• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky byla vymazaná a vysypaná jako vždy(kokos teda nepoužívám),ještě se mi tohle nestalo :frowning2: Občas se stane že nechce ven ale stačí mokrej hadr na formu a už letí :wink: Ale jinak je fakt výborná,doufám že už zítra manžel ochutná,čeká jestli mu dnes najdou nakládku z Holandska takže když ještě dnes naloží zítra jsou doma :slight_smile: Maruška jí ráno ochutnala a říkala mňam :wink:
27. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jeee chutna i Maru, tak to je velka pocta :wink:
Rehos nevim, ja ji pecu casto a taky se mi to jednou stalo a nevim proc...
27. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Mě nevadí kokos třeba v buchtě ale jinak je na mě moc sladký,ostatně co se snažím jíst zdravě tak mi všecko přijde hrozně přeslazené :unamused:
27. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Určitě si to zopáknu tak snad to už příště půjde ven.Jo Maru je labužník :grinning:
27. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Našla!! :slight_smile: Teď ji mají za 638,-, ale to není tak hrozné zdražení a ty prostěradla k tomu jsou skvělé, super matroš :wink: a ještě si můžete vybrat dárek- my si vybrali tu clonu na okno. U nás ji mají za 250,-. http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/detske-matrace
27. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
A nebo ještě odtud máme hodně věcí: http://www.sambaby.com/82-matrace-do-postylky/. Mají tam i super oblečky a celkem levné, dupajdy za 90,-, apod.
27. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
pajdi super díky, já potřebuju 120*60
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Guci- my máme stejnou velikost :wink: .
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
akorát teda není bílá, ale s dětskými motivy
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ten potah je na zip, takže se dá dát jiný, kdyby Ti to moc vadilo.
27. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ale v tom druhém odkazu jí maj bílou :wink:
27. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Já uvažuju ještě nad tím klínem do postýlky a nevím, jestli jo nebo ne.
27. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
co to je?
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Pajdi diky :wink:
27. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Proti udušení zvratky. Když se mimčo poblinká, tak má výše pod hlavou a neudusí se tím.
Jani- není zač. Když tak do toho sam baby můžeš juknout až přijedeš do OVA. Je to kousek od gagarinky- u hřbitova.
27. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
tak ted nevím, jestli mám tu matraci objednat za tu dobrou cenu dokud je, nebo ještě počkat
27. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
My už máme matrace hodně dlouho. Hned jak byla ta akce, tak jsme po nich chňapli :sweat_smile: .
27. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdu vařit žampiónovou omáčku. Už mám žampióny koupené tři dny a furt jsme k tomu neměli knedlík :sweat_smile: . Takže dneska bude mňamka na H. narozeniny.
27. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
jéé H má narozky? tak vše neeeeej :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Nazdar ,
klín je dobrý pokud ti děti ublinkávají
jsem měla hodně dlouhou dobu podloženou postel knížkama protože Edi byla poblijus unikátní.Příště si ho koupím určitě.
Puzzi ty jsi ještě tam já bych tak dlouho nevydržela .
No mysky nesklamala, jsem jí věřila, že to bude dneska 27 je to magické číslo.
27. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Jj už je mu čtvrt století :grinning: , vyřídím a děkuji :wink: .
27. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
pajdi: tjo, to je takový mladoch? :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Jé mě ani nedošlo, že budou s Adélkou ve stejný den :slight_smile: .
27. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
No on je ode mě o devět měsíců mladší. On byl ve třídě nejmladší a já nejstarší :grinning: . A seděli jsme spolu v jedné lavici a žrali se :grinning: .
27. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Pudly- takže by jsi klín doporučila koupit?
27. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Jéééé,Mysky no tak to je paráda zase nás bude víc. Už se těším jak bude Adélka vypadat.
Gucci:ale ono už se mimi směje (né teda nějak často) a nejenom nepřítomně nečučí :sweat_smile:,oni už v těch 7-mi týdnech docela reagujou,právě se mračili a békali,protože se jim to nelíbilo.Jééé mě ale je jedno, kde ty spíš,já ti jenom na tvém vlastním příkladu dokázala,že to tak běžné a normální všude není,že chlap v noci vstává. Sem ti psala,že to je jasné s tím ježděním,že to je o strach.Toť vše. :slight_smile:
Marti:v tom kočáru nejsou kšíry? To si pak budu taky muset nějaké dozajistit.
Puzzi:jj, fotiila ona a právě říkala, že jí asi děti nemají rádi,že Honzík taky békal. Si ho pamatovala i jméno.
Puzzi:u Kačky je to tím, že měla vážně hodně namále jestli vůbec přežije.A tím,že byla celou dobu sama na vyhřívaném lůžku,kde jí když plakala nikdo nepochoval,ale vrazil dudlíka......
:frowning2:
Pajdi:tak H. všechno nejlepší. :dizzy_face:
Tak ko nic moc. Nejdřív váhy a míry pro Mel do tabulky: Kačka-3,79kg a 53 cm a Míša - 4,14kg a 55cm.
kačence nabírali krev na rozbor jestli už má v normě ten hemoglobin,zítra si budu volat pro výsledky.A byla hrozně statečná,skoro neplakala.... :dizzy_face: Míša protěžuje pravou stranu, takže budeme chodit na rehábku dokud to není moc výrazné no a při té příležitosti jsem dr. říkala o té Kačce a ona říkala,že ano,že to tak je, že má opravdu hyperexcitabilní projevy,takže když tam budu s M. napsala papír i K.,abychom jí prostě pomohli, i když by se toho prý časem zbavila. No a dr. se nelíbí i přes včerejší vyšetření jedna K. kyčel,takže mi posíla k jinému dr., což jsem ráda, než aby se něco zanedbalo.
Tak a musím jít krmit,páč za chvíli přijede Evamik s Madlenkou a jdeme na procházku.
27. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
tet: tak to by bylo super, kdyby K na té rehabce od toho traumatu pomohli :wink: ... a pozdravuj Evču a Majdu
27. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky klín je určitě dobrá věc nejen když děti ublinkávají ale i když jsou nemocné a potřebují mít zvýšenou polohu :wink: hlavně když jsou nastydlé
27. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
jo já určitě jo. A když jsou nemocné, taky samo rehos že aby jsi náhodou zase něměla PS :grinning:
27. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Tetes, ach ty kyčle, ale určo to bude brzy o.k. a Kačenka je statečná že u odběru krve neplakala.
Pudly, Editce vše nej k devítiměsíčninám. :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.