• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a ze včerejší slibované vichřice,krupobití a lijáků tu nebylo ani prd :angry:
nic z toho se tu nekonalo,ale dnes je zima,to teda zas jo,ale stejně luftuju celý baráček,trošku čerstvého vzduchu je potřeba
22. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Leni presne chapu, jak ti je. Ale priznaky fakt necekej. Ja byla naprosto bez priznaku, nic me nepichalo, prsa jsem nemela natekla, proste nic a tehotensky test byl pozitivni :wink:
Vysavat bys nemela, tim namahas brisko. Jako normalni uklid jo, ale vysavani, cisteni oken, noseni tezkych veci vynech. Hele jeste 4 dny, to bude 14 DPO a muzes klido testnout :wink:
22. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
já vysávám jen tak zlehka,nejsem u toho skrčená,povytáhla jsem si tyč,takže to fakt "lížu" lážo plážo :grinning:
22. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
a čištění oken??????????jééééééééééééééjda,to ani nááááhodou :grinning: :grinning: :grinning:
na to jsem ani nepomyslela :grinning: :grinning: :grinning:
a těžké věci vůbec netahám,to vše mi nosí manžel,i prádlo na žehlení mi odnesl do patra on,to mi ani nedovolí :wink:
22. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Leni tak to je fajn :wink:
22. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Puzz prototyp hospodyně vypadá jinak, v poslední době to flákám, měla bych to tady trochu víc pofackovat zítra přijedou naši za vnoučátkem, tak ať nedostanu od mamky na prdel za bordel. :grinning: Jé to se rýmuje. A co se týká Martínek lezení x Honzík. Já zase budu mít depku z dvojčat, určo budou šikovný, v klidu si budou hrát, zatím co můj terorista nevydrží 5 minut u jedné hračky a furt bude chtít pozornost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Teda kolik, že nás tam vlastně bude?
Martuse - Martínek, Puzz - Honzík, Evča - Majda, Markytka - Marjánka, Teksas - Olík, Campi - Lada, Tetes - Míša a Kačka, Já - Luky, Gucci, Steffi, Míla (ty voe tak tohle jestli vyjde tak to bude masakr). :grinning:
22. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Tjoo to je 20 lidi, plus 2 prizivnicci v brisku :wink: Tak vsichni fotak, at to mame krasne zdokumentovane :wink:
No nic jdu se projit, jsem si po dlouhe dobe dala kafe, abych se probrala a zjistila jsem, ze uz mi z nej neni spatne :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Zdravím,
holky vy máte zimu jo :confused: tady sice včera pršelo skoro celé odpoledne ale dnes už je zase vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem dnes udělala moc dobrej obídek,pangase s račatama a mozarelou a k tomu pečený brambůrky,moc dobré :wink:
Sraz budete mít fakt velký tak doufám že bude dost fotek ať se můžem kochat a ne že se někdo nebude chtít fotit :grinning:
22. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
téééda ,to budete mít mega srazík :grinning:
tak hlavně foťte,ať z toho pak něco máme :wink:
22. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
měly jste si pořídit minibus :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, strašně to tady flákám, jsme furt někde, když má Marek prázdniny, ale nezapomněla jsem na vás, občas juknu, ale stejně nevím všechno. Tetes mi volala, že bude sraz, jsem ráda, že jste na mě nezapoměli, když to tu tak flákám, hrozně ráda pojedu.
Mílo, vezmeš mě? Prosííííííím!
Martínek je v pořádku a děsně šikovnej, on vám to ukáže, dokonce se v postýlce staví na nohy do stoje. Plazí se jak partyzán a nebo se staví furt na 4, ale lezení mu zatím nejde, ale má čas........
Ani nemůžu moc reagovat, nejdřív to musím aspoň zběžně dočíst.
22. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Puzzi, neboj, Martíkovi to lezení zatím nejde. Děsně se u toho vzteká a heká, a Honzík už sedí!!!! Používáš nějaký kšíry?
22. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Marti, hezká fotka Martínka. :slight_smile:
Takže máme k dispozici dvě auta, teda pokud Míla vezme vyvenčit jejich nové autíčko a kolik že do nich osob? Marta, Martínek, Gucci, Janča, Terkytka, Marjánka, Míla, Luky a já.
22. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
22. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
ahojte
Jenom jsem přišla nahlásit že jsem ještě v celku,buď je naše dítě ignorant nebo mu při výrobě zapoměli přibalit kalendář protože kašle na datum :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jestli do pondělka neustoupí tak naběhnu do města pro páčidlo :sweat_smile:
A co tu novýho???Koukám že plánujete sraz,tak doufám že budete hodně fotit ať se můžu vašim "dětskym dnem" taky pokochat :slight_smile:
22. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj mysky,no to víš holka chce se ještě krášlit :wink:
22. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Marti tak to je super, ze se taky pridas na sraz :wink:
Marti, Rehos ty vase deticky jsou krasny a sikovny :slight_smile:
Mysky teda mala se necha premlouvat, no jo princezna jeste neni dokonala, tak kam spechat :wink:
22. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Mysky, jestli tě teď slyší, tak asi radši vyleze, než čekat na to páčidlo :grinning:
22. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Rehos to je mi fuk,já nemám ráda nedochvilnost :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
To budeš muset Adélku nejdřív naučit té dochvilnosti :slight_smile:
22. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
marti ahoj,tebe jsem tu už dlouho neviděla,Martínek krásně roste,má hezky nevinej kukuč :dizzy_face:
steffi,co ty?Jak to zvládáš s pícháním do prstu???Je třeba šance že se ti to zlepší a budeš moct čas od času polevit v dietě???
22. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Mysky na diabetologii jdu az v pondeli, tam vyfasnu glukometr a zacne kolotoc mereni. Urco to neprejde a nebudu moci polevit s dietou do porodu. Ale jsou to 3 mesice, tak to vydrzim. Uz si zacinam zvykat.
22. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
steffi,3 měsíce se daj zvládnout a pak si parádně užiješ vánočního cukroví :wink:
22. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Mysky presne tak, pak se totalne prezeru sladkym :wink:
22. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Steffi a ještě budeš mít po tom cukroví dobrý vydatný mlíko, takže spojíš příjemný s užitečným. :grinning:
22. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Marti to je fakt :wink:
No letos budu muset pect, jelikoz budem na vanoce doma :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jééé, Mysky, Ty jsi ještě tady?? Já na Tebe myslela, že už asi rodíš. :sweat_smile:
Marti, ahooooj! To je super, jak je Martínek šikula! :dizzy_face: Já teda hned chytla depku - jelikož je Majda skoro o měsíc starší a ještě vůbec neleze, o stavění vůbec nemluvím. Ale za to můžu i já, prot. hrozně teď flákám to cvičení a zrovna jsme se vrátily z procházky, kde M. hodinu a půl "seděla" ve sporťáku. :unamused:
22. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
nazdar mysky at kouka vylezt bych te mohla treba priit navstivit do porodky kdyz budes chtit :slight_smile:)
bo jedeme do litaku na vylet ale ty uz se nikam neodvalis a ja te rodit nechci :slight_smile:))))) jsme tady celej tejden
marti ahooooj marta je desne sladkej a co srdicko lepcejsi????
no ja pect budu muset akorat pomahat mame nastesti ja nemusim
22. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Steffi, myslíš, že budeš v prosinci péct, jo?! :wink:
22. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.