• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Poje´dte mám vařeno i pečeno,jsem připravená :wink:
28. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
jooooooooooo mně to taky každou chvili zkončí neboj se :grinning:
28. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
ty jsi tak činná jako sopka
28. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
ááááááááááááááá už je to tady tak zatím pá :grinning:
28. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
leží v postýlce a říká mamamamamamama no konečně jí to došlo že to není jen tatatatatatata :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Pudly, jé to musí být rozkošný. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
jo je to sranda a jak jí to jde :slight_smile: sice asi neví co říká ale jde jí to moc moc moc
28. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
brééééé rááánko

puzzi: štastnou cestu a ofafrně :wink: , zítra má být chladněji, tak at nemáte šok :slight_smile:
evi: jéé kam jedete na dovču? užijte si to :dizzy_face:
mili: tak konečně :wink:
Jani: držím palec na zubáka, určo to přežiješ :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
brýýýýýýýýýý
28. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
tak pantáta se nám dneska vrací s týdenní dovolené na kole, prej přijede už večer, že se mu po princeznách už moooc stýská :grinning:
28. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
holky mám tady Hubíse (syna šéfa) tak jdu hlídat, zatím
28. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Jani- tak to u nás opravdu není reálné :sweat_smile: . Tak za 15 týdnů možná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jejda holky nestrašte mě, že se nebudu mít čas ani najíst :astonished:. To sebou někde seknu. Já jak mám hlad, tak omdlívám :confounded:.
Kay šátek super :wink:, hlavně ať je v něm Stelince dobře.
No tak Mysky teda porod zvládla asi bravůrně. Šikula :dizzy_face:.
Jani- brr, Ty máš dneska zubáka?? :confounded: Držím pěstičky, ať Ti nic nedělá.
Puzzi- držím pěsti, ať dobře dojedete.
Evi- tak si krásně užijte dovču :wink: a příkrmy se snad nějak upraví a Madlenka si na ně zvykne.
Rehos- to je dobře, že se kluci konečně vrátí!!
Mili- a co bolesti, dají se? Hlavně ať je v pondělí ten prolaktin ok :wink:.
Guci- Ty jsi byla týden sama? To bych nepřežila!!!
Hele tak s Hubísem opatrně, ať Tě nenapadne ho zvedat!!
28. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Pajdi jsem celá nažhavená,přijedou asi kolem 22h domů,to bude dlouhej den..
28. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Gucci názdááár..ááá jdeš hlídat Hubíse, tak vopatrně.
Rehos, věřím, že se nemůžeš kluků dočkat.Tak ať to rychle uteče a užij si to s kamarádkou. :slight_smile:
Pajdi, měla jsem jen ty klasické MS bolesti a to zahnal ibalgin a tam to už vůůůůůůůůůůbec nebolí, o tom vůbec nevím. :slight_smile: .
28. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Pajdi: jj v neděli pG odfičel a dneska se vrací, proč? :confused:
28. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahooj tak nez vas doctu, tak se hlasim, ze zubak byl bez ztraty kyticky a prej i dasne jsou v poradku. Coz se divim, potom co jsem si v 1. trimestru nebyla schopna poradne vycistit zuby :wink:
28. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
jani: tak paráda :wink:
28. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Jani supéér :slight_smile: .
28. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Jojo pohoda a prej ze mam narok na 2 prohlidky za tehu, tak at prijdu jeste v listopadu :slight_smile: Cha si mysli, ze se mi bude chtit :grinning:
Rehos neboj, to uz dneska utece :wink:
Gucci to sis krasne odpocinula vid? Ja uz se tesim, az L. pojede do Rakouska na 4 dny :wink: Teda pojede na motorce, coz me netesi, ale snad to dopadne...
28. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Jani: jj právě bylo to super, teda hned v neděli mě bylo smutno, ale pak mě to přešlo :grinning: , hlavně jsem si naplánovala, že uklidím byt, založím papíry, něco pobalím a neudělala jsem nic, páč jsem furt někde lítala :grinning:
28. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
holky jdu pro foták a pro o
zatím :wink:
28. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoooj,
mám blbej i dobrej den. Dneska ve 4,45 hodin se na mě Míša poprvé vědomě usmál,respektive opětoval můj úsměv. :dizzy_face:
A runo jsem si volala pro výsledky z krve Kačenky a má hrozně nízkej hemoglobin,takže bude dostávat 2x denně kapičky železa (což mám obavy,aby jí moc nebolelo bříško,páč železo staví....) a ještě navíc má nějak špatnej poměr krvinek ,že hranice je 0,21 a K. má 0,24,jestli to klesne,tak bude muset opět dostat transfuzi.... :frowning2: A prý i z toho nedostatku železa může být taková nervóznější. Je to fakt moje statečná holka,co ta si musí od začatku narození vytrpět. :frowning2: A vrchol všeho je,že z nemocnice měla ve zprávě,aby jí udělali náběr jenom na ten hemoglobin a dr. včera říkala,že jen tak pro istotu,když už jí nabírají udělá i tu plazmu a pak se přijde na něco takového....Jsem fatk ráda,že máme tuhle dr.Ale Kačenky je mi hrozně líto...Ještě do ní nějak musím dostat 2x týdně po dvou práškách....
28. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Tetesko mas opravdu uzasnou doktorku, to se dneska uz moc nevidi. A je to pravda, uz kdyz nabira Kacenku na hemoglobin, tak proc neudelat dalsi rozbory. Chudacek malickej, ze ten start do zivota nema moc jednoduchy, ale na je statecna holka a zvladne to..taky je mi ji moc lito :cry:
28. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky,

jani to super, žýe u zuibaře to dopadlo takhle :slight_smile: člověk je pak hned veselejší že? :grinning:

tetes, teda ta Kačka si užije.. určitě bude nějaký fígl jak do ní dostat to železo.. nedělá se to v kapkách třeba? to bříško, třeba to nebude tak hrozné.. a hlavně jestli jí to pomůže a třeba by byla pak klidnější a spokojenější. Ale je to děs to vím.. A Míša super, že se usmál :slight_smile: to je krásný pocit.. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
tetes ty už asi nekojíš že???
28. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Tetesko, to je mi Kačky moc líto :frowning2: , ale věřím, že to je stejná bojovnice jako ty a všechno zvládne a bude to za chvíli v pořádku. :slight_smile: A úsměv od Míšy, to musí být kouzelný, až mám slzy v očích :dizzy_face: .
Jani až do Rakouska na motorce? No to bych umřela strachy..
28. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Milu jojo, taky umru strachy, ale muzu mu to zakazat, kdyz se na to tesi, jak male dite...
28. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
napadá mně jestli nemůžeš zajít homeopatovi a vyzkoušet homeopatika na to železo nebude to pro ní trošku schůdnější s tím bříškem to jí bude bolet ne? vím jak to bylo se mnou jsem se nemohla vy....co teprve takovej bobek ?
28. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Jani- tak to je super, že zubák bez ztráty kytičky :dizzy_face: .
Guci- já se hrozně večer doma bojím. Jsme v přízemí a každou chvíli tady někoho v baráku v přízemí vykradou a navíc jsem děsně fixovaná na H., hned je mi smutno. Teď byl jeden den na služebce a vracel se v noci a já byla úplně k.o. a příští týden jede zase do Prahy :confounded: . Navíc se teď už i bojím, že kdyby se něco začalo dít, tak nestihne dojet domů a mě by neměl kdo odvézt do nemocnice. V rodině u nás nemá nikdo jiný řidičák, takže jedině taxi :confounded: .
Teri- ještě že máš takovou super dr. Kačenky je mi moc líto, bobeček malá, co si musí hned vytrpět, ale určitě je statečná po mamince a zvládne to :wink: . První úsměv musel být úžasnýýýý :dizzy_face:!!
28. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jsme byli venku, fuj je tam hnusně hic. Zvíře vypadalo jak bude spát a ono prd. . . Od devíti je vzhůru a teď pase koníčky místo aby spal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tetes, a jé chuděra Kačenka :frowning2: , ale je to statečná holčička tak to zvládne, určitě se to brzy spraví. :wink:
Jani, gratuluji k dobrým výsledkům u zubáka. :wink:
Jdu zkusit dokrmit to dítě a přesvědčit ho, že by fakt mohl spát, protože maminka by taky hrozně ráda spinkala.
28. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.