• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky,právě mi přišel parfém Christian Lacroix :slight_smile:
to je táááák krásná vůně
21. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Guci- to se mi nezdá, že by jsi měla při začátku 75cm a teď už 101cm. To máš stejné míry jako já a já mám břicho teda podstatně větší. :confused: Jedině že by to dělalo to, že ho máš špičaté. Já ho mám celo velké :grinning: .
21. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Leni: no to fakt netuším a hlavně nevím jistě, jestli ho fakt mám, jako určo mi něco zbylo, ale nepamatuju se, jestli jsem to vracela Pronatalu nebo to mám doma

Pajdi: no měřím to na tom nejširším místě
21. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Pajdi: a já mám to břicho špičaté i z vrchu, když na něho koukám, tak možná to dělá tohle
21. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Leni- to jsem Ti ten parfém mohla prodat nějak levněji. Objednala jsem si ho asi před rokem a vůbec mi nesedí. Voní jen chvíli, takže mi trčí ve skříňce.
Rehos- už skoro není :sweat_smile: a dokonce babi, která odmítá veškeré jídlo včera zdlabala celý kus :slight_smile: . Tak jsem měla obrovskou radost.
ti můžu dát klidně na chvilku do alba fotku před těhu :wink:
Guci- asi jo, to je jediná možnost. Jinak Ty jsi oproti mě ještě štíhlice :wink: . Auuuu právě mě kope pod pravým žebrem!!
21. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Není podobná jako ta moje v 5tt? :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Pajdi: to fakt nejsem :wink: , mám široký ramena, tlustý ruce páč mi ochably všechny svaly co tam byly, široký boky, mrkvové krátké nohy :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jé tam mělo být: někdo mě kope :sweat_smile: .
jo, ale mám úzké zápěstí :grinning:
Prdlajs, vždyť jsem Tě viděla na fotce ze srazu a moc Ti to tam slušelo!
21. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
pajdi: tam jsem seděla za stolem :grinning:
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ty jsi trdlo :grinning: .
Mě včera H. večer řekl, že se mi nějak moc zvětšily nohy, jsem myslela, že ho zabiju!! Ale je fakt, že je mám večer jako slon, strašně mi natékají :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
pajdi: natékáš? tak to mě zatím minulo, ale ptají se mě na každé poradně
21. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
No mě se právě dr. neptala a já jí to zapomněla říct. Ale natékám fakt šíleně! Budu jí to muset na příští poradně říct. Třeba mi na to něco dá.
21. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
a jen nohy? ruce jsou v poho?
mě to právě píšou do průkajdy
21. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Pajdi,já si objednala jen asi 10 vzorků a naplnila jsem je do flakonku,tak jsem si vytvořila svůj mini parfém do kabelky,ale přemýšlím,že ho koupím,mě hrozně voní
a jaký máš? já mám ten ABSYNTHE
21. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
mě ten absythe právě voní strašně dlouho,měla ho tenkrát ségra vzoreček a to jsem se ráno stříkla a bylo to cítít ještě večer a na oblečení to bylo cítit dlouho

holky,jak je u vás?tady je dusno jak hrom,ale zatahuje se to,pomalu,ale jistě,právě to je zrádný,takhle zvláštně pomalu,ale jdou pěkný bouřáky
21. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Pajdi v C&A maji zimni kombinezy. Prave jsem na ni koukala a chtela ji koupit, ale pak jsem si vzpomnela, ze chci jit jeste do toho bazarku a dobre jsem udelala. Kombinezka stala v CA 698. Ma dva zipy, takze se do ni dobre ditko oblece. Jinak v CA maji uz hodne zimnich veci na mimi, takove ty chlupate bundicky, klasicke bundy...urco vyberes
21. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
jani: mě teda na téhle vadí, že nemá dole nožičky
21. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Guci- nejvíc nohy, ruce jen trochu, ale už nesundám prstýnek. Takže jedině, že mi uřežou prst, nejde ani olejem. A do průkajdy mi píšou jen který jsem týden, váhu, tlak, moč, kolik měří čípek a váhu holek. Toť vše.
Leni- já teď nevím, ten červený.
Jani- a měli i tam i ty chlupaté kombinézy? Mě se ty normální moc nelíbí, chtěla bych ty chlupatky.
21. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Gucci myslim, ze tam byla i s nozkama. Ja si to zas tak neprohlizela, jelikoz jsem si vzpomnela na ten sekacek :wink:
Ja jsem rada, ze u te me, jsou nozicky i rukavicky...
21. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
21. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Pajdi ja videla jen ty chlupate bundicky, ale jak rikam, moc jsem to neprochazela, rikala jsem si, ze je na to jeste casu dost :wink: A pak jsem to koupila jinde :wink:
Ale fakt tam toho maji hodne, vetsinu zimniho...
21. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jani: jj právě, ta naše má taky nožičky i rukavičky :dizzy_face: a chci právě ještě jednu tmavší
21. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak to ne Pajdi,tenhle je žlutý :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Guci- na mimibazaru je toho hodně, ale vždycky to co se mi líbí, tak nemůžu sehnat to samé druhé :unamused: .
Leni- aha, tak už je ten novější, já mám ten červený.
21. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
pajdi: no ale tam je spešl oddělení pro dvojčata :wink:
21. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.