• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio tak at dobre dopadnete, i kdyz u vas na tom infekcnim, uz tomu neverim :-/
26. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem dneska pilná včelička už od rána. H. má zítra narozeniny, tak jsem mu do práce udělala plech tiramisu a základ pomazánky na chlebíčky. Na zbytek už není energie, takže večer :slight_smile: .
Leni- je mi to hrozně moc líto. Mili Ti to napsala krásně, takže není opravdu co dodat. Vyplač se, zanadávej a pak hlavu vzhůru :wink: . Máte spoustu mrazáčků, takže to určitě vyjde příště!
Teri- Ty jsi vzorná ženuška :dizzy_face:!! Na kyčle držím pěstičky.
Jani- tak to máš dobrý, že se aspoň uklidní, když L. přiloží ruku. To když je pohladí H., tak začnou řádit jak šílené. A každé ráno, když odchází do práce, tak holky hezky spořádaně spinkají, ale jakmile je pohladí a dá pusu na břicho, tak jsou vzhůru a začíná rej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Pudly- snad to brzy přejde a zase se konečně vyspíš :frowning2:.
Rio- tak držím pěsti :dizzy_face: . Co s těmi obrázky, jak jsi se rozhodla?
26. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
holky ještě k tomu srazu...
v kolik se teda bude z Prahy vyrážet?
já jen, jestli si mám brát dovolenou celý den, nebo stačí ne odpo?
26. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
Hlásim že já pořád nic,včera jsem byla na KO v nemocnici,dr. mi udělal Hamiltona,píchnul injekci na dozrání porodních cest,CS mám 8 a prej příští ko v pondělí se nedočkám tak uvidim,od včera špinim a poslíčkuju ale nic pravidelnýho tak uvidim jak se to bude vyvíjet dál.

Leni je mi líto že to nevyšlo :pensive: ale to že nevyšel ET neznamená že se nemůže podařit KET - já jsem toho příkladem a na sliznici ti pomůžou estrogenem.Teď to bolí,ale uvidíš že za pár dní bude líp a budeš se připravovat a těšit na další pokus....
Rehos,neměla Maru tak divokou noc kvuli tý bouřce????
Tetes na kyčle držim palce
Puzzi,kdy vy se vracíte zpátky domu??Nezvyknul si Honzík už moc na to moře??
Lao ahoj,kde ty se touláš?To se tak intenzivně snažíte o sourozence nebo užíváte léta??
Rio,ať vám to dobře dopadne

Na víc nestíhám reagovat,se omluvuju....volali mi že mám hotovou reklamaci na botky(už druhou v pořadí) tak vyrážíme do Teplic jestli to tentokrát fakt opravily :rolling_eyes: zatim se mějte
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj mysky,no nevím páč u nás byla bouřka až když jsme obě spaly,ani o ní nevím,až ráno jsem koukala že je mokro :grinning: Tak že by dnes nebo zítra konečně Adélka vylezla?Dneska bys to mohla zvládnout,mám docela dobrej den takže ty bys to mohla zakončit dobrou zprávou,budu na tebe myslet :wink:
Pudly s tebou si to vyřídím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Mysky no tak snad uz to bude kazdym dnem, tohle cekani musi byt taky narocne :wink:
Pekne si vyzvedni botky, at mas v cem jit z porodnice :slight_smile:

Gucci pokud mame byt v Plzni kolem poledne, tak nekdy kolem 10 odjezd z Prahy. Barandak bude asi trochu zarvany, tak se zdrzime, pak uz to pojede...
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
jééé šáu Mysky, tak držím palec, at už to co nejdřív příjde :wink:
Jani: ok, takže celý den :wink:
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Mysky- tak snad hamilton zabere a budeš už to mít za sebou. Bolelo to moc :frowning2: ?
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky,

gucci, no Stelinka začla plakat když není u mě.. ale když ji držím, tak se na ostatní směje, dokonce řehtá.. i na úplně cizí lidi..

mysky, teda CS 8, to až to přijde, tak to snad půjde rychle.. :slight_smile: hlavně už nikam nechoď na túry :grinning: Já myslím, že v sobotu bude moc krásné datum :slight_smile:

leni, taky je mi to moc líto, že to nedopadlo, ale vyplakej se, a uvidíš, že za pár týdnů budeš mít zase chuť to zkusit znovu. opravdu nemá cenu hledat důveody proč to nevyšlo, udělala jsi maximum, ale tohle je prostě i o náhodě a o věcech které nikdo nemůže ovlivnit. A příště to může úplně klidně vyjít.. zkus pít kontryhel, měl by pomoct i na tu sliznici..

rio, tak snad na infekčním konečně něco udělají... :slight_smile: budu vám držet pěsti.

rehos, no teda ta Maruška Ti dává :grinning: hlavně že je zdravá a třeba za chvilku vykoukne další zoubek ne?

Stelinka si taky změnila rytmus nočního kojení, místo v pět teď chce ve 3h a to je pro mě peklo, už jsme si na těch 5 hodin spánku v kuse docela zvykla :grinning: :sweat_smile:
26. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Mysky, no tak konečně že by už někdy? Teda malá bude vyfešákovaná když na sebe nechává tak čekat. :sweat_smile:
Jani měly by jsme se pak dohodnout jestli teda pro mě přijedeš a nebo pojedu já na Prahu 4 s Lukym. Musím podle toho zařídit pár věcí. :wink:
Jsme byli venku a je tam docela hnusně dusně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Mysky, týý brďo, já už myslela, že je vás o jednoho víc a tys furt vcelku!!! :confused: No tos asi slyšet nechtěla, co? :grinning:
No ale jestli špiníš a poslíčkuješ, tak to už snad fakt brzo bude!!! No a hlavně a´t je to rychle :dizzy_face:
Já pomáhám MM ve firmě, švagrová (majitelka) je na dovči, takže jsem tu od rána do večera, tož néjni čas...

Pajdi, ty jsi taková šikulka :wink: Bych se vyprdla na vychystávání :grinning:
26. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
no teda mysky ..tak snad ham. zabere
ty voe tady to rachalo jako svina pes mel malem infarkt
ja se vubec nevyspala malej zase silena noc...ty voe jako fakt uz to moc nedavam asi se po prijezdu hned zeptam doky
gucci tak prosimte maj ho v drazdanech :slight_smile:)))) a na mmb ho nemaj?
úajdi nejsi magooor :slight_smile:))))
M. ted dela lasegne uz se ne tesam :slight_smile:)))
lao toz jsi taky magooor ...jo holky zapomely jste ze lao maka pomalu vic nez ja a je vyklidnenejsi nez ja :slight_smile:))))
26. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
schyluje sa k puorodu za chvíli nás bude zase víc to už je aktuální Mysky :slight_smile:
ty sedačky maxi cosi nejsou 9-36 jsem chtěla aby to bylo už na dýl zvlášť pokud se budeme pokoušet o mimi v zimě tak aby měli každý svou a aby to nebylo zase moc finančně náročné.
Tak jsem nerozhodnutá teda vůbec.
26. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky,děkuji všem za vaší podporu,jste úžasné :wink:
jinak krvácení ustalo,teď spíš jen tak hnědě pošpinívám,ale není to krvavé,takže to zatím!! nebyla klasická MS
psal mi mail přímo Dc.Marděšič a napsal mi,že se může jednat o implantační krvácení,což by bylo super a tím i úspěch ET,pokud se to nerozjede v klasickou MS,tak nemám přestat zavádět utrogestan,ale prý mohlo dojít k zahnízdění déle a tím i teď to krvácení a proto na testu nenacházím nic,takže mám vydržet do termínu 1.9.

tak jsem se zas trošku dala do klidu,ale raději tomu moc nevěřím,neboť to zklamání je fakt hrozné
mám oči nateklé jak vydra,jsem bulela celou noc a celé dopoledne

holky,kéž by to vyšlo .........
26. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
to je dobře že to nějak ustává tak snad, ale nenervuj se to ti škodí. Dej se do klidku a říkej buď a nebo ale je zbytečné si to moc brát nervy jsou svině.Tak se držžžžžžžžžžžžžžžžž moc se držžžžžžžžžžžžž
:grinning:
26. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Lao- když teď nějak docházejí penízky a dělané tiramisu a chlebíčky vyjdou levněji, než kupovat hotové. Takže si sice trochu máknu, ale zase ušetříme :wink: .
Pudly- to je zpráva od Mysky???? Jako že už rodí? :astonished: No to by bylo super, hlavně ať to má rychle a hladce za sebou!! Držím pěstičky a už se těším na další mimi :dizzy_face: .
26. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Leni- no vidíš, já Ti psala to samé, takže vydrž prťka a hlavně se nestresuj!!!!!!!
26. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
ne není to jako že má ty poslíčky a špiní tak to už je asi zátka tak si myslím že to bude coby dub. :grinning:
26. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
ale bylo by to moc fajn :grinning: Mysky tak co bude ???
26. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Týý jo Mysky už rodí, no hurrrrááá, tak Mysky tfuj tfuj ať to máš co nejdřív za sebou :dizzy_face: .
Leni, držím palce :slight_smile: .
26. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Koukám, že nejsem sama, kdo to blbě pochopil :grinning: . Ale snad už to brzy bude!
26. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Edi je vzhuru tak jdu pro ní zatím pá a Marti dej vědět jak jste dopadli s Vojtíškem ju jo a kdyby náhodou Mysky rodila dejte mi někdo vědět :grinning:
26. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
To jsem nechtěla omlouvám se, ale špinění a poslíčci se dá počítat jako začátek né??? :grinning:
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jo takže nerodí jooo :confused: :sweat_smile: .
26. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, o půlnoci jsme chtěli jít spát a asi jsme Honzíka vzbudili, nepomohlo ani mlíko,v postýlce nemohl zabrat a hrozně řval, nakonec kočár a tam spal do 5ti do rána. Pak mlíko, postýlka a v půl sedmý vstávačka. To usínání tady šlo do kytek, to budou doma boje, Honzík prostě už neumí usnout z bdělého stavu mimo houpání kočáru, snad ho to doma zase naučím. No a kde jsou ty časy, kdy v noci nepil mlíko, teď min. jednou vždy.
Dnes jsme se rozhodli, že pojedeme domů už pozítří v pátek, o víkendu má být trochu horší počasí a máma má nějakou práci do práce a já už se těším domů, tak pojedeme místo v pondělí v pátek. Vyjedeme po o na Honzíkovo spaní, pak odpo to snad nějak s ním zmákneme v autě a večer snad usne a někdy v noci dojedeme domů. Ježiš, já už se nemůžu dočkat!
Kay, to je super, že se líbí Stelince šátkování, tak do města jeď se šátkem, to máš do MHD snazší!
Pudly, to je hrozný s brekem a nespaním 3 tejdny, třeba jí vyleze 10 zubů najednou a snad už brzo! Honzík leze pár dní a zatím jen kousky, pomalu, pár kroků a tak. To je fajn, že je Edi přes den zlatá, aspoň tak :slight_smile:
Tek, po hodině vstávání hrozný, holky, ten spánek je fakt nejdůležitější, já jsem dneska taky nevyspaná a to proti vám ještě celkem dobrá noc. Ovšem co bude doma, to nepůjde v noci do kočáru na chodbu, to holt bude asi chvíli brečet, budeme ho uklidňovat, to bude hustý.
Tek, Honzík taky po 4M nechtěl v kočáru ani za nic ležet, pokud nespal. Na prd, no, ale u Olíka pak za čas to posazení určitě zabere a budete drandit jako o život :slight_smile:
Leni, příště jdi určitě do dvou embryí, to tu šanci zvýší! Pokus ti neroste sliznice, tak ti určitě před KETem něco dají na růst. Achjo, je mi to líto za tebe, neúspěch IVF je fakt asi ťafka, ale ty to dáš, neboj, máš mrazáky, pokusy, nevzdávej to.
Rehos, ježiš, taky noc stála za to, Honzík to má taky tak, že i kdyby v noci 3 hodiny probrečel, tak ráno vstane snad ještě dřív než jindy.
Tetes, další do party přejetin, P. ti to určitě nějak vrátí, jste na sebe hodný, to je hezký :wink:
Steffi, Kubík si užívá ještě dost místa, ty ho ani nenecháš vyřádit, nebuď na něj tak přísná:grinning:
Mysky, CS8 už je celkem dobrý, Hamilton, no holka, to už bude brzo! :wink: Jestli si Honzík nezvykl na moře? Tyjo, nevim, jestli jo, tak si brzo doma odvykne :slight_smile:
Lao, jak to zvládáš firma + Vítek, je tam s váma a leze si s zkoumá kancl, jo?
Leni, no vidíš, naděje pořád je, tak vydrž!
26. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
teksas: no maj ho i tady v HM :wink: , já ho jen nekoupila hned, páč jsem nevěděla velikost
26. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Puzz, takže už jen dvě noci a hurá domů? :wink: Hele nemůže být to mlíko tím, že je v karavanu horko a on má prostě jen žízeň?
Teda Lukýs dneska bojkotuje jídlo. Měl jíst už před hodinou. Takhle páté jídlo vychází v půl desátý!!! To ho jako kvůli jídlu budu budit nebo co? :astonished:
26. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Leni: no tak vidíš, Tonko ví co píše :wink: , ber pořád utroš a uvidíš jak to bude dál , držím palec
26. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Mel, nevim s horkem, poslední tři noci je v noci celkem i zima a horko mi už dlouho v noci nebylo, teplo je, ale nic hroznýho!
Tak holt jedno jídlo´dnes Luky vynechá, hlasuju nebudit!
26. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Puzz uvidíme, teď jsem ho vzbudila na jídlo, celou dávku nevypil, takže počítám, že hlad se dostaví dříve a když tak dám pak po koupání prostě třeba jen 90tku, aby se nevzbudil za chvíli hlady. :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.