• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

tak odbery jsem zvladla a mam... tehu prukajdu :grinning: Ale cesta busem je porad ocistec :wink:
Jinak blinkani je uz jen obcas, ale od patku me furt poboliva podbrisek :frowning2: Ale to si vzdycky lehnu a je to OK. Asi si prcek dela vic mista :slight_smile:
Jinak na kocarky jsem nebyla, meli az od 10 a to se mi nechtelo cekat, tak tam sjedu nekdy jindy.
Na stavebnim urade jsem zjistila, ze rekonstrukce jadra se ani nehlasi, takze v pondeli to vypukne :slight_smile:

Evi tak si uzijte tyden u dr., uvidis, ze vse bude OK :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tetes, to je mi moc líto, že je Ti takhle... :unamused: V Polsku jsou dokonce nejlevnější v Evropě. :wink:
Tek, tak hl. že Tě kontrola neodradila! :sunglasses: To máte taky nabito!
Jéé, Steffi, tak už máš na to těhotenství doklad! :wink:
25. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
ženy, jestli chcete něco z Polska, tak jako naši bydlí asi 100m od polských hranic :grinning:

jani: Obrovská gratulace k průkajdě :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
teksas: vy jdete o víku na mezi ploty? a to jdete i s mužíkama co?
25. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky,

moc vás zdravím a omlouvám s eže nedočítám..

tak dneska očkování proběhlo i druhý screening z patičky.. Stela má 2600g přesně :dizzy_face: a máme povolené první návštěvy babiček a nejbližšího okolí, ale pomalu na zvykačku..

napište mi prosím co Pajda, jak jí je a jestli je tu něco nového.. Jdu se pokusit dospat tu doktorku :rolling_eyes:
25. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Evi jojo uz mam oficialni doklat, ze jsem tehule :slight_smile:
Gucci diky :wink:
Kay gratulace k uzasne vaze a uspesnemu ockovani a screeningu.

Tetesko teda tobe je hur a hur, to je mi moc lito. Ale uz finisujes holka a zvladnes to.
25. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
kay: myslím, že poslední zprávy Pajdi je tahle
Pajda píše:

Už byla malá vizita, zítra UTZ a podle něj a bolesti se uvidí co dál, v 9.hod. velká vizita. Noc klidná, tak snad je všechno v pořádku. Tetesce mooc držím pěstičky, ať je všechno oki a těším se na zprávy. Krásný sluníčkový den.
25. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
teksas: tak jsem ted mrkla na to video Olíka a je fakt supeeeeeeer, kolik má těch vlásků a jak je šikovný s tím špendlíkem a vypadá fakt starší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
jo gucciku smimina a a MM
jani tak sup na to at to mate hotove ..bude to peknej voser
kay to je super ...vidis za chvilku bude ty 3kg mit je to fakt parada...oliver taky hodne pribral takhle ze zacatku
gucci diky
25. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
tetesko, nemysli si že jsem na tebe zapoměla, chtěla jsem ti hodit přímej link na foto, ale Alex se mi posral a potom byl nějak hodnej (asi jak byl vykaděnej :grinning:) tak jsem rychle vysála a vytřela :grinning: takže příště vydrž...pár hodin :sweat_smile:

Kay to je paráda :slight_smile: to brzo Stelinku uvidím, se tak těším!

stef gratulace k průkajdě :wink:
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
annip...hele ty nekojis???..jak tehda psala ze ti to nejde
25. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak jsem měla výbornou točenou čoko zmrzku a ted meloun, tak uvidíme co to udělá :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tek:no ty jsi mi teda dojala, těch týdnů už je max. 7. Jsem se úplně oklepala jak jsi napsala 9, bych tě zabila. Nejzašší termín je 13.7., teda alespoň myslím.
Marti: no,povzbuzující to od dr. není,ale za to je to pravda :sweat_smile:
Kay:super, super,super. velká gratulace :dizzy_face:
Steff: blahopřeji k těhu řidičáku, jéééé všechno bude dobré, hurrááááá :slight_smile:
Gucci:hádej třikrát co tato kombinace udělá? :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
tjo tet, už jen 7 týdnů....tak to máš fakt za pár děfče :wink: :wink:
musím doufat, že má Guče rádo mixáž :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
tek no máme to kombinovaný, ráno kojím cca po hodině, kolem 13.00 a 16.00 hodiny dostane dávku odstříkanýho a po koupání na noc dám UM.
V noci odstříkám dvě dávky a odpoledne jednu.Občas se probudí v noci na krmení.
Někdy odstříkám málo, tak nemám na odpolední krmení svoje.Ale víc jak 2 dávky UM jsem zatím denně nedávala.
To ranní kojení je vyloženě jen pro stimulaci, on se moc nenapije, mám ho v posteli, kojím a u toho pospávám.Taky kolikrát přiložím , když je třeba najezenej, ale unavenej a protinej, většinou se mu podaří u prsa usnout.
25. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
tek, poroč se ptáš? :confused:
25. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
nazdar, nazdar,

posilame pac a pusu vsem kamaradum a kamaradkam:
Luky, at te brisko moc neboli
Alexi, mas moooc krasnou cepicku a jsi nebezpecne krasnej
Olivere, tesime se na tebe v sobotu (a nejsi ty nejakej napřed???)
Majdi, at te doktori moc netrapí.
Marjanko, ty mas teda akcni maminku
Honziku, Vitecku, uzijte si srazík
Martínku, nechcete se s náma někdy potkat?
Vojtíku, ty jsi ale usměvavej prďolka

gučátko, štefinko nebo štefíčku, tenisáčci, pajduláčci - hezky se držte maminek a nabírejte sílu

teto Milo: tfuj tfuj na všechny vyšetření

ty vogo, snad jsem někoho nevynechala, je nás požehnaně.

Holky, neuvažovaly byste, ze bychom si vytvořily profily a pokračovaly v diskuzi na Facebooku? Jako vyhodu vidim to, ze by byla diskuze uzavrena, nikdo by nekradl fotky, daly by se tam vkladat i otazky a odpovidat primo na ne, odpovedi by se daly dobre dohledavat...
25. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
jejda, nejmensi prdelka Stelinka uz je kus zenské!
25. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Žena jde na gynekologickou prohlídku.Vejde do dveří, svlékne se a usadí se v křesle. V pootevřených dveřích se jen mihne bílý plášť a ozve se: "Vejš!"
Žena poslušně zvedne nohy co nejvýš může, ale přesto slyší teď už důrazněji:
"Vejš!!!"
Popadne tedy nohy rukama a vší silou si je přitáhne skoro až k uším. Ale v tu chvíli ji málem klepne pepka. Mezi roztaženýma nohama vidí, jak na ní ze dveří civí skupina mladíků s nadrženými výrazy.
Najednou je rozráží chlap v bílém plášti, který obtahuje břitvu na řemenu, jde úplně k ní a říká:
"Tak já vám to teda řeknu ještě jednou a srozumitelně paninko:
Vejš musíte!
"Gynda je v prvním patře, tady jste v učňovským holičství."
25. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Zdarec holky :slight_smile: .

Jelikož nevím kde mi hlava stojí, tak nevím na koho všeho mám reagovat :unamused: .
Tet, blbý ty bolesti, ale jak píšeš, už "jen" 7 týdnů..jen si nějak neumím představit co to znamená, že to bude horší... :confused:
Jani paráda, máš řidičák na prdýska... :dizzy_face: .
Ani, Alex je teda fakt kus chlapa a jak je v té čepici, tak to je jak mimčo z reklamy :slight_smile: . Fakt nádhera.
Gucci ...ty se z takové kombinace posereš :grinning: .
Campi..facebook nebrat, byla jsem tam a můj manža zjistil, že kdo je šikovnej, tak se dostane kamkoliv a okamžitě nás odhlásil..tuším, že bylo něco i na internetu a televizi o to, že to není bezpečné...
Neříkám, že tady je...ale je mi to tady víc sympatický. Toť jen můj názor, jak se holky rozhodnete, tak já udělám :wink: .
Kay, tak Stelinka přijímá návštěvy joo..tak super, je to už pořádnej kus ženský :dizzy_face: .
Gucci, ftip dobrej :grinning: :grinning: :grinning: .
A teď už nevím...co kdo psal... :grinning: .
25. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jo a holky moc děkuju, že na mě budete myslet, když mám tenhle týden tak náročnej...no první výsledky budu mít zítra a z toho CT nevím kdy, jak to dlouho trvá :confounded: .

Jo a Pajda psala, že si klidně dneska velká vizita nepřišla, ale že na to kašle a zítra se uvidí stejně až podle UTZ.
25. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Mili a na kolikátou tam zítra jdeš?
25. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Gucci na 10:00 hod...ráno pracuju z domova a pak sjedu pro manžu a huráááá do Podolí a doufám, že to bude i hurááá z Podolí... :confused: .No a hned jak přijedu, tak písnu. :wink:

Tet, už ti došel ten Utroš? :confused:
25. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
jj tak mooooooooooooc držím palec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
mili: na internetu neni nic bezpecný, Facebook nebude urcite vic nebezpecnej nez je konik. Ja byla taky nejdriv proti, nesnasim registrace vseho typu, jenomze tady fakt pisu dost osobni veci, davame sem fotky atd. a muze to cist fakt kazdej.
A lip by to slo clenit - vyskakovalo by tam na nas, kdo ma kdy vysetreni, dalo by se dohledat, kolik mely deti v jakym mesici gramu a centimetru, kdybych zadala dotaz "Co delate proti komarum", tak by se odpovidalo jenom na to a precetl by si to ten, kdo tento problem taky resí a dalo by se v tom lip hledat zpetne. Treba prdiky jsou věčný téma, ted to tehule nezajima, ale az budou deti na svete, tak by si snadno vyhledaly, kdo a jak to rešil.. Nebo ja ted moc neregistruju dokrmy a do budoucna by se mi hodilo, kdybych si precetla, jak to resila rehos nebo puzzi.
25. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Campi mě to je jedno :slight_smile: . Já se přizpůsobím davu.. :grinning: .

gucci díky... :slight_smile: .
25. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Teda ja mam rozlitanej den, ted jsem byla v praci, kolegove udelali pro me oslavu svatku, tak jsem prisla domu s dvema obrovskyma kytkama a napapana dobrotama :grinning:
A ted abych pripravila nocovani pro tatu...
Milu zitra na tebe budu myslet, co to da, at jsou vysledky co nejlepsi...no ale pak na tebe budu myslet v patek na tom CT.
25. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Jani díky moc :slight_smile: .
25. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Campi mi je to taky jedno, pokud zalozite neco na Facebooku, tak klido prejdu.
Milu neni zac :wink: Jsem zvedava :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.