• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay, Stelinka má krásně veselej kukuč, je vidět, že je spokojená :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Kay, teda Stelinka je krásné miminko, ona je taková hrozně roztomilá :dizzy_face: .

Tak a já už mám holky kupce na auto, takže příští týden až budeme mít to nové, tak ho hned odhlásím a bude.
Tak hlavně, aby se s ním nic do té doby nestalo :sweat_smile:.
24. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
holky díky, já ji sem musela hodit, abych nevyvolala pocit, že jen brečí.. ikdyž tomu tak poslední dobou asi bylo.. :slight_smile:

teď říkaly že má být na primě nějaká reportáž v TN o BKM :grinning:
24. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak paní na rehabilitaci M. hrozně chválila, že kromě toho vzpřimování je hrozně šikovná, takže žádný vyloženě cviky nemáme, jen ji máme pomáhat s tím vzpřimováním na rukou. Já si tak oddechla! :sweat_smile:
Puzzi, super, že je Honzíkovi líp! To věřím, že Ti ho bylo líto.
Kay, dneska se od toho společněho očkování prý upouští. Tak od zubaře zas na rok klid, co?! :wink:
Jééé, Stelinka je hrozně roztomilá. A ta poslední fotka bomba! :dizzy_face:
Steffi, tak to je super, že ta cukrovna není tak vážná.
Rio, jsem ráda, že už je to u vás lepší.
Mili, nové auto závidím - já jsem už z toho mýho tak zpruzená... Teď jezdím zase denně a neskutečně mě to se... tam všechno skládat, krátký pásy, málo místa, horko, vopruz. :confounded:
24. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
evi to je skvělé, že nemáte žádné speciální cviky.. to je vidět, že jste na tom mákly a Majda je šikovná.. k zibaři zase za půl roku.. po kojení. děkuju :dizzy_face:
24. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Kay, já to právě teď hrozně flákala, ale fakt hrozně, navíc ji občas nechám jakoby v sedu, takže jsem se tam hrozně bála jít...
Ještě k tomu "půjčování" Stely, když brečí. Ono je důležitý, aby získala jistotu, že ji "neopouštíš" - postupně se určitě přestane bát a nechá se pochovat. Ale je fakt důležitý jí dát ten pocit bezpečí.
24. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak teplota je snad za námi a máme tu vysvětlení,dva zuby :wink: takže stav 8 zubů celkem
Jo a i s mýma klukama se to pohlo a ve čtvrtek nejdéle v pátek budou doma,se nemůžu dočkat :dizzy_face:
Evi super pochvala na rehabce :slight_smile: a to že si to flákala dokazuje že není až tak důležité s dítkem cvičit a učit ho jak co má dělat,ony na to přijdou sami a dopracují se k tomu :wink:
Kay Stelinka je moc pěkná a jak psala Marti je vidět že je spokojená :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Nazdar, jak se máš?"
"Akorát jdu z pohřbu své tchýně."
"A proč jsi tak poškrábaný?"
"Bránila se..."
24. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
evi no tak vidíš, asi rehabka nebyla potřeba a vlastně si Majda pomohla nějak sama :slight_smile: hlavní je, že je to skoro výborné :slight_smile: s tou Stelinkou, no u našich není problém, tam to budu zkoušet ráda, jsem domluvená s dědou, že se párkrát týdně staví a bude si s ní povídat. Moje mamka, když jsme jí to říkala, jestli by se občas nestavila a nezkusila pochovat,protože brečí u cizích lidí a já bych nechtěla aby brečela mi řekla, ať s enebojím, že ji brát nebude a že se třeba jen podívá :grinning: ona to pohcopila prostě naopak.. nedalo se jí to vysvětlit :grinning: no uvidíme.. na oslavě narozek u tchá ji půjčovat nebudu, bude v cizím prostředí a ještě tam bude hafo úplně cizích lidí, které ani já úplně neznám, takže nic :grinning: ikdyž možná že v jiném prostředí by to bylo ok, ale to zkusím ve středu kdy jdeme s kamoškama na rozlučku s jednou holčinou, co se stěhuje do prahy..

rehos, tak skvělé že je Maru už dobře a gratuluju k dalším zoubkům :slight_smile: a taky super, že snad budou kluci co nejdřív doma.. věřím, že se moc těšíš.. a děkuju za pochvaly, to je dobře že je vidět, že je spokojená, už jsme začla mít zase ten pocit že jsme špatná matka.. :confused:
24. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
rehos, vtip výbornej :grinning:
24. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
nestiham holky docitat dneska jsme byli celej den v litaku mo hezky mestecko ..mysky se neozvala ....
a zitra jedem na celej den do drazdan se tesim jak mej jarda mame vyroci svatby tak to tam hezky oslavime
stalo se neco duleziteho??????
24. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Evi, to jsou super zprávy, že Majda dostala pochvalu. Určitě jí to vzpřimování brzy krásně půjde.
Mílo, my pojedem novým autem jo? To se těším.
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak jsem vas kousek docetla
jani to je suprze to neni tak drasticka dieta ...takze kdyz buchtu upecu s fruktozou tak pohoda ...neni v tom skoro rozdil
Kay stelinka je k serani a jo to mas pravdu ze brecel...a ja si stezovala ale to bylo jen jednou ..nebylo to tak drasticky...ale pamatujes si to dobre
puzzi ty jo zvraceni jo ...to je teda dovny...
rehos to je super ze dalsi dva zuby jsou venku a kluci na ceste
evi ty posero :slight_smile:))) tak vidis jak to majdula krasne zvladla moooc velka gratulace mam z vas holky radost
jo a k tomu prevenaru .....my ho budem davat asi az v roce bo tak nejak ...pokud do te doby nebude nejak nemocnej ..prej je to zbytecna zatez ale zase pneumokok zpusobuje dost vazna onemocneni ...takze ho moje dr. doporucuje
rio super ze jste se hodili do klidu ...to je fakt parada..a co ta boulicka o vojty bude to ta nova nejak resit???
marti ty jo martas je fakt ulicnikkk...
ja ted nemuzu vubec olika prebalit furt mi tam cpe nohy a obraci se na bok ..je to peknej lump!!!
24. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Rehos, tak to je dobře, že už je Marušce líp.
Tek, tak si krásně užijte výročí! :dizzy_face:
Já taky zvažuju, jestli ho později nedám... Naše dr. ho doporučuje, až když je nějakej důvod (třeba záněty středouší apod.). A asi je lepší ten od "s" (teď mám okno) než prevenar.
24. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
synflorix bo tak nejak
nase tam ma prevenar ale to se asi da objednat i toto nee?
a ja myslim ze uziju moooc..jo a psala jsem ti ze zirafka the best of darek pac bez ni neusne taha ji vsude ..a ma uz strasne ozuzlane usi :slight_smile:)
24. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jj, to je ono! :slight_smile:
Jééé, to mám radost! :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Jsem tu až teď, odpo bazén, hraní, lezení stále líp a líp. :slight_smile:
Gucci, děcák mám na mysli výzdobu, vymalováno máme na žluto a je tam novej nábytek, skříně, poličky a tak, nevim, ještě jsem to tam neviděla. Ale asi by byly hezký nějaký obrázky na stěnu nebo tak něco, na poličky hračky hezký? Vůbec nevim, něco vymyslim, na odkaz kouknu, dík.
Rio, to jsem ráda, že u vás to jde k lepšímu :slight_smile: Noční otočky na břicho a pasení u nás do teď, resp. teď jde na břiše na 4 a někdy tak chvíli spí se zadkem nahoře, ale pak začne hekat a musim ho jít otočit, i když otočit se umí sám, ale ne když je např. v rohu postýlky.
Kay, neboj, za měsíc dva se i Stelinka začne otáčet, zatím má čas, myslim, že průměrné dítě by se mělo začít otáčet mezi 4 a 6M.
Marti, v našem hlubokým kočáru kšíry jsou, tak to nevim, jestli se dají dokoupit. Martík vylejzá z kočáru? Týjo, to Honzík se jen naklání, ale zatím ani jednou výpadek nehrozil. A Martík už v kočárku trochu sedí a i tak neba, nebo zatím jen leží?
Anippe, ráno povídání v postýlce bezva, viď? Honzík vydrží cca půl hodiny.
Milu, aha, tak až v říjnu stimulka, neva, září bude babí léto a ještě si užiješ bez bolestí břicha a bez hormonů :slight_smile:
Kay, to jsou nádherný fotky, Stelinka roste, všechny děti nějak rostou, jsem si říkala, že za půl roku za rok tady budem řešit, jak nám venku utíkaj atd., divný, že? Jsem nějak zaseklá na miminu, ale těším se moc na batole.
Evi, super s Madlenkou, fakt jsem ráda za tebe :slight_smile: Jezdíš po kámoškách? Máš hodně známých na MD? To je fakt super, že se doma aspoň nenudíš :wink:
My jsme s mámou tady v Chor. Honzíka hodně trénovaly na ty čtyři, nohy pod sebe a hejbaly jsme jím atd., by mě zajímalo, jestli to mělo vliv, že se rozlezl, nebo jestli by na to přišel i bez toho. Dneska už lezl krásně, sice vrávorá, ale jde mu to líp a líp. :slight_smile:
Rehos, bezva, že budou kluci doma :slight_smile:
Tek, užijte si Drážďany!
24. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
já jsem se ptala mudry na prevenr vs. synflorix, řekla mi že je sice na více kmenů, ale prevenar obsahuje kmeny které se u nás víc vyskytují, takže mi doporučovala prevenar.Navíc prý i prevenar se bude rozšiřovat a ten rozšířenej píchne až se bude Alex přeočkovávat.Nevím zda je to jen kec, ale pěkně mi to vysvětlila, tak jsme nechali dát prevener.

Jo a ještě jsem vám zapoměla napsat že jdu do látkovek, klasika čtverce+Bambino mio :sweat_smile: Jen se musím dokopat do města do Brány k dětem pro bambínky, ale už nějakej den doma látkuju a myslím, že je zadeček spokojenější.

Evi má už Majda nějakej zub?
24. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Anipp, super, že jdeš do látkovek :wink: Bráně pekelné se vyhýbej velkým obloukem, je to hrůza-strašnej žrout peněz :grinning:

Jdu kuknout na Stelinku :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Kay, fotky super, malá je k sžrání :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Anippe, Alex už má zub?
Ještě někdo kromě Lao a Anippe tu látkuje? Asi ani ne, nebo se pletu?
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Lao :grinning: je mi to jasný, já jsem si všecko v Bráně prohlídla na netu, takže to tam na ně vyblafnu a fákt mě nepřesvědčí k něčemu jinému.....doufám :grinning:
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Anipp, pak dej vědět, jak to dopadlo :grinning:
24. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
holky díky, je fajn, že už ten červenej bobek ani nevnímám.. a kdybyste viděly jak jí odstává levé ucho :grinning: krasavice moje.. :dizzy_face:

do brány jdu zítra :slight_smile: tek, mrknu na ty medvídky perské.. anipp a nechceš si tam dát nějak operativně sraz?

tek, jo tak já myslela že to s tou tchýní a brekem bylo jako vždykcy, promiň :sweat_smile: olik je šikulka společenský :slight_smile: úplně ho vidím jak se Ti váléí po přebalováku :grinning:

puzzi, to je super, že se honzulák takhle rozlezl.. má tam prostoru habakuk.. a já na Stelika v tomhle směru nespěchám, vím že byla dřív, navíc drobná.. ale prý zase tyhle hubenější děti začnou rychleji chodit, bo jak jsou lehké tak jim to nedělá problém..

meli, co naše tabulka? už se nějak rozrostla? zapomněla jsme ten název :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Kay sraz v Bráně? hele to bude u mě taková rychlovka, že tam za mnou uvidí jen ohnivou čáru.Mě do města dostaneš, max. o víku odpoledne, jinak nejsu na davy lidí zvědavá.A možná že vyšlu jen P. s lístečkem.Ale zrealizujem údolí, snad už v brzké době, ted toho na mě bylo a ještě je fakt dost
24. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
puzzi no zatím žádný zoubek na obzoru :sweat_smile: ale ono není asi voco stát! hele někdo má zuby a někdo vlasy :grinning:
24. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
anipp, jo dobře, to je jasné.. no my budeme mít první výlet samy ve městě, víceméně se taky moc netěším, ale když už tam skoro budu.. Jedeme totiž se stelou na ten uzv břicha ráno, tak jsme si řekla, že to vemu jedním šmahem a zkusím si tam půjčit nějaké to nosítko na vyzkoušení.. a ještě se chci stavit do práce..

jak to myslíš někdo má vlasy a někdo zuby? :grinning: já už netrpělivě koukám jestli stele něc oneleze z pusy a asi teda budu čekat nebo co? :grinning:
24. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Bré ranko.
Kay, tabulka - název partaiui.
Chtěla jsem tady napsat o tom prevenar x synflorix a koukám, že už to tady napsala anippe.
Otáčení - Ještě chvíli a mám pocit, že se brzy Luky otočí, už je skoro někdy na boku.
Holky kdy tak měly vaše dítka reakci po očkování? Lukýs zatím nic jen šíleně prohekaná noc, tolikrát jsme do půlnoci ještě dudlík nenahazovali.
Evi, gratulace k úspěšné rehabce. :wink: A ty jsi se tak bála.
Rehos gratuluji k dalším dvoum zoubkům. :slight_smile:
25. srp 2009 v 05:59  • Odpověz
Ahoj holky,

tak bohužel k tématu která vakcína a kdy se zúčastnit nemohu. Ale přeji všem dítkám, aby měli co nejmenší reakci a všechny byly spokojený :slight_smile: .
Rehos paráda, že manža s Fildou už přijedou, věřím, že už stříháš metr jak se nemůžeš dočkat :slight_smile: .
Vtip dobrej :grinning: .
Jinak dnes má být zase pařák, to bude zasejc masakr :sweat_smile: .
25. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
bré ránko

k tomu srazu mě napadlo, když jede i MaM, nejsem zase lichá do auta? :grinning:

jdu vás dočíst...
25. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.