• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No Milu doufam, ze za mnou prijdes do porodnice :wink:
No uvidime po kom bude, jsem na to dost zvedava :wink:
27. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Jani to si piš, že přijdu. To s tím jako počítej, páč jáuž s tím počítám :grinning: . A až budeš po 6N přijímat návštěvy, tak já už se teď hlasím jako první :wink: .
27. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ZPRÁVA OD TEKSAS: MYSKY RODÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VE TŘI HODINY JI PRDLA VODA A JE OTEVŘENÁ NA 5CM, TAK PRÝ TO SNAD BUDE RYCHLÝ.
27. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Mysky tfuj tfuj ať to jde hladce a držíme palce :dizzy_face: .
27. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
jéééééééé to je super zpráva dne, tak jsem zvědavá kdy princezna vykoukne, snad to bude mít fakt rychlé :dizzy_face:
27. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Milu tak domluveno :wink:
Jupiii dneska bude na svete dalsi ditko. Mysky drz se a at je to rychly!!!
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno,jsem věděla že do dneška mysky porodí tak mám radost že mi to vyšlo a už se těším na zprávy,moc na ni myslím :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
brééééé ráááánko

jééé Mysky rodí, no tak super, konečně se dočkala, moc držím palec :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .
Jéé Mysky rodí, to je super!! Snad to bude mít rychle za sebou. Moc držím pěstičky :dizzy_face: .
Teri- třeba se Kačka opravdu jen nerada mazlí, ale raději se zeptej dr. Synovec se taky jako malý nerad nosil a teď přijde, přitiskne líčko na moje, obejme mě a drží mě takhle i deset minut :slight_smile: . Tak neboj, snad to nic nebude.
27. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
tetes: já už nevím co k tomu napsat, pG prostě bude každé ráno vstávat v půl páté a v pět odjíždět do Prahy a fakt budu radši sama spát přes týden s mimi v pokoji, než být vdova :rolling_eyes: , k mému spaní s mimi v pokoji se již vyjadřovat nebudu :grinning: :grinning: a ano, mám i dvojčatové kamarádky :wink:
na foto zamračených tenisáků se fakt těším :grinning: , právě proto jsem psala, že se mi to zdá na focení brzy, když se mimi ještě ani nesměje a jen nepřítomně čučí

Leni: je mi to fakt líto :frowning2: , my měli jít na IVF už v září 08 a museli jsme to kvůli alergii odložit a taky jsem odešla na chvilku z koně, sportovala, nemuseli jsme sexovat na povel a pomohlo to :wink: , tak si ted na chvilku odfrkni a vzhůru do dalšího boje :wink:
Jani: díky za odkaz, mrknu na to :wink:
27. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
jo Jani, včera mi volala mámuška a prej maj v Polsku kokosové matrace za 600,-Kč
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj, Mysky držím place a ať to je rychlovka! Už bylo načase, aby ta nová parťačka vylezla a přestala dělat drahoty:slight_smile: .

Dnes musíme dát dolů rošt v postýlce. Martík v 5ráno vstával a vylejzal z postele. Musela jsem ho vzít k nám do postele, jsem se bála ho tam nechat, začal pak tátu tahat za uši a vzbudil ho :angry: Teď je tuhej, vždycky přepálí začátek dne a pak v 8hodin odpadne. Kšíry v kočárku jsou skvělý, už zase můžeme drandit. Odpoledne ho vyfotím jak je tam chudák malej přivázanej.
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
jéé Marti, přesně takhle to má pG, když je po nějaké akci :grinning: ... vstane v 7 (normálně vstává v 9 o víku), je asi tak hodinu děsně akční a pak totálně vytuhne :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Gucci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Marti tak to je síla, martínek je fakt hodně akční a strašně šikovný, jsem koukala na ty fotky, Vojta ani neví na co kolínka má zatím :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Marti teda Martinek je divoch, to uz ho nemuzes ani na chvili spustit z oci! Ale tak hlavne ze priksirovanej v kocarku vydrzi a muzete drandit :wink:
27. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Gucci diky za tip, jsem zvedava, co vsechno v Polsku nakoupime :wink:
27. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Rio, však on na to Vojtík přijde a jestli je teď Vojtík rád na bříšku, tak to bude brzy :wink:
27. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Marti koukám že Martínek je v akčnosti dost podobnej naší Maruli :sweat_smile: se nebudeš vůbec nudit :grinning:
27. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Čau holky, jsem mrtvá, unavená, spánkovej deficit, tak mě naši teď nechali "doma" a jeli sami s Honzíkem k bazénu, počítám, že se vrátí po poledni, nemůžu zabrat, tak vás jdu dočíst a pak zkusim spát.
Noc dneska celkem ok, mlíko ve 2 a v 6, takže to šlo. A zítra domů :slight_smile:
Honzík si včera odpoledne poprvé sám sedl! :slight_smile: Dnes ráno to zkoušel jakoby a nic, ale povedlo se jednou, tzn. umí to a musí trénovat. Je to super, jak když dítě objeví novou věc (lezení), jak jde pak vývoj každej den hrozně dopředu (zrychlování lezení, posazení, pokusy o postavování). Včera odpo u bazénu na lehátku jsme mu lehátko zvedli (pro dospěláka do sedu jakoby), nahoru na podložku jsme mu dali hračku a Honzík normálně vyšplhal do toho kopce. Večer u koupání se chytil okraje vaničky, klekl si, postavil se a jednou rukou se pustil. Já asistovala jen jako jištění, ale vůbec jsem nepomáhala.
Tetes, fakt se hodně lidí ptá na kojení a císaře? A odpovídáš cizím? I když je fakt, jak píše i Mel, na kojení se ptaj snad všichni, co se s nima člověk dá trochu do řeči, co na tom všichni mají?
Tady u bazénu taky vídám dvojčatovej kočár a obě děti vždycky spí, jak to ta paní dělá? Teda nevim, jestli to nejsou mrňavky, ale uspávat v kočáru dvě větší děti, který si třeba potřebují chvilku pobrečet, než zapadnou... Ale hdoně dětí asi usíná v klidu.
Tetes, haha, kadění Kačenky po Nutroši bomba, jo? Věřím a když ti někdo řekne, že po příkrmech bude hůř - nebude - nejhorší je to po Nutrilonu a nic jinýho, bude líp!
Steffi, dobrý s L. u porodu, nenutilas a vida :wink:
Rio, s tou bulkou jsou potíže :frowning2: Vstávání v 5 vůbec nezávidím. Co jí Vojtík přes den, když píšeš mlíko vůbec? Nová dětská dr. super!
Tetes, no já určitě tak týden mámu neuvidím :sweat_smile:
Fotky dvojek budou super, i když nebyly v nej náladě :wink: Fotila ta tvoje známá, cos mi jí taky na focení dohodila?
Tek, snad ti bude zubík dopřán!
Tetes, to mě těší ty výzkumy, že UM je kvalitní a tak :slight_smile:
Tetes, jak píšeš o napětí Kačky a neužívá si náruč, leze mi mráz po zádech, tohle byl/možná je i Honzíkovo problém, toho nikdy moc neuklidnila moje náruč, škubal furt rukama, neklid, jen míč a dudlík, jo, hroznej pocit. Myslíš, že to může být tím, že 4 dny po císaři nebyl u mě? Možná ne, páč císař má hodně žen a děti ok. Myslíš, že u Kačky to bylo těmi dny bez tebe? Asi to chce čas. Jj, Tek má asi pravdu, že na začátku je takových hodně dětí, že se neuklidní v náruči, ale neznamená to nic.
Mysky rodí? Držím palce, třeba už je porozeno! Týjo :slight_smile:
Marti, Martík vylejzá z postýlky, úžasnej :slight_smile:
Jdu zkusit spát.
27. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Jani včera jsem pekla tu tvou bábovku,je výborná ale nějak mi do dneška nevypadla z formy takže jí musím vykrajovat přímo z formy :confounded:
27. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Holky já se zkusím zeptat H., jestli si nepamatuje, kde jsme objednávali matrace my. Máme kokos pohanka za 580,-, ale vůbec si nemůžu vybavit stránky. Máme odtamtud i kolotoče a taky super levné.
Marti- teda Martinek už je pěkný lumpík :wink: , ale hlavně že kšíry pomohly a můžete zase jezdit.
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Rehos, taky jsem si vzpomněla na vaší Marušku, že byla brzy akční, asi to bude teď honička, že jo?
Puzzi, gratuluju k posazení!
27. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj puzzi: ty budeš na srazu jak černoch :slight_smile: a gratuluju k sezení Honzuláka :dizzy_face: , dobrou
Pajdi: jj to by bylo fajn, kdyby si vzpomněl, já teda chci jen kokos bez pohanky
27. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Rehos, to se mi stalo jednou, chytla se mi uprostred a vubec nevim proc, jestli jsem mela blbe umytou formu. Ale ona i z formy je dobra :slight_smile:
Puzzi uz vydrzis a doma dospis :wink:
27. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Rehos- mě se jednou taky šprajcla, musíš ji fest vymazat a vysypat a pak to jde. Já ji vysypávám kokosem a je to super. Ta skurka dostane výbornou chuť :wink: .
27. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
rehos: tak vemte lžičky a jezte jí jak meloun :grinning:
27. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Pajdi vysypanou formu kokosem mam taky rada, jen s L. to nemuzu delat, on kokos nerad :-/
27. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Aha, tak to my s H. kokos milujeme :slight_smile: . Jdu pohledat ty stránky :wink: .
27. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Pajdi taky nechapu, jak nekdo nema rad kokos :wink: Ja ho zboznuju :wink:
27. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.