• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mysky velká gratulace :dizzy_face:
27. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
mysky:veliká gratulace k Adélce. :dizzy_face:
téda Jani ty jsi mi překvapila,jak jsi se "odkopala" :grinning: :dizzy_face:
Tak jsme se s Evinou a dětičkama prošly, pro mě standartní okruh na Evču to prý bylo moc,ale hlavně protože pak půlku cesty nesla Madlenku v manduce. Madlenka je pořád moc hezké mimčo a konečně po dlouhé době mimčo,které podle mých nynějších měřítek nemá velkou hlavu. :dizzy_face:
Dneska už jsem docela unavená, dvojky začínají být akčnejší a vyžadují pozornost a P. již podruhé tento týden je zase v Praze a opět jako ve čtvrtek přijede někdy kolem sedmé večer,takže já kromě mandlí,co jsem si vzala na procházku do kapsy jím momentálně moje první jídlo......
27. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Holky to je den, Vojta je celý den úplně hotový, strašně chce spát a nemůže usnout tvrdě, vždycky pár minut a brekot - před pěti minutami jsem ho uspala a napsala jsem tu dvě slova a šla jsem uspávat zas, dnes jsem ho uspávala už snad 10x a vydrží fakt pár minut, nevím co s ním je :frowning2: je mi ho líto, protože fakt je strašně unavený, ach jo
Mysky samozřejmě obrovská gratulace :dizzy_face:
Tetes tak to je fajn že jste si užili procházku a s tím jídlem, jak byl Vojta úplně maličky a m. byl v práci, jedla jsem taky kolikrát poprvé až večer až přišel m. z práce, šílené
27. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Mysky: citim se jako kdyby mnou protlacili meloun, ale stalo to za to :slight_smile:))
vic nevim zatim ale mozna tam za ni pojedu kdyz mi napise ze bude mit naladu :slight_smile:)) tak pak dm hned foto male adus myskyove :slight_smile:)
kay krasny satkovani ...hele a ty jsi rikala ze stela jeste poradne neudrzi hlavu?
to by asi chtelo ten uvaz okolo hlavy pevnejsi ..ael nechci radit .-))))))
teda tetes zavidim prochajdu...
a evina je jasna u nas toho taky moc nenapochodovala ..ale taky kvuli majdule :slight_smile:)..to s tim jidlem mam nekdy dodnes ..ale je to uz lepsi ....jindy jsem jedla treba taky az v sedm prvi jidlo kdyz mi ho pak uvaril M.
rio a nema teplotu? treba ho trapej zoubky?
27. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
teplotu nemá a s těma zoubkama mě to taky napadlo, ale dásně oteklé nemá, nikde není nic vidět ani cítit, tak nevím...teď spí asi 20 minut tak kéž by ještě vydržel, potřebuje to
na fotky Adélky se moc těším, určitě to bude kočka po mamince :dizzy_face:
27. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
hele a jak poznam oteklou dasen? ja ji teda sotva vidim ..pac tam furt cpe pysk nebo jazour
hele tohle mel lous vcera zabral jen pres obed na hodku a pul ale jinak dal dve dvacitky a v noci taky kulovy
to bude to je jasny
27. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
tek, no šátekje nádhernej :slight_smile: jsme hrozně spokojená, děkuju lauš :slight_smile: jinak nevímjestli tomám dobře uvázané, co jsmesi pamatovala z té brány jak mi to ukazovala ta slečna.. a měla jsem to asi málo utažné.. Stela se občas trochu zavtztekala, když chtěla vrtět nohama.. to jí nešlo.. hlavu ještě neudrží úplně, občas když jimá rovně takpohoda, ale když se otáčí a rozhlíží tak klimbe jak opilý námořník :grinning: měla jsem ji vtom asi 10 min. Zítra jestli šátek uschne z pračky zkusím dýl, třeba jít do lesa na procházku nebo tak.. blbý je že nemám pro niklobouček,který by ji chránil před sluníčkem :frowning2:a ona zase nechce kolem havy šátek,protože nevidí.. klidn poraď,dYť já začínám..

tetes, věřím že jsi unavená když dvojky zužjen nespí a nejí.. Ale fakt se snaž se najíst jak můpžeš, ať má dost mlíka..

rio, no to budou asi zuby ne? nebo třeba jen špatný den..
27. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
kay já mám taky šátek a vážu ho stejně, mám ho půjčený a kamarádka mi říkala, že je potřeba to fakt pořádně utáhnout. Vojta v něm většinou usne, ale teď jsem ho v těch vedrech nepoužívala, byli jsme spocení oba
27. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
vazanej vypada dobre akorat utahni ten lem co ma u hlavy
jo a nemas treba jen cepicku? kdyz ho utahnes tak musi bejt tak ze by se na nej dalo hrat jako na strunu :slight_smile:))
ja mam klobouk pro olouse ale ten mu v manduce pada jak krouti hlavou ze strany na stranu
jo jo poceni znam ja mam moira triko na manducu
27. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
no holky díky..já to asi musím ještě pořádně procvičit..asi bych ji mohla mít i výš uvázanou ne? spocené jsme teda byly taky obě :slight_smile:s tímspaním právě nevím, protože stela jezvyklá usínat na boku v postýlce a v klidu :slight_smile:nemusí být ticho ale jako že nejsem zvyklá uhoupávat nebo jakkoliv prostě uspávat, tak si moc nedovedu představit že by tam usla. ale snad to natrénujeme na bráchovu svatbu,abych jinemusela držet v rucenebo brát nedejbože kočár na obřad.. Navíc ten šátek krásně stáhl to vypasený břicho :grinning: :grinning:

tek čepičku mám, ale tojí nezastíní krk a hlvně to ne tváři.. to se nesmí spálit.. :frowning2: ale v lese to bude ok..klobouček jsem hledala na netu,ale nemají asi takový malý velikosti.. to triko moira je nějaké speciální?
27. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
kay ono ji to uspí samo však uvidíš, když ji tam budeš mít dýl
vysoko by měla být tak, že ji políbíš akorát na hlavičku :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
rio, aha, no možná o kousek dám výš,ale asi teda ne o moc. díky.. zítra půjdeme na výlet do lesa.
27. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Jééé, Mysky už konečně porodila!!! Gratuluju!!!!:dizzy_face:

Kay, no super s šátkem :dizzy_face: Hehe, vypasený břicho :grinning: Ty seš trdlo :dizzy_face:
27. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak jsem vas lehce docetla :wink:
Koukam, ze Mysky zvladla porod hrave a na jednicku, sikulka. Ted uz si krasne uziva Adelku :wink:
Kay satek peknej, tak at se Stelince libi.
Tetesko jo tak ja te prekvapuju, to ja nejsem zase takovej andilek :wink: A super prochazka, ja uz se tesim, az budu prochazkovat s kocarem.
Rius tak at je Vojtikovi lip, chapu, ze to musi byt pro nej utrpeni, kdyz nemuze spat. Ja jsem taky na sebe vztekla, kdyz nemuzu spat...
27. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Změna plánu, nejedeme zítra po o, ale dnes v noci cca mezi 2 a 4, jak se Honzík vzbudí ja otočku nebo mlíko. Super, ještě zítra kvečeru budeme snad doma! Takže zítra tu nejsem, myslete na nás na cestu prosím.
Milu, ok, máš přednost, tak já až po tobě, takže já za 50 týdnů rodit, ať nežeru!
Rio, takhle se u nás projevovaly zuby, vždy den dva před vylezením zubu. Oteklý dásně např. dole neměl vůbec, nahoře trochu, ale těžko poznat.
Tetes, Evi, to je fajn ta procházka, fakt závidím!
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj,
tak Adélka už je na světě a koukám, že se stím moc necamrala, to je fajn :slight_smile: těším se na foto!...kdo další je na řadě? :grinning:

...od pondělí chodím na spining, takže v úterý se asi budu jen plazit při zdi.Rozhodli jsme se s kamarádkou pořídit hned permanentku, páč se vyplatí :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
jani děkujeme..

puzzi teda tak šťastnou cestu :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Anippe, tak přeju, ať se permice vyplatí :wink: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Puzzi teda, tak stastnou cestu a ozvi se hned, jak budes doma...

Ani ty ses sikulka, spining je super, uz se na nej taky tesim :wink:
Zitra dopoledne me nehledejte, jdu k zubakovi :frowning2:
27. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
ježiš steff držím pěsti ať nic nedělá.. určo to bude v pohodě..a oni v těhu většinou nic neřeší..

anip, teda Ty se překonáváš, asimáš moc energie :grinning:
27. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
puzzi dojedte v pohodě :wink:

kay moc energie? :sweat_smile: já doufám, že mě to tam právě nakopne
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky, nestííííííííhááááám... :sweat_smile: Jen jsem zaregistrovala, že se narodila Adélka, tak moooooooooooooooc gratuluju!!!! A co Mysky, jak jí je? Ví se něco?
Dneska jsme byly s Tetes na procházce (vlastně "byli" - ale Míša spal, tak se to nepočítá :grinning: ). Dvojčata jsou kouzelný! :dizzy_face: Takový myšky maličký! A to už jsou vlastně velký. :wink:
My odjíždíme v sobotu na dovču a já vůbec nic nestíhám... Zkusím ještě zítra nakouknout.
Jinak Madlence chutná všechno, ale kromě mrkve a brambor jí všechno dělá špatně (má průjem a bolesti bříška). Tak jsem z toho taková přešlá. K dr. jdeme za 14 dní, tak to musím s ní probrat. :frowning2:
27. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jéé, Puzzi už se vrací! :slight_smile: Tak šťastnou cestu!
27. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
evi, tak pěknou dovolenou :slight_smile:

anipp, no tak to asi jo, ale musí se k něčemu člověk dokopat.. :grinning: já se ještě nedokopala k ničemu, ikdyž tetes mě pěkně inspirovala. :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Bré ranko,
Evčo hezkou dovolenou.
Puzz, no ty už jsi asi na cestě, ale i tak - šťastnou cestu domů.
Náš terorista klasika - třičtvrtě na tři první nahození, od třičtvrtě na pět jsem vzhůru, teď když mám vytřenou půlku bytu tak konečně usnul, já se na to vys* :angry: :grinning: Nic jdu utřít prach, už jsem rozdrbaná, tak postel ani nemá cenu zkoušet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 06:08  • Odpověz
Ahoj holky.

Puzzi, tak šťastnou cestu a dojeďte dobře a Honzula ať to pěkně zvládne :wink: . Jo a děkuju, že mi dáš přednost :grinning: .
Kay, moc hezký šátek :slight_smile: .
Rio, chuděra Vojtí a to jeho spaní, já když nemůžu spát, tak jsem taky protivná a mrzutá, tak se mu nedivím.
Anipp, tak gratuluju k permici a spinningu, my začínáme příští týden ve čtvrtek. :wink:
Evčo, užijte si super dovču :slight_smile: .
Mysky, tak co první noc? Jaká byla a co Adélka? No jsem na vás holky strašně zvěděvá. :slight_smile:
Jani,tak držím palce na zubáka, ať nic nedělá a nijak tě netrápí. :wink:
Já to dneska konečně ráno dostala, takže se chystám v pondělí na krev, na ten prolaktin, tak doufám, že bude v pohodě. No a večer jdeme s manžou na festival na Pyrogames, tak jsem zvědavá jaké to bude. :sweat_smile:
28. srp 2009 v 06:19  • Odpověz
Dobré ránko,
Evi užijte si dovču :wink:
Puzzi přeju klidnou cestu domů :slight_smile:
Tak my se dnes s Marunkou konečně dočkáme kluků,teda možná jen já,asi přijedou až bude Marunka spát.Ikdyž minule se normálně vzbudila a byla vzhůru dokud nepřijeli,jakoby to cítila :wink: Má mi přijet kámoška co je momentálně v Saúdské Arábii,nebyla tu rok,Marunku ještě neviděla,moc se na ni těšííím :dizzy_face:
28. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
Rehos, no konečně budeš mít doma kluky. Už to bylo dlouhý viď??? Zase Filip aspoň viděl kus světa. :wink:
28. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
no jo rehoska bude mít plný barák konečně se holubi vracejí :grinning: :grinning: :grinning: to bude veselo chi chi chi :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
já taky dneska vytřela celý barák jsem vzhůru od 6.00, ale Edi, nebo raději ne zakřiknu to :slight_smile:
A včera jsem čistila koberce, mám tady ještě kousek a je to. To dám v průběhu dne. A rehos, šlo to moc fajn, ani flíček nezůstal, natož že je to na sucho :grinning:
28. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.