• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak pohovory skončeny
asistentka vybrána a víte odkud je?
z Těšína :grinning: :grinning: :grinning:
to, aby tady neměli moc velkou změnu :grinning:
25. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Guci- no super :wink:!!
Přidala jsem fotku z 3D.
25. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Aha tak at Lena teda testne rano, kdyz nema testik :wink:
Gucci no nekecej, to je dobra nahoda :wink:
Jo chtela jsem se te optat, kdyz jste byli v Polskem Tesine, jeli jste tam autem nebo pesky? Ja si pamatuju, ze tam nebylo kde parkovat...
Pajdi no Majda je super, jak ma otevrenou tu pusinu :wink:
Mel na noc to urco bude stacit, by se chudak pres den v tech plenach upekl...
25. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Holky nevite, co ta Mysky? Se uz dlouho neozvala...
25. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Jani- dá se parkovat hned před tím malým targoviskem u řeky. Vždycky se tam dá něco najít :wink: .
Nemá někdo číslo na Mysky?
25. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Jani: my chodíme do Polska pěšky, jinak můžeš v Polsku zaparkovat u Kauflandu a tam je to na trh už pár kroků
25. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Dik holky za tipy, my jsme tam prave vzdycky chodili pesky :wink:
25. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
jo já se bavím o velkém trhu
25. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
No pujdeme asi na ten velky, takze zkusime Kaufland :wink: Snad zaparkujem :wink:
25. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Jani- určo jo :wink: .
25. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
JInak vam msim rict, ze dneska jsem vyprala ty vecicky z toho sekacku a kdyz jsem je vesela na balkon, tak mi to prislo strasne roztomile, jak je to malicke :wink:
25. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdu hodit chrupku, H. je na služebce a vrátí se někdy v noci. Teď skončili chirurgové, tak jdu na chvíli odpadnout a pak se pustím do úklidu jedné části šatní skříně, ať mi to rychleji uteče, než přijede H.
25. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Pajdi, Magdalénka je úžasná. :dizzy_face:
Gucci super, už můžeš na mateřskou.
Jani, mě jednou takhle strašně rozesmálo - Pavlovo tričko a vedle toho Lukýsovo, to je ještě roztomilejší. :sweat_smile:
25. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Jani- já měla stejný pocit, když jsem to všechno prala a pak věšela. Ale je to super pocit, co? :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Jani: jestli pojedete brzy, tak zaparkujete určo
25. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Mel- děkujííí :dizzy_face: , čepýřím se tady :grinning: . Jsem hrozně zvědavá, jak budou vypadat. Včera na tom 3D už vypadaly takové baculaté po tvářičce a obě stejné, tak snad je s H. rozpoznáme :sweat_smile: .
25. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
No ja se smala, ze i moje kalhotky jsou vetsi nez Kubikovo veci :grinning:
Je to uzasny pocit, jsem zvedava, jestli to budu rikat i potom, co budu denne prat :wink:
Pajdi tak si jdi hajnout, venku je parak a v byte bude za chvili :-/
25. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
pajdi: jééé krásná fotečka :dizzy_face:
mel: to si ještě počkám :slight_smile:

mám ted z toho takový divný pocit, už je za mě náhrada...to už jde fakt do tuhého :unamused:
25. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Gucci no nevim, jak brzo pojedem, kdyz den predtim je ta oslava :wink:
25. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Gucci to znam, taky jsem mela stejny pocit. A ted je to super pocit, muzu se venovat jen tehu a pripravam na materstvi :wink:
25. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
já tady budu řvát jako kráva, až budu odcházet, já už se vidím :grinning:
25. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
No tak si porves, chvili te to bude mrzet, ale pak se zacnes tesit na novou etapu zivota. Uvidis :wink:
25. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
no snad jo

no nic, idu na malé pivko s holkama
mějte se hezky, jsem ráda, že je ten výběr už za mnou
zítra fáááááááááááááááááááááááááá
25. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Gucci uzij si pivko a papa
25. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
ahojte holky,

tak jsem se probudila, resp. sousedi mě probudili :angry: , z půlhodinovéhokomatu. Naštěstí na tom je Stela podobně :grinning: byli jsme ráno v té nemocnici na uzv, tak je to všechno v pořádku, docela jsem si oddechla. Je to tam teda pekelně moderní, musela jsem volat anip, co jako tam mám dělat :grinning: M. byl samozřejmě protivnej a řekl že je jen řidič a hlídač kočáru.. pak se dal teda trochu do kupy.. On jak je v novém prostředí a nemá všechno pod kontrolou, tak je horší jak já :grinning:

pak jsem jela do té Brány, kočena mi tam ukázala manducu a beco. shodly jsme se že na manducu je ještě S. malá, resp. chce koukat, ale ještě úplně neudrží hlavu, takže moc nedá použít, ale nebrečela v ní jako minule.. jak jsem ji vyndala tak jsem slyšela pěknej průser :grinning: no a to už jsme zkoušeli šátek, v šátku byla Stela moc spokojená, takže jsem se rozhodla zatím pro šátek, ikdyž obdobný problém, hlavu ještě nedržela, ale musela všude vidět :slight_smile: tak to budeme prostě doma trénovat.. musím ho ale koupit přes net, bo tam neměli žádnou pěknou barvu. doporučila mi šátek Amazonas, že je jemný a není tvrdý.

tek, koupila jsme toho opičáka, až teď jsme koukala do IP, žes psala že mám na něj jen mrknout.. :sweat_smile: maňásky jsme tam neviděla ty panenky blabla měli v takovém koši a moc jich neměli.. ani výběr. Koupila jsme tohodle - branakdetem.cz/panenka-mozart.htm.. nevypadá jako modelka, ale je hrozně měkkounkej :slight_smile: slečna říkala, že kdyby něco, tak ho můžu přijet vyměnit.. mám účet když tak, nebo kdybys ho nechtěla, taksi ho možná nechám, abych to nekomplikovala...

pak jsme se stavily za babičkou do práce - kočár se víceméně nevlezl do výtahu, babička (moje mamka´) si dokonce S. podržela, ale S. začla opět za chvilku plakat.. No a pak jsem se stavila do práce, to jsem ještě neviděla normálně jak se Stela řhtala na celý kolo :grinning: normálně se na moje dvě kolegyně smála jak ještě snad nikdy.. ale nepůjčovala jsem ji.. no a pak zážitek z mhd prostě děs.. na první šalině se lidi klasicky rozestoupili do jiných dvěří a dělali že nevidí, nějaký mladík z šaliny mi pohohl. na konečné jsme poprosila pána, asi byl starší než vypadal a pak dostal vynadáno do manželky, že nemá ty kočáry brát, kdyby upadl. no a u autobusu na který jsem čekala 15 min jsem oslovila blázna, který tam do mě něco kéroval a ještě do nějakých dvou paní s kočárem než vystoupil :grinning: moje nervy.. už dlouho to zase nechci absolvovat.. Omlouvám se za dlouhý příspěvek.

pajdi, nebuď smutná, že nebude porod přirozeně. Jestli je to pro holčičky i pro Tebe lepší, tak není co řešit. Já bych klidně další mimčo rodila CŘ :grinning: to je prostě neuvěřitelné, že už jsi 28tt :dizzy_face: to je krása.

janito je fakt skvělé, že máš takovou lehkou dietu, zmrzku a tak.. tak to vydržíš určitě v pohodě..

až budete mít ten sraz tak rposím hodně foťte :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Evi, to je moc fajt s Majdou na rehábce.
Milu, Gucci bych určitě do leasingovky uvedla a sem tam nezaplatila.... :grinning:
Kay, no jsem sice ráda,že jsem tě motivovala na sedy lehy,ale ono u mě je to fakt akutní,páč jsem mírně obézní i podle tabulek natož podle zrcadla... :angry:
Jani, to je úplně super s tou cukrovkou,že přeci jen můžeš i zhřešit.
Pajdi, upřímně já jsem za císaře fakt ráda, asi to nebude tak emotivní jako porod, resp. určitě nebude,ale pro mě představa,že už tam dole nebudu jao dřív co se týče sexu,inkontinence....jako teď na srpnovkách jsou holky,kterým se natrhl i klitoris, nebo jsou 3 týdny po porodu a stále sedí na kruhu či si bez bolesti nedojdou na stolici.....z toho bych měla větší strach.
Mel:to je fakt blbá ta dokyna, jestli má ten L. ty kyčle v pohodě tak tam zase chodit.
Holky,já jsem asi divná,ale mě 3D utz nijak zvlášť nenadchnul a moc se mi to nelíbilo, ty děti tam jsou takové "zrůdičky", teda alespoň já to tak vnímala.....
Zítra jdeme na ko kyčlí, tak snad budou v poho,když byli do teď. A odpolko se jdeme všichni fotit, tak jsem pak hrozně zvědavá,jestli ta fotografka bude natolik šikovná, že i já tam budu vypadat přijatelně.
Jo a dneska jsem s dětma jela asi 3 zastávky autobusem,páč už by mi to časově nevyšlo na k´jo,kdybych šla pěšky a v pohodě, byl to bus pro invalidy,takže jsem nepotřebovala pomoc. Ale byla jsem v Globusu a potřebovala na záchod a když se tam vjede,tak nejsou dveře,které by drželi,ale hned se zase zavřou a musím říct,že hned za mnou šla paní a hned se nebídlaˇ,že mi je podrží a zpátky taky se ptala jestli už jdu,aby mi je podržela.Takže ochotný lidi ještě existujou. :dizzy_face:
25. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Mel, náš doktor radil taky každýmu široký balení, a na konrolu se u nás chodilo 3x, zdá se mi to taky zbytečný. Dávala jsem široký balení jen na noc a občs přes den, ve dne se mu pak totiž s tou vycpávkou blbě leželo na bříšku, protože měl tu prdel vysoko.
Pajdi, to jsem zvědavá jestli potom ty holky od sebe hned rozeznáte, ale myslím, že určitě hned uvidíte rozdíly.
Císař má ještě tu výhodu, že veverkování je stejný jako před porodem, nic tě tam dole nebolí a tak.
Dnes jsme pořídili kšíry, doufám, že tam půjdou nějak připevnit, musím se na to podívat večer.
25. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Guci- asi si určitě pobrečíš, ale začneš úplně novou etapu života a ta je překrásná :dizzy_face: .
Kay- už se s tím smiřuji, když už mi to doporučili dva dr., tak nemíním fakt riskovat a půjdu raději na císaře. Jen si na to musím zvyknout a psychicky se připravit :sweat_smile: .
Teri, Marti- děkuji moc, začínám mít díky vám z toho císaře trošku menší strach. Jen se hrozně bojím toho epi a pak abych to necítila. Musí to být takové divné, když jste vzhůru a někdo se vám hrabe v břiše. Snad to zvládnu!
25. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Teri- a kde jsi nechala kočár, když jsi byla v kabince na tom WC. Tyhle věci mi ještě nedošly, že co budu dělat, když se mi bude někde ve městě chtít na WC :sweat_smile: . A autobus v poho, to je dobře. U nás jezdí takoví blbci, že i s tím invalidním busem by mi musel asi někdo pomoct. Oni vždycky zastaví tak debilně od kraje, že prostě nejde sjet dolů. Jsem takhle zápasila s kočárem se synovcem a nakonec mi musela jedna paní pomoct, natož s dvojčecím.
25. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
tak super, že nakonec pojedou z Prahy 2 auta, už jsem i dneska přeobjednala kontrolu na dětským, takže se do Plzně moc těším. Snažím se být pořád venku i na dýl z bytu, když je ta rekonstrukce, tak moc nestíhám číst.
Zítra jedu na dva dny do Káranýho za Prahu, bratranec je na dovolený, tak tam jedu hlídat barák. Maj tam i bazén, tak pohoda.
Mariánku mám na klíně, snaží se bušit do klávesnice, to je konečně zábava, už se doma nudí, jak je to pořád dokola . hrazda, kolotoč, puzzle koberec s hračkama, tak konečně nová zábava :grinning: A hlavně sedí mámě na klíně :grinning:
Pajdi, to asi můžeě v nejhorším nechat kočárek před kabinkou a rychle se vyčůrat. Nebo poprosit nějakou maminku, že si odskočíš. Já takhle v centru využívám bejvalou práci, manželovu práci a kamarádovu kancelář, taky to často spojuju s plaváním, kde M. ohřeju i jídlo a pak se ještě projdu venku a nějakou chvíli vydržím.
A císař má opravdu i svá pozitiva.
25. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.