• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tyjo holky já bych se asi raději počurala :sweat_smile: fakt bych nemohla nechat ani na vteřinu A. s někým cizím, vím že je to asi divný.No ještě že jsem takovej držák

tak co myskyva? nikdo nic neví?
25. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Gucci, tak paráda, že už máš za sebe náhradu a nebuj, ten odchod bude sice tak trošku víc dojemnej a pořveš si, ale to už budeš mít na starosti zařizování nového bytečku a hlavně výbavičky pro mimi :slight_smile: .
Pajdi to je super fotka Majdy a já tak má otevřenou papulu :dizzy_face: .
Pajdi a ten císař, nebuj se toho i když chápu, že tvoje představa byla úplně jiná,ale zase tohle je jistota, že budou holky hned venku a ty budeš mít nahou ratolest i po porodu krásnou, hebkou a žádoucí :grinning: :sweat_smile:.
Kay, teda to si dneska měla perný den, ale zvládly jste to holky dobře :slight_smile: .
Terkyt jasně, že se s tebou počítá. Jen se pak musíme přesně domluvit, ale to až někdy příští týden.
Co ta Mysky??? :confused:
25. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Mili- tak teď jsi mě dostala. Se tu řežu jak blbá- hebkou a žádoucí ratolest. :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Pajdi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Pajdi, no taky jsem měla dost strach jestli mi tam nezapadnou kolečka jak to bylo od obrubníku,ale vlastně ta část pro kočáry je u druhých dveřích,takže ještě to relativně u chodníku je,ale taky jsem měla obavy a hlavně při výstupu. No, na záchod musela jsem samozřejmě kočár nechat v "předsálí", alespoň jednu výhodu to má,páč tam byli 80-tky dveře tak s tím než by někdo ujel,tak jsem vyčůraná desetkrát. Ale opět jsem se přesvědčila o tom,že je dobře, že jsme v šestinedělí nikam nelozili mezi lidi, fakt jak vidí dvojčatovej kočár tak jsou strašně zvědavý a každej tam čumí. Jako bez moskytiéry vůbec nevylejzáme,páč by tam každej rval hlavu. Tak n a to se připrav. A dneska jsem se setkala s megablbkou!!,to jak má každej pomalu soustrastný kecy jsem vám psala a dneska mi paní řekla: no, alespoň!!!,že se vám povedl páreček. Jako tak to jsem teda čuměla a nezmohla se na slovo. Vyznělo mi to jako no to je strašný mít dvě děti,ale alespoň že.......při tom neštěstí... :angry: Pinda jedna.
Mílo: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tetes, :grinning: No vidíš, alespoň se vám podařil páreček. :dizzy_face:
No já dneska na těch kyčlích - byla tam hrozně "chytrá" maminka, takže nejdříve poslech - i těch co nechtěly poslouchat o císaři, jak nedostala najíst a jak jí ho nevozili. . . (no rozbrečela by jsi se nad ní chuděrkou s plánovaným CŘ) no a pak jak ji připadá jejich tříměsíční chlapeček tlustej - 5,5 kg . . Tak jsem v tu chvíli šeptala Lukymu že on je lepší. :grinning: :sweat_smile: No prostě něco, pak tam jednomu miminku dávala dudlík, no to já bych vystřelila, kdyby mi někdo šahal do MÉHO kočáru.
25. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky
mysky vcera vecer psala a nerodi jeste ...budte v poho dam vam hned vedet az se neco dozvim
dneska super den drazdanech akorat vedro jako svina...koupila jsem v h&m bodycka pekny se tesim az je O. vyzkousim
dneska vecer mel chudera nakou teplotku tak doufam ze nic vaznyho a bude to jen z toho vedra
25. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
kay no ja to fakt chtela jen videt ...se omlouvam ale koupit jsem ho nechtela
pajdi neboj se cisare...nebude te spodek bolet
i kdyz me nebolel dlouho ale pri sexu je to teda obcas fakt peklo ....jsem z toho nestastna se asi zeptam doktora
joo pajdi meli tam tu hnedou chlupatku ...vzpomela jsem si na tebe akorat jsem nemela nabytej mob.
no ja bych teda O. taky nenechala samotnyho s cizim ..jsem pako asi ale predstava ze mi na nej sahaj....:slight_smile:))
jo u nas taky venci babicka dvojcata a ta taky nevylejza bez moskyti
tet to teda byla pinda ..jsi ji mela neco rict :angry: :angry:
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky,tak Gucci hlásila a děkuji všem za podporu
ale bohuže teď jsem začla slabě krvácet a těhotenský test je negativní :cry: :cry:
jsem v prdeli...
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
dnes jsem 9 den po ET :frowning2:
došly mi síly
25. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
leni chapu jaky to musi byt zklamani ....ale mate spoustu mrazacku ...neboj se urco to vyjde na dalsi pokus...
25. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni to je mi líto :pensive: , ale neházej sakra flintu do žita!!! Máš mrazáčky a další šance, tak hlavu vzhůru!!!! Nic není ztraceno. :wink:
25. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
možná máte pravdu,ale já jsem teď úplně na dně :cry: :cry:
25. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes jsem tu až teď a budeme grilovat za chvíli, možná nestihnu dočíst vše. U nás nic novýho, normální den, lezení se zlepšuje pomalinku ale jistě, pohoda :slight_smile:
Anippe, Honzík neměl do 8M zuby ani vlasy, tak nebuď drzá :grinning:
Gucci, látkovka kvůli kyčlím ne všude, v některým porodkách už to nedoporučují. Já to dělat u Honzíka měla preventivně, dvě látkovky, hroznej balík na zadku, v 6N jsem se na to vyprdla.
Pajdi, krásný 3D a císař bude ok, uvidíš.
Steffi, glykemka super!
Tak jsem zvědavá na L26 a test, ale špinění rozhodně neznamená automaticky neúspěch, držím palce!
Gucci, náhrada za tebe super, budeš jí zaučovat? Divnej pocit to je odcházet z práce.
Kay, super, že je Stelinka ok a v prácu řechtání muselo bejt krásný:slight_smile: Ještěže nejezdím MHD.
Tetes, stejné pocity jako ty mám z normoš porodu, taky jsem ráda za císaře, mám pocit, že bych měla určitě hroznej normoš porod.
Neboj Pajdi, já měla taky hroznej strach z císaře, že je to blbej pocit, když se v tobě hrabou, ale není to tak hrozný, ta první část je dost rychlá a pak už myslíš na děti.
Tetes, Mel, blbky jedny ženský blbý s kecama.
Já když jsem tu vždy sama přes den,když jede máma na letiště s tátou apod. a jdu na záchod, tak jedu s kočárem do záchodů, jdu na úplně zadní, Honzík před dveřma, nechám si pootevřeno a koukám na něj :sweat_smile:
Leni, je mi to taky líto, neboj, jednou to vyjde, ani při IVF na žádnou překážku nepřišli, máte mrazáčky, vyjde to brzo.
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Leni:to mi mrzí, je mi jasné,že to teď musí hodně bolet. Ale za chvilku se oklepeš a půjdete do KET. Tak se zkus držet. :frowning2:
Mel:tak paní maminka byla teda asi něco, to by mi taky vytočila hrábnout mi do kočáru.
Tek:upřímně já se nezmohla na odpověd, ale někdy už mi ty kecy fakt až dost mrzí.... :frowning2:
Tek možná bych zkusila tu mastičku co mi doporučil doky,to by mělo pomoct,aby se ty cesty upravily.Vitagyn C stojí 300 Kč,ale mělo by to pomoct, anebo toho dokyho přeci jen ty taková vrchni veverka,měla by jsi se vzchoípit. :wink:
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
tet chapu je mi to lito ..ty kecy jsou debilni taky by me to sralo a clovek jednou nebude mit uz silu
to je jako na vnitrek jooo :slight_smile:)) hmm to je by mohlo bejt dorby a na co to potrebujes kdyz jsi mela cisare
25. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky,tak už zas nic,takže jsem chvilkově krvavě zašpinila,já to nechápu,nevím,jestli mám nebo nemám vysadit utrouš :frowning2:
každopádně test je negativní a už by měl být znát,takže je to otázka času,kdy se to rozjede
já embrýskovi věřila :cry:
jenže víte co je nejhorší?že já pořád cítím,že tam je :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
25. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Teri- tak to je mazec, jestli mi bude někdo šátrat do kočáru na děti, tak vyletím :angry: . Asi budu jezdit s moskytiérou i v zimě :sweat_smile: . A té megablbce bych teda asi něco řekla- pipina jedna!!
Tek- no snad Olíkovi nic nebude. Máš už tu knížku? Posílala jsem ji ve čtvrtek.
Leni- ještě není nic ztraceno- já měla pozit. test až 13 DPET a dr. říkal, že je to normální vzhledem k tomu krvácení. Takže to ještě nevzdávej :wink: .
Puzzi- hezké grilování :wink: .
25. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
leni, to mě teda taky moc mrzí, poplakej si, ale za pár dní budeš mít zase sílu do dalšího boje, neboj určitě. drž se.. aspoň se můžeš opít na žal.. :sweat_smile:

tetes, no inspirovala, ale ještě jsem nezačla.. :grinning: a s tou obezitpu, hm, jsi mě neviděla.. a právě jsem snědla celé kolonáda oplatky :angry:

holky já se zbláznila do šátků na nošení... :sweat_smile: brouzdám po netu a vyhledávám ten nej.. :slight_smile: Stelince se v něm i líbilo, chvilku :grinning: tak si říkám, že by si mohla zvyknout..

puzzi, no to řehtání bylo kouzelný.. pak už byla alepřetažená a plakala, usnula hned jak jsme vyjely.. :slight_smile: no mhdu fakt teda nedávám.. jako nevadilo mi chodit po městě a tak, ale to cestování děs běs.. jo a taky jsem teda přemýšlela co budu dělat, když se mi bude chtít na záchod :grinning: nevím, byla jsem naštvaná, že nemůžu skoro do žádnýho obchodu a tak.. natož někam na záchod.. ale mám taky záchytný body.. ikdyž nevím, jestli by zachytily všechno :grinning: :grinning:

tek, neva, moje blbost, tak to holt zůstane u nás, nebo to bude drahej dárek.. :slight_smile: jaký máš ten šátek Ty?
25. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Leni- hlavně nevysazuj utroš. Já měla test neg., krvácela jsem, ale přesto cítila, že tam mimís je, ale v CARu mi řekli, že mám utroš vysadit. Já je poslechla, vysadila a další den už jsem vyloženě valila. A v nemocnici zjistili, že jsem těhu. 14 dní se snažili mimíse udržet, ale pak jsem potratila. Takže v žádném případě ho nevysazuj!!!!!
25. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zničená malá vyřvává jako bláznivá nebere to konce někdy vzdám i spaní protože to fakt nemá smsl .Asi možná zuby, ale zatím nikde nic neroste a to už trvá tři týdny, asi tak.Kdy tohle zkončí to já nevím už si nepamatuju kdy jsem se naposled vyspala :frowning2:
Pajdi super 3D
Stelka, jako vždy vysmátá moc hezká holka :grinning:
Maru už má 8 zubů super .
Leni držím palce .
Honzík leze. Už jako doopravdy leze jo Edi má za málo :grinning: pohodářka až moc :grinning:
25. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Pajdi,píšeš,že jsi měla pozitivní test až 13 DPET,předtím jsi je měla negativní?
takže myslíte,že šance pořád je?i když je teď 9 DPET negativní?
to je asi blbost co,aby se teď zavrtávalo co?to už je asi pozdě
25. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
leni nikdy nevíš co se tam děje.. prostě ještě vydrž, je fakt že 9DPET je docela brzo a pokud fakt nekrvácíš hooodně, tak šance tu pořád je.

pudly, teda to je děs.. a jinak jí nic není? Stelinka měla taky takové období, jsme padala z toh na hubu.. Vy ještě to stavění a tak.. doufám, že M. aspoň trochu pomůže.. :frowning2:
25. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Leni- jj, měla jsem ho pozit. až 13.DPO a to jen slabounce. Zavrtané už je, ale může se zavrtávat ještě hlouběji do sliznice a to může poškodit nějakou cévku a způsobit krvácení. Nechci Ti dávat zbytečné naděje, ale fakt bych to ještě nevzdávala. Vydrž dokud nezačneš krvácet i přes utroš a ani 14.DPET nebude test pozit. :wink:
25. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak né holky,už se mi to začíná rozjíždět :cry: :cry: :cry:
nebudu vás tady s tím otravovat,já si jdu někam zalézt a bulet do polštáře :cry: :cry: :cry:
nejsem natolik silná,abych to ustála :cry: :cry: :cry:
Brala jsem IVF jako velkou šanci,já vím,že jste si každá prošla svým a dokonce i větším trápením,než já,já jsem však slaboch :cry: :cry: :cry: :cry:
ale děkuji vám za vaše podpory
25. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
no ten jo je pořád v prdeli už fakt nemůžu fuj fuj :unamused:
25. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
I26 já krvácela dost silně myslím nějak 12 den po ET a byla jsem pak i v nemocnici - ale teda s OHSS ale krvácení s tím nesouviselo, každopádně jsem si myslela že je konec, pak jsem krvácela ještě i druhý den a jak vidíš, Vojta to všechno vydržel :wink: tak držím pěsti a když to nevyjde, máš šanci z mrazáčků
25. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
pajdi jeste nevim pac jsme od patku pryc ale v patek neprisla ..a na poste mi to tejden doufam nechaj
kay promin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se na me priste vysejris vid :slight_smile:)
hele ja mam mamearth a dnes jsem v drazdanech koukala meli peknej amazonas..ale nevim kolik stojej
doporucila byh ti z pevnejch didimos ....ten je perfekt amatonas moc neznam.....ale nevim ja bych takhle pro zacatek byla spis pro elastika... ma urcitou vuli a podle me pro zacatecniky je fakt dobrej
leni nevysazuj a cekej ....podle me by fakt mohl ukazat ten test neco pozdejc
pudly tohle znam taky zacal v noci vstavat a ja su hotovo ...dneska total vstaval po hodine takze ja jsem fakt hotovo
25. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak a myslíš že jsou to zuby nebo prostě zkouší naší přítomnost
25. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
leni drž se..

pudly, hm to je naprd.. ťafni ho někde ať se aspoň o víkendu postará...

tek, no tE´d jsem o tom prolezla hodně diskuzí a tak, ten dydimos je dobrej, levnější varianta ale kvalita je ten storch.. asi do něj půjdu. Ty elastický doporučujou na začátek to jo, ale zase píšou, že nedávají moc vůli miminku se rozhlížet a jsou dost pevně naváazný k tělu, což Stela už nechce, ta chce koukat.. takže to pro mě moc není.. a šátkuješ normálně pravidleně nebo jen občas?
tek nic se neděje, je to moje chyba, měla jsem si to přečíst než jsem odjela.. :slight_smile: za blbost se platí.. ale jo příště se na Tebe vykašlu :grinning: :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.