• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte,

nějak nestíhám, za chvilku přijde kamoška s malou.. :slight_smile:

lehce jsme přelétla -

auto M. má fabku combi a je s ní moc spokojenej.. já mám 12 let řidičák, ale nejezdím, bo mám strach. Teď jsme se ale dokopala a budu kupovat fabku combi ale s automatickou převodovkou, bo to řazení je pro mě největší peklo :slight_smile: naštěstí od kamarádky, která ho už nemá taky nové.. takže cena bude snad přijatelná.

na pálení žáhy jsem brala rennie, můžou s ei v těhu.

srazík si určo užijete :slight_smile: má být i krásně až do konce září.

leni, sen teda pěknej, to je dobré znamení :slight_smile: vůbec neřeš MS teďka :angry:

puzzi už tu dlouho nebyla ne?

objednala jsme Stelinku na naušnice - 9.9. :slight_smile: musím, kamoška už bude tady, všem přeju krásný den, ať zvládnete ta vedra :sunglasses:
21. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
21. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ááááááááá Kubík má nové hadýýýrky
Jani: kde?
21. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Včera jsem byla večer "pařit" s kamarádkou, tak jsem moc ráda, že se M. umoudřila a spala do půl devátý. :wink:
Gucci, nechci Ti kazit radost, ale nevíš, s jakým břichem začínaly, že?! :sweat_smile:
Kay, takže náušnice nakonec dáváte?
D. má služební fabii combi, ale když někam jedeme na dýl, tak se skoro nevejdeme. :unamused:
Steffi, nááááádherný oblečky! :dizzy_face:
21. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Gucci tady ve vedlejsi ulici :wink: Hlavne me nadchla ta zimni kombineza, stala 165,- Jsem dopo na podobnou koukala v C&A a byla za ncelych 700,-
Tohle jsou veci z Anglie a nektere jsou nove :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky tak jako vejdete se, ale budete jak sardinky. Ta fabka je uzka. Ale je to na vas, mi je to jedno, ja budu mit dost mista za volantem :grinning:
21. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak ja mam pres bruch 97 cm :wink:
21. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
jani: tak to je super kauf teda :wink:
21. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Jojo, treba ten spaci bytel byl za kilco, no parada :wink:
Pani se mi smala, ze jsem se rozjela :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
no paráda Jani :wink:
21. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Jani, to je dobrý. Fábka je sice úzká, ale Míla s Gucci mají malé prdelky, autosedajda bude bez báze, takže myslím že i zabere kapánek méně místa. Jo a holky ať si zabalí sebou špunty do uší, Lukýs má občas záchvat řevu. :grinning: Já budu vepředu jako královna - aspoň nebudu blinkat. :grinning: Úžasné věci pro Kubíka.
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
holky,prosba,nezbyly někomu z vás menopury?
kamarádka byla dnes na utz a ze 3 amp jíz zvýšili dávku na 4amp a prý jí to nestačí :frowning2:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Leni bohuzel, mela jsem Puregon.
Jinak holky reknu vam, ze venku uz je nechutne teplo :frowning2:
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
leni: já mám takový pocit, že mě jo, ale ted fakt nevím, jestli jsem je vracela v pronatalu nebo je mám doma
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Já měla taky Puregon.
Jj Jani, venku je fakt nechutně teplo, před půl hodinou jsme přišli domů a je to tak tak se schovat. Na sluníčku už se nedá vydržet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
jdu na o
21. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Guccíku,prosím,mrkni,jestli je máš doma :wink:
a myslíš,že bys jí je mohla prodat?
21. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Gucci tak opatrne a nech si chutnat...
21. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
No holky mě je jedno jestli se budu nebo nebudu mačkat, to spíš ať si řekne Gucci, aby ji nebylo s břiškem nepohodlně.
No holky já mám strach z těch bouřek :confounded: .
Leni nemám, jen puregon.
Jani teda super obchůdek, tak snad tam někde ještě bude až budu těhu já. :wink:
Gucci dobrou, já jsem po o a měla jsem halušky.
21. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
teda holky,tady už se to začíná nějak mračit,dusno až hrůůůza,venku na sluníčku máme 46 stupňů,venku se nehne ani lísteček,to bude rachot :unamused: :astonished:
21. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Mílo, když tak by ještě možná šlo dát autosedajdu dopředu, i když to se asi bude Janče špatně za jízdy nahazovat dudlík. :dizzy_face:
No ty bouřky asi nebudou nic hezkého.
Holky, kolik že tam bude těch prťat? To budou takové malé jesle ne? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Mel to by neslo, u nas nejde vypnout predni airbag :wink:
Milu neboj, snad to nebude tak hrozne...hlavne se ochladi, jupiii :wink:
21. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jani, aha. Tak to u našeho Punti jde.
21. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
mno joooooooooo
tady se žije srazem :wink:
21. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak ať vám to holky výjde a ať hlavně nechytnete žádnou buřinu a kroupy
21. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Guci- nezáleží na tom kolik mají, ale na kolika začínaly. Mohly mít širokou pánev a pás. Já jsem začínala na nějakých 70-73cm a teď mám 102cm a všichni mi říkají, že mám teda mega břuch. Takže ani Ty neřeš, že máš 101cm- kolik jsi měla před těhu?
Jani- ty jo, to byl super kup, nádherné věcičky. Ty jsi byla dopol. v CA? Nměli tam náhodou nějaké zimní kombinézy?
21. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Pajdi: já ani nevím, kolik jsem měla před těhu, já mám široké boky, tak pas jsem mohla mít tak cca 75cm
Leni: to já ti ten Menopur klidně dám, ale jestli ho potřebuje hned, tak to fakt nevím jak bych jí ho předala a kouknout se můžu až večer
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj,
pajdi tak co chutnalo tiramisu?
Tak u nás to už vypadá že brzy něco přijde :unamused:
21. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
jé Gucci,děkuji :wink: a kolik ti ho přibližně zbylo?
21. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.