• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
světe div se ale to pomazánkový máslo je chuťově nejblíž mascarpone což je origoč přísada do tiramisu :wink:
20. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
No my jsme tam asi každé dva měsíce :wink: každý měsíc jsme určitě očkování neměli
20. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
hexa byla 3krát po měsíci a pak je až v roce :wink:
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
rehos, jo no vlastně tam se dává ntady to drahý.. teda mi to tak přijde.. ale je fakt že jsme to nikdy nedělala.. jen jedla :slight_smile:

mel, no my byli vlastně taky na očkování a další je po měsíci, takže je to spojené s prohlídkou.. jsi mi připomněla, že jak půjdeme píchat ty naušnice, tak to musím posunout, bo je to dva dny před bráchovou svatbou a to by nebylo dobré, kdyby bylo S. zase tak blbě....
20. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Fekální story:
Lukýno se probudil na jídlo, tak mu dávám jídlo a přitom ho dávám na nočník, vyčůral se a tak jsem si řekla, no kadil ráno, tak ho zabalím a dojí v klidu, načež chvíli po zabalení začal tlačit, v rychlosti ho svlíkám (v plíně zatím uprdnuto) a dávám zpět nad nočník, mladej pan se vykadil, dojedl, pokládám ho na bříško (preventivně, kdyby začal čůrat) a jdu pro čistou plínu. Natřu zadeček a než ho stačím otočit tak mladej pán prd - v tu chvíli to je na osušce, na kouličkách a strká do toho vehementně i kolínka. Jak se ho snažím utřít tak zjišťuju, že mi došli vlhčené ubrousky (používám je při BKM na utření zadečku) naštěstí jsem neodnesla tu uprdnutou plínu, tak ho utírám do ní, znovu zabaluji a jdu likvidovat ten bordel. :grinning:
20. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
No mascarpone je určitě dražší oproti pomazánkovému máslu :wink:
20. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mel,Lukýn už chodí na nočník jo? :astonished:
20. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
jsem z5

Leni: já jsem u IVF myslela hodně pozitivně, ani jsem si nepřipouštěla, že by to nevyšlo, ale zase jsem neřešila každé píchnutí, prostě jsem těm embryům věřila, že jsou silní a že to vyjde a vyšlo to....i v těhu mě to zatím takto provází, když jdu na UTZ tak se netřepu strachy, že se něco podělá, prostě musíš věřit :wink:
20. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Gucci,docela mě trvalo,než jsem pochopila z5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
já embrýskoj taky věřím a říkám si,že když vše šlo hezky,že vydržely docela dlouho PK,tak že to musí vyjít a já věřím,že je natolik silný bojovník,že nám ještě ukáže :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
gucci, no na čínský nočníček víš? Provozuju bezplenkovou metodu, ale Lukýno mi ji v poslední době bojkotuje. :grinning:
20. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky to tiramisu jde určo i s pomazánkového, jen manža by mi to ošulené nejedl, tak my děláme z mascarpone a je to děsně tučné
20. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
20. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
mel supa, akorát že jinam jsem to o tom pohlaví našem nespala, tak snad si toho nikde nevšimnou :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
meĺ pěkný jen tam přehoď ta míra a váha, máš to pak zase opačně ..
20. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mel,hezky to máš udělaný :wink:

DOTAZ: můžu na sluníčko? jako opalovat se? :astonished:
20. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
teda koukám , že Stelinka je dlouhá akorát, jen je o pár kileček lehčí :grinning:
20. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
leni, no nevím, jesli jeto dobrý nápad, spíš bych nechodila, ale i kvůli tomu, e je tam fakt mega vedráč...
20. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Mel- super, jen by tam ještě u těhulí mohla být váha miminek, jen nevím ve kterém tt.
A hele to jsou moje alba :sweat_smile: .
20. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Pajdi, to jsou alba všech kdo na to ten první odkaz šlápne! Jsem blbě zkopírovala odkaz, protože jsem kretén a rušilo mě řvoucí dítko. :grinning:
gucci, tak já to u tebe opravím. :wink:
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Leni- já se na slunku válela o sto šest až do 11tt. Pak už mi to dělalo zle a dr. mi to zakázala. A Jani tam lehala ještě teď. :wink: Takže pokud Ti to dělá dobře, tak klidně.
20. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mel- aha :sweat_smile: .
20. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Gucci, už jsem to napravila.
Další úpravy provedu až mi dojdou chybějící informace, když tak navrhujte co udělat jinak. Udělala jsem zvláštní registraci pro nás, takže tam případně můžeme dávat i fotky ze srazů apod. :wink: Když by jste tam chtěly něco dát tak mi napište do IP a já vám prozradím heslo. :wink:
20. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
mel: tos nemusela...já jim to stejně řeknu, když už to víte vy, jen jdu se dvěma kámoškama na kafe v pondělí tak jim to chci říct osobně :wink:
20. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Gucci, tak to tam pak vrátím, ju? Ale teď to necháme bez "poznávacího" znamení. :wink:
20. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
mel jaké heslo? :grinning: jen byhc prosila anipku hodit k evikovi.. alex se narodil 30.1. 2009

dítko se budí, pa
20. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
oka, díky moc :wink:
20. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
teda venku to fakt praží o sto šest,vylezla jsem v plavkách,jsem sice hnědá,ale za tu chvilenku mám o hodně tmavší pruh od kalhotek,téééda,vydržet tam do večera,tak jsem jak černoška :grinning:
ale je to strašně prudký
20. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
kay, je založena registrace s názvem partaiui, tudíž tyto tabulky nejsou součástí mého alba a je víc prostoru i na nějaké ty fotky ze srazů apod. :wink:
20. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.