• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani,vše nejlepší k svátku :wink:

jinak dotaz,ale hlavně mě zas neříkejte prosím nic o panikaření,či co,ale zjištěno,že hnědě špiním čím dál víc a víc,čím to může být,nevíte?
doteď jsem to brala docela v poho,když to nebylo skoro ani na intimce,ale teď už je :frowning2: ,mám obavu,že se mi blíží MS,jelikož zítra večer mám poslední tbl.duphastonu a pak vysadit a po duphastonu jsem to vždycky do dnů dostala :frowning2:
24. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
to špinění začíná být fakt velké :cry:
24. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Leni, zatím buď v klidu. Kdy máš testovat?
Já jsem šla po 14 dnech po IUI na krev, byla pozitivní a hned ten den jsem začala slabě špinit, potom to trvalo asi ještě 14 dní (bylo toho docela dost a já na nervy), ale prcek byl v pohodě.
24. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Leni diky. Hele na ms je trochu brzy ne? Vzdyt jsi teprve 8DPO? nebo tak nejak..
No uprimne, bud je to implantacni spineni nebo ms. Leni nestresuj, nikterak to neovlivnis, pokud se nepovedlo, tak ani Duphaston to nezmeni :frowning2: A pokud se povedlo, tak spineni brzy zmizi...
24. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
laolo,testovat budu až příští pátek,to budu 14 DPO

Jani,jj,jsem dnes 9DPO,trošku mě sice uklidňuje,že to špinění není krvavé,ale jen tm. hnědé,ale i tak mám obavu
24. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Leni pokud to neni klasicka ms, tak neni nic ztraceno. Testovat nema cenu 9 DPO, je moc brzy.
24. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Jasně, Leni, pokud to nebude mrcha jak vyšitá, tak neházej flintu do obílého :wink: :grinning:
24. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Zdarec ženy :slight_smile: .

Janičko sluníčko: prozradil mi kalendář a to není žádný lhář, že se dnes Tvůj svátek slaví a tak hodně štěstí zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . To ti přeje Mijunka, H., Monty, agama Eliška, hadi Emil a Emilka :grinning: . Mimochodem Emil měl svátek v pátek, můžete to oslavit spolu :grinning: . By se ti samou láskou omotal kolem krku :grinning: .

S Pajdinkou jsem si také psala a doufám, že se to všechno spraví a pustí jí ležet domů :slight_smile: .

Leni, jak píše Jana, nemyslíme si že blázníš, každý by nad tím přemýšlel, ale bohužel s tím nic neuděláš, buď to je přicházející MS nebo se prdýsek zavrtává..držím palce, aby to bylo to druhé :slight_smile: .

Mel, Luky je nádherná celebrita akorát mi přijde jako měsíční miminko a ne týden staré :sweat_smile: . Prostě je to kus chlapa :slight_smile: .

Tet, já si dnes ráno v 5, když jsem krmila Montyho uvědomila, že si asi těch cca 1800 kč dala logicky za 60x30 dní v nemocnici..teda spíš 29.. no jsem debil :grinning: .

Lao a Ani mě určo v těhu přeskočí a budou čekat další dřív, než jen já si prdnu :grinning: :grinning: :grinning: .

My jdeme s manžou dnes na oběd, mají od koupelny dnes volno, aby si odpočinuly. Odpo jedeme ke kolegyni Honza jim koupil notebook a nainstaloval ho a pak si jedu vybrat mobil :dizzy_face: a nakoupit.
24. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Miluš, to si nemyslím-s tím čekáním dalšího... V momentě, kdy se začneme snažit, což u nás bude tak za dva tři měsíce, tak to zase nepůjde a to ty už budeš těhule :wink:
24. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
No nevím nevím Lao..ale vám přeju ať to vyjde hned jak si to budete přát :slight_smile: .
24. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Ježiši, á tam stašně Pajdě přeju,aby se ta děloha uklidnila a nejraději bych posunula čas, aby byla alespoň už v tom 28.tt. Ono se říká, že vždycky může být hůř, takže asi když teď srovnám moje a Pajdino těhotenství s dvojkama, tak to mám ideální, páč už se alespoň nemusím bát tolik o mimča. Holky, já mám takový strach,aby to Pajdě dobře dopadlo, strašně mi to trápí a hrozně na ní myslím. Snad to bude všechno dobré!!!!! Prostě musí!!!!
Mel:tak snad už opravdu žádnej zánět nebude. Manžel s vámi není doma? :confused: Snad bude brzy lépe a budete šťastná rodinka a budeš si L. užívat. :slight_smile:
Lao:vy už se za dva až tři měsíce začnete snažit? :confused: Ty krásko,ty jsi dobrodruh. S takovouhle tady bude někdo neustále těhu, pořád dokola :grinning: Mílo, ty Lao ještě předhoníš,to je jasný, musí v tom být nějaká posloupnost.
Tak můj dr. už porodil :grinning: , prý v pátek a mají Julii jsem se ho ptala,jestli rodil,tak říkal,že ne, že tam byl,ale měl toho i tak dost, že je to fakt prý něco úplně jiného. Potkali jsme ho s P. venku,když jel z návštěvy, tak to byl takovej neoficielní rozhovor,ale zítra na utz tu prý bude, tak jsem ráda,že ho bude dělat on. Páč taky nevím, jestli od nového měsíce sem zase nezačne chodit jiný doktor, páč se tady střídají a dělají "kolečko" po odděleních. Chci se ho i zítra zeptat, na přítomnost otce u císaře, páč Litevce to tady teď hrozně rozmlouvají, kvůli krvácení při té placentě apod, tak mi zajímá jestli mi řekne pravdu, jestli je to jenom protože tam otce prostě nechtějí nebo jak to je.....
24. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
S váma si člověk, tak skvěle pokecá, to je fakt super :angry: :angry: :grinning:
24. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
ahoj Tetesko,já myslím,že otec u císaře jo normální,alespoň tady jo,můj šéf byl taky u císaře a dokonce všechno dokumentoval,dr.mu ještě říkal,ať si to fotí,že bude mít vzpomínky :slight_smile: a ten teda fotil fááááááááákt všechno........

S tou Pajdou mě to taky mrzí,ale doufejme,že bude brzy vše OK,hlavně,aby i prcci byli v pořádku
taky jí držím palečky,at jí to dopadne dobře
24. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Devcatka dekuji vsem za pranicka, i Gucci a Tetesce, ktere mi poslaly SMSku. Fakt me to mooooc tesi, ze na me myslite.
Tetesko ja si myslim, ze oni nechteji otce u cisare, protoze kdyby se pak neco semlelo, tak maji desnou honku a nechteji se starat jeste o kolabujiciho tatinka. Myslim, ze to je jen jejich sobecky postoj, at maji klid.

Ty jo holky ja mam jeste tak podrazdenej cipek z tech patecnich steru, jsem dr. neverila, ze to muze byt podrazdeny tak dlouho. Porad me tam picha :frowning2:
24. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Jani, taky ti přeju všechno nejlepší, pohodový těhotenství a dobrou náladu :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Zdarec holky.

Koukám, že jak je hezky, tak je tady mrtvo...jen chuděra Teteska a Pajda nikam nemůžou.. :confounded: . Holky já bych vám tak přála, aby jste to měli už za sebou a mohly se venku trošinku slunit.

Moje kolegyně byla na CŘ, ale manžu tam nepustili, až když byl prcek venku, tak ho hned zavolali..

Jani, to je mi líto, že máš tak podrážděný čípek. :confounded: To jsem netušila, že to takhle po vyšetření může být. :confounded:

No a my byli u té kolegyně, super barák a bazén, ani se nám nechtělo domů.Pak jsme jeli na nákup..nechala jsem v Globusu za pár drobností 3000Kč a pak ještě za konzervy pro Montyho 1000Kč :confounded: , masakr :grinning: .
A manža mi koupil mobil, hurráááááá. Je to, to V a je v černém barvě nakonec. Jen jsem si to teď chtěla všechno do toho nového mobilu předělat a když jsem přišla s Montym z procházky, tak manža akorát odcházel z bytu a řekl mi, že tatínek zapomněl na chatu vzít něco od nás pro tu elektrickou řezačku na dalždičky, takže odjel. :cry: Jsem zvědavá v kolik přijedou..no a sama ten mobil neudělám, já ještě nepřišla na to jak se to otvírá, abych tam dala SIM kartu :sweat_smile: .
24. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Zdar holky,
v rychlosti: Luky má fakt veselý víkend, pořád ho asi trápí bříško či co, no nasadila jsem sabíka, tak snad pomůže. U koupání jsem myslela, že mi upadnou uši - ke všemu už mě třetí den bolí hlava. Teď prďola chrní, no zlatej brouček. Manža dneska dopadl tak, že kalhoty do práce si přežehlil sám - vzal k tomu i plíny, pak upekl i bábovku k snídani, no pomáhá, je to zlatíčko. Já od čtyř chodila na záchod - dostala se na něj v šest, taktéž jsem od čtyř večeřela - povedlo se někdy v půl sedmé. :confused: Jinak výchozí váha těhu byla 102, do porodky jsem šla se 109, z ní se 101 a nyní jsem na 94,8. Původní meta byla, že na konci prázdnin chci mít 90kg. S touhle rychlostí to stihnu do prázdnin. :sweat_smile: :grinning:
Tetes, teď tu ještě týden budu mít mamču a pak první týden v červnu manžu. Pak už budu válčit s Lukym během dne sama.
Mílo budete mít tu koupelnu ještě letos???? :astonished:
Lao, ty jo s těma dětma to budeš zakládat mateřskou školku??? :grinning:
24. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Milu tak to jste si uzili peknej den.
No vis v tehu je ten cipek citlivej a prekrvenej, takze kdyz z nej udelal ty stery na cytolku a na mikracku a pak me jeste prohmatal, tak to mam tam dole takove bolave. Ale uz se to lepsi.

Mel koukam, ze mas slusnou honicku a kilca jdou pekne dolu. Rikas vsechno spatne je k necemu dobre :wink:
24. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Pajda pise: Dneska je nam mnohem lepe, tak snad to tak pujde dal. Ted tady byla sestricka a rikala, ze za mnou prijde, at tady nejsem sama a nenudim se. Jsou tady moc hodni :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Mel, tak koukám, že máš pěkné fofry..no ale ty jsi holka šikovná, takže to zvládáš :slight_smile: . A že tak pěkně hubneš, tak paráda, to držím palce, aby to takhle šlo i dál a byla si se sebou spokojená.
Mel ta koupelna je už z 90% vydlaždičkovaná, ale musí nařezat dlaždičky, které se tam nevejdou celé.
Teď budou spárovat, pak strop, umyvadlo, podlaha a z venku vyštukovat a mezitím se nám dodělají poličky z mramoru. Takže to vidím cca ještě na 14 dní..ale myslím, že držíme rekord v rekonstrukci koupelny :angry: :grinning: .

Jani, to mě taky mohlo napadnout..mě vůbec nedošlo že ti dělali cytolku..vždyť v Gestu na to u tebe také jaksi zapomněli že :angry: .
24. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, máma byla celej den u nás a pomáhala mi s Honzíkem, něco nám na zahradě dělala, jí to prostě nedá, jakmile vidí nějakou práci, tak to hned musí dělat :sweat_smile:
Odpo jsme byli na těch Andělích a démonech, bylo to super, fakt se mi to moc líbilo. Napínavý, takový trochu na nervy, doporučuju. terky, co ty na to, taky se ti to líbilo?
Kéž by Pajdu pustili domů, ale i tak chudák bude muset ležet, hlavně je hrozně brzo, musí vydržet, ale věřím, že nejhorší, co se může stát, že bude muset být do porodu v nemocnici.
Leni, 9 DPo je fakt brzo na MS, uvidíš, počkej, jestli se to nerozjedem tak naděje pořád je.
Milu, takže mobil zakoupen? Super a není čokoládovej :grinning: Seš koukám podobně technicky zdatná jako já :sweat_smile:
Tetes, to jsou furt nějaký zážitky v nemocnici, doktoři, spolupacienti, se nenudíš :slight_smile: Co ta dvojčatovka, ještě neporodila nebo jsem si nevšimla?
Tetes, vždyť ti u porodu může sedět P. u hlavy a přes plentu neuvidíte ani jeden nic. Ale určitě se hodí psychická podpora, abys nemyslela na to "zrovna do mě řežou" a tak podobně. I když za sebe můžu říct, že jsem ty strachy čekala horší, byla to rychlovka.
Mel, koukám, že takyx nepatříš k několika málo % vyvolených, jejichž dítě neustále spinká a na jídlo si tu a tam kníkne. Neboj, bude líp, a to 100%, protože hůř už to moc nejde :sweat_smile: S váhou seš borkyně!!!
Zejtra jedeme na sraz prosincovek na tři dny, to bude něco. Ale Honzík trochu sípe, malinko, ale máma i MM si taky všimli. Tak s ním zajdu ráno k doktorce. Achjo, mně je to trapný chodit jakože s blbostí, ale nejde o mě, ale o dítě, tak to se snad smí :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj, dnes jsme měli skvělej den. Byli jsme ne výletě a pak na návštěvě. Martík měl skvělou náladu, moc ho to bavilo, že se něco děje a není jen s mámou :grinning: Furt se řehtal, při koupání už i cákal a teď vytuh a spí jak dřevo. I celý den pěkně pil, zkrátka dneska jsme si to všichni užili.
Taky moc myslím na Pajdu, snad jí pustí brzy domů.
Mel, válčíš dobře, taková honička kolem Lukyho je aspoň dobrá na ty kila. Třeba to žehlení už manželovi zůstane :grinning: :grinning:
Milo, radši ten mobil sama nezkoušej, abys ho nějak nerozbila, počkej radši na chlapa :wink:
Tetes, určitě je fajn, když je u císaře manžel s tebou, u mě když rozhodli, že honem císař, tak M. poslali pryč, ale mohl koukat za sklem, ani jsem na něj neviděla, ale on na mě jo, mluvila na mě anestezioložka a doktoři a byli všichni samej vtípek, aby mi to uteklo. Pak Martínka dali M. pochovat a ten mi ho donesl v naručí ukázat ještě než mě odvezli ze sálu na pooperační oddělení.
24. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
lENI:PŘÍTOMNOST OTCE U CÍSAře až tak normální není, stále to ani ještě všechnya nemocnice nenabízejí,ale ono jde spíš o to, že při té mojí placentě,je i ten císař daleko komplikovanější,větší krvácení, a taky nemusí jít ta placenta "odloupnout", prostě je to celkově trochu jiné, tak proto se chci zeptat. A tomuhle dr. docela věřím.
Milu:ty jsi kočka hodná, že na nás takhle myslíš. Dneska jsme byli s P. na dece,tak to bylo docela fajn. Pro mě je nejhorší,když odjede v sobotu ve dvě na fotbal a přijede až v neděli po obědě, tak to vůbec neutíká.
Steff:myslím, že jsi to vystihla úplně přesně s tím císařem. :wink:
Miluško, to je dobře,že jsi dostala mobil a to reálnej a ne čokoládovej,či tak něco. Ti to tam manžel nahází přes pc,ne?
Mel:to je úplně super s těma kilama, to blahopřeji,jen tak dál,uvidíš,že čím víc to půjde dolů tím se lépe budeš citít. A určitě už to brzy s L. zvládneš úplně sama, ono vždyť je to od toho tvého šíleného porodu přeci jen chvilička. :slight_smile: :dizzy_face:
Puzzi:dvočatovka ještě neporodila, prý jí snad zítra dají tabletu na vyvolání, chudáš s těma zádama nemůže ani chodit,jinak se jí nic neděje.
Jé, Puzzi a kam jedete na sraz? To je super,že jste se takhle domluvily a jede i Lao? Holka, ty prostě umíš žít :dizzy_face: Kolik vás jede? To bude teda asi něco :grinning:
Marti:tak to je super, že jste měli takhle príma den :dizzy_face:
Ty jo,holky já už mám to břicho tak nějak plné a už je to vážně znát jak se tam dvojky melou a boulí, vždycky někde něco vystrčí a já mám pocit,že se mi vyvalí břicho.
Tak Litevka jde zítra rodit,když jsem nastoupila, tak říkala 6 týdnů a zdálo se mi to neuvěřitelně dlouho a najednou už je to tu, tak já se snad taky dočkám, až se překlenu do té půlky června,tak už to bude dobré....
24. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky! Nestíhááám...
To je mi tak líto s tou Pajdou!!!! :frowning2: Moc ji pozdravujte, držím palce, ať tam nemusí zůstat celý těhotenství.
Ty jo, Lao, jsem tady s sebou málem švihla! :sweat_smile:
Mel, tak snad to prso bude OK.
Tetes, já být Tebou, tak si tam P. určitě vezmu.
Marti, to je skvělý, že je M. takhle veselej! :slight_smile:
Steffi, všechno nej k svátku! :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Čauvec holky,
dneska byl hrůza den... Vítek se furt chtěl jen nosit, jakmile jsem ho položila třeba jen kvůli přebalení, byl oheň na střeše a řevu plná chalupa... Naštěstí se odpoledne uklidnil. Pak jsme jeli opět za známýma do venkovní hospůpdky-MM s kočárem na bruslích, já kolmo-paráda :dizzy_face: Tak jsme dali pivko, klobásu, poklábosili a tak... Vítek junior měl super záchvat smíchu, když viděl kámoše v helmě-normálně se nahlas chechtal pět minut :grinning: to chtělo natočit... Jenže jak MM vytáhl foťák, tak bylo po smíchu... Zkusím dočíst
24. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Marti, to je super, že byl Martínek takhle vysmátej, to fakt vůbec neznám, že by byl Honzík celej den vysmátej. Má lepší dny, kdy je vysmátej tu a tam a to beru za super den. Achjo, se bojim, co zas v noci, dneska jsme docela nahazovali s vstávačka už druhej den v pět, což je teda dost hrozný - ještě že se střídáme aspoň.
Tetes, ten sraz bude až na Vysočině, 3 hod. cesty, P. nás tam zejtra veze a ve středu pro nás přijedou naši, táta si zařídil cestu poblíž pro včelí úly (je včelař). Bude nás asi deset? Nevim přesně. Pokoje po dvou. Těším se hrozně na holky a pokec, ale současně se i dost bojím, jak večer uspávání, co v noci, aby se děti navzájem nerušily. Co přes den, když se bude Honzík vztekat... Ale těšení převládá.
Nám dr. před porodem řekl, že otce k císaři nepouštějí, protože sál je sterilní a je to operace a asi kdyby se tam nějakej otec složil, bylo by to komplikovaný. Což jsem chápala a brala jsem to, má to logiku. Ale fandím porodnicím, kde otce k císaři pustí, je to takové hezké vyjití vstříc.
Tetes a co břicho tý dvojčatovky, mega? Nojo, už se ti to dost blíží, ještě 3 tejdny a seš v půlce června a pak už to půjde šup šup a určí ti termín a jde se na to!
Lao, a netušíš, co mu bylo, viď? Honzík umí střídat nálady i rychleji, chvíli si hraje, vysmátec, srandičky a sekunda a začne nevrlit a nic ho neba. Poslední dobou začínám používat výmluvu na zuby, možná jim fakt rostou v těch dásních, že je to tu a tam obtěžuje? Záchvat smíchu 5 minut bomba!
24. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Puzzi,Lao, tak si sraz užijte! Teda dvě s dítětem na pokoji - to bude masakr. :sweat_smile: Tak ať je to v pohodě! :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Puzzi: Mně se Andělé a démoni líbily, napětí a krsáný scény z Říma, byli jsme tam přesně před rokem, tak jsem vzpomínala. Ale nějaký scény mi přišly až neskutečný, pak jsem se bavila s kamarádkou, která to i četla. Třeba scéna na konci, jak vylítně letadlem do nebe a pak skočí padákem, to by normálně němohl přežít a prej v knížce je to tak, že vylítnou dva a druhej nemá ani padák, roztáhne si sako a přežije to taky, no nemám slov. Ale zápletka děje až do konce, to bylo fajn a mám moc ráda Toma Hankse. Ale bylo jasný, že jak je hlavní hrdina, že jemu se nic nemůže stát. Všichni kolem postřílený, ale Hanks je hrdnia :sweat_smile:

Ať je to dobrý na ORL a můžeš na sraz. My jsme se vrátili z víkendu u pradědy, bydlí teda už v penzionu pro seniory, takže jsme spali v takovým hostovským pokoji v rámci toho penzionu, spolu s mým tátou a jedinej, kdo mě v noci vzbudil, byl právě on, když se vracel z hospody. :sweat_smile: Byl ve svém městě, kde vyrůstal, tak šel posedět,aby zjistil, co je novýho. Cesta fajn, řev jen trochu na zpáteční cestě, včera výlet asi 8km, dneska procházka a dvě návštěvy. Mariánka je pohodářka, každej nám ji závidí :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky, přidala jsem nějaké foto :wink:

puzzi, lao...užijte si, nezlobte a taky udělejte nějaké hezké fotky!

věřím, že Pajduláci si v nemocnici roztáhnou bejvák a Pajda bude moct jít domů

holky používáte u mimísků něco proti komárům? Alex už má dva štípance :frowning2:
24. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Honzík dnes vstával ve 4:45, co to jako má být? Chvíli nahazujeme, pak dáme mlíko, u toho je trochu vytuhlej, tak ho chvíli vedle sebe hladím a tak, zavře oči, tři minuty, otevře, vyndá si dudlík a začně kopat a povídat a konečná. Co s ním budu dělat v pět ráno na srazu, tak to netušim.
Terky, jojo, ten konec je fakt v knížce trochu jinak, ještě míň reálněji. Tohle tak neprožívám, jasně, že spousta věcí je blbost. Už ta náhoda, že zrovna vědci udělají antihmotu a dozví se to camerlengo a zabije papeže :sweat_smile: Toma Hankse mám taky moc ráda, ať už jako Forresta Gumpa nebo v Zelené Míli...
Anippe, asi jedině síť do okna, pochybuju, že by bylo pro mimina mazání proti hmyzu. Proti svrbění Fenistil? Nevim, tohle musim taky zjistit, kdyby Honzíka něco píchlo, co na to.
25. kvě 2009 v 05:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.