• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pajdi hele oliver ma 56 jeste neco i ted...
ale jestli na celou zimu tak asi 62 ale to ti z toho vypadnou takze bych mozna koupila 56 a 62
20. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
No Oliver je drobeček, náš Luky i něci 68 už neobleče. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
no jo furt :slight_smile:))))) je trosku mensi nooo :slight_smile:))
jo holky uz docela dava otocku na brisko ..jako setri s tim ale uz se otoci z boku sam....dosapal se mi takhle na mobil
jo a taky je strasna prca zacal chmatat po hrackach jako i co jsou daleko a tak fakt prca...a hrozne si povida je docela ukecanej ...a po probio kapickach hovinka naprosto ukazkove
20. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Tek, Olík je drobnej, myslím, že má tvoji konstituci. A jinak šikulka, že se už otáčí. :dizzy_face:
20. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Fuj, tam je hnusně! M. je celá spařená... Ale aspoň jsme chvíli pobyly v parku... :sweat_smile:
Tek, tak co Olík, už je v pohodě?
Mel, super truper tabulka! :dizzy_face:
Pajdi, já bych řekla, že ze začátku bude velká i 56.
Co Tetes, neozvala se, jak dopadla na STK?
20. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Evčo, Tetes se ještě neozvala. Dík za pochvalu, ještě to chce doladit, ale čekám na zbytek informací od holek. Terkytka asi někde cestuje, Marti si asi užívá prázdnin, campi asi taky někde cestuje či co - holka tu už delší dobu nebyla, no prostě si tady z toho některé dělají holubník. :grinning:
20. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Téda vy jste toho nakecaly :confused:
Mel, tabulka úplně super, jen toho Alexe přehodit,aby to šlo podle stáří.
Jé, jsem si tak vybavila jak jsme tady u každé čekaly na info o porodu.
:slight_smile:
Pajdi:kombinézu bych vzala 62,páč pod tím budou mít něco na sobě,ale jinak 56.Ale ta je zvířátkům teď tak akorát a to už má M. 3,7kg a K. 3,5kg.
Podvozek shledán provozu schopným,ještě prý trochu haprují brzdy,tak prý nemám jezdit moc rychle,ale postupně pomalu....
Dostala jste některá po porodu krém nějak Vita.... s aplikátory? Jo a už mám i antikoncepci a až nebude kójo tak si nechám zavést tělísko,páč už ty hormony do sebe nechci rvát. A dr. mi upozorňoval, že mi teď nemusí prý sex bavit, že to může být jiné. Tak jsem na to zvědavá. :confused:
20. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Jo, holky a počítáte s tím srazem napevno,jo?!
20. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Tetes, tak to je super. Ale v tělísku jsou taky hormony, ne?! :confused:
A kolikátýho je teda ten sraz?
20. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Jsou,ale prý ty samé co jsou tady u těch prášků,které se smí při kóju,takže hodně maličko.Ale uvidíme,třeba mi pak doporučí něco jiného. Máš o tom přehled co existuje? Co používáš a budeš používat ty?
8.9.
20. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Tetes, no já s Jani a Mílou s tím počítáme určitě, už se i domlouváme na přesunu autosedačka, kočár, Luky a já na P4. :sweat_smile: Jen nějak čas se ještě neurčil.
20. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Tetes, aha, tak snad Ti to bude vyhovovat. Přehled moc nemám, nepoužívám nic a zatím o ničem ani neuvažuju. :wink:
Jé, 8. 9.?! Tak to už tu jsem! :dizzy_face:
20. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
mel poslala jsem Ti onfo do tabulky
já taky přemýšlím jakou velikost zimní kombinézy, v listopadu mu bude 8 měsíců, tak jestli 74 nebo 80? co myslíte? on je sice drobný ale dlouhý, teď má už 65 cm, takže oblečení většinou už má 68, pár mu je ještě 62 ale moc už ne
20. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
no,tak to je super.Čas bych viděla kolem oběda a můžeme si tam udělat hrnec špaget,koupím sýr a nějakou zeleninu a můžeme se najíst na zahradě. Teda jestli by jste s tím souhlasily? Nenapadá mi žádné neprotikojící, rychlé jídlo.
Evi,fakt nic? :astonished: No, tak to držím palce :sweat_smile:
20. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
pajdi, stelinka měla na začátku něco 46 a 50, to asi měsíc, pak dva měsíce 56 a tEď jsem přešla na 62.. holčičky podle mě budeš mít drobnější, tak bych koupila na začátek hlavně 56, neboj to unosíš.. 2x nebo 3 x za den převlečeš a můžeš nakupovat hafo.. 62 bych kupovala jen nějaké kabátky, co třeba nevadí že budou větší, spíš naopak..
nazimu netuším co bude mít Stela, myslím, že tu 62 nebo 68 hlavně ty svrchné věci.. je taky drobná ale dlooouhá.. :slight_smile:

jo a došly nám naušnice..:slight_smile: jsou moc pěkné, jen mě přijde děsný ji zase trápit, ale snad to nebude tak hrozné jako očkování, zítra tam budu volat, kdy jí to píchnou..¨

tek, to je Olík šikulka, ikdyž je tak drobnej.. Stelinka se ještě ani na bok sama netočí :frowning2: ale začíná šahat na hračky oběma rukama, spíš ale používá levou, tak bude ais po taťkovi levačka :sweat_smile:
20. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
holky,za 2 měsíce rodím :grinning: :grinning: :grinning:
se mi tak ukrutně nafukuje břicho,až hrůůza,vás v porodu všechny předhoním :grinning: :grinning:
buď to dostanu :angry: nebo je to dobré znamení :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Tetes, jj myslím, že to je dobrý čas. Budu mít tak klid na dojezd na Prahu 4, nějak tak jsme s holkama domluvený, že pak zpátky v Praze někdy kolem půl páté, abych netahala přes Prahu Lukyho nějak pozdě večer. :wink: Už se těšíííííííííím. :dizzy_face:
20. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Mel, no když chcete být zpátky v Praze v půl páté (není to brzy?), tak to je aby jste tak ve tři vyjeli. Vždyť je léto pěkné počasí,tak si to můžeme užít,né? Ale samozřejmě to záleží na tobě,jak to máš s Lukym. :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Tetes, s Lukym to mám pak hodinu domů. A bude toho na něj moc, takže večer pak bude k neutěšení. A je navyklý být v sedm v postýlce. Ke všemu potáhnu v jedné ruce ještě autosedačku, pokud se nějak nedohodnu s bráchou, že by mi ji u Janči vyzvedl a dovezl domů.
20. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Uff tak jsem vas docetla, L. se podarilo nejak opravit ten blbej kabel, ale budeme muset koupit novy, tenhle drzi na slovo :wink:
Evi tehu cukrovka v mirnem stadiu, snad bude stacit jen dieta. V pondeli jdu na diabetologii, tak uvidime. Ale jsem pekne protivna, fakt mi to sladke chybi :cry:
Tetesko gratulace k uspesnemu STK :wink:
Jdu kouknout na Mel tabulku :wink:
20. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mel uuuzasne :wink: Hele s tou Plzni se domluvime, domu do Letnan te hodim, to uz by nemusel byt takovy provoz. A asi by to slo zvladnout i dopoledne, pokud mame byt ve 12 v Plzni, tak staci jet po desate, jeste to konkretne domluvime, je cas a ja bych to vsechno zapomnela :wink:
20. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jsem asi blbá, ale myslela jsem, že fire and ice znamená oheň a led a ono né, ono to znamená dračí příběh, ještě že jdu od října na tu angličtinu, evidentně už nic neumím. :grinning: :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jani jak chceš, já tě nechtěla tahat přes Prahu. Samo bylo by to jednodušší, bez kočáru a tudíž by jsme třeba mohli zůstat i do nějaké té půl páté v Plzni.
20. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jani, mě to až teď trklo nemám ti teda nějak dopravit ten noťas,abych ti ho dala dřív než dorazíte do Plzně?
Hele a nevíte jestli se s někým domlouvala ta Terkytka?
20. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jo a klidně vyšlete specielní požadavky co mám navézt, jestli chcete míč na houpání,cestovní postýlku, lehátko,hrazdičku? Stačí napsat a není problém to tam navézt.
20. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tetes myslím, že hlavně nějakou deku, aby jsme měli na co naše miláčky položit. :wink: No a každá vezmeme nějakou hračku, tak by je to mohlo na chvíli zabavit. :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tetesko v pohode, ja si ho vemu az v to zari. Ted facha tenhle a stejne k nemu ten zdroj budeme muset koupit.
Pro me zadne pozadavky :wink:
Mel jinak fire and ice byla neskutecne dokonala cukrarna v New Orleans :wink:
20. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tu deku by mohla vzít i Evina.
20. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Čau holky, vůbec nestíhám, od včera jsem tu nebyla, nakecáno 8 stran, chce se mi spát.
teksas byla dnes tak hodná, že mi napsala sms, že Guče je holčička, moc gratuluju! :slight_smile:
Tetes, ty noci a krmení, chápu, to je super, že je P. tak dobrej, že zvldáne krmit kačku a pak do práce a bez keců, je hodnej!
Tek, tak bezva, že tchýně i pohlídá a vyrazíte na kolo, super!
Čaj na noc - dnes v noci jsem zkoušela Honzíkovi nabídnout, přes den vypije klidně půl litru někdy, v noci si ani necucne, chce mlíko :sweat_smile:
Milu, my máme taky C-Max :slight_smile:
Mel, blbý sny asi jo, to mohlo být to řvaní. Honzík to teda nedělá, jen občas začne, pak si najde dudlík a zmlkne :sweat_smile:
Leni, 3měs. dítě a rohlík - to to dítě zvládlo sežvejkat?
Haha, tak několik stránek je Gucci a napínání, to se mi rychle čte, bezva bezva :grinning:
Mel, tabulka dětí by byla super, kdybys to udělala, souhlasím! Aktuální váha jo?
Mel, fekální story průměrná, ale dobrý :grinning:
Gucci a pG je teda za holku superrád, chtěl?
Mel, ty jsi šikovná, tabulka je krásná a koukám, žes tam Honzíka doplnila hned chvilku po IP :slight_smile:
Pajdi, možná bych být tebou vzala ty 56 vzhledem k dvojkám a holčičkám, jinak bych volila u jednoho 62, ale ty dvojky holky...
Tek, Oli má super pokroky, to je hezký :slight_smile:
Zdravím Evču a Majdu!
Tetes, brzdy? :sweat_smile: Tak asi tu teď večer už nejsi po STK, viď? :grinning: Se srazem počítám stopro!
20. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Bré ranko,
tak dnešní noc bych nazvala suprovou - 3 nahození dudlíku - před jednou, v půl čtvrté a půl páté. Vstávání v půl šesté!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Puzz, tabulku jsem doplnila v tvém případě dříve - bez tebe, obšlehla jsem údaje z Honzíkových stránek. :wink:
21. srp 2009 v 06:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.