• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay: Stelinka je báječná, fakt velká kočka :dizzy_face:
evi: to je super s tou rehabkou, jste s M šikovné :wink: ... to je ta rehabka, jak tam chodíš dobrovolně sama?
rehos: tjo 8 zubů, mazec
teksas: užijte si dneska výlet

mamin jsem se chtěla zeptat, jestli všechny čerstvá mimina automaticky nosí takový ten trojobal z látkových plínek kvůli kyčlím?
25. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ranko,
tak dnes v noci Maru několikrát plakala ale vstávat k ní jsem musela nakonec jen jednou.No a ráno v 5 byla vzhůru tak mlíčko a šup zpátky do postýlky,chvíli plakala ale nakonec usnula a spala až do půl osmé.Takže jsem si stihla nalačno zacvičit a dát spršku,s Maru bych to teda nezvládala.
Milu jj nemůžu se dočkat,jsem jak malá holka.No a dnes jdem konečně ven ikdyž to teda bude něco v tom vedru :confounded:
25. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Gucci, nejsi lichá neboj. :wink: Je to tuším 9 osob na dvě auta. :sweat_smile: A trojobal kvůli kyčlím se dneska automaticky nenosí! :wink:
25. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobre ranko,
jdu pozdravit nez vas doctu :wink:
Vcera jsem docetla, ze Majda uz nemusi cvicit, to je parada, Evi je fajn, ze i kdyz jsi to ted podle sebe flakala, tak Majda je v naprostem poradku, super :wink:
A Maru gratuluju k dalsim zoubkum, snad uz ji teplotky a rozmrzelost brzy prejdou. A hurrraaaa ze ti Rehos poslou konecne kluky domu!!!!
25. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
mel díky, mě kámošky straší, at kupuju větší oblečky, že stejně první tři měsíce budem nosit ten trojobal...
25. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Tak jsem docetla, nastesti toho nebylo moc :wink:
Rio mam velkou radost, ze se to u vas doma uz trochu urovnalo a neboj, az domalujete a douklizite a budete mit vic volneho casu, tak bude zase lip :wink:
Kay Stelinka je strasne roztomila. Jsem zvedava, jak dopadnete na tom UTZ.
Gucci jak muzes byt licha, kdyz jste dve :grinning:
Taak za chvili vyrazim do obchodu pro svestky a drozdi a upecu kolac na plech, kdyz jako muzu kousek sladkeho :wink:
Dneska mam tech 7 mereni, tak jsem zvedava, jak me budou bolet vecer prsty :wink: Ale uz mam 2 za sebou a pohoda. A vim, ze jeden celozrny rohlik s lucinou na snidani a neslazeny caj je tak akorat, glykemie v norme :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
gucci nebudeš, kde na to kámošky přišly??? Já teda látkuju a i tak nepotřebuje Lukýs větší oblečení, jen občas některá bodýčka s látkovou už nemůžu zapnout, ale s papírovkou ještě jo. :wink:
Gucci ja mam skoro vsechno 62 a myslim, ze to bude OK. Mam jedno tricko, vesticku a kalhoty v 56 a bodycka v 56, jinak vse 62 :wink:
no prej se ten trojobal dává preventivně i když jsou kyčle v pořádku...jako že je normální plínka a pak 3 látkové
25. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Gucci to se snad delalo za nas, ted uz ne :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
no taky v to doufám, kámoška má 2,5 letou holčičku a ještě to tak měla, tak nefim, no uvidíme
25. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
gucci, prosím tě, to by jsi holčině ty kyčle pomalu vykloubila. Na noc dávám teď Lukymu dvě látkovky a mám co dělat mu to narvat mezi nožičky. :wink:
25. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Ja bych to neresila :wink: Vim, ze nektere holky davaly 3 obal na noc a ze to vazaly pres bodycko. Ja bych to ted neresila :wink:
25. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
tak to Vojta teda využil i dost věcí 56 alespoň 2 měsíce a i to mu bylo větší, měl 48 cm takže jsem to fakt využila a ještě dokupovala
a žádný trojobal taky neměl, to mají děti které nemají kyčle v pořádku - a i teď se dává na papírovou jedna látkovka prý a hotovo
25. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
ok ok díky :wink:
já tech 56 moc kupovat nebudu, nepočítám s tím, že budeme mít pidi mimi :grinning: , gor když budu přenášet :sunglasses: :grinning:
25. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak to ja prenaset nebudu, ale pidi dite taky necekam :wink:
Jsem ted rovnala nejake mimi veci a tata mi rikal, ty budes mit tak male dite? :grinning: Uz si asi nepamatuje, jaka malinka jsem byla ja :wink:
25. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
jani ty jsi u vašich v OV?
25. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Gucci :
Jani : poveze Mel + Terkytku s prckama - tady nevím jestli se ale vejdou, když jsou dva prcci
:confused: .Já : ty + Martuše s prckem
25. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Mili: jj oka, díky....a jinak se fakt s tím řízením nabízím :wink:
25. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Gucci nene, tata tady prespaval, ma nejakou praci v Praze a vcera byl v Plzni...
25. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
jani: ahááá
25. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Do OVA jedem az 4.9. na vikend, slavit tatovy sedesatiny :wink: To bude den, v 11 diabetologie, 12:30 poradna, pak do OVA a v sest zacina oslava :wink:
V sobotu rano do Polska, no to budu znicena :wink:
25. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
no já si ted musím užit tento klidný týden, páč první dva týdny v září to mám fakt masakr, samej sraz, dr.
25. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Gucci, problém u C-MAXe je ten, že jelikož ho máme na leasing, tak ho může řídit jen ten, kdo je uvedený v leasingové smlouvě. :unamused: Což bude manža a já.
Ale když prostě uvidím, že to nejde, tak ti prostě půjčím a nebudeš to nikomu říkat jo? :sweat_smile:
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Mili: tak mě tam připiště, v čem je jako problém :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jo to by se ti líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak já to manžovi navrhnu, že jelikož a protože si vlastně moje lesbická přítelkyně, tak vlastně vo co de :grinning:.
25. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
no právě... a líbala jsem se s Montym jo...to taky něco znamená ne :grinning:
25. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky.
Jani- to je supééér, že můžeš i zmrzku a něco malého, jen to píchání je blbé, ale to zvládneš :wink: . Mám velkou radost. No úklid je spíš na H., ale není toho moc. Jen schovat do sklepa všechny ty barvy, přestěhovat komodu, natřít topení a pak složit skříň a komodu a je to.
Rio- to je dobře, že se už moc nehádáte a že se to uklidnilo. Hele s těmi šablonami, jestli máš možnost si to někde vytisknout na velký formát- jedno zvířátko cca 50 cm, tak není problém Ti to poslat. Všechny šablony máme uložené v PC a už máme komplet hotovo. Takže jestli chceš, tak Ti je pošlu :wink:.
Evi- super, pochvala na rehabce! :slight_smile:
Rehos- to je dobře, že už manža s F. přijedou.
Jé Jani- Ty příští týden přijedeš? To je super, doufám, že si uděláš jeden den čas :wink: . Mohli bychom někam zajít, klidně všichni i s klukama :dizzy_face: .
Včera jsem měla tu kontrolu na plicním, tak musím začít brát zase dva léky, nějak mi to na plicích chroptí a dr. má strach, abych se při císaři neudusila a po porodu se mi to zase totálně nerozjelo. Jinak ok. A pak jsme byli na poslední 3D. Eli se schovávala, tak moc není vidět a nemáme ji ani na fotce, zato Majda byla včera exhibicionistka. :grinning: A nějak dr. nevyšla přirostlá placenta a že se holky už nemůžou otočit- Majda se během týdne přetočila a je hlavou nahoře, nohy má zvednuté k obličeji, roztažené a položené na ramenou :grinning: . Takže na nás krásně vystrkovala dupu s pipinou :grinning:. No dr. myslel, že se počůrá smíchy, když ji viděl. Tak ji hezky prohlídl stydké pysky a má první gynekolog. prohlídku za sebou :grinning: . Jen mě štve, že přirozený porod mizí v dáli :frowning2: . I dr. říkal včera, že by mě nerodil přirozeně ani on a teď už vůbec ne, když je Majda otočená. Prý s mou předešlou anamnézou a tím, že jsem zdravotník, by se prý 100% něco vysr...! Takže byl taky pro císaře. Tak už se pomalu ale jistě smiřuju s císařem. A máme super fotku- zívající Majdu. Jestli bude během dne čas, fotnu to a hodím do alba.
25. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Pajdi tak to je krasa, ze se aspon s Majdou vcerejsi 3D UTZ povedl :wink: A z tech leku si nic nedelej, ted uz holkam nic neublizi a musis byt v pohode ty. No a cisar taky neni zadna katastrofa a dr. ma pravdu, u tebe by se urco neco vy... a pak by to byl maler...
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Pajdi: teda vy jste hotoví Picasové :grinning: a s tou gynekologickou prohlídkou u Majdy jsem se fakt zasmála :grinning:

já konečně vyřešila ten 4D UTZ, byla to fuška teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.