• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili: a jak je to silný?
21. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Octávia 1,6 = 75KW - benzín
C-MAX 1,8 - 85 kw-115 koní - nafta

Jako já myslím, že bych to z Krče za Jani zvládla dojet,ale kdyby nááhodou,tak aby když tak někdo zaskočil...jinak asi dojedu si myslím. ALe musí jet Jani pomálu přede mnou. :sweat_smile:
21. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Mili: tak to já dám klidně v poho, mě nedělá problém řídit cizí auta, teda pokud to není automat
já jen potřebuju jet s někým z Prahy, páč normálně Prahu nejezdím
ale zkusím se zeptat na to auto pG ještě, ale on ho v práci potřebuje, tak uvidíme no
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak když nebude Terky,tak se vejdete v poho,né? Když by jela i Terky,tak už to auto navíc je potřeba,to je jasný.
21. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
No hele Gucci já klidně auto vezmu a budu i řídit a kdybych byla z toho hotovson, tak mě zastoupíš, já takhle budu klidnější, že v případě nouze je někdo kdo mě vystřídá. Jinak mě dělá taky největší problém Praha, pže jí neznám, ale Jani ví kudy. Takže buď já nebo ty bysme jely za ní. :wink:
Tetes já nevím jak bysme se vešli já, Gucci a Mel s Lukýnem ??? :confused:
21. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Mili: myslíš, že se 4 a LUky do auta jednoho nevlezem?
21. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
BRÝÝÝ RÁÁÁNO :slight_smile:
to byla noc :grinning: se mi zdálo o embrýskoj :slight_smile: ve snu mě projelo,jak embrýsek rostl,já ho najednou měla doma,krmení ,vstávání,vůbec nechápu,co to mělo znamenat :grinning: :grinning: :grinning:
ale bylo to hezkýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dotaz pro ty,kterým nevyšel první ET,po jaké době od transféru přichází v případě neúspěchu MS?
a koukejte mi sem šoupnout odpověď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Leni: co to je zase za otázku prosím tě? proč to řešíš
21. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Puzzi,k tomu 3.měsíčnímu mimču a rohlíku..ona prostě odlomila kousek,požmoulala v prstech a šoupla mu to do pusy
vždyť přece musí vědět,že je to za 1.nebezpečné a za 2.že to prostě stejně neužmoulá
jak říkám,prodavačka jí hned na to něco řekla,ale ona si říct nedala,chudák dítě :frowning2: ,bych nechtěla vidět,jak to pak probíhá s krmením celý den :angry: :angry:
21. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Gucci,ta odpověď není pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já věřím,že můj embrýsek je silný a zvládne to :wink:
21. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
leni: aha, máš štěstí :sunglasses:
ale já ti neporadím
21. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Leni mě přišla normálně v termínu i přes utroš, teda jako špinění,tak jsem udělala test a když byl negativní, tak jsem utroš vysadila.Ale nemysli na to a koukej jakej si měla pěknej sen :wink: .
Gucci já nevím jestli bysme se do fábky kombi vešly..to musí říct Jani. :confused:
21. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
leni:nevím,podle mě je to individuální...
Mílo,já si právě myslím,že by jste se vešli,páč já se vejdu mezi dvě autosedačky,takže když je tam jedna autosedačka,tak určitě se tam dvě vejdou a navíc takové malé prdelky jako máš ty :grinning:
Kdyby jela i Terkytka s Marjánkou tak už se musí vzít další vůz.
Ty jo to bude babinec a dětinec.
Puzzi, Evamik, Campi, Teksas, Steffi, Mila, Gucci, Mel,já,Terkytka??? a dětí jako smetí.
21. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
já si taky myslím, že se dvě dozadu k autosedačce vlezem
já mám velké jenom břicho, nebojte :grinning:
21. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
teď jsem si normálně vzpoměla na story z Pronatalu,jsem vám jí ani nevyprávěla :astonished:

normálně,jak jsem tam jezdila na UTZ,tak tam byl pár,venku se hádali,seděli na trávě,ten chlapík byl celý nějaký zničený,odmítal se s mluvit,ale ona na něj pořád hnusně mluvila,jako že,poslouchej mě,koukej na mě,když na tebe mluvím,no strašný,pak se přesídlii dovnitř,sedli si zrovna vedle mě,ale stejně ten jejich rozhovor nešel ani přeslechnout.
Měla jít na UTZ před punkcí,ale furt po sobě štěkali,spíš ona po něm,on jen nevěřícně koukal do země a byl fakt hodně špatnej,jsem si říkala,booože,zas typ chlapa,který se s tím neumí vyrovnat.
No jo,jenže ono to bylo jinak,pak ta ženská mu říkala,ať se na něj nezlobí,že ta předešlá noc s tím chlapem nic neznamenala,takže vlastně ona se před punkcí vychrápala s někým jiným a divila se,že ten jeji manžel byl z toho špatnej,pořád dokola mu říkala,že je tak blbej,že jí nedokáže pochopit,že pro ní je to stres.
Ona pak šla na UTZ a on tam skoro brečel :cry:
pak se vrátila,že mají jít podepsat papíry,tak chvíli seděli venku a ona mu furt rukou otáčela hlavu,aby na ní koukal,když s ním mluví.
Pak mu řekla,jestli je takovej cíťa,že mu vadí každý h.... a že musí jít podepsat ty papíry,tak ať se zvedne,ALE holky,on se postavil a řekl jí,že nic podepisovat nebude,ať si vezme k podpisu toho,s kým strávila minulou noc a odešel.
takže to pro holčičku všechno tím pádem skončilo,recepční na ní pohrdavě koukaly,protože ona tam o tom mluvila fakt nahlas,
pak vyšla sestra,že mají jít na podpis,ale ona řekla,že tam manžel není,že musel odejít,jestli to může podepsat za něj a ona,že ne,tak řekla,že to nechají být a odešla
Chudák chlap,takhle je to pro něj taky složitý a ještě mu udělalal tohle.BESTIE :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
ty voso tak to je hustýýý
21. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Děkuju za rady ke kombinézám. Asi teda koupíme jednu 56 a jednu 62 a uvidíme.
Tetesko- gratulace k STK :wink: .Vita gyn C? Já ho zavádím 1x- 2x týdně od 20tt. Prý je to na upravení PH a prevence zánětů. A budu ho mít i po porodu.
Jani- děkuji za gratulaci :wink: .
Teri- brrrr, pavouk, jen to čtu a mám husinu až na zadku. Taky bych těmi dveřmi neprošla!!!
Leni- tak to je drsný!!! :confounded:
Nemáte prosím někdo nějakou radu kromě rennie, šlehačky a mandlí na pálení žáhy?? Tohle mi vůbec nezabírá a je to fakt děsný!!!
21. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj pajdi, jedeme dneska s pG na Chodov, mám se ti tam v HM a CA čučnout na ty kombinézky? máš mobil s fotákem? že bych ti případě poslala foto?
21. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Guci a v kolik tam pojedete? Jestli do 16h tak budu moooooooc vděčná!!!! :wink: A mobil s foťákem mám. Uvažovali jsme s H., že bychom tam večer až přijede z práce znovu zajeli, ale jenom kvůli tomu se nám tam moc nechce, přece jen je to z ruky. Takže bych byla fakt moc ráda!
21. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Pajdi, na páleží žáhy je dobrý čaj z jedné čajové lžičky heřmánku a stejného množství meduňky a chmele
21. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
no v 16 jdu z práce, než tam dojedu, takže kolem páté bych ti mohla dát vědět
21. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Tééda Leni chudák chlap a ta ženská musela být s prominutím kráva :angry:.
No tak jestli se tam vlezeme, tak se tam vlezeme :sweat_smile: .
Gucci ty by sis vlezla dopředu, já si vezmu kinedryl a seděla bych vzadu a to se tam teda asi vejdeme. Aspoň bych ňuňala Lukýna :sweat_smile: .No hlavně musíme počkat na to co řekne Jani.
21. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
já nemusím sedět vepředu? dopředu at si jde Mel a my dvě budem vzadu s panem Lukýnkem :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Pajdi,tohle je na pálení žáhy v těhotenství

http://www.kamacit.cz/
21. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
a stojí 272 kč
21. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Guci- tak jo, jestli to pro Tebe nebude problém, tak budu moc ráda. Ať tam nejedeme zbytečně. Děkujíííí moc. :dizzy_face:
Leni- a funguje to? Máš to vyzkoušené? Rennie taky všem zabírá a mě ne :confounded: . A ten čaj raději nee, někde jsem četla, že se meduňka v těhu nemá.
21. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
pajdi: no jasně, že to nebude problém, stejně tam jedem :wink: , tak skočím prvně do CA a HM, abych ti dala co nejdřív vědět ju
21. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
ségra užívala kamacit už při prvním a pomáhalo jí to,rennie jí taky nepomáhalo,ale ten kamacit jo
21. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Guci- tak fakt moc děkuju. :slight_smile:
Leni- dobroš zkusím, dík. :wink:
Nic jdu malovat, ať tak nemyslím na tu žáhu. Mám pocit, že mě brzy asi celou sežehne :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
HA
koukněte na tu tabuli....!!!!
to jsou břicha lednaček 2010 !!!
já se měřila dneska ráno a mám 101cm

takže kdo má velké břicho?
LEDNAČKY :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.