• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guci- papááááááá :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
mel zeptej se Vojty co to má za režim blbý :grinning:
Pajdi díky, počkám až šablony přijdou a alovat bdu stejně po troškách když bude Vojta spát nebo m. hlídat - nebo když udám Vojtu kamarádkám na hlídání :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
holky,já opouštím tuto diskuzi,neboť se mezi těhulky neřadím a ani nezařadím :cry:
už se to zas rozjelo,takže nebudu už s ničím počítat ani žít v naději,že je to třeba to a to.........
nemá to smysl
zkrátka se pokus IVF nezdařil a tímto to beru za ukončený pokus.
jsem na tom fakt blbě :cry: :cry: :cry:
vím,že jste mi tu psaly podporující věty,za což vám moc děkuji,ale v tuhle chvíli pro mne bude asi nejlepší zavřít se někam do ústraní.

Všem těhulkám přeji,aby jste to dotáhly do zdárného konce :wink: ,ať vás nic netrápí a netíží a probíhá těhotenství tak,jak má :wink:
všem maminám přeji,ať vám dělají ratolesti jen a jen radost

Milu,tobě přeji,ať se ti vše vydaří a brzy najdeš vytoužené // :wink:

za chvíli tu budu beztak jediná,komu se to nezdařilo,takže buď založím nové téma NAPROSTO V PRDELI !!!
nebo NAVŽDY SAMI!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

možná jsem magor,co tady píšu,možná mě za to právem vynadáte,ale já fakt holky nemůžu :cry: :cry: :cry: :cry:
26. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
I26 věřím že se z toho dostaneš a zase se mezi nás vrátíš, chce to čas, to přebolí uvídíš...ale rádi Tě tu uvidíme
Tak jsem asi konečně kápla na dobrou dětskou doktorku. Psala jsem jí mail, že k ní přecházíme až v říjnu - k vůli pojištovně, protože jsme měnili doktora v srpnu, ale jestli by nebylo možné u ní zahájit to očkování už teď v září. Během 5 minut jsme měla na mailu odpověď že máme přijít že ho naočkuje a že kdyby nám nevyhovovala ordinační doba tak mám zavolat a domluvíme se na jindy, fakt se mi takový přístup líbí :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Steffi nebo holky co jste dělaly tu bábovku od Janči dělaly ta čokoláda se tam strouhá nebo rozpuštěná??Díkes
26. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Rehos- strouhá :wink: .
26. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Jé děkujii Pajdi,jsem debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Leni- neboj, vím, že teď cítíš jen obrovskou bolest, že pro Tebe skončil celý svět, že je to nefér, ale opravdu to jednou přebolí a Ty se na to budeš dívat s nadhledem. U každého to trvá jinak dlouho. Já se po tom 1. nezdařeném IVF a následném výškrabu nechtěla ani probudit z narkózy. Prostě jsem neměla chuť dále bojovat, všechno pro mě skončilo. Slyšela jsem pořád doktory, jak se mě snaží probudit, ale já nechtěla. Pak na mě začala mluvit nějaká sestřička, vykládala mi, že není nic ztraceno, že jsem ještě mladá, že se to určitě povede příště a pak mi začala vykládat o svém těžce postiženém synovi a já si uvědomila, že je na tom spousta lidí ještě mnohem hůř a probudila jsem se. Strašně to bolelo, pořád jsem jen brečela, skoro půl roku jsem nemohla vidět žádnou těhuli a děti, protože jsem jim strašně záviděla a tak trochu i nenáviděla za to, že já nemůžu. Ale pak jsem si jednoho dne řekla, že to tak asi mělo být, že všechno má svůj význam, že zřejmě ještě nepřišel náš čas a má to svůj důvod. Dali jsme si s manželem rok od všeho pauzu a prostě si užívali bez doktorů. A teprve po roce jsem načerpala sílu na další boj a začali jsme znovu se snažením. Snažili jsme se další rok a nic a ve chvíli, kdy jsme měli jít na 2.IVF a já se začala smiřovat s tím, že už vlastní dítě mít nikdy nebudu a začala jsem to brát tak, že je asi našim úkolem zachránit nějakému miminku život tím, že si jej adoptujeme a vychováme, jsem najednou otěhotněla spontánně. Prostě zázraky se dějí, ale chce to asi svůj čas. My měli procento na spontánní otěhotnění 1% a na IVF zhruba 5%, byla jsem po 8 laparoskopiích a vidíš, povedlo se. Ty jsi zdravá, tak proč by jsi neměla být jednou těhotná? Jen musíš být trpělivá. Vím, že teď je to moc a moc těžké a říkáš si, jí se to kecá, však ona už je těhotná, ale věř mi, taky jsem si tím prošla a proto Ti slibuji, že to jednoho dne přebolí a Ty budeš ta nejšťastnější maminka. A to BUDEŠ!!! Tak se drž holka. :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpet z cvica, moc jsem si ho neuzila, jelkoz ten malej prizivnik se tam furt sponuje a pres bolest se cvicit neda :wink: Ja mu fakt dam na prdel, jen co vyleze :slight_smile:
Leni presne chapu, jak ti je. Ja po nepovedenem IVF a KETu tay z tyhle diskuze taky na chvili odesla. Potrebovala jsem si to srovnat sama v sobe. Mela jsem presne tyhle stavy, ze jsem se porad ptala proc? Ale ono to preslo, vratila jsem se na diskuzi, zacala hodne sportovat, coz mi delalo dobre. Zmenila jsem CAR a do 3 mesicu byla tehotna :wink: A zpetne kdyz se na to divam, tak to tak melo byt. Mela jsem se srovnat, jeste bylo treba, abych byla v praci a kdyz prisla ta spravna doba, tak to vyslo...
Drz se, odpocin si, zacni delat jine veci a ono to prijde v nejnecekanejsi dobu :wink:
Marti no doufam, ze si tim cvicenim nejakou kondicku udrzim :wink: Ale hlavne je prima se protahnout :wink:
Rius tak to je super, ze konecne neco s Vojtiskovou boulickou zacali delat! Snad uz to bude lepsi a dalsi ockovani zvladnete lip :wink:
26. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
cus bus bambus
jeee marti ty jo marta je tak sikovnej ..ja se tak tesim az ten muj rarach bude umet to taky
hele on je fakt krasnej :slight_smile:)
rio to je super ze vojtikovi z neco laj s tou bouli a hele treba nebude mit zadnou reakci kurna....a je super ze mas radost z te doktorky
leni pajda to docela vystihla
a hele me taky bylo smutno po sice jen jednom miodeloznim....(prijdu si vzdycky jako ze mi nic nebylo).... ale holky a diskuze mi fakt pomohla hlavne mi pomohlo myslet na dovcu nebo na neco jineho
jani to je teda peknej grazl ten kubajz von to fakt vokoukal od toho olouse jeste z bricha :slight_smile:)
26. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Gucci:však jo, P. taky jezdí tak 3x týdně do Prahy a včera byl v Liberci a taky mám dost strach,když ještě pořádně nespí. :unamused: Já to právě pochopila,že jsi psala,že mužové tvých kamarádek,tak jsem předpokládala,že mají jedno já netušila,že máš taky dvojčatové kámošky,když je to ten rozdíl. :wink: Ale při kóju určitě nemá smysl aby vstávali dva,to by byla blbina.:slight_smile:
Steff: L. chce být u porodu? No to teda čumím, al eto je paráda. :dizzy_face:
Rio:snad ta Vojtíškovo reakce tentokrát nebude tak špatná. A ten jeho režim je šílenost
:sweat_smile: :angry:
Puzzi:vůbec se ti nedivím,že už se těšíš domů. A klidně by jsi teď tak týden nemusela mami ani vidět,co?
No,já když pak někomu odpovím,že kojím, tak mi řekne,no to jste dobrá a na to odpovídám a v čerm jako?Jako kdyby to byla bůhví jaká zásluha :angry: doky mi teď říkala, že dělali zase nějaký rozbor,jak už jsou ty um teď kvalitní. A uzná to přestože je z LL.
Rio:už se ti vlastně podařilo sehnat nějaké to mimčo na hlídání a přivýdělek?
Leni,já fakt nevím co na to říct. Je mi to líto,ale tohle si fakt bohužel musíš vyžrat a vypořádat se s tím,ale nedělala bych unáhlená rozhodnutí,vždyť to tady není jen o těhu.....
Tak focení zdárně za sebou za 14 dní budou fotky,ale tak zamračený děti jste v životě neviděly. Fakt je to neuchvátilo,nikdy nebyly tolik zpruzelý jako dneska.....ale stejně je šíííííleně miluju parchanty...
Zítra to bude kruťas už v 7,20!!!!!!!!!!!!!!!! musíme být u dr. na ko v šestinedělí,tak doufám,že bude vše ok. :wink:
Jo, to focení jsme měli na tom baráku,kde bude sraz,takže mikrovlnka tam je na ohřátí apod.,ale pokud někdo budete potřebovat vodu pro mimčo,tak doporučuji si vzít kojeneckou nevím jaká je tam kvalita vody,tak pro jistotu.
26. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tetes zatím mám jen na 3 měsíce - leden až březen na celý den 2,5 letýho chlapečka, příští týden bych se s nima měla vidět. Nemůže mě platit tolik kolik bych chtěla, tak budu mít za měsíc 6000 ale pro nás je to stejně velká pomoc, jen doufám že chlapeček bude aspoň trochu v pohodě a snad najdu i někoho pak
Na fotky se moc těším, náhodou si myslím že děti budou krásní na každé fotce :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
ty jo jako docitat to je fakt peklo
tetes ty jsi skvela jak vstavas i k male a nedivim se P. ze si to nepamatuje..me se to obcas stavalo taky kdyz zacal spat celou noc....tak jsem nevedela jestli dostal najist nebo ne
juuu puzzi uz jedete domu ..kurna ja se tesim k tet na ten sraz jako blazen....
jani ty voe a co ho k tomuto rozhodnuti vedlo? to ze videl kubika na UZ? to je parada...jsem ti rikala hrozne se ulevi i tobe
tetes fakt jooo ..ja uz jako jsem mela talikrat namale ze jsem to chtela vzdat nejvic kdyz se u toho vztekal a vzdycky me to dohnalo da jen to ze jsem vedela ze mu davam jakoby to nejcenejsi ...mozna blbej nazor...diky tomuhle fakt obdivuju campi s tou dietou a s tema nervama
a kacku jeste kojis nebo uz je cela na UM??
jo a gratuluju na kyclicky ....ju uz jste se byli fotit ja to asi prehledl ...ja uz jsem taky domluvena s tou kamoskou ..asi nejdriv udelame foto doma a pak az bude starsi tak udelame atelier...
Olik je nakej nervni uz dva dny bych si zaslouzila taky jeden malej zubik -)))
26. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tetesko no ja taky cumela. Hlavne jsme se o tom vubec nebavili, ja to brala jako hotovou vec a on prijde s timhle :slight_smile: A fakt nevim, co zmenilo jeho nazor, asi to ze chce byt u Kubikovych prvnich minut....
26. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Rio to je fajn, ze aspon na 3 mesice mas nejake ditko na hlidani a verim, ze vam pomuze kazda koruna..
Tetesko se zviratkum nedivim, ze se jim foceni nelibilo :wink: Ja to taky nemam rada :wink:
26. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
leni, určitě se to povede příště, a těším se, až se zanáma vrátíš :slight_smile: budeme Tě zase podporovat.. o tom to tady taky je.. :slight_smile:

tetes, doufám, že bude na ko všechno ok.. a taky se těším na fotky :slight_smile:

rio, to je fajn, že s tím začli vojtíkovi něco dělat a doktorka teda super.. já možná budu taky přemýšlet o přestupu, ale zatm jsme naštěstí nemuseli řešit nic závažného, tak když tak bychom vidělai pak. A to je skvělý že už máš aspo%n nějaké hlídání na ty 3 měsíce.. dávalas inzerát nebo přes známé?

tek, teda Ty mě děsíš :grinning: olik je jen o 3 týdny straší a už chceš zoubky? já myslela že až tak v půl roce a později.. :sweat_smile: myslím jak děsíš vzhledem ke Stelikovi.. :slight_smile:

puzzi, teda to uteklo jako voda :grinning: to je neuvěřitelný :slight_smile: těším se na fotečky od moooře :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
TEk tak doufam, ze kdyz se Kubik naucil od Oliho takhle zlobit v brichu, ze se taky nauci byt takove zlaticko jako Olik :wink:
26. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jako neblbněte, já vstala jednu! noc i k malé,takže to až tak skvělá teda nejsem.... :wink:
Rio:no,alespoň něco. Tak to držím palce ať se naskytne někdo další. Bych možná na tvém místě si udělala nějaký "leták" a rozhodila ho např. v bance nebo prostě na místech,kde by se mohli vyskytovat lidi,kteří ty prach mají.....
Tek,já třeba v tomhle taky Campi obdivuju a jsem si vědoma,že je kójo super a správné,ale považuji to jenom za svoji soukromou věc a nelíbí se mi odsuzování či koukání skrz prsty na matky,které z jakéhokoliv důvodu nekojí. Kačenku stále přikojuju a začala jsem jí i alespoň jednu dávku mm odstříkávat.Mě prostě vadí jakýkoliv extrém a jestliže mi někdo byl schopnej říct (moje kamarádka z laktační ligy),že jsem raději měla nechat Kačku v nemocnici než bude plně kojená, tak to je podle mě neskutečná hovadina. Kačenka sebou do teď "škube" a není pomalu nikdy v klidu, chování si 2x neužívá,spíš ho tak nějak snáší.....a já si někdy nesjem jistá jestli jí víc neuklidní dudlík než moje náruč :frowning2: :frowning2: ,prostě si celý ten zkurvený začátek nese holčička moje v sobě... :frowning2: Zítra se chci i zeptat doktorky jestli není něco nějaké hmaty,cviky či cokoliv co by z ní to napětí uvolnilo. Tohle mi je strašně líto.
26. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
jani to bych ti teda neprala ted fakt zadny zlaticko neni ..i kdyz je to pusinka k sezrani tak fakt jako mazec
kay hele kdyz to nebudou zuby tak to bude neco jinyho
no to urcite tohle taky nemam rada ac kojim .....proste nekdy to jde nekdy ne a je to kazdyho vec ...ja to psala fakt jen vzhledem ke me
hele tet to bylo dost tezky ten vas start ale urcite neni tim ze ji neuklidni tvoje naruc.....me taky vadilo ze olik se netulil a tak a to mel start normalni...ted jak je vetsi tak je to daleko lepsi smeje se na me od kozy dokonce si na me poklada i hlavu a M osahava vzdycky hlavu to je desne prca...musis ji dat cas
26. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Šmankote Tetes, teď jsi mě pomalu rozbrečela. Chuděra Kačenka, ono se to určitě časem srovná, možná jen bude trochu introvert a tudíž bude mít radši svůj "klid" než nějaký "rozruch". Chjo, prdelka malá. :pensive:
26. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Nic jdu asi hají, snad dítě bude spát, odpoledne jedl jak vrabec a né holub, tak očekávám brzký hlad. :angry:
26. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
mel co je lukymu ze nechce papat?
tet jo mel to spravne vystihla ...treba proste neni mazlici typ .....
26. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tetes, taky si myslím, že Kačka možná má prostě takovou povahu a nemusí to vůbec být kvůli té nemocnici na začátku. Spousta dětí se nerado chová či mazlí. Jsem moc zvědavá na fotky těch tvých zvířátek :wink:
Rio, škoda, že jsi z Brna, hned bych tě doporučila svým 2 kámoškám co potřebují hlídat děti :unamused:
26. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Bré ranko,
tak jsem zase od půl páté vzhůru, dítko neví zda má spát a nebo ne. Asi teď usnul, ale když vlezu do postele tak se tam akorát budu převracet a nic z toho.
Tek, já myslím, že mu nic není, maximálně mu je horko - v tom je celý tatínek, Luky měl na sobě odpoledne jen plínu a tričko a i tak byl spocený chuděrka můj malej.
27. srp 2009 v 05:44  • Odpověz
Ahoj holky.

Leni, co dodat, chápeme jak se cítíš, vše ti už napsala Pajda a Jana a každá má pravdu. Já taky po 1.IVF viděla všechno černě, přesně jako ty, jsem se na koňovi rozloučila s holkama z tématu IVF a cca půl roku na koně nechodila. Musela jsem si v hlavě vše srovnat, odpočinout si a tak nějak si to pro sebe přelouskat, abych neviděla na tom jen to špatné.
Já po 1.IVF šla na KET až za půl roku a stráášně mi to pomohlo, ten odpočinek.
Hlavně nepanikař a věř, že se to určo jednou podaří a až budeš mít zase náladu a chuť, tak sem k nám přijď, budeme na tebe čekat :slight_smile: :wink: .

Rio, super, že Vojtíškovi něco s tou bouličkou dělali a jak píšou holky, třeba už na to další očkování nebude mít takovou reakci. A hlídání a přivydělání si super, i když to není tolik kolik by sis představovala, ale každá korunka dobrá.
Tet na fotky se těším a vůbec se strašně těším na ten sraz :slight_smile: .
Jani, Kubajs je teda pěknej lumpík, no prostě celá maminka :sweat_smile: :grinning: .
Jo Jani L. a k porodu a dám od sebe jooo? No to zíírám a opravdu je vidět jak ti tatínci postupně jak zjišťují, že to mimi opravdu bude, tím začnou žít. Je to moc hezký :slight_smile: .
Puzzi ty už zítra jedeš dom co? Ty jo to to uteklo to je neskutečný. No věřím, že se už těšíš a taky že si s mamkou od sebe trošku odpočinete :sweat_smile: .
Tetes, Kačenka je třeba opravdu nemazlící typ a nebo to přijde později, ale já jsem jako ty, taky bych se Mudry zeptala na nějaké ty hmaty, aby se víc uvolnila.
27. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
Holky ja uz se tesim na podzim, uz mi ty nocni vysoke teploty neba. Ale zase doufam, ze bude pekny podzim, brala bych babi leto tak do konce rijna :wink: Jinak nevim co na sebe :slight_smile:
Milu ty drzticko, jak celej maminka!!! :astonished: Snad celej tatinek ne :dizzy_face:
Tetesko s tim mazlenim bych se netrapila, ale pokud je Kacenka porad napjata, tak bych se dr. optala na nejake uvolnovaci hmaty...
27. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Jééé Jani jak držtičko :grinning: :grinning: :grinning: . Já nevím, ale mě přijdeš oproti L. taková víc akční :grinning: .
27. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Jani takže Kubík je a bude hodnej po tatínkovi a zlobivej po tobě? :grinning:
27. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
http://www.stream.cz/video/221/273230-cviceni-pro-tehotne-1-dil-krk-ramena-hrudnik-a-lopatky
Gucci tady mas docela dobre cviceni pro tehule :wink:

Milu no tak jo jsem akcnejsi, ale to neznamena, ze jsem zlobivejsi :slight_smile:
Tak pokud bude zlobivej po mne, tak je to v poho :wink:
27. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
Jani myslíš??????? :grinning: :grinning: ne ty jsi fakt hodná holka, to byla sranda :wink: .Ale třeba bude Kubajs jen akční, ale jinak hodnej :wink: . No a to bude pak celej ty :wink: .Jéé já už se na něj tak těším, až ho uvidím a poňuňám :dizzy_face: .To bude takovej prdýsek malej :dizzy_face: .
27. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.