• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
milu ja muzu :slight_smile:)) ale nevim jestli cerstve pecivo.ale to bude oliverovi skoro pet mesicu tak to bud snim nebo ne:slight_smile:))
a ja bych mohla udela cokobuchtu s takovym pyre dobrym nahore z merunek..co vy na to?
bych udelala panini ale to bych musela tahnout i paninovac a to se mi moc nechce
puzzi super noc
my po zmene zase nic moc..
jdu snidat tak vas pak dtuoc
22. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Puzzi treba uz zacina mit svuj rytmus a bude pohoda :wink:
Puzzi ja hlavne nechapu, ze jim stoji jet nekam do pr... v desti. Jako chapu vyjizdku ve slunecnem pocasi....
Teksas copak dneska zase Oli vyvadel? A co Mysky, zadne zpravy?
22. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Prej sraz není o jídle a my se tam přežerem, už to vidim, takový dobroty tady navrhujete :grinning:
Tek, a v kolik ráno konečná vstávání? Snídaně skoro v 11 nezní tak šatně :sweat_smile:
22. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
mysky zadne zpravy ale pisnu ji pac jsme od ni asi 15min..takze kdyz porodi a bude chtit tak se tam muzem mrknout :slight_smile:)))
ale zmena prostredi a asi prdy takze vstaval 4x a usnul az v 10hod
jani ja ty prdlouse motorkore taky nechapu
22. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Puzzi taky mam pocit, ze budeme mit neustale co jist :wink:
Tek tak snad se to srovna, az si zvykne...
22. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Steffi, tak P. jezdí když je dobrý počasí, za deště naštěstí ne, páč se jednou za deště v zatáčce trochu vymázl, za deště motorka je fakt na prd.
22. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
ja jsem vstavala az ted :_)))) ale prej mrnous vstal v pul devate prej ...a ted chrni
no ja doufam prej tchyne bude pryc celej tejden
22. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Puzzi L. jezdi normalne taky jen za pekneho pocasi. Na tyhle srazy jezdi nastesti jen obcas...
Tek ty to mas dobre zarizene :wink:
22. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
jo ale sraz nemohl prosvihnout ze jo :slight_smile:))))
stejne jsou to prdlousi nechapu :slight_smile:))
jani vid :slight_smile:) se mam kurna ale to mi skonci..a hlavne bych se nemela takhle nechat rozmazlit
22. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Tek, máš to dobře zařízený, u nás měl manža službu a vylezl z postele jednou, já 2x a pak v pět hodin krmila a od té doby byla vzhůru, jen pak někdy po půl sedmé jsem na chvíli zalezla do postele. Na dnešní noc vyhlásím tvrdý režim manžovi, já z postele nevylezu dřív jak v půl osmé a nechci mít žádnou podělanou plínu, takže musí zvládnout i BKM. :sweat_smile:
22. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
no jo mel ale jinak noc byla super nee? jeste by se hodilo aby manza vstal rano s lukym a ty to mohla dospat
kurna ja se tak tesim na zviratka ..... musim se pak podivat jestli mam na martu cislo
22. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Tek no jo tenhle sraz si nemohl nechat utect :wink: Tak jen at si zmokne :wink:
Mel tak to moc nemel manza sluzbu :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Mel, tvrdě do něj, já taky někdy v noci lezu místo P., když mu to dýl trvá, ale moje chyba, kdybych ležela, nakonec by vylezl. Ale ráno teda spim, když má P. službu, nic by mě nedonutilo být vzhůru od pěti. No možná něco jo, kdyby H. hodně brečel nebo tak...
Tek, ráno vstávala s Olíkem tchýně nebo M.?
Aha, Steffi, sraz, tak na ty naštěstí P. nejezdí.
22. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
oba :slight_smile:)))) tchyne ho unosila na zahrade a M. od pul sesty prebaloval a uspaval
jo jani at si zmkone kdyz je prdlej :slight_smile:)
no puzzi stejne byc jsi mu to zakazala a ted nevis jestli nejel na sraz :slight_smile:)
22. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Tek, zakázala já P. něco? To asi ne, jen bych rozmlouvala a možná rozmluvila :sweat_smile: teď na sraz určitě nejel, to ho snad ještě ani nenapadlo, že by jel na moto sraz a myslim, že by se mi ve slabý chvilce "pochlubil!" :sweat_smile:
Hele a tchýně v pohodě, že má M. službu a ty spíš?
22. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Teda holky, vy jste úplně úžasné a skvělé :dizzy_face:
Milu, ty jo to možná přijedeš takovým bourákem, se tě snad budu snažit sbalit. :grinning:
Hele, máte někdo číslo na tu Martinu?
Steffi a tentokrát nepojedete ani do Plzně,ale sjedete na přivaděči na Starý Plzenec,takže žádné motání po Plzni.
Prej není to o jídle a už tady každá píšete co sebou dovezete. Ale super, tak já se postarám jenom o pití a místo. To jsem ale vychcandíra. :grinning:
Milu majdu určitě. :wink:
Hm, u nás jsou služby k hovnu, páč každý máme jedno na vstávání.
22. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Tetesko tak to je jeste vetsi pohoda :wink: No uz se moc tesim, doufam, ze nam vyjde pocasi :wink:
Ja na Martu cislo nemam :frowning2:
Tet u vas mate proste sluzbu porad oba :wink:
22. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Tetes, vaše služby nebrat, nojono :sweat_smile: Ale stejně tak občas přemýšlím, že bych ty dvojčata stejně chtěla, je to krása, když jsou dvě :slight_smile:
Dneska je krásný datum pro Mysky porod a možná už začíná Panna? Doporučuju si počkat na pannu :sweat_smile:
22. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Puzzi Panna je az od zitrka :wink:
22. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
ještě jsem vám zapomněla napsat, že už možná Honzík brzo poleze, dnes jsme ho namotivovaly víckrát na dva až tři krůčky po 4, musí to teda být jó motivace a ne moc daleko, on to prostě asi umí, ale nechce, nechce se snažit :sweat_smile:
Jo tak dneska Mysky ne, co s Lvicí, sorry Evčo :sweat_smile:
22. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
puzz tchyne je stastna ze ji nekecam do toho jak nosi a tak :slight_smile:))) a vona neni ta ze by ji vadilo ze jeji syn se stara ..ona je spis na to hrda :slight_smile:))
tet kouknu se ale mam mobil nahore tak az tam pujdu
ale po kakajicku a svetskove buchte si myslim ze to nebude za dlouho :slight_smile:)
ses vychcandira ale mas na to plne pravo :slight_smile:) sakra jsem se tesila na spagaty :slight_smile:))
tak vstavani mate fakt k hovnu :slight_smile:))
22. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Honzík se právě vzbudil a posadil se v kočáru, asi z kleku, včera už se dvakrát skoro posadil sám :sweat_smile: Doufám, že nám jednou z kočáru nevypadne...
tek, tchýně v tomhle dobrá :wink:
Tak čau odpo nebo večer!
22. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
tet prislo ti to??? me tady desne blbne signal ....musi se chodit na kopecek
jeee puzzi to je super ze je honzulak uz tak sikovnej :slight_smile:)
22. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Tek"jj,mám.jdu volat.
22. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak Martina asi taky, prý jukne a domluví se na odvozu.Takže super. To teda bude mega sraz, tak doufám,že vyjde počasí. :wink:
22. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
toz zuper tet:slight_smile:))))
22. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jé super, teda to už bude dětí jako smetí. :dizzy_face:
Tak kluci na procházce, štrůdl v troubě, bych si schrupla, ale mohla bych ho spálit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Honzík už zase spí, hurá, je teda hrozný vedro, se nedivim, že ho to umořilo. Zítra přijede táta a poslední týden před námi.
Mel, ty seš prototyp pravé hospodyně, uklizeno, napečeno :sweat_smile:
To je super, že i Martina dorazí na sraz, Martínka jsem ještě neviděla :slight_smile: Akorát bude dost trapný, jak poleze rychlejš než Honzík, přičemž je Martínek 2x mladší :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Teeeda tak na sraz prijedou snad prijedou vsechny holky z Cech, co? :slight_smile: To je sila, to bude babinec se zverincem :wink:
Puzzi tady teda vedro neni, ale ja vytuhla v pul jedne a probudila se v pul treti. Noc konecne trochu dospana :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
čauuuuuky,čauuuuky,
děkuji všem za včerejší podporu mé depky :wink:
úak už mě to zas přešlo,ale ta chvíle byla kritická!!!!!

Dnes se cítím nějak zvláštně,bez jakýchkoli příznaků,břicho najednou nafouknuté nemám,žádné tlaky,žádné píchání,prsa mě přestaly bolet,tak vám ti nevím :unamused: :unamused:
dnes jsem 6DPET,zítra 7........no,ale testovat raději ještě nebudu,když už,tak počkám třeba až na 10 DPET :sunglasses:
musela jsem se dnes pustit do úklidu,neb to čekání mě ničí :angry:
tak jsem si setřela prach,manžel mi snesl vysavač,vysála jsem,teď se půjdu asi nahoru do ložnice podívat na pelíšek a převleču postel,trošku si srovnám nevyžehlené prádlo a odpo uteče
22. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.