• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

Pajdi, super fotka z 3D :dizzy_face:

Leni, s tím testem je mi to líto... Myslím, žes měla ještě počkat, jen se zbytečně stresuješ. Každopádně Utroš se má vysadit, až pokud bys krvácela (MS, ne špinění)

Co Mysky? Furt se nic neví? :confused:
25. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
já na ní právě myslím taky :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
kay no teed uz moc ne jak mam manducu ..chodime s ni skoro denne
a holky oliver zacal stavkovat v kocaru..ten vychcanek chce cucet ..me pekne stve
joooo a to mi pripomelo ze ta fotka je uzasna s tou otevrenou pusinkou :slight_smile:))
mysky furt nic zatim
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
tek díky :slight_smile:

no tak já jksem teď úplně v prd.. :grinning: nevím jestli šátek, bonolino nebo ta manduca.. :grinning: ale fakt v ní Stela nebyla úplně spokojená.. teda ona asi ani nebude hned na začátek.. sakryš..

a mysky nic jako že nevíme nebo ještě nerodí?
25. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
jsme mněli od známích půjčenou manducu s bio bavlny a Edule si v tom tak hověla že si i zdřímla byla i příjemná na omak ale ta cena byla blééééééééé.
25. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Kay, já jsem dávala Vítka do Bonda až v těch 4 měsících, dřív v tom opravdu být nechtěl...
Jinak pokud by sis Bondolino chtěla vyzkoušet, mají ho buď v Bráně, nebo bychom Ti ho mohli poslat na zapůjčení. Jinak mrkníi na ty Hoppcosi :grinning:
25. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
tak jsme se rozhodla, pro začátek šátek.. aspoň po doma, do obchodu a na vycházku.. pak se uvidí dál, jak stela poroste.. :slight_smile: děkuju všem za trpělivost :grinning:
25. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Bré ranko,
á slyším ticho. Nééééééééé zase se to asi ozve, chjo. . . i když. Tak zase dobrou noc. :dizzy_face:
26. srp 2009 v 05:28  • Odpověz
bré ránko všem,
pro mě je to nejhorší ráno,noc byla příšerná,celou jsem jí probulela,oči mám oteklé,hlava mě bolí,nedá se to zabrzdit :cry: ,kor teď po ránu,když jsem zjistila,že se mi rozjíšdí MS,už jdou i kousky sliznice :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
říkám si,proč!!!!!!!!!!!!!!!§
co se stalo,že,když výsledky byly tak perfektní? :cry: :cry: :cry: :cry: možná právě proto,že byly tak perfektní :frowning2:
já už nevím,co udělat víc,sliznici jsem měla 11 a přesto se to neudrželo :cry:
na KET to nevidím vůbec dobře,když se nebude nic píchat,tak mi sliznice jinak ani neroste a hlavně nemám ani sílu do žádných dalších pokusů.
Na jednu stranu si říkám,že kdyby to nerozhodli za nás a vložili embrya 2,že to mohlo klapnout,jenže jsme se nestihli nebo spíš neměli možnost vyjádřit,udělali to za nás :angry:

vůbec nevím,jak se s tím srovnat,ještě,že jsem alespoň do 1.9.doma,do práce bych to fááákt nezvládla :cry:
26. srp 2009 v 05:55  • Odpověz
Ahoj holky.

Leni, vím, že se teď cítíš hrozně a nevíš proč se to stalo, ale opravdu nemá cenu si tohle všechno říkat a nějak obviňovat. Ty si pro to udělala všechno a víc si nemohla. Prostě to 1.IVF se opravdu podaří málokomu. Pdívej na Jani, 1.IVF, pak KET a povedlo se až 2.IVF. Já mám to stejné až na to, že na 2.IVF čekám.
A na KET ti sliznici vyženou estrimaxem nebo estrformem a ta pak bude panečku krásně vysoká. Toho se neboj.
:wink: Ale jak jsme ti už říkali, dej teď tělu ode všech těch hormonů chvíli pokoj a klid a uvidíš, že za 2-3 měsíce na to vlítnete s Ketem a ono to vyjde a hlavně, vždyť máte 3 dávky mrazáčků a to by bylo, aby nebylo.
:wink: Vyplač se, ale nehledej v tom žádné odpovědi na otázky, proč se tak stalo. Vím, řekneš, že jsem zase krutá, ale opravdu to tak je.
Hlavu vzhůru, polituj si, zanadávej si, vykřič se z toho, ale pak se na to všechno vykašli a řekni no co, regauju na stimulku krásně,mám ještě plno mrazáčků a hotovo. Vždyť jsem vlastně borec, že jsem napoprvé měla takovej úspěch a to je pravda pravdoucí :slight_smile: .

A napadlo mě, ten test sis dělala?
26. srp 2009 v 06:25  • Odpověz
Milu,děkuju :wink:
jo a test z ranní moči negativní :frowning2:
26. srp 2009 v 06:39  • Odpověz
Leni nemáš zač a opravdu se z toho všeho vykecej, polituj se, dostaň to ze sebe ať se dušičce uleví a zbytečně se netrápí dlouho. Bude to pár dní bolet, ale přejde to, ty si teď odpočineš a za pár měsíců na to vlítnete s KETem, ty budeš odpočatá a v pohodě a o to jde. Žádnej spěch, žádný honem honem, ale prostě klídek a pohoda.
Podívej já na 2. IVF čekám už 1,5 roku a teprve teď se fakt cítím natolik fajn, že sice obavy někdy mám a jak říkám, mám obavy jako stádo prasat :grinning: , ale prostě je vždycky zaženu a říkám si kurňa, vždyť jsem v pořádku a to co není v pořádku, tak mi dají do pořádku doktoři :slight_smile: .
26. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ráno všem,
u nás noc hrozná :frowning2: Marunka se vzbudila a pláč,tak chování a zpět do postýlky,10 minut a zase pláč,mlíčko,chování,10 minut a zase pláč a tak se to opakovalo skoro tři hodiny,hrůůůza!Pak konečně spánek tak jsem si říkala že to co byla vzhůru ráno dožene ale to jsem se spletla,ráno v 6 budíček,mlíčko a nic,vyspáno :wink: Takže to vidím do oběda a pak že bude dospávat :unamused:
26. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
Rehos, teda noc nic moc koukám.
Leni co dodat? Vše už napsala Míla a má pravdu, hoď slzu (ale nepřežeň to) hlavu vzhůru a těš se na KET. :wink:
26. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
Jsem vam chtela vyfotit totalne krive bricho, ale ono to tak bolelo, ze jsem se nemohla hnout pro fotak :wink:
Jdu as docist :wink:
26. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
zdary kotrmelíny :dizzy_face:
Leni,je mi líto a Míla opravdu napsala vše co se asi k tomu dá napsat. :frowning2:
Dneska jsem vstávala k oběma miláčkům,aby se P. vyspal a jsem taková nějaká přejetá.Nevíte čím to bude?Spala já jsem vůbec?Ale dobrej byl P. ráno se vzbudil do práce,vytřeštil oči a začal, prosím tě já vůbec nevím jestli jsem maloukrmil,nebo spí celou noc,byl správně zmatenej,ale hrozně mi děkoval.Milouš jeden. :dizzy_face:
Dneska kyčle,tak držte palce.
Jani,Kubík zlobí? :grinning:
26. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Tetes, teda ty jsi hodná ženuška. A teda pokud si vstávala k oběma prďolkům tak věř, že jsi asi fakt moc nespala. :wink: Ale jsi šikulka. :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
bréééééé ráááááááánko

jdu číst...
26. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Uff 3 stranky docteny :wink:
Leni je mi to lito. Naprosty souhlas s Milu, vybrec se, ale nepatrej proc se to nepovedlo. Prijmi ten fakt, ze opravdu IVF neni vsemocne a ze uspesnost je tech 35 procent, coz znamena, ze by se melo povest do tretiho transferu. U nas to presne vyslo :wink: Mate dost mrazacku, coz je prima. Tak ted si odpocin, zacni treba sportovat, mi to strasne pomohlo a az se na to budes citit, tak bez do KETu. Ale nenech se do nej tlacit...
Tetesko ty jsi zlata manzelka :wink: P. te mus na rukou nosit :wink:
Jinak Kubik si z meho bricha dela telocvicnu a absolutne nedba toho, ze uz ma nejakou silu a kdyz se tam jako nasponuje, tak maminka se muze posr... bolesti :wink: Ale kdyz da L. ruku na bricho, tak se hned uklidni a sporadane lezi. Previt jeden :grinning:
26. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj je mi líto Rehos že máš doma to samé co já a zároveň jsem ráda že nejsem sama :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani křivá bříška jsou bezva, jsem se řezala jak se napnulo a byla z něho šííííííííííša . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mel tak co dospáno????
26. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
kay: to je fajn, že je na UTZ všechno ok... a proč Stelu nepůjčuješ? ona u cizích řve?
tetes: to máš na 3D stejný názor jako pG, ten řekl, že je to strašidelný :grinning: , ono hodně záleží na kvalitním přístroji, třeba v Gennetu dělaj boží fotky............ jéé se jdete dneska fotit? tak brzy? no to jsem zvědavá teda :wink:
Mili: s hebkou ratolestí si mě pobavila :grinning:
Teksas: jj přesně tu hnědou chlupatku z HM chci :wink: ... a doufám, že Olíkovi ustoupí ta teplota bobík malej
ahoj pudly :slight_smile:
Leni: už jsem ti psala včera a koukám, že jsi ráno testovala a nic :frowning2: , je mi to fakt líto, už ti tady všechno napsaly holky, máš hodně mrazáčků a příště si nech zavést dva a bude to :wink: , moc bych ti to přála
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Pudly nee, jsem se půl hodiny převalovala v posteli a pak šla radši žehlit. :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
čus gucci :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
no jo stojí to za pytel ale snad se ty nyše děti umoudří přes den je edi naprosto zlatá.
Včera jak jsem seděla na introšu, tak jsem vybrala sedačku, asi to bude britax. co vy na to.jaké máte vy vybrané je to od 9-36 a nebo, ještě jednu, ale tu si nevzpomenu jak se jmenuje :grinning: no jo hlava se musí trénovat že ? jo tadle Storchenmühle Starlight SP
26. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
pudly: já nedám dopustit na Maxi Cosi, hodně lidí kolem nás je má a jsou moc spokojení
26. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
pak by šla ještě Autosedačka MEGA MAX 9-36 kg
26. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
a kterou jich je tolik
26. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
jdu na poštu zatím páááááááááá
26. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
26. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky tak mi dnes zase jedeme na infekční, trošku mi přijde že to má měkčí ale ne moc, tak jsem zvědavá, ale asi nám zase řeknou že máme čekat :angry:
Leny je mi to moc líto, ale věřím že nabereš síly a půjdeš do KET, to miminko za to stojí a poprvé to prostě ne vždy vyjde, podívej na Janču, důležité je to nevzdát, však máš krásné mrazáčky :wink:
26. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.