• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi teda ty uz jedes do Cech, to je po prazdninach :slight_smile: Tak hlavne zvladnete v patek cestu, snad nebudou nejake navaly na cestach...
Ja na Kubika prisna, jak bych mohla, kdyz si dela co chce :wink: A mista si teda uziva. V patek kdyz jsem cvicila jogu, tak cvicil taky :wink: Ale nekdy to moc neslo dohromady :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jani,tak zlatou manželkou bych se nenazývala, spíš P. je zlatej, myslím,že 90% chlapů by k dítěti v noci nevstávalo.
Gucci:proč brzy na fotky?
Mysky,držím palce ať už to máš za sebou a ať je to rychle.
Téééda Lao ty budeš prachatá,když takhle pracuješ.
Pudly,vy už také pokus o druhé mimčo? Ty,voe....
Kyčle ok :dizzy_face: ,ale byla jsem tam za exota,páč tam všechny byly s manželama a já s dvěma dětma sama :sweat_smile: Jsem Míšu vrazila sestřičce a bylo po ptákách.A stavěla jsem se na to mém oddělení za sestřičkama ukázat mimča a byl tam můj oblíbený pan doktor,to bylo fajn a pak jsem jela koupit dárkx pro ty mimča co přijedou o víku.A jestli bufíme pozornost s kočárem,tak když jedu se sedačkama růžovou a modrou,tak čumí úplně všichni,ale to je takové obdivné,tak to mi neva :sweat_smile:
Jsem vám včera zapoměla říct,že od těch cizích lidí otázky typu jestli kojím či jsem rodila císařem jsou úplně normální :angry:
26. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tetes, no tak dobře nejsi zlatá manželka, ale jsi exotická matka. :wink:
Jinak P. k Lukymu v noci vstává, protože většinou minimálně jednou za noc nejsem schopná z postele vstát a jít nahodit dudlíka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jo, a pokud se nepletu tak jsem dostala MS. Ale je to divný, začala jsem brát antikoncepci a ms měla dorazit až za 21 dní od braní a ne za 5 dní. Bordel je to. Jako bez MS bych se teda fakt obešla.... :angry:
Mel, tak je dobrej i tvůj P. Ale né všude je to tak.
26. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak mužové mých kámošek taky vstávaj, gor když dotyčná nekojí, tak se normálně střídaj práce nepráce
je to asi o výchově toho dotyčného :grinning:
a super, že jsou kyčle tenisáků ok :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Terko tak gratulace ke zdravym kyclim. Jee to muselo byt pekne, kdyz ses objevila na svem oddeleni a jeste tam byl tvuj oblibeny pan doktor, to je parada :wink:
Tjoo tak to by me nenapadlo se nejake maminy optat, jak rodila a jestli koji :astonished: Jsem asi nejaka divna :wink:
26. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Terko uz ms, i kdyz kojis? Teda na to se vuuubec netesim...
26. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak to já se s kámoškama normálně o porodu a kojení bavím :confused:
ale nějaké známé, kterou bych potkala po sto letech na ulici s mimi bych se neptala teda :grinning:
26. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Gucci zeptat se kamosky, to je normos. Ale kdyby se me optali cizi lidi, tak nevim, co bych jim na to rekla :wink:
26. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
gucci,no ale zrovna pan G. bude třeba spát vedle,aby nebyl rušen. :wink: A P. se nestřídá,P. vstává ke Kačence pořád celou noc a každý den.
gucci s kámoškama by mi nevadilo se o tom bavit,ale s paní kterou vidím poprvé v životě mi to přijde nepatřičné a vždycky čumím jako puk. :zipper_mouth:
Omdlévám Kačenka se pokadila tak to se dámy fakt nedá.
26. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
no já bych se asi zeptala na oplátku jakou maj nejradši sexuální polohu :grinning:
26. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tetesko cimpak chudaka Kacenku krmite, ze se pokadena neda :grinning:
Gucci tak to by asi cumeli :grinning:
26. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
tet: no to jo, ale pG bude spát vedle, páč já to tak chci (bude jezdit hodinu do práce autem) a počítám s tím, že budu kojit, tak mi příjde zbytečné, abysme vstávali oba a čekáme jedno mimi, ne dvě, to je rozdíl :wink:
26. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Teri- kyčle super :wink: a v nemocnici to muselo být fajn, zvlášť když tam byl Tvůj doky :dizzy_face:.
No tak to teda fakt nevím, jak to budu dělat já, páč H. přes týden odmítá vstávat, že bude vstávat jen o víkendu, že bude chodit do práce a nezvládal by to. :confounded:
26. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
26. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Nevím, co se dneska děje, ale mám pocit, že se mi za chvíli rozpadne břicho na kusy. Připadá mi, jako by tam měly holky málo místa a snažily se za každou cenu prolézt břichem ven. Mám ho brutálně napnuté úplně všude a bolí to jako sv... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Pajdi neboj, najdete nejaky rezim a zvladnes to. A uvidis, kdyby bylo nejhur, tak H. vstane. Oni maji silne reci a pak jsou z deticek pripo... a radi vstanou :wink:
Jooo jinak jsem vam zapomnela rict, L. CHCE byt u porodu :grinning:
26. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
jani: no neke, tak změnil názor? jakto?
pajdi: sákryš, to musí být hoodně nepříjemné :confounded:
26. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Pajdi ty taky! Ja od rana skucim bolesti, Kubik se narval nekam vpravo dolu a ja se nemuzu ani poradne vycurat :frowning2: To asi to pocasi, je nechutne dusno :-/
26. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Gucci jojo zmenil nazor a ani nevim proc. Proste najednou prohlasil, ze bude u porodu a ptal se me, kdy pujdem na ty kurzy. Jsem docela koukala :wink:
26. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
jani: tak to je super :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Gucci jojo jsem moc rada, ze tam bude se mnou :wink: No nic, jdu se oblict a vyrazim na cvico. Zatim papa
26. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Stef to super že se tak rozhodl,přesně jak můj manža pořád nechtěla apak najednou přišel sám že teda jo :dizzy_face:
Tetes mě se snad každý na potkání ptal jestli kojím,pomalu místo pozdravu :unamused: tenkrát mi to dost vadilo když to nešlo a musela jsem dávat UM,fakt nechápu proč to každého zajímá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Jani- snad pak změní názor, uvidíme.
Hele to je super, že L. chce být u porodu :dizzy_face: . Taky tak dneska Kubík zlobí? No já furt čekám, kde mi praskne břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:.
Guci- dneska to fakt nepříjemné je a pekelně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nevím, jestli se snaží zase někdo otočit, ale je to fakt děsný. Jsem našponovaná od žeber až po ratolest a nemůžu ani pořádně dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
26. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Holky to snad ne, to jako lidem není trapně se někoho ptát, jestli kojí???? :astonished: :confused: To by mě ve snu nenapadlo!!!
26. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Jani, to je dobře, že bude manžel s tebou u porodu, určitě pak na to budete vzpomínat. Jsi dobrá, že pořád chodíš cvičit, pak ten šrumec po porodu líp zvládneš, když budeš mít fyzičku. :wink:
Tetes, gratuluju ke zdravým kyčlím a taky k MS! :stuck_out_tongue_closed_eyes: vítej do klubu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel, mám zkušenost, že když Martík zaspí jídlo, tak pak i míň jí, protože při spánku mu tak nevyhládne jako při hraní.
26. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak jsme doma, Vojtovi udělali punkci a trochu dostali ven, říkali že se to zmenšuje a že se uvidí,každopádně povolili konečně očkování, ale říkali že mám čekat že může znovu blbě zareagovat a ta bulka se zase zvětší, ale že to není jisté a jinak další kontrolu máme za měsíc před druhým očkováním aby viděli jak to vypadá. Kurňa to by mě fakt nenapadlo že budeme mít s očkováním takové problémy, ach jo :unamused:
Pajdi nakonce jsem si šablony dvě objednala, my nemáme tiskárnu a v práci by to asi m. dělat nemohl. Prosím Tě čím jsi to obkreslila a jakýma barvama malovala? díky
mysky teda té Tvojí princezně se nějak nechce ven, no snad si to už brzy rozmyslí, jsem na ni mooooc zvědavá :dizzy_face:
lao Ty jsi teda pracant, já to fakt nechápu kde na to bereš energii, Vojta je celkem hodný ale když spí tak se se snažím rychle něco uklidit a na víc není čas
Pudly to ale můžou být zuby, prý někdy dlouho trvá než se ten první proklube, snad to brzy přejde a vyspíš se, bych se zbláznila. Ale u Vojty se taky už něco chystá, tak uvidíme
Puzzi tak to se nedivím že se těšíš domů, na manžela a taky na to ostatní, já jsem Ti sice záviděla ale nevím jestli bych tak dlouho chtěla někde být...
Vojta má taky už svůj režim, bohužel ne úplně podle mých představ :angry: usíná teď hodně brzy, kolem 18.30 dýl prostě nevydrží, pak ho většinou vzbudím kolem 22 na mlíko abych do něho nějaké dostala, protože přes den ho furt nepije. Pak se budí kolem 1.30 a pak po 5 a bohužel pak už neusíná a pro mě je to šílená hodiny, nemůžu se probrat a když si ho dám k sobě tak mě kope, tahá za nos a za vlasy, u oho nadává a podobně a když si ho nevšímám začne řvát :angry: no pak usne až kolem 9 ale to já už stejně nespím do té doby
26. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Rio, teda co to má Vojtíšek za režim???? S tou bulkou snad už se to zlepší. :wink:
Jé otázky o kojení to se mě taky furt každej ptá, tak hrdě odpovídám, že je na UM. Občas jsou na mě hozeny takové ty oči jako chudák dítě.
Jani, ty jo, co se to s těma chlapama děje???? :astonished: Najednou k porodu.
Marti jj, Luky taky teď i po více jak pěti hodinách bez jídla vypil sotva 160 místo 200.
Jo jinak k tomu vstávání, P. vstává vždycky když už je jasný, že dudlík nepomůže, tak automaticky vstane jde "vařit" a já přebalit. Zajímavé, že když jde do práce, tak nikdy tuto činnost nevynechá, zatím co o víkendu kolikrát silně předstírá, že spí. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
holky já to balím
mějte se fajně :slight_smile:
fááááááááááááá
26. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Rio- aspoň že mu s tím něco dělali. Hele barvy jsme používali pouze primalex. Černý na obkreslení a pak jsme míchali základní barvy ( třeba modrá+ červená= fialová), atd.- vždy smíchej trochu barvy s vodou, jinak se s tím nedá malovat, je to moc husté, ale zase to nepřežeň, jinak ta barva bude světlá a nebude krýt. Tak hodně štěstí :wink: .
26. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.