• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky :dizzy_face: .
Jen jsem vás prolítla. Nedá se to všechno číst, jste děsné drbny :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mysky- ještě furt nic? Já už čekala, že tady bude krásná zpráva a ono nic.
Leni- kašli na příznaky, vydrž ještě pár dní a všechno bude ok :wink: .
Guci- gratulace k 6. měsíci :dizzy_face: . A ještě jednou děkuji za ten pátek! :wink:
24. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Jinak my jsme s malováním definitivně hotoví. Celý víkend jsme malovali a malovali až mi z toho bylo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už to nemůžu ani vidět. Ale teď už chybí jen pouklízet ty kvanta barev a štětců, natřít topení a až přijde to dřevo, tak dodělat skříň a komodu a složit postýlky. Konečně se blížíme do finále. Až bude trochu uklizeno, tak nafotím. :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Gucci, gratulace k 6.tému měsíci.
Takže : Tohle se bude líbit Puzzi - 1.Hexa v Lukynovi, váží 6920g a měří 62,5cm. :grinning:
A 7.9. jdeme na očkování Prevenaru, tak doufám, že nebude mít Lukyn nějakou reakci. :angry: To by mě naštvalo, moje přítomnost na srazu by byla dost ohrožena.
24. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
čus bus kotrmelíny :grinning:
Gucci:P. kójo vůbec nevzbudí a ani děti,když pláčou,to už by musel být jó řev.Ti chlapi to mají asi trochu jinak,teda někteří.
Kačenka spánek 7 hodin :dizzy_face: ,(vzbudím se,ale nevstávám,kopu do P.) a Míšánek debílek se nám začal budit takřka po dvou hodinách,bez ohledu na že toho zfutruje stejné množství jako dítko o měsíc starší.Jako hodí z kozy 130tku a stejně za 2,5 hodiny se z pokojíku ozývá hurónským řevem:kozu sem,kozu sééééééém.Takže jsem fakt krásně vyspalá a odpočatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: A to jdu večer na tradiční pondělní "sklenku",tak asi v hospě hodím umakartové čelo,to budou čumět po dvou matonkách. :grinning:
Co asi dělá Rio?Jakpa jim to klape?
Gucci:sraz pla,jen jsme se ještě rozrostli o M a M.
24. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
tet: no pG má hrozně slabé spaní, jako fakt....a ještě nevím 100% jak to bude, ze začátku budeme mít mimi v košíku, tak možná bude s námi v ložnici :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Pajdi: není vůbec zač, myslím, že v září bude výběr lepší :wink: , kdybych na něco ještě narazila, tak ti dám určo vědět
24. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
gucci, můj muž má taky slabé spaní, ale od dob narození Lukyho ho má čím dál silnější. :grinning:
Tetes, teda Kačenka je fakt zlatá holčička. :dizzy_face: No a Míšánek má prostě hladíka, chce být velkej kluk. :grinning:
24. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, dočetla jsem zatím jen včerejšek... Za chvíli jedeme na rehabilitaci, tak mi držte palce, ať nedostanu moc vynadáno... :sweat_smile:
Kay, chodíme tam proto, že M. blbě pásla a doteď na břiše moc nevydrží > probl. s lezením.
Být Tebou, tak Stelu moc nedávám přes její odpor nikomu - vím, že je to blbý, ale pravděpodobně je to vývojová záležitost a samo se to upraví. Kdybys ji "nutila" bude se v ní ta úzkost fixovat.
Mel, krásnej ohoz. :wink:
K těm zimním věcem - my už máme na zimu skoro nakoupeno - měli jsme 2 zimní bundy a včera jsme dostali třetí. Takže kombinézy už asi kupovat nebudu. :wink:
Mili, teda to je super, že se Ti podařilo přesvědčit manžela, že jdou hadi z domu.
Puzzi, chudák H. s tím zvracením, snad už je OK.
24. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
evi: a jakou velikost těch kombinéz na zimu si M kupovala, když se narodila?
my máme ted tu nextáckou takovou tlustší a ta je cca 0-3 měsíce a chtěla jsem v HM koupit tmavě hnědou (ta byla tenší) a nevěděla jsem, co vzít za velikost...jestli 62 nebo 68
24. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Jo, úplně bych zapomněla - Mili, sluší Ti to. :wink:
Rehos, to je naprd s tím manželem... Snad ho kvůli tomu nevyhodí.
Gucci, gratulace k 6. m. :dizzy_face: Kupovali jsme 62 v HM a byla jí velká, ale šlo to.
Víc už fakt nastíhám... Zatím!
24. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojte,

tak já jen v ryhclosti, jdu drhnout chrup :grinning: razíme za chvíli k doktorce, bojim bojim :confused:

evi, aha, no ten náš doktor se čéče ani nedívá jak pase. Jen teď naposledy.. a to jsme mu musela říct, že se dívá furt do leva.. a jak na potvoru se koukala do prava :grinning: ale prý drží hlavu hezky jak je drobná.. jo ještě s těma naušnicema ses ptala, no koupila jsme jedny co se mi líbily a taky jsem si říkala, že si to aspoň nebude pamatovat. Mi píchali naušnice až jsem byla větší a docela si to pamatuju a nic moc zážitek :slight_smile: jiný to bylo když jsem si nechala v 16ti nastřelit další dvě v podchodu u nádraží :grinning: No Stelinku asi prostě teď nikomu dívat do ruky nebudu, tchýni to nějak vysvětlím, že jsme se tak domluvili i s Martinem, a snad se to fakt upraví samo.. není to ani tím, že by bylo nějak izolovaná, furt někam jezdíme nebo máme návštěvy.. tak to nebudu hrotit.

gucci, gratuluju k 6. měsíci :slight_smile: už se nám to blíží.. :slight_smile: a raději kup větší, to unosí vždycky :slight_smile:

mel a proč vám nenabídli to očkování spojit? mě právě řekli že nám to píchnou zároveň ať tam nemusíme lítat co 14 dní.. :frowning2:

pajdi, teda Ty sis o bíkendu moc neodpočinula.. :angry: tak hlavně že už to máte za sebou.. a máte vymalováno :grinning:

tak já jdu na ty zuby :angry:
24. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Čau holky, tak to zvracení bylo díkybohu jen ten večer, v noci dokonce 2x mlíko, asi že večer nic nejedl, jen 100 mlíka před spaním. Tak snad je to za námi, ale blbej pocit, když se dítě dáví a zvrací, bylo mi ho dost líto chudáčka.
A Honzík už leze, i víc krůčků, sice vrávorá a pomalu, ale je to super! Nebo udělá pár kroků, na břicho a zas, jsem moc ráda :slight_smile:
Kay, nic s tím nenaděláš, já myslim, že je spousta věcí, co člověk jako nematka nechce, nikdy dítě závislé na mě, nikdy uhoupávat, nikdy aby neumělo spát za hluku atd., no a pak realita ne vždy vyjde :sweat_smile:
Třeba já jako nematka nechápala, někdo nechá dítě řvát v kočáru a tváří se jakože nic, teď jsem takhle na tom taky a snad mají jiný větší pochopení, než jsem měla já.
Milu, po týhle MS už stimulace?
Leni, sobec nejsi, ségra to pochopí určitě, bylo by to těžký neteři říkat ne, nebudu nosit atd.
Gucci a nebude ti chybět spát vedle pG? Já bych asi v dětským spát nechtěla, jeden čas jsme spali občas každej z nás sám v pokoji pro hosty, ale P.mi chyběl.
Rehos, to je síla s manžou, kdyby ho vyhodili oni, je to na prd. Chudák Maru a teplota.
Gucci, 6. měsíc si užij!
Pajdi, tak to je super s malováním, začnete zařizovat děcák?
Já musim doma na děcák naběhnout s nějakejma dekoracema, nechcete mi někdo poradit co a jak se dá dělat? :sweat_smile: Jsem neschopná designérka.
Mel, váha Lukyho mě potěšila :sweat_smile:
Tetes, Míša nenažranec a prsozávislák, dobře, že to neseš s humorem :sweat_smile:
Evi, snad rehábka bude ok! Honzík taky břicho nikdy moc nerad, díkybohu, že se nakonec rozlezl, teď konečně pár dní si vyhraje i na břiše, resp. na čtyřech, už ho k hračkách neposazuju, ale položím, on si to hází a leze si za tím, pak ho to přestane bavit, tak ho ještě na chvíli posadím, ale až pak. Snad se brzo naučí se posadit sám, několik málo skoropokusů už udělal. A dneska dopo se v kočáru ze sedu přitáhl kraje, klekl si a péroval. Jeli jsme s tátou, táta šel u boku a jistil ho, kdyby padal, jinak by to samozřejmě nešlo a dávám kšíry. Ovšem vsedě pruda, tak jsme byli rádi za chvilku spokojenosti.
Gucci, Honzík měl na zimu kombinézu 62 a vystačil v ní až do konce zimy, takže 62ti stopro bude stačit, pokud nebude malá gučíková větší než Honzík. :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se konecne dostala k pocitaci. Rano jsem byla na te diabetologii, vyfasla jsem glukometr a budu se merit. Jednou tydne velky profil, coz znamena zmerit si cukr 7x denne a 2x tydne maly profil, coz je pred a po obede nebo veceri. Takze pohodicka. Zjistila jsem, ze diata neni vubec prisna, muzu i zmrzku a dortik nebo buchtu :wink: Jde spis o pravidelnost jidla a mensi porce :wink: Tak mam dobrou naladu, ze to nebude tak hrozne :wink:

Jdu vas docist :wink:
24. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Kay, Honzík taky dostal hexu+prevenar v jednom, ale někteří dr. to dělají zvlášť, že je to menší zátěž. Tvůj doktor mi trochu připomíná naší s kontrolou pasení atd., ale jsem s ní jinak víceméně spokojená, na chrapot nás hned poslala na ORL, 2x už jsem jí volala domů, vyhovuje mi.
Steffi, tak to je super, to nebude s cukrovkou tak hrozný :wink:
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
puzzi: díky za info ke kombinézce :wink: , doufám, že Gucciová bude spíš malá :grinning: , i když podle velikosti břicha se to asi nezdá co :grinning: ..... jinak to spaní v dětském není 100% a o víku budem spát určo spolu...a ted mi pG odjel na týden pryč a ani nevíte, jak skvěle jsem se dneska vyspala :grinning: , krásných 10 hodin :grinning: , to už se mi dlouho nestalo

jani: tjo to měření je dost často teda, ale jestli můžeš zmrzku a dortík, tak je to paráda :wink:
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jani, super že to nebude tak příšné s tou dietou.
Kay, doktorka to dala na 14 dní, mám ji kousek od baráku a radši mu to nasázím po 14ti dnech, asi po nich bude totálně tuhej, teď spí a měl jíst už skoro před hodinou. :grinning:
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
puzzi: s tím pokojíkem a zařizováním...co máš konkrétně na mysli? jako vymalovat, vyzdobit apod.?

zkus mrknkout sem http://bydleni.marianne.cz/kategorie/10/promeny_detsky_pokoj.html
tam maj celkem hezký proměny děcáků
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak jsem vas docetla,

Puzzi teda chuak H., takhle blinkat, ale tak hlavne, ze to nic nebylo. Ale verim, ze to musi byt neprijemne koukat na ditko jak blinka...
Rehos chudacek Maru s teplotkou, ale snad jsou to jen zuby a brzy to prejde...A s manzelem je to na prd. Ale snad ho brzy poslou domu.
Gucci gratulace k 6. mesici :wink: Toto leti, co?
PAjdi jste neskutecne sikulky, ze mate hotovo. Tak s uklidem opatrne, vis, ze se mas setrit.
Mel nooo Lukyn je kus chlapa :wink: Tak at zvladnete ockovani v poho...
Tetesko tve prispevky jsou boziii, ja se u nch vzdycky smeju, jak blba :wink: Kacenka je hodna holcicka a Misanek je proste nenazranec, ale kterej chlap neni :wink: No a to je super, ze uz zacinas sportovat, jsi fakt dobra...
Evi, Kay at dopadnou dobre kontroly u dr. a na rehabce :wink:
24. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Gucci no to mereni je casto, ale v pohode. Hlavne ze muzu i neco sladkeho :wink: Fakt neskutecny zavislak :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
jani: jj letí to hrozně, už bych měla asi fakt začít nakupovat :grinning:
24. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Gucci no ja si to rikala v nedeli, ze to neni jen o hadrikach, ale ze bych mela zacit uz s tou postylkou a dalsima vecma :wink: No ale chceme se toho 5.9. jet podvat do Polska, tak to jeste odlozim :slight_smile: Kdyby tam nahodou meli neco lepsiho :wink:
Jdu se natahnout, jak od rana litam, tak jsem utahana a odpo jdu cvicit :wink:
24. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky, neměla jsem přístup na net, m. maloval a počítač byl přikrytý. Už máme vymalované 3 pokoje tak ještě kuchyň, koupelnu, wc a chodbu a bude to
Tetes díky za optání, no je to lepší, už se skoro nehádáme :grinning: m. se uklidnil a já taky, i když se už těšíme až úplně domalujeme a budeme mít víkendy fakt na odpočinek
Vojta se začal konečně otáčet na bříško a dělá to teď furt, je to jeho oblíbená poloha, ale chudák se otáčí i v noci a pase a pak brečí protože se mu chce spát a neumí se otočit pořádně nazpátek, je to ťuňťa :dizzy_face: jinak
jinak pořád cvičíme Vojtovku a je to fakt náročné, Vojta se už hodně brání a tak musím už i na sílu, no my se toho asi jen tak nezbavíme, minimálně 2 měsíce ještě cvičit budeme
jinak dnes jsem se byla zeptat tady kousek u dětské dr. jestli k němu můžeme chodit a můžeme a je moc sympatická a jsem ráda, že dává na sebe i mobil a konzultuje i o víkendu, to ten minulý teda nedával a občas to je třeba potřeba, lepší než jet na pohotovost
Pajdi těším se na obrázky, já se zatím těším až mu tam něco namaluji, asi nějaké šablony nakonec objednám
Mili na fotce Ti to moc sluší
kay já bych asi teda Stelinku občas půjčila, když budeš u toho, ale samozřejmě záleží na Tobě, snad ji to brzy přejde. Vojta je takový společenský, ten je spokojený asi u kohokoliv a s každým vykládá. jo a ono hodně dětí preferuje prý jednu stranu, hodně Slelinku motivuj i na tu druhou a bude to dobré, my jsme teda Vojtu taky motivovali, ale on je prostě pořád trochu do luku a hlavičku naklání ne pravou stranu, ale snad se to cvičením srovná
Marti teda to čumím co už Martínek umí, to já jsem šťastná že se umí Vojta otočit na bříško, Martínek je fakt strašně šikovný
Evi tak ať dopadnete dobře na rehabce :wink:
24. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
jani: no právě, já zase furt čekám na to stěhování, ale asi už čekat nebudu....ono zase toho na to nakupování asi moc není, ale já si dycky vzpomenu na ty šílené seznamy věci pro mimi a osypávám se :grinning:

ahoj rio, to je dobře, že se to doma trochu uklidnilo, až to budete mít celý hotový, tak to bude ještě lepší :wink: , všechno se ustálí a bude klid.
24. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Gucci to se ti nedivim, ze se ti nechce nakupovat pred stehovanim. Ja jsem ted o vikendu rikala L., ze pokud chce jeste malovat, tak at mi to rekne, ze pockam s nakupem postylky, prebalovaku, komody apod. az vymaluje, at to nemusime stehovat. Preci jen ten byt neni nafukovaci :wink:
24. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak jsme zpět od zubařky :slight_smile: ufff, já úplně dobrý a M. jeden velkej kaz..

rio, to je fajn, že jste se s M. dali do klidu.. Byla to holt velká změna, to se není co divit, že byla bouřka a blbá nálada.. Hlavně že je to ok.. A byli jste už u tchánovců na návštěvě? asi ne že? :grinning: A Vojtík je teda šikovnej.. Stela zatím leží furt jen na zádech, ani nohy nějak extra nezapojuje a otočí se na bok jen když jí pomáhám za zadek :grinning:

steff, skvělé, že to takhle dobře dopadlo.. Aspoň moc nepřibereš.. akdyž můžeš i sladké, ikdyž s mírou, tak se to asi dá.. Ale to já jen blbě kevám, bo jsem na sladké závislák..

tetes, Ty jsi mě inspirovala, budu se snažit dělat aspoň pár sklapovaček denně na to břicho.. došly mi šaty z mmb co mám na svatbu bráchy a chtělo by to teda těch pár kil dolů :grinning: ale hlavně zpevnit to břicho. že mám velkou prdel jsme si už zvykla :grinning:

puzzi, to je taky super jak se honzulka činní.. a že je mu fakt už dobře. taky mi přijde že je lepší, kdžy mají ty mimča tu reakci jen jednou než každých 14 dní.. ale třeba by zas enebyla žádná reakce, kdyby to bylo zvlášť. no to už se asi ani nedozvím :grinning:
24. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Puzzi, to je dobře, že už je Honzulovi líp. :slight_smile: Musím asi taky pořídit kšíry. Dají se normálně koupit na hlubokej kočár? Jsem je nikde neviděla. Mě už M. málem jednou vypad, bylo mi pak ještě celý odpoledne z toho špatně, jsem ho zachytila v poslední chvíli. Moc už s kočárem nejezdim, protože tam nechce být a vylejzá, chodíme si lehnout na deku na dětský hřiště a on tam pozoruje děti na kolotočích.
Jani, jsem ráda, že to s tou cukrovkou nemáš zas tak hrozný, to zmákneš.
Rio, teď už bude snad konečně klid. Vojtík je šikula.
Tetes, ten Míšák vás asi brzy sní. :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás všechny rychle pozdravit!
sice občas dočítám,ale není čas a ani nálada na psaní,mám moc práce :wink:

hele co Myskyva? máte na ni aspon někdo kontakt?

kay, já bych asi Stelinku zkoušela dávat chovat, tenhle problém na štěstí nemusím řešit, Alex je společenkej a líbí se mu snad u každýho a i sám natahuje ručičky a chce všechny osáhávat :grinning:

marti, nestačím zírat co Martínek umí, je to šikula!

Evi, Alex taky neleze, však mají ještě čas.Zatím se mu daří nějakým způsobem couvat.Pokaždé někam zaparkuje, pod křeslo, pod postýlku a potom řve

U nás je nového to, že už spává sám v pokojíčku, spí ve své postýlce a ráno se otočí na bříško a dlouho si ještě povídá, než se začne dožadovat pozornosti.

Na podzim budu nakupovat vel.86 a na zimu????? ta je ještě daleko :confused: :grinning:
24. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
tak holky já už se loučím
zdravím marti a anipp :wink:
hezký zbytek dne
fááááááááááááááááááááá
24. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky.
Pajdi vy jste teda šikulky, že už máte hotovo. Už se těším na fotky.
Rio, tak fajn, že už se bydleníčko rýsuje a jste s manžou víc klidnější. :slight_smile:
Kay, tfůůůj zubáka nebrat a to mám zubařku od své známe, takže je na mě hodná a většinou mi nic nedělá a stejně se bojím :sweat_smile: .
Puzzi, nn ještě žádná stimulka, až po další MS pokud bude vše ok a když nebude, tak až bude. Už to zase beru tak nějak v pohodě.
Guccíku taky gratulace k začátku 6.měsíce, tý jo to letí jak sviňa.
Tetesko, Míša je kozozávislák a Kačenka hodná holka :slight_smile:.
Evi co rehabka? Určitě jste dopadly dobře, vždyť jsi tak vzorná máma :slight_smile:.
Janí, jéééééééééééé super můžeš trošec sladký, to je fajn. :slight_smile:
Marti, teda Martínek je fakt ohromnej šikula.
Anip Alex je taky šikula, už hajá sám v pokoji.
Jojo holky to to letí jak vám to roste.. :slight_smile:.
24. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
hodilajsem pár fotek do alba.. :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.