• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci kdy na nej teda jdes?
25. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
no já se konečně rozhodla kam půjdu a když jsem tam volala, tak dr. má prej měsíc nemocenskou
u nás v gyncentru sice píšou, že dělaj 4D, ale je to vlastně jen 3D fotky na CD, nedělají ten záznam na CD
Gennet je plný
Podolí to dělaj jen v určité tt
tak jsem si vyguglila jednoho dr. kousek od našeho baráku, nahraje celý záznam z UTZ na dvd nebo flešku a udělá pár fotek, za litr
25. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Gucci tak to je dobry. Jojo v Podoli to delaj jen v urcite tt.
No my jsme se rozhodli, ze na 3D nepujdem, kdyz ted budeme kazdou chvili chodit na UTZ, tak Kubika uvidim dost casto :wink:
25. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jani: jj ty jsi ted víc hlídaná, to bych se na to taky vyprdla
my máme 9/9 výročí svatby, tak si to dáme k výročí a chtěla jsem to dát na dívku i rodičům
25. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Gucci tak to je pekne, na vyroci ve trech :wink:
25. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
tak objednáno, 9/9/09 v 17,30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Krasne se ti to povedlo, to budete mit krasne vyroci. A po UTZ na romantickou vecu a bude to dokonale :wink:
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
jj mám fakt radost...pG mi ted volal, že jsem hvězda, a to tam ani moc nechtěl jít :grinning:
25. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
ještě mám příští týden ty testy na těhu cukrovku a kontrolu na endokrinologii...uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Guci- tak to máš stejné jako já. Já za ten 3D dala 800,-, máme natočené 3x 50 min. a tři barevné fotky. 1. ve 20 tt, druhý ve 24tt a 3. včera. Je to nádhera, když si to pak znovu doma pouštíme. Teď ten poslední je asi nejlepší, jak už jsou velké, tak to pustíme celé rodině v sobotu na H. oslavě narozenin :slight_smile: .
25. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
To bude určo v pohodě. Cukrovku už snad vybrala chudáček Jani a endokrinologie bude taky určo ok :wink: . Já jedu v sobotu ještě ke strejdovi na UZ srdce a na EKG, tak taky doufám, že to bude dobré. A pak už mám snad pokoj od dr., jen poradny.
25. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Pajdi: tak super :slight_smile: , mě o to video ani tak moc nejde, to je spíš jen kvůli rodičům, už vidím mámu jak nad tím po večerech slzí :grinning: .... mě jde spíš o fotky :wink:
na video ze svatby jsme se od svatby koukali tak jednou s kámošema a pak už ne
25. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky já se asi poseru,už skoro hodinu a půl nám neteče voda a to ani studená,bez jakéhokoliv upozornění to vypli svině a co my jako bez vody :angry: :angry: :angry:
25. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Guci- ale je to moc pěkné, my na video ze svatby taky koukali asi jen 2x, ale na tohle už asi 5x :sweat_smile: .
Rehos- teda to je blbé :confounded: , asi se někde něco stalo, snad to brzy opraví!!
25. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
píše Lenka L26
Ahoj, přináším špatnou zprávičku, jsem 9 DPET a ted jsem zjistila, že začínám slabě špinit, takže naděje klesly
25. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ať ještě nehází flintu do žita, já taky krvácela a přesto jsem byla těhu. Hlavně ať nevysazuje utroš a odpočívá. A hlavně hlavu vzhůru! Třeba to ještě vyjde.
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
jj to jsem jí psala, psala, že jí prej bolí břicho jako na MS, tak jsem jí psala, že je to normální
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Pajdi, to muselo být pěkné a taky jsem se smála, že Majda měla první gyn.prohlídku :grinning: .
Gucci teda s tím 4D si to vymyslela úúúžasně :grinning: .
Leni, není nic ztraceno, to může být klidně naprosto v poho, hlavně nevysazovat utroš a odpočívat. Držím palce. :slight_smile:

Holky, za to já začala špinit, takže zítra nejpozději pozítří MS, holky z podolí kdy se chodí na krev, na hormonální profil 2-5 DC?? :confused:
25. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Milu jojo 2-5DC na HP, supeeer uz se to zase hne :slight_smile:
Gucci napis Leni at testne, je 1 DPO, aspon stinek by tam mel byt videt, pokud je tehu...
Rehos, tak to by me pekne nas*ali s tou vodou!
Jinak holky mam strasnou radost, na obed jsem zblajzla talir testovin s gulaskem a hodinu po o mam glukemku jen 5,3 PARAAADAAAA :slight_smile: Muzu se cpat :wink:
25. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
jani: já jí spala, at zítra ráno testne, tak uvidíme
25. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Klidne muze hned, at do rana nespekuluje...ale je to jedno, uz tim nic nezmeni...
25. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
lenča psala, že to má stejně jako po IUI, tak jsem jí psala, at testne hned
25. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jéžiš to jsou vždycky nervíky...pořád držím Leni palce.
Jani, tak super, že se můžeš tak nadlábnout a glykemka je oká. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak Lenča nemá doma test, bude ho mít až večer
teda ta je nepřipravená :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tak jsme doma z kyčlí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme u jiné doktorky, ta asi aby vydělala tak posílá znovu a každému dítku něco najde. Takže za měsíc RTG, cvičení a široké balení (to dávám na noc, přes den na to budu prdět). No a díky Lukyho kejtičkám nebylo právě na sono pořádně nic vidět. :angry:
25. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
mel: tjo, kdybysme to dneksa neřešili co
25. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak Lenča psala, že byla na WC a že už to asi ustává, ale pořád jí bolí v podbřišku a má takové tlaky, tak ráno testne a uvidí se, zdraví vás a děkuje za podporu
25. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Gucci, tak Lenču pozdravuj.
No řešily jsem to tady, no cvičit s ním budu ale fakt přes den široké balení - mám problém dvě látkovky zapnout do svrchních kalhotek přes ty jeho "hubený" nožičky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
To mohla být třeba jen nějaká cévka, jak se mrňous zahnizďuje. Určo to bude ok.
Mel- tak snad to bude stačit na noc :wink: .
25. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Pajdi doufám, byly jsme tam zároveň 3 maminy, ta jedna taky s tříměsíčním dítkem - holčičkou a dopadla stejně jako Lukýs. Takže mám fakt pocit, že baba posílá každé dítě.
25. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.