• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi spis v listopadu a pak to bude na balkone :wink:
22. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Evi, neblbni s depkou, on ještě úplně neleze, já spíš se děsím, že moc pospíchá a to taky není dobře. Já prý chodila v 9měsících a tak to asi má po mě. Každý dítě to dělá podle svýho plánu, asi to moc neovlivníme.
No a s tim kočárem je to těžký, když v kočáru ležet nevydrží, že jo, to znám.
Ještě že my moc cukroví nejíme, maso je lepší.. :grinning:
22. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Steffi, jo tak to jo - uleželý cukrovíčko! :slight_smile:
Marti, no, já mám právě výčitky z toho, že ji nechávám sedět.
Tak to je Martínek šikula po mamince. :wink:
22. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Mel, dvojčata zatím žádné hračky ani netankujou! A jestli budete porovnávat nějaké Martínek versus Honzík, tak vás nafackuju všechny. Přeci taky všechny neumíme stejně čistě zpívat či hrát volejbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Rehos:Maruška má ty oči fakt nádherný
:dizzy_face:
Marti,bezva že pojedeš.To víš,že jsme nezapoměly.
Ty jo holky já se na ten sraz fakt moc těším. :dizzy_face:
Evi,neblázni vždyť nemá Majda kam chvátat a to cvičení musí být taky trochu příjemný a podstatnější je být venku a užívat si Majdy a ona vás,takže když bude lézt o chvilku později tak to vůbec nevadí.
My dnes byli před fotbalem u švagrové má prosincovou Lindu, bože jak mě to dítě přišlo neskutečně veliké,že už to ani není mimino,hlavně mi teď všechny děti přidou že mají abnormálně velkou hlavu. Ale já vám něco prozradím,já už jsem úplnej magor. Jak pořád hladím a pusinkuju dětičky,tak kolikrát pohladím P. nebo mu dám pusu a úplně se leknu jak čekám něco jiného,jakože velikost,vůni,hebkost..... :sweat_smile: jako fakt masakr,to už není ani mlíko na mozku to už je na blázinec.
22. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
rehos ta je tak krasnaaaa ...fakt nadherna holcicka ta marunka nase
M. sel uspavat ha jsem na nej zvedava na frajera prej nech ho chvilku vyrvat..to jsou ty jeho prochazky v sedm kdy se ma jit koupat ..si olik samo schrupnul v manduce
evino dostanes na prdel..dyt jsme tekly zadny porovnavani !!!!! :slight_smile:
tet tak to jsem mela stejny vzdycky mi rpislo ze ma M strasne velkou hlavu :slight_smile:))))
22. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tetesko :grinning: jsi me zase pobavila :wink:
Presne tak zadny srovnavani, my s Gucci taky nebudem porovnavat pupky :wink:
22. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Leni, příznaky fakt do // raději nečekat, jo, někdo je má brzo, ale většina co znám má příznaky až tak v 6tt.
Mel, na srazu uděláme dvě parťačky, budeme zabavovat naše nezabavitelné a na ostatní dokonalé děti budeme prdět :grinning:
Marti, Honzík se v postýlce nestaví (no dobrá, už 6 týdnů je v cestovní bez šprušlí), neplazí - vlastně dneska začal trochu :sweat_smile: Ale v pohodě, Honzík je cca akorát, si dělám srandu :slight_smile: Martík je super šikovnej, nojo, otec tělocvikář, zatímco Honzíkovo otec programátor no :grinning:
Rehos, krásná fotka, Maru rostou vlásky :slight_smile:
To budete na srazu taky koukat, jaký má Honzík vlásky, blonďatý a čím dál víc, už není plešoun :slight_smile:
Evi, prosím tě klid, V 6-7mi měsících je přece na stavění i lezení brzo (lezení v 8-9M, ne?), nesrovnávejme s geniálníma dětma, jo? Tak hlavně že je ve sporťáku Majda spokojená a vydrží hodinu a půl :wink: Buď jí neposazuj nebo se vyprdni na výčitky, tak buď by hodinu a půl brečela nebo byste seděly doma, tak máš lepší jí posadit, ne? :wink:
Tetes, tak jako to padneš z Honzuláka, ten má megahlavu :grinning:
22. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kdo bude srovnávat, dostane na prdel!
No jo, taky mi připadá, že některý děti maj děsně velkou hlavu. Hlavně kluci. Když potkám na procházce jiný maminky, tak zvědavě pokukuju do kočárku a někdy se zděsím co to tam leží za obří hlavu :grinning:
22. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hlásím se k Puzzi a Mel do party k nezabavitelnejm!
22. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Bože, Honzuláka a jeho hlavy se fakt zděsíte teda :grinning:
Marti, kecáš, Martík nezabavitelnej, jo?
22. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tetes, jj, to taky znám! Taky mě vždycky zaskočí, že D. není tak heboučkej jako Madlenka. :grinning:
Puzzi, no jo, to je fakt - se synem tělocvikáře se nedá srovnávat! :sunglasses:
Takže Honzulák už je mánička, jo?!
No, já jsem zvědavá, co mi řekne v pondělí paní na rehabilitaci. :confounded:
22. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Puzzi:jako Linda má už 9 kilo a je narozená 24.12.,takže ti garantuju,že si s Honzíkem nezadá.. :grinning: Jinak vystihla jsi to přesně,takže až si budeš "stěžovat",že Honzula něco neumí,tak za to napadni pana programátora a breč do polštáře,že jsi si nevzala Pištu Hufnágla anebo tělocvikáře Marka :grinning:
Jako to si děláte prdel,že v tom nejsem sama s tou hlavou a hebkostí :grinning: :grinning:
A co když se vám ještě přiznám k tomu,že si přijdu zatím celkem izolovaná. Jako dětičky super,miluju je,ale moc mi chybí taková ta normálnost žití, už se fakt teď těším až s nima budu moc vyrážet někam s kamarádkou apod.,jenže zatím je to pořád dost složité na to krmení,aby jedli stejně a za dvě hodiny pak znovu a než se někam vypravíme to je běs.Ale už pomalu začínám cvičit a budu chodit na bazén,tak to bude lepší. Mimochodem od čtvrtka po každém kojení dělám 5 až 10 dřepů a bolí to jako prase,jsem fakt hrozné látro,udělat sedy lehy je nadlidský úkol,udělám jich s vypětím sil 10 a byly doby,kdy jsem jich za večer hodila 100 bez větších problémů. :frowning2: Ale zpátky k izolaci,co budu dělat až bude zima,tak to teda fakt nevím. :confounded: Ale víkendy jsou super to jsme pořád pryč a příští týden už taky bude lepší. :dizzy_face: Jsem asi divná,co? Místo abych si teď jenom užívala mateřství, tak mi sobecky chybí i můj život. Můžu doufat,že jste to některá měla taky tak?
22. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Jen stručně, měly jsme návštěvu a jdu spát. Honzík heká, tak rychle...
Tetes, mám to taky tak, občas si tak jako "postesknu", být bez dítěte, můžeme jít na večeři na rybu, takhle nemůžeme nic atd. Myslim, že to je normální.
Evi, Mánička ještě ne, ale skoro :sweat_smile:
Mně nezaskočí, že P. není hebkej, mě občas zaskočí, jak moc je H. hebkej :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes k té izolaci - neboj, taky mi někdy přijde děsný jak doma čekám jen na to až manžel přijde domů. No a už aby byl říjen a já "vypadla" mezi lidi, budu muset sice zapojit mozek na angličtině a docela se na to fakt hodně těším, přitom Lukyho bych nedala za nic na světě.
Hebkost dětí, hele holky dobrý že jen manžele pusinkujeme!!! Horší až je budeme chtít brát do náruče jako naše drobečky. :grinning:
Zejtra jdeme k doktorce, budeme mít tátu domu a v úterý na kyčle, to s náma bude taky táta. Kupodivu práce bez něj 2 dny vydrží. :dizzy_face: Jsem zvědavá kolik ten náš drobeček váží, tipuju tak 6,6kg.
23. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Čau holky,

Tetes, ten pocit izolovanosti je normální... Taky si říkám, že teď bych mohla jít tam, být někde dýl a tak.... :slight_smile: Ale hned mě to přejde, protože jsem vlastně strašně spokojená :dizzy_face: No a je to i tím, že je Vítek větší, takže různě vyrážíme :wink:
23. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Jj, holky, vždyť jsme na mateřský, můžeme sbalit děti a vyrazit na tejden na chatu, nemusíme sedět v práci, taky výhra, ne? :slight_smile: A to je jasný, že bychom děti za nic nevyměnily, ale asi je i přirozený, že se člověku tu a tam zasteskne po tý volnosti dřív. Jediný, co si zpětně vyčítám, že jsem v dobách snažení nebyla spokojenější a v těhotenství že jsem plašila, jsem si to měla víc užít všechno :sweat_smile:
Mel, Honzík měl ve 3 měsících 6,5 kg, tak jsem na Lukyho zvědavá.
Lao, makáš, balíš? Doufám, že ti manža dává za pomoc provize :wink:
23. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
tetes ty veo ty si nepamatujes moje stezovaci okynka vid :slight_smile:)))
jsem z toho byla na prasky jak jeste furt doktorka strasila ze nikam nemuzem a tak ....no ale spravi se to ja jsem ted treba byla skoro celej tejden pryc a kdyz ses pryc s prckama tak ti ani tak moc ten zivot nechybi
me chybi treba pritulnost ja uz na to proste vecer nemam na naky romanticky vecery a tak ...jsem grogy :frowning2:((
23. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky,

včera jsem už nebyla schopná reagovat a natož psát,pže Mijunka vypila 4dcl vína a troškánku se mi motánkovala hlavinka :sweat_smile: .
Marti jasně, že tě vezmu a ty sem k nám asi dojedeš viď? Ty to máš kousek.
Sraz to bude teda fakt mega sraz, to bude pérdel :grinning:
Jo už mám nové foto, ale musím kouknout jak to bude vypadat, připadám si tam jak medúza :sweat_smile: .
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak spíš tam vypadám jak vězenkyně :sweat_smile: .
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Mílo vidím nové foto, první věc která mě trkla. :grinning: Sluší Ti to. :wink:
23. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Mel děkuju, ale přijde mi, že tam není stejně nic vidět a to je lepší :grinning: .
23. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Mílo prdlouši! Je vidět víc než na té předchozí fotce. :wink:
23. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Mel :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Mílol, sluší ti to. Musíš mi napsat, kam mám přijet. Nejradši přesnou adresu do IP.
23. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Tetes, ty začátky s prckama jsou nejhorší, že nikam pořádně nemůžeš. Ale bude to čím dál lepší. Teď už jezdíme furt někam a je to vlastně i kvůli prckovi, protože doma se strašně nudí a zlobí. Ze začátku jsem se cítila taky děsně izilovaně a vzpomínala jsem na tu volnost. To je normální.
23. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Puzzi, jj, makám, makám... Dneska jsem ještě musela trochu zlikvidovat bordýlek doma-na otočku dojede mamča :slight_smile: Nechápu, jak se ten bordel dělá, když jsme furt z baráku... :confused: :grinning:
23. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Milu, super nový foto :wink: 4 dc vína tě porazí jo? No mě taky :sweat_smile:
Dneska to tu moc nežije teda, jindy dočítám x stránek a dnes pohoda nic, jo?
Honzík mi usnul cestou od moře vsedě - bezva!
U moře mě vylekal, v kočáru docela ok, zabavovala jsem ho, tu a tam si pohrál, koukal a najednou z ničeho nic řev a slzy, jsem se lekla jako blázen, že ho píchla vosa nebo něco, naštěstí nic, vzala jsem ho a klid, nevim co to bylo, asi se něčeho lekl. Z těch vos tady mám docela nahnáno, to by bylo dost nepříjemný.
23. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
ahojte,

já nějak nestíhám.. :sweat_smile: klasika.

milu, moc ti to sluší, žádnej kriminálník :grinning:

tetes s tou izolací je to jasné, ale určitě to bude fakt lepší a lepší.. s tím cvičením opatrně, ale jsi dobrá, že se dokopeš, já ze začátku měla snahu taky, ale teď už jen bezradně čumím jak kynu. A ta izolace, já si říká, že to přejde jak budou nějaké příkrmy a malá, už nebude potřebovat mlíko pokaždé.. (To si teprve užije M. :grinning:) Momentálně řeším, jak stihnout kadeřnici na tu bratrovu svatbu. nechci Stelu tahat tam, je tam plno smradů a bordelu a lidí.. :frowning2:

marti, teda Martínek je fakt šikulka :slight_smile: Stela se ještě ani neobrací na bok.. :grinning: za to je ale docela ukecaná :slight_smile: už jsme jednou i slyšeli jak řekla AHoooj :grinning: :grinning:

rehos, no Maruška je prostě princezna, ty očenka má fakt jak studánky..

Evi a s čím chodíte s Madlenkou na rehabku? :astonished: to jsme nějak nepostřehla.

já udělala to tiramisu, jen jsem tam dala nějaké nejlevnější pom. máslo (Tesco značka - ani se to nejmenovalo pomazánkové máslo, ale jiné jsme prostě bez příchutě nenašla :frowning2:) a má to trochu pachuť.. jaké přesně tam dáváte? třeba choceňské? je to ale dobré i tak.. možná to trochu přisladím víc :slight_smile:
23. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
jo ještě jsem se chtěla zeptat, myslím, žes to psala i Ty Tek, Stleinka je docela vpohodě, jen když třeba někam jedeme nebo nedej bože přijde někdo na návštěvu a bere ju do ruk, je pak celá ubrečená, třeba až do večera než jde spát a tak.. Myslíte, že je nějaká divná? že se nechce chovat u nikoho jiného než u mě? U M. taky moc být nechce, ale vydrží u něj, třeba když s ní chodí a vykládá jí něco.. ale jinak jakmile ji vezme někdo jiný, hned brečí, dřív to tak neměla.. e to třeba tím, že s enějak bojí? Mám s tím něco dělat? Mám ji třeba schávlně dávat hcovat někomu (babičky, dědečci..)? ale ona fakt hrozně pláče.. Mám jen strach aby nebyla na mě nějak přespřliš závislá..nebo se to zlepší, jak bude větší? já si teď řekla, že ji nenechám nikohmu krom M. chovat, i on s tím sopuhlasil (kupodivu vzhledem k tchýni :grinning:).. ale zase abych si ji neuvázala ještě víc.. co myslíte?
23. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj devcatka,
dneska jsme byli na zamku Orlik, je tam moc pekna expozice a jak je to na prehrade, tak to ma sve kouzlo. Cestou zpet jsme se stavili v Mnisku pod Brdy na vyborny obidek, fakt jsem si posmakla a oproti Praze tam bylo vylozene levne :wink:
Milu slusi ti to, je to jiny bez toho meliru :slight_smile:
Tetesko o izolovanosti, ja jeste nemam ani spunta a uz si tak pripadam, proste mi nekdy chybi prace. Ne ze bych se doma nudila, ale proste si prijdu neuzitecna a chybi mi ten pracovni shon :wink: A to chodim 2x tydne cvicit a mezi lidi, ale neni to ono :wink:
KAy myslim, ze to je normalni obdobi. Proste Stela se citi nejbezpecneji u tebe, protoze te nejvic zna. To zase prejde a bude vic spolecenska...
23. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.