink:
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Pajdi ani mě to podle čínského horoskopu nevyšlo :wink:
Mel písnu ti info,stačí teda jen do půl roku?
Pajdi jsem zvědavá jak bude chutnat to tiramisu :wink:
Jinak mnaža dostal po rozčílení se práci ale ne domů ale z Itálie do Francie a pak ho pošlou zpět do Itálie,je maximálně nasranej takže začínáme hledat opět jinou práci,kéž by ho vzali u nás na linkovej autobus a k tomu by si musel najít ještě brigošku abysme zvládali finančně :frowning2:
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Evi- doufám, že nic. Mám ho jen lehce zvýšený, ale dr. má dovču, takže mi to řekla jen sestra a mám si na více info zavolat až v pondělí. Ale myslím si, že to může být z alergie, v těhu jsem totiž vysadila všechny léky a ve 3. trimestru se všechno zhoršuje. Tak možná proto.
20. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Rehos- to jsem ráda, tak snad to budou opravdu dvě holčičky :wink: . Na to tiramisu jsem taky zvědavá, už mám na něj pěknou mlsnu :slight_smile: . Musí to být v té lednici opravdu 24h i když jsem to měla hodně husté? Chtěla jsem kousek vzít odpoledne babičce. Myslíš, že to už půjde nakrájet? A jakou to má mít vůbec v závěru konzistenci? Úplně tuhé?
20. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
jééé,vy máte receptík na tiramisu? prosísm prosím ,smutně koukám :wink: :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Pajdi určitě můžeš si dát i dřív klidně lžičkou,no mělo by se to dát ukrojit ale i lžička není k zahození :grinning: ochutnej a písni
20. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Leni- máš ho v IP :wink: .
20. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Rehos- tak babi nafasuje lžičku :wink: . Děkuji
20. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak i já ho len poslala :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak ho bude pro jistotu 2x :grinning: .
20. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdu chrnět, zatím pá.
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Rehos,Pajdi,děkuji za recept :wink:
20. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Rehos, ha vy už jste starší co? Takže i 9měsíců.
Zapoměly jsme všechny svorně na Martusi s Martínkem. :pensive:
20. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
aji já bych prodsila o tiramisu recept :slight_smile: mňam.. :slight_smile:

mel, no Stela se narodila 5.5. 2009, 2330g a 44cm. Ve 3 měsících měla 4150g a 59cm..

leni, to je dobře, mysli pozitivně, je jasné že kdyby to nevyšlo a že budeš smutná, ale zatím není důvod na to myslet. mám to stejně, taky si myslím, že když bych si furt říkala, že to stejně nevyjde, tak by to prcci poznali a tělo by to taky oznalo.. a ikdyž bych si říkala, že to stejně nevyjde, stejně bych doufala a že to vyjde a byla zklamaná.. :slight_smile: tož tak. udělej si tiramisu, cukr je na nervy :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jo Martuse,je nás nějak hodně a nejlíp se zapomene na ty co tu zrovna dlouhou dobu nebyly.Snad nám to Marti odpustí :wink:
Kay máš to v IP :wink:
20. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
jééé Rehos,tak i já to přeposlala Kay :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
mel v 9 si bohužel nepamatuju páč to v očkováku není tudíž to nemám zapsané,musela bych zjisit u doky až půjdem na roční :wink:
20. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Rehos, o.k. v pohodě. Teda začíná se divit na co některé děti mají průkaz mladistvého. :grinning:
20. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Kay,máš pravdu,cítím to stejně jako ty,ale i n a druhou stranu musím dát za pravdu holkám,zas se na to nechci upínat tolik,ano,popivídám si s embrýskem,byla bych strašně moc šťastná,kdyby se to povedlo,těším se na to a v duchu věřím a doufám,ale zase opatrne!!!!!!!!!!!!
Nechci to brát jako,že už je to automatické a že je to na 100%,nechci začít bláznit a pomalu chodit nakupomat mini oblečky,to si zas držím odstup,protože pak při neúspěchu bych si mohla jít hodit rovnou provaz nebo stoupnout na Nuselák :frowning2:

Takže neříkám si,nepovede se to,říkám si,určitě to výjde,ale přitom se na to vlastně neupínám,no,tak nějak to je :grinning:
20. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
tý jo holky,tak už jsem zbufla 2 talíře knedlíčkový polívky :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
No taky mě dost překvapilo už na začátku když jsem viděla že je tam půl roku a pak až rok,jsem si říkala to jako nás půl roku neuvidí jo??
20. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
leni, no jasně, tak jsem toani nemyslela.. dyť jsme psala že je jasné, že to má cca 40% úspěšnost.. mylsím, že to bereš dobře, prostě hlavně buď v klidu a když nebudeš,napiš sem a my Tě srovnáme :slight_smile:

díky za recept, zítra vyzkouším :slight_smile:to pomazánkový máslo mě trochu udivilo, mamka to myslím dělá z tvarohu..
20. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
rehos, no ono jsou nějaká očkování mezitím ne? Mě doktorka řekla, že ve třech měsících a pak tam budeme chodit každý měsíc. Tak jsem zvědavá, 24.ho jdeme na tříměsíční.
20. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.