• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay, taky neporadím, ale myslím si, že to je normálné vzhledem k věku. Prostě už je ve věku kdy pozná, že je něco jinak a nejjistější jí je u tebe.
Jani fajn, že jste si to tak parádně užili :slight_smile: .
Puzzi, teda taky bych se lekla, kdyby z níčeho nic začal plakat, ale hlavně, že to nic nebylo a ty vosy jsou fakt hnus.
Já dneska holky vyvedla věc... jsem rozpálila pánev s olejem a když už byla rozpálená, tak jsem s ní tak blbě hnula, že jsem trošec omastku vylila na tu sklokeramickou desku a začalo to hořet :astonished: . Já vůbec nevěděla co dělat, tak jsem křičela na H. a naštěstí to samo zhaslo ...tfuj byl to šok a taky smrádeček :sweat_smile: .
Jo a včera jsme se dohodli s manžou, že prodá všechna terária a hady :grinning: a koupíme hezké akvárium a bude.
23. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Milu teda jeste ze to shaslo samo :astonished: To bych taky byla vydesena.
No jupiii hadi jdou z domu :wink:
23. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Jen v rychlosti - za chvíli jdu cvičit.
Mílo super, že jdou hadi z domu a že jste nevyhořeli. :wink:
Jani bezva výletek, závidím.
Byli jsme v CA koupit Lukymu kombinézu, místo toho má kalhoty a správňáckou piloťáckou koženou bundičku. No já si šla koupit kalhoty a mám sukni. :grinning: Dobrý nákupy ne? Pak časem hodím fotos Lukyho nového zimního ohozu. :wink:
23. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Jani mě se úplně klepali pak kolena :sweat_smile: .No byl to trošku šok. Ještě že mě nenapadlo na to nelít vodu, to by asi bylo po desce.
Jj, hadi půjdou pááá :grinning: .H. sám uznal, že jsou na nic, ty ještěři aspoň člověk vidí jak lezou, ale hadi jen žerou, se.ou a smrdí :sweat_smile: .
23. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Milu no nejen ze by asi praskla ta deska, ale hlavne by se ti to rozstriklo a asi by te to oparilo :frowning2:
Mel dobry nakupy :wink:
23. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Mel to je prdacky :wink:
23. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Jani no právě, nekup to. :grinning:
23. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Jani no to máš pravdu, to bych měla bebí. :confused:
Mel to je suprový oblečení, to bude Lukýn frája :dizzy_face: .
23. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Milu to bys asi mela velke bebi :-/ Ten rozpaleny tuk je svinstvo!
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Mílo bude, škoda jen, že to za ty prachy těm malým dětem vydrží jen krátkou chvíli a rychle z toho rostou, ale manža řekl, že prý až bude Luky chodit tak mu koupíme větší. :grinning:
23. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Jasně Mel, ale na to takhle koukat nemůžeš a hlavně ještě určitě budete mít jednoho šklebáka, takže se to unosí.
A teď bude Luky velkej frája. :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
mel, no kompletek moc pěknej, to bude lukys frajer :slight_smile:

milu, no hurá, hadi pryč, smrad pryč, myši pryč... a pejskové v bezpečí :grinning:
23. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Kay jojo :grinning: .
Už sháníme akvarium :slight_smile: .To bude jistější a bude se i na to hezky koukat.
23. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
milu fotka prdacka :slight_smile:)) fakt vubec nevypadas blbe
teda puzzi vos se taky bojim a tady jsou i divoky vcely ...takze taky na prd
luky bude fakt fesak ....teda holky vy uz nakupujete na zimu jooo? jak vite jakou bude mit velikost??? ja se bojim tohle koupit dopredu ..ale jsem klidna zdedila jsem kombinezku jednu mam...takze na pripad nouze jsem pravena..sice uz nic moc ale co :slight_smile:))
kay ja ne ja s timhle problem nemam ...olis je u tchy spokojen a dokonce vydrzi i pretahnout kdyz s nim dela kraviny :slight_smile:))
milu to je parada ze tento zverinec pujde do haje :slight_smile:)
23. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tek, no kupuju na zimu - teda mamka kupuje. Myslím, že Luky až tak rychle nevyroste, a tohle už když bude chladněji tak vezme i na konci září třeba jen na tričko, aby to unosil, jen to radši na něm vyzkouším, protože má třeba jednu mikču 80/86 či nějak tak a sotva mu ji přes tělíčko zapnu přitom rukávky má delší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle je ve velikosti 74, tak snad. . .
23. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Zdary baby,
dneska byl príma den :dizzy_face:
Mel, pěkný obleček.
Mílo, bych chtěla být u té "domluvy" že půjdou hadi do pééérdele. :grinning: Přesvědčila jsi manžela, že ty hady vlastně vůůůbec nechce chovat,viď? :sweat_smile:
Dneska jsme byli u kamarádky dvojčatovky na návštěvě a bylo to moc fajn. Jsme se domlouvaly jak pojedeme na nákupy s dvouma dvojčatovýma kočárkama, to budou lidi zase jednou čumět. :grinning:
Kay, no já bych asi spíš Stelinku chovat dávala, těm nejbližším babičkám apod.,myslím,že by si trochu měla zvyknout,že je ještě i někdo jinej než maminka. Ale určitě bych to nedělala nijak násilně.
Zítra se těším, kromě koupání u těch známých si u nich na kurtu zahraju konečně po dlouhé době tenis.
:dizzy_face: A v sobotu máme tu akci zapíjení dvojek a máme objednaný kurty na beach volejbal, to bude orgasmus. Přijedou i kamarádi z Opavy se čtyřměsíční Sabinkou a kámoška z Prahy z osmiměsíční Danielkou.....děsně se těším.A další týden v pondělí máme objednaný kurt na tenis s Petrem a moje máma bude vozit a ve středu k holiči. Takže fakt super, začínám mít pocit normálnosti. :dizzy_face:
Kačenka dneska v noci spala 6,5 hodiny, mám velkou radost za P. , že se alespoň trochu vyspí. Míša jakmile dá 3 hodiny a 15 minut tak je o 15 minut překročen rekord,taky neskutečně přibírá..... Ten to snad nikdy neprodlouží. :angry:
Jo, a pořád umím jezdit na kole. :dizzy_face: A P. je úplně úžasnej,páč aniž bych něco řekla, tak nijak netlačil na pilu, že ve čtvrtek STK,tak se musí,ale nechal to na mě,až se mi chtělo a za to ho hrozně miluju, páč pocit,že "musím" mi dokáže znechutit cokoliv. :wink:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mílo a chtěla jsem ti moc poděkovat,že vezmeš další auto,přestože máš obavy řídit. Jsi skvělá. :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mel, ta bundička je skvělá!
To jste mi připomněly, že musím taky přebrat zděděný oblečky jestli tam vůbec je nějaká bunda na zimu :confused:
Tetes, konečně si užiješ trochu sportu, ten ti asi nejvíc chybí, že jo? Ale moc to nepřežeň, abys pak 2.den vstala z postele :grinning: No kdybych potkala 2 dvojčatový kočárky tak čumím taky.
Kay, myslím si, že když Stelinku chová někdo cizí, tak bys měla pro začátek být hodně blízko u ní, třeba si tak pomalu nenásilně zvykne.
23. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Jsme měli večer napínavej, ve 4 sváča, pak k moři, domů Honzíka nesl táta, v kočáru se kroutil (jsme mysleli, že pruda jako obvykle), přijeli jsme domů, Honzík hodil několik šavlí, úplně mě poblil, ulevilo se mu, úsměvy, pohoda. jeli jsme do města, dali si zmrzku a on to viděl a poblil se zas (jen čaj už). Doma pak po krátkým spánku vypadal hladově, tak jsme zkusili mlíko a už spí a dobrý. Asi si v moři loknul vody, jinak mu totiž nic není, tak snad ok.
Kay, podle mě je to plus minus normální, že děti brečí u cizích, každý dítě to má trochu jinak. A Stelinka brečí u cizích hned? Já bych jí babičkám apod. přesto dávala, ony ti jí vrátí, jakmile se rozbrečí :sweat_smile:
Steffi, super výlet :wink:
Milu, gratuluju k rozhodnutí o prodání terárií, supér!
Mel, už si troufáš kupovat na zimu? Bych se taky bála velikosti. Honzík rostl mnohem rychleji, než bych čekala, naštěstí dopředu jsem nic nekupovala. Teď má Honzík 80-86. Netušim, zda zima bude 86 nebo 92? Nojo, ale ono je to za pár vlastně :sweat_smile:
Já nevim vůbec, zda na zimu kombinézu, když bude už Honzík chodit? Asi jo, dělaj vůbec kombinézy s dírama na boty? Asi jo, co :sweat_smile:
Mel, ta bundička je úplně jak na motorku. :sweat_smile:
Tetes, to byla ta kámoška z porodnice? Jeďte na procházku, bude sranda :grinning: Užij si tenis! Tyjo, čekaj tě samý super akce, bomba!
Kačenka s intervalem dobrý, to si P. zaslouží, ale na druhou stranu, nepřemýšlíš o výměně dětí na služby? Vlastně Míšu kojíš, tak nic no :sweat_smile:
Veverkování super, jo? No bomba, takže nám dáváš svolení k tomuto tématu, aniž dostanem do držky, že o tom nemáme mluvit? :grinning:
23. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
marti, no dřív to bylo tak, že se Stelinka chovala i pro ni úplně cizích lidí a smála se na ně a vykládala si s nima.. mohla jsme klidně odejít z místnosti. ale teď je úplně jedno, že jsem vedle a vidí mě :frowning2:

puzzi, no snad ji to přejde, my ty babičky a dědečky nemáme jak moc trénovat, když je nevídáme.. :rolling_eyes: natož aby měli tolik času aby si sedli na deku a čekali, až i na ně S. zvykne :sweat_smile: ona jak uvidí, že je to jinej xicht, udělá loupák a rpzbrečí se.. No kdyby mi ji vraceli, tak je to v poho.. ale třeba tchýně ne, ta ji prostě držela, dokud jsem jí ji nevzala a to už stela měla fakt pláč bezmocnej.. tchýni to bylo asi jedno.. Je fakt, že mě tak nadzvedla, že kvůli ní už třetí noc nemůžu usnout.. Jak jsme tu psala o té její návštěvě.. máme tam jet v sobotu na oslavu té babičky a já kvůli tomu nespím už teď :grinning: :angry: no třeba jak bude Stela větší, tak si zase zvykne na "cizí" lidi.. ale teda dost mě to dere.. rozhodně jsme nechtěla mít dítě které bude vázané jen na mě.. to není můj cíl :grinning: ale nějak se to posr.lo.

snad bude honzík dobrej a třeba to měl fakt z té vody.. Jestli vypadal hladově a spinká, tak snad to zaspí a ráno bude dobře..

tetes, to je super, že chlap nenalíhá.. to obdivuju. Mám to stejně jako Ty. u nás to M. taky nechává na mě.

tek, jo promiň, myslela jsme žes psala něco že Olik byl nějakej špatnej od doby co jezdíte na víkendy nebo co a že u tchýně brečí a u Tebe se uklidní, ale asi jsem si to nějak blbě přebrala. nebo si pamatuju jen to co chci :grinning: :grinning: :grinning:

Nic jdu se pokusit usnout, teda pokouším se o to už od desíti :angry: ale musela jsem furt řešit viz výš :grinning: a musela jsem vám jít ještě napsat :grinning:
23. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz no troufám si koupit na zimu, ale tu bundičku preventivně ještě zkusím mu obléct přes nějaký svetřík jestli je tam dostatečná vůle, kdyby ne, tak to půjdu vyměnit za 80tku. Ale ta mi přišla prostě už moc velká oproti 74. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím co oproti 68 byl rozdíl v 74 minimální. Tak fakt nevím. :angry: Prý 74 je na půlroční až třičtvrtěroční dítko. A to bude Lukymu akorát přes zimu, jenže no - víme všechny jak to s těma velikostma je.
Tetes, teda tvoje příšpěvky mě vždycky nějak naladí na úsměvnou, na dvojčatovou mámu prostě jsou takové odlehčené a bezva. :slight_smile: A P. je prostě skvělej. :wink: Kačka šikulka a Míša hladovec. :dizzy_face:
Nic, vypadá to, že dítko kupodivu usnulo i přes krmení ve třičtvrtě na pět, tak já jdu taky ještě do postýlky. :slight_smile: Jinak první nahození dudlíku bylo až ve třičtvrtě na tři!!! Oproti minulé noci kdy to bylo 20:30 (usnul 19:30), 22:45,0:30. . . prostě každou chvíli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 05:49  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:
Tak zase práce blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kay, téda s tou tchýní je to na prdlačku, když už teď z toho nespíš. :unamused:
Puzzi, Honzík byl za poblijona joo? Tak hlavně, že to nic není a bylo to fakt jak se nalokal vody, to zase měl aspoň pitnej režim :sweat_smile: .
Tetes, manža je fajn, že nenaléhal. Já sice nejsem ve stejné situaci jako vy,ale po každé operaci i když jsme mohli, tak to taky manža nechal na mě a myslím, že to je oboustraný doteď. Pže já třeba vždycky řeknu....hele nenecháme to na jindy a je vymalováno :grinning: .
Jinak s přesvědčováním, aby dal hady pryč, nebylo to ani tak těžké. Pže sám uznal, že je máme, ale víme o nich jen když žerou a pak když se pose*rou. :grinning:
Tetesko díky..och to mi dlouho nikdo neřekl, že jsem skvělá :dizzy_face: .
No a já mám tenhle týden nabitej od středy pořád něco.To bude zasejc masakr. :grinning:
Jo a taky beru dnes poslední tabletku Dostinexu na ten prolaktin. Cca za týden by měla dorazit MS a pak jdu na krvičku na test a doufám, že bude sníženej. :wink:
24. srp 2009 v 06:23  • Odpověz
brýýýýýýý ránko :slight_smile:
tak se zas probouzíme do azura co?to je dobře.
včera byl úplně super den,přijela ségra se švárou a neteří a jeli jsme do Ratibořic do Babičina údolí,tam je to krásnéééééééééé,/natáčela se tam BABIČKA/ :slight_smile:
mám to místo strašně ráda,mrkly jsme na Rozkoš k vodě,krásné....fakt krááááásné
takže jsme ráno v 10 vyjeli a vrátili se v 8 večer :slight_smile:
teď odjížděli a beruška brečela,že nechce na Prahu,možná tu se ségrou chtěli ještě týden zůstat,jenže dokud nemám výsledek,tak chci být co nejvíc v klidu,takhle bych Sári pořád tahala,je ve věku,kdy se furt věší a chce chovat a nevysvětlíš jí,že nemůžeš nic zvedat :frowning2:,ona furt vzít vzít,kolotoč dělat,éro dělat,na houpačku dávat,na skluzavku nahoru vysazovat a to teď fakt nejde
manžel taky chce,abych se držela v klidu
ale teď tu brečím a říkám si,jakej sem sobec :cry:

Milu: hezký účes :wink:
24. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno,
milu sluší ti to :wink:
Leni pěkný výlet jste si udělali :slight_smile:
tetes super jak s dětma tak s manžou,u nás s tímhle naprosto stejné :wink:
puzzi dobře že to Honzíka přešlo,asi to fakt bylo z toho loknutí :confounded:

No my byly včera s Maru od odpoledne doma páč měla 38,večer pak dobrý a dnes ráno v 5.30 vstávala a opět horká,tak jsme jí dala mlíčko,naměřila 38,3 a dala jí ještě spinkat ale už jen půl hodiny ležela a chtěla ven,teď tu jen tak polehává,sice se směje ale není to ona a je vidět že teplota jí brzdí v jejím běžném pohybu.Takže dnes zase nikam nepůjdem,to bude dlouhý den.Jinak dnes má manžel volat šéfovi aby ho už stáhnul domů,jsou ve Francii,on ho chce poslat zpět do Itálie ale to by se nevrátili ani na víkend,už tak budou pryč měsíc a hlavně Filda jde už v úterý do školy takže bych uvítala kdyby byli na víkend doma.No manža říkal že má pocit pokud odmítne jet zpět do Itálie tak skončí ve firmě tak jsem celá napnutá jak to dopadne....
24. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Rehos, no to jsem teda zvědavá jak to s manželem dopadne. Sice chce ve firmě skončit, ale asi né bez najitého nového místa, viď? No tak držím palečky ať to dopadne dobře. No a Maruška snad to nebude nic vážného s teplotkou.
Leni, nejsi sobec!!!! Musíš trochu myslet i na sebe. A jinak super výletek. :wink:
Nic jdu nakrmit dítě, aby se mi nezblilo u doktorky a za cca 40 minut vyrážíme vstříc zajímavým událostem. :grinning:
24. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
brééééééééééé ráááááááááááánko

mám ted od rána druhé kolo pohovorů, tak jsem jen na skok

Mili: krááásnééé foto :dizzy_face: , konečně tě poznávám :grinning:
puzzi: tjo ten ponor Honzíka, to musel být šok :confused: , ale aspon si to už hošík zkusil :wink:
tetes: jj, já budu spát od začátku s malou v dětském, pG bude jezdit ráno autem hodinu do práce, takže bych byla ráda, kdyby se normálně vyspal a nikde se cestou nevyboural a gor když bych kojila, tak je zbytečný, abysme vstávali oba....o víku to bude samo jiné...ale jinak pomáhat bude přes den normálně :grinning:
á koukám, že Mysky ještě nerodí, tak to by mohla s náma na sraz :grinning:

zbytek nestíhám

něco nového se srazem?
24. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Mel to určitě nechce skončit bez nového místa.A Maru to budou určo zuby
24. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
joooo a dnes začínám

6. MĚSÍC

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Gucci,gratulace k 6.měsíci :slight_smile: :wink:
24. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.