• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi ono toho je víc,oblečení asi nechceš ne když mám jen po 1ks?O co máš konkrétně zájem?Nafotím a pošlu
21. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Myslím na mysky jestli náhodou nerodí,v tomhle počasí se rodí často :wink:
21. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Rehos taky jsem s prave rikala, ze by Mysky mohla dneska porodit, ze je na to super pocasi :wink:
21. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
ty voe, se nepoperte v tom pečení :grinning:
Jani,já teda za sebe švestky moc né....
Mílo, tak bůůůůček beru já všema deseti :grinning:
Postýlka krásná,já teda taky raději hrany,ale v těch není moc na výběr, myslím,že jsem na tuhle taky koukala a byla docela drahá,nebo se mýlím? Jo, Jani pamatuji se dobře z Gucci ho dotazníku, že si nebudeš pořizovat monitor dechu?
Guci:ty nebudeš spát s p.G. v ložnici?
Pajdi, taky moc pěkné. Jenže tohle jsem právě řešila,že jak to má plné ty čela,tak jsem je nemohla dát do rohu,takže já potřebovala všude šrpicle..
Jinak zvířátka jsou dneska úplně úžasný, oba jsou děsně miloučký a moc fajn. Fakt super.
:dizzy_face: A děsně prdí. a musím se smát, Míša,když si má prdnout,tak vždycky zařve,Kačenka se kroutí,ale snáší to tak jakoby daleko lépe, nepláče jen se mračí. Prostě chlap a ženská a jejich snášení bolesti se ukazuje už od útlého věku.
21. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Tetes - prdění chlapxženská :grinning:
21. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Čau holky, příspěvek napsán a nějak se mi sekl notepad, tak čekám, jestli se odsekne anebo příspěvek v prdeli...
Zatím vám sem hodím část, co jsem psala na prsincovky (info od nás kopíruju, sorry no :sweat_smile:).
21. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Na sraz bych dorazila,ale jak čtu, že by se kvůli mě muselo vzít další auto :pensive: Tak to nechám na vás, zhodnoťte to. Ale aby kvůli tomu nebyly nějaký problémy.
21. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
No nic, to můžu přepisovat, to v tom notepadu vidim, jak je to seklý... Ale dost stručně, se omlouvám.
Milu, C-Max kufr velkej dost,. vejde se nám tam náš velkej kočár plus nějaký věci.
tetes, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli máme něco přivézt na sraz, co kdybych upekla chleba v domácí pekárně? Zvířátka super!
Steffi, jsem zvědavá na toho vašeh nenažrance, až bude venku :wink:
mel, vstávání v půl šestý super noc, no nevim, super noc měla Evča do půl devátý (závidím). Tys vstávala ale brzo i s manžou kdysi, jsi ranní ptáče, viď?
Tek, takže noci lepší? Bezva! S mámou celkem ok, včera ráno v autě hádka, jinak dobrý.
Já se tak těším na ten sraz u Tetes!
21. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Jsem sem nedala ty info od nás :sweat_smile:
Čau holky, leze druhej horní zub, už je skoro ve finále, v noci od 4 do 5 H. nemohl zabrat, takže v 5 do kočáru. Ráno cestou k bazénu v autě vůbec nechtěl dudlíka, ale bez něj nemohl usnout, pak teda u bazénu vše ok, cesta zpět taky ok. Ráno to vypadalo i na rýmu, ale nic, akorát blbě spal přes den, spí až teď, páč odpo hroznej uspávací hysterák. Mají to tak podobně taky vaše děti u zubů, že cca dobrý dobrý a u usínání a spaní je to trápí?
Dnes významný den - Honzíkův první ponor, heslo bylo "Ježíšmarjá, on z toho kruhu vypadne", zahučel po hlavě pod vodu, takový 3 sekundy určitě trvalo, než ho máma vytáhla, nic mu nebylo, ani se nenapil, nekuckal, voda v očích, promrkal a dobrý, nechápu lekla jsem se teda hrozně, ale teď se tomu směju :grinning:
21. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Puzz - ponor dobrý. :grinning: Ranní ptáče jsem byla, teď bych klíďo spala i do osmi. :grinning: Ale jaksi terorista mi to nedovolí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
přepadla mě nějaká depka,najednou jsem začla mít takovou blbou náladu,do toho se vmísily obavy a strach o embrýska,tak tu bulím a říkám si,co to se mnou je :cry: :cry: :cry: :cry:
prostě z ničeho nic........
21. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Leni, je to nápor hormonů a emocí, dej si něco dobrýho, nějaký plody moře čokoládový by nebyly? :wink:
Mel, jj, zakázaný ovoce (ranní dlouhý spánek) chutná nejvíc :sweat_smile:
21. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Puzzi,právě,že nebyly :frowning2:
bych slupla dvoje
21. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Tetesko nene monitor dechu urco budu porizovat, procpak se ptas?
Tak ja se peceni klidne vzdam, kdyz toho bude tolik :wink: No uvidime, jak na tom budu s odolnosti :wink:
Puzzi teda super ponor story, ale je videt, ze voda detem fakt nevadi :wink:
Leni nepropadej depresi, rychle se zabav, at na to nemyslis...
21. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Terkytko zas by byla skoda, kdybys nejela. Milu se nabidla s autem, tak to domluvime. Aspon se holky nebudou mackat u me v aute a rozdelime se...
21. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Puzzi, ty vado, to je drsný! :grinning: Hele, H. už je na plavání líp připravenej než M. :wink:
21. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Puzzi, já bych to viděla tak, že komu se bude chtít ten prostě něco doveze. :slight_smile: Já se postarám o pití, kávu,caro apod. a o ty špagety a sýr apod. ,něo na zobání, no a když někdo bude chtít něco dovézt tak doveze. Omlouvám se,že nebudu chystat k obědu nic složitějšího,ale nějak mi na to už nezbývá čas a chuť.
Hele a nechtěla by jet i Martuše,nemáte na ní někdo telefon,že by se to další auto vzalo a jela i Terkytka s Martinou?
Steff:no já jsem si to blbě vybavila,jak Gucci dávala ty otázky křtění,monitor....a já myslela,že nebudeš pořizovat a vím,že mi to překvapilo,tak jsem se chtěla zeptat.
Leni:ono je to celé psychicky náročné, tak to zkus nějak zvládnout už se to testování blíží....
21. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Tetes, se neomlouvej, já bych pochopila, kdybys nechystala nic, každá něco dovezeme a sraz nebude o jídle, ne? Když budeš mít čas a chuť na špagety se sýrem, jupí, pošmáknem si, ale uvidíš, jak budou zvířátka spolupracovat. Hlavně že se uvidíme a pokecáme!
Leni, my jedeme 31.8. domů, už se taky nemůžu dočkat, snad nám to oběma do konce srpna uteče :wink:
Martuše dobrej nápad, že by jela na sraz :slight_smile:
Evi, není nad školu života, to je lepší než všechny lekce :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tetes, neblázni - klidně se vykašli na jakýkoliv vaření. Jak píše Puzzi, to není o jídle, ne?! :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Bré ranko,
tak první budíček až v půl čtvrté, no a po páté hodině jídlo a bylo mi hned jasné, že spát už dál nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 05:48  • Odpověz
Dobre ranko,
tak konecne se ochladilo, v noci bylo priserne :frowning2: Takze budu dospavat pres den. L. vypadl na motorkarskej sraz, tak nemusim nic delat.
Tetesko souhlas s holkama, vyprdni se na vareni, kazda neco doveze a bude :wink:
Jinak monitor urcite poridime, nevim jestli budem kupovat nebo pujcime. Tohle mi prijde dulezity a hlavne kvuli klidu....
22. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Jé Jani tak to máš dobrý, že nemusíš nic dělat. Já budu muset upéct a uvařit oběd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych nebyla debil, tak jsem nevyndala rybu a manža by si skočil do KFC, které teď bylo zavřené protože dělali rekonstrukci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky.

Auto vezmu, nejni problém, ale pokud pojedu tím novým, tak jsem nevěděla, že pokud je na leasing, že ho smí ten nájemce půjčit jen tomu koho uvede do leasingové smlouvy. Takže to buď odřídím sama a nebo pokud bude ještě octavka, tak vezmu jí a pak nebude už vůbec problém. Ale Honza říká, že to prý zvládnu, když pojedu za Jani a pomalu. Pomalu určitě, pže to auto budeme mít týden a ještě asi nebudu úplně zvyklá.
Jinak jídlo bych neřešila, prostě holky každá něco vezmeme a bude. Já třeba můžu udělat obložené bagetky s kuřecíma řízečkama, manža to miluje, tak snad by vám chutnali. :slight_smile: Teda můžete to kojící matky ??
Jinak dnes jsme měli jet do Benešova a manža měl mít ten akrobatický let a nic, vzhledem k počasí, ale zase jsem ráda, než kdyby se to třeba snažili zkusit. No uvidíme příští víkend jestli budeme mít štěstí.
Odpoledne jedeme k ségře, malej má 3.narozky tak jedeme na oslavu. Škoda, že nevyšlo počasí.

Leni. hele to je určo taky tím počasím, sluníčko totiž nabíjí energií,takže dneska ten správný den na to, abyste s manžou někam vyrazili, třeba do kina a pak na véču co ty na to :wink:.
Jani, tak to L.taky moc sraz nevyjde když je tak hnusně.
Puzzi ponor dobrý :grinning: a zub taky.Jo a kufr je fakt velkej, jen jak je to jinej typ auta, tak má prostě jinej tvar a přišlo mi to malý.
22. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Hezkou sobotu přeji :slight_smile:
Honzík vstával v 6, ale dobrý, na to, že spal včera od 6 s necelou hodinou pauzou na koupání, mlíko a uspání v osm, to je dost dobrý, noc paráda, jedno mlíko, jinak snad ani nic, druhá jednička nahoře už je krásně venku, tak teď bych si dala chvilku od zubů klid, 4 prozatím stačí :sweat_smile:
Přemýšlím, že my budeme monitor už vyřazovat, ale necháme si ho na druhý, tak ale kdybyste chtěla některá z vás ho na ten první půl rok půjčit. I když nevim, jestli vůbec monitor vydrží 2-3 děti, ale snad jo, ne? Honzík už hodně leze po postýlce a bude si snad i časem stoupat, tak by byly planý poplachy.
Milu, bagetky s řízečkama mňám :sweat_smile:
22. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
No já udělám míša řezy a 2x slaný dort, jednou pro kojící matky a těhule, a jednou pro ten zbytek. :grinning:
22. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Mel tak to zas ja varim, gulasek uz je na plotne, ale nemusela jsem spechat :wink:
Milu to vis, ze to zvladnes, do Plzne je to pohoda. A minule jsme krasne nasly i Lochotin :wink:
L. pocasi nevyslo, ale jim to asi nevadi, proste rano mu svitila ocicka, ze vyrazi na celej den na motorce, nechapu, ale nekomentuju. Zitra jedeme na vylet na zamek Orlik, tak se tesim :slight_smile:
Uzijte si oslavu :wink:
22. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak jo a ještě nevím, jestli do toho můžu dát takovou majdu, kterou dělám tak, že smíchám trošku majolky, kečupu a horčice a nebo tohle nesmíte?? :confused: Samozřejme do toho pak dávám zeleninu.
Jani no snad to zvládnu, já jako jezdím po Praze kde to znám, ale kde ne, tak jsem nejistá, pže neumím rychle koukat kam mám vlastně jet, ale pokud pojedu za tebou, tak to bude snad v pohodě. :wink:
22. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Milu bude to v pohode :wink: to se nebojim :wink:
22. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Puzzi pohodova noc, to je parada. DOufam, ze uz to tak bude naporad :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Mel, na ty tvoje Míša řezy se těšim. Teda ty se vyšvihneš, to já teda nebudu asi dělat nic, abychom se nepřežraly, co myslíte? :sweat_smile: :grinning:
Steffi, výlet na motorce - chápu, P. je stejnej jako tvůj L. a já stejná jako ty, taky to nechápu.
Já jako nekojící nekomentuju, co můžu a nemůžu, jím vše :sweat_smile:
Steffi, napořád? Hm, to asi ne :sweat_smile: Ale taky budu doufat!
22. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.