• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Hezké ráno holky moje :dizzy_face: .

Teda Puzziovic jsou dneska ranní ptáka dál doskáká :grinning: . To tě H. dneska nenechal moc vyspat, asi trénuje se mnou :sweat_smile: . Si říká, když může teta Míla, tak já můžu taky :sweat_smile: .
Na chatě to určo s holkama zvládnete. Můj vedoucí byl na té akci IDYXSEB (já nevím jak se to píše :confounded:) a bylo 10 chlapů a 15 dětí, cca od 3 měsíců do 2 let a zvládli to v zimě takhle týden. Jezdí takhle už dva roky :slight_smile:.
Tet, věřím, že ti tam je od soboty do neděle smutno, ale sama vidíš,že Litevka jde dnes rodit a to si tenkrát říkala, že až asi za 6 týdnu a ono mrk frk je to tady :wink:. Za chvíli budeš na řadě ty :slight_smile:.
Lao, super výlet s prckem a kamarád se musel cítit dobře, když se mu malej tak chechtal :grinning: .
Marti s prckem totéž, samej úsměv...holky vy jste tady všechny suprové mamky :wink: :slight_smile: .

Ááááá a dnes jde Teteska s tenisákama na UTZ a budou fotečky a váhy a hurááá :dizzy_face: .

Jinak mě tenhle týden čeká docela dost věcí...zítra to Podolí a všechny ty výsledky z těch odběrů co nám dělali a v pátek CT ... holky bojim bojim :confounded: :cry: .

Jo a dnes po 9 hod. Pajda při vizitě bude vědět víc, tak ať to jsou samé dobré zprávy. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 06:35  • Odpověz
Pajda píše:

Už byla malá vizita, zítra UTZ a podle něj a bolesti se uvidí co dál, v 9.hod. velká vizita. Noc klidná, tak snad je všechno v pořádku. Tetesce mooc držím pěstičky, ať je všechno oki a těším se na zprávy. Krásný sluníčkový den.
25. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobre ranko,
jdu jen pozdravit, za chvili jedu na ty odbery na gyndu a pak hned na stavebni urad ohlasit rekontrukci bytoveho jadra a hned vedle je obchod s kocarky, tak se tam pujdu mrknout :wink: Snad to do obeda zvladnu :slight_smile:

Milu neboj, vsechno dobre dopadne!
25. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
Puzzi, Lao uzijte si srazik. Uz se tesim na detalni popis, jake to tam bylo...
25. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz
Jéé Jani, tak nám na družstvu bylo řečeno, že to nemusíme ani ohlašovat..že teda jen tu přestavbu chodby na pokoj, ale nic víc...A vyber si nějakej pěknej kočárek, ať se tam prdýskovi líbí. Jééé ty už si 13tt :dizzy_face: . Hele a už si se rozhodla kde budeš rodit? Krč nebo Podolí? :wink:
Odběry ať dopadnou na jedničku :slight_smile: .
25. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
No ja se tam pujdu optat, radsi. Oni to tam maji tak blbe rozdeleny, ze clovek nevi, jestli je to na ohlasku nebo neni...
No chci se podivat na ten Jane Nomad Air a na Quinny..
Milu asi v Podoli, ale jeste na 100 nejsem rozhodnuta :wink:
Jojo uz jsem 13tt a FF mi pise, ze jsem v 2. trimestru :grinning:
25. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Tak hurááá, 2.semestr :grinning: je super :grinning: :grinning: :grinning: .
Ten kočárek vůbec neznám..tak promiň, že nebudu reagovat.
Jasně optej se, za to nic nedáš. Lepší než udělat nějakou blbost.
Tak Podolí jo...se ti nedivím. Prostě tam se zadařilo, tak to dotáhneš až do konce, přece nenecháš to nejkrásnější na Krči...to by nebylo fér :wink: .
25. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
brééé ránko

tetes: táta fakt dobrý :grinning: , máma to s tím rozvodem asi fakt vychytala co...
lao: tak nic jo? sákryš, já se těšila za tebe :grinning:
Jani: super výlet teda :slight_smile: , díky za zprávy o Pajdi, psaly jsme si v pátek a to to ještě vypadalo dobře, chuděra, snad se to uklidní a bude moct ležet aspon doma
Mel: jsem koukla na ty stránky a dobrý teda...v PCE vychází miminka i v novinách :sunglasses: :grinning:...nechápu jak může dát někdo jméno Jan Kos
Mili: co jste nakoupili v globusu za maličkosti za tři litry :grinning:
jéé Janča jde už na kočárky, bájo :slight_smile:
puzzi: ten víkend s prosincovkama máte super
25. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
jinak pG přišel domů v půl třetí, prospal celé dopoledne a pak jsme šli do kina na Andělé a Démoni, dobrý to bylo

já si musím jít nutně koupit těhu 3/4, páč jsem celý víkend chodila v mých starých džínových, s rozepnutým zipem a knoflíkem a přes to dlouhé triko :grinning:
25. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám začíná dobrej tejden - dneska rehabilitace, zítra kyčle, ve čtvrtek čtyřměsíční... :unamused:
Anip, super fotky - ta s tou čepicí vypadá jako z nějakýho dětskýho katalogu. :wink: Na komáry zatím nic nepoužívám.
Puzzi, tak to je drsný! :confounded: To je H. fakt skřivan (nebo jak se tomu říká). :sweat_smile:
Tak snad to už bude s Pajdou dobrý a pustí ji.
Steffi, gratuluju k 2. trim.! :slight_smile:
Gucci, tos musela být kočka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
tjo evi, máte dr. týden koukám
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré ránko, jsem si dneska přivstala :grinning: už v 9.00hod

puzzi já myslela spíš něco do zásuvky, sít by u nás nepomohla.A nebo nějakej jinej odpuzovač, ale vůbec netuším jestli se něco může.Já myslím že děti se navzájem rušit a budit nebudou, teda pokud nebude šílenej řev, to spíš maminky se moc nevyspí, no tak jednu noc prokecají, za ten zážitek to stojí:wink:

gucci na co jsou turistické známky? :sweat_smile:

dneska jde Stelinka na očkování, tak jsem zvědavá s jakou Kay přijde! a těším se na váhu tenisáků

Evi, to vám ten týden rychle uteče :slight_smile:mám ráda když jsou dny akční, tak potom nezapomen nahlásit výsledky.
25. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
anip: no Mel to sbírá
25. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj,jen tak v rychlostï,dělám aktualizaci stránek v práci,tak jsem tajně vlítla na koníka :grinning:
jinak špinění ustalo :slight_smile: ,ráno mi bylo šoufl,hlava bolí,v kříži bolí,už jsem byla asi 10x čůrat a to jsem vypilä ráno jen 1 hrnek čaje :astonished:
¨v rychlosti vše,pokud se mi podaří,zkusím sem ještě nakouknout,zatím páček
25. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Anip, ty odpuzovače do zásuvky bych nedávala, nejsou moc zdravý.
Já mám ráda taky akční dny,ale nemusela by to být zrovna návštěva dr. :wink:
25. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Tak jedem na sraz, nemocnej Honzík není, vypadá to, že má ty hleny buď z ublinkávání a nebo by mohl mít alergii na mlíko (ta by se poznala až příp. z krve) :confounded: Ve čtvrtek budou výtěry, ale ven můžeme a všechno, asi je to fakt z toho jeho ublinkávání.
Jdu dobalovat, P. musí něco do práce a po obědě pojedem. Ve středu mě přivezou naši asi pozdě večer, tak se tu zatím mějte!
25. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
puzzi: pááá a pořádně si to užijte, počásko vám super vyšlo :wink:
25. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Puzzi, tak si to užijte!! :slight_smile:
Snad to alergie nebude.
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
evi: máš ted čas?
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Nemám, za chvíli odcházím. :wink: Hele, já na to myslím, ale my máte ty svatební strašně obrovský - musím je přetáhnout z externího HD a zmenšit... Což se mi vůbec nechce... :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
cccccccssssssssss :grinning:
25. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Pěkné dopoledne,
Anipp:A.. je hrozně velikej, takhle na té fotce ani nevypadá jako miminko a sluší mu to chlapákovi :dizzy_face:
Stěžovací okénko: Trpím jako zvíře,páč se mi strašně natahuje kůže pod prsama,ale fakt to pekelně bolí, dneska mi to i v noci vzbudilo a nemohla jsem se ani pohnout i se mi strašně špatně dýchalo. Ale jinak tu kůži ani necítím, se do ní štípnu a nic a zároveň to neustále svědí....Jsem se ptala dr. a prý je to úplně normální i ten dech, že si prostě dělají místo a upozornila mi na to, že to bude opravdu ještě náročnější. Takže super :confounded:
J0ééééé, Puzzi tak pěkné ránko :grinning: :grinning: Můžu dotaz, má to cenu,aby jsi vůbec chodila spát? :grinning:
Mílo:oni už mi fotečky nedávají,ale jsem taky na mrňavky zvědavá kolik přibrali,ale budu to vědět až večer. Hele, ty máš teda tenhle týden sakra důležitej, tak to ti budu držet palce!!!!
Jo,holky dvojčatovce včera v jedenáct praskla voda, tak měla radost,že nakonec samo a ráno mi říkala sanitářka, že nakonec stejně šla na sekci. Proč netuším, ale podle mě musela mít neskutečné ty zádové bolesti. No, jsem na ní zvědavá.
Ty jo Steff, 13.tt, to už vypadá vážně dost pěkně. :slight_smile:
Milo:já se vážně hrozně těším,kam se tenhle týden s výsledkama pohnete!!!
Gucci: a jaké jméno by jsi dala ke Kosu? :sweat_smile: a bylo panu Guccimu špatně? Hele a co nějaké pikantní detaily? To byl tak hodnej?
Gucci:to byl nenápadnej dotaz na E. čas a jak hned věděla která bije,co? :grinning: :grinning:
Puzzi:užijte si to, fakt závidím, to musí být hrozně fajn. Je super, že jste se daly takhle dohromady.
Shrnovačko Mílo, Puzzi odjíždí,tak nezapomeň,že nastupuješ službu :grinning:
25. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Jo, holky ještě mi napadlo,kdyby jste chtěly ty probiotické kapky, tak se můžu domluvit s tetou, žije v Polsku,ale pracovně často jezdí do Čech,takže by mi je mohla z čech poslat,anebo pojede v červenci do Plzně,tak by to taky šlo přivézt. myslím, že v Polsku taky vycházejí levně.
25. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
tete: no ke Kos bych dala určo nějaké délší jméno než Jan
jinak pG pil tentokrát jen pivo, takže mu ani špatně nebylo, akorát když jsme jeli zpátky do Prahy, tak já řídila a on celou cestu spal, což mě děsně sere s tímhle...on teda spí pokaždé, když já řídím...na jednu stranu jsem ráda, že mi takhle věří, ale zase je to nuda :grinning:
pikantní detaily moc nemám, on dycky když se vrátí s tahu, tak se děsně tulí a to si dycky nejvíc pokecáme :grinning: , furt mi hladil těhu špek, dal hlavu asi centák od mého břicha a řval: tak coooo Godzilooooo, slyšííííš měěěěě....já na to: "hm ted už ne, páč je z toho určo hluchej" :grinning:
25. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Milu, ranní ptáka dál doskáká se aspoň dospí přes den, ale co já matka ubohá? :sweat_smile: :grinning: Máma mi na to řekla, že si pamatuje, jak se mnou v létě v šest ráno už jezdila ven na procházku, proč sakra musí bejt Honzík po mně vždycky v tom nejlepším? :sweat_smile:
Už v pátek CT? Fajn, aspoň už to bude brzo! Zítra držím palce na Podolí!
Kéž by Pajda byla brzo ok doma.
Jani, gratulace ke 2. trim. a doufám, žes přežila dnešní pochůzky v tom horku.
Gucci, taky Andělé a démoni? Napínačka, co? Kalhoty si kup, přes léto je užiješ, nějaký pěkný těhu letňáky :wink:
Evi, tak dobře pořiďte u doktorů, jsem zvědavá, co ti poví na rehábce.
Anippe, neprovokuj s 9:00 nebo se cestou na sraz stavím u vás a povíme si to z očí do očí :grinning:
Tetes, hrozný, lituju tě. Hele a co to vedro, dá se to tam na Locháči?
Tak nic, nelituju tě, užij si to těhotenství, nejkrásnější období - to máš za to jestli má cenu chodit spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak ča!
25. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky tak my mame za sebou moji kontrolu spodku zrcadla bolela jako krava..tak to budem muset prubnout jeste doma:slight_smile:)) antiko jsem si nenechala dat :slight_smile:))
a ve dve jdeme na sestinedelni prohlidku s mrnetem
ty jo annip alex je krasnej ..fakt nunik a je teda po tobe dost bych rekla :slight_smile:))
marti a lao to je super utrechtany deti ..
puzzi uzij si toa pozdravuj vysocinu mou rodnou zem :.)))) a preju aby honzik nebyl ranni ptace ....je prdlej bo co..musis mu vysvetlit ze za chvilku bude nadavat ze nespal :slight_smile:))
evco tak drzim palce k doktorum mate to nabity ....my jdem jeste zejtra na kycle a streda jdeme na vazani satku
pajdi jeee to by bylo per kdybyb bylo vseok ..
jani ty voe uz 2.trimestr parada.......a jak je uz lepe?
a tetesko kdy jdes? jeziis chudera tak aspon to ma za sebou :slight_smile:)
25. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
gucci: :grinning: :grinning: :grinning: ty voe a takovouhle trapárnu pana G. z tebe musí člověk tahat :grinning: :grinning: Bomba!!!
Puzzi:ty mrcho,ale chápu to :sweat_smile: Je tu horko,no....ale obávám se,že venku by mi bylo ještě hůř.
25. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
milu ty jo drezim palce aneboj urco to bude dobry a bude to jen naka blba cysta...
kurna holky nepiste mi sem dej tech andelu ja na nich jeste nebyla pujdu asi pristi tejden s mamou...
uz se tesim na tenhle vik na mezi ploty...doufam ze campi pujde taky
teda guccikuPg je trhlous..ja jsem nesnasela kdyz byl M. na tahu apak akhle vtipnej :slight_smile:))
tetes neboj to uz das uz jen 9tydnu ..to je fofr ....ale stejne leti ..rodit by jsi mel v cervenci?
25. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Evi, držím palce k doktorům, pak napiš co rehabilitace.
Tetes, to je fakt výborný, když tě doktoři utěšujou, že bude hůř, ale strašně to letí, za chvilku je to tady a za další chvilku už vyrazíš s celou rodinou na fotbálek za klukama :wink:
Jani, tak 2.trimestr už bude bez blinkání a hlavně už tě lidi začnou konečně vnímat jako těhotnou, když uvidí břicho.
Puzzi, ten Honzík bude jednou litovat, že se nevyspal, až ho budeš budit do školky, pouč ho.
25. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.