• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak já měla dneska kecací den :grinning: . Ráno mi volala kolegyňka z pokoje z lázní, že jim po měsíci vyšla adopce a dostali 2 měsíčního chlapečka. Byla tak šťastná, že jsem se až rozbrečela. Jsem moc ráda, že jim to vyšlo. :dizzy_face: A ještě bude super, protože týden před tím, než jim zavolali, že pro ně mají dítě, byli na 3. IVF a má v sobě dva bobany. Takže jestli to vyjde, tak bude mít do roka tři děti :sweat_smile: . A pak mi volala druhá kolegyňka z pokoje, že se jim dneska v 6h narodila holčička Raduška- 2600g/ 48cm :dizzy_face: .
28. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Pajdi, kdyby se něco stalo, tak nikdy žádný taxi, žádný aby tě nikdo vozil, ale rovnou sanitku!!!!!
28. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
koukám Pajduš dobrej den . :grinning:
28. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Pajdi - den plný samých dobrých zpráv. :wink:
28. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mel- já sanitku volat nemůžu, ta by mě odvezla do Havířova a tam v žádném případě!!!!!!!!! Já se musím dostat do fakultní nemocnice v OVA a tam mě žádná sanitka neodveze. Sanitka Tě odveze do nejbližší nemocnice a to je Havířov :confounded: .
28. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Pajdi aha, to je v Havířově tak blbá porodnice? :astonished: Radši nic nepřivolávat, ale fakt kdyby se něco stalo vážnějšího, tak sanitku nikdy né auto.
28. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mel- to se nedá nazvat ani blbou!! Hrozná!! A na dvojčata a nedonošené děti není vůbec zařízená. Takže mě by případně odrodili a děti by vrtulníkem převáželi do OVA, ale beze mě!!
28. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
tam se za ty roky nic nezměnilo to je pořád ta samá hnusná porodka ??? vždyť to trvá fakt léta :confounded:
28. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pajdi, aha v tom případě by tě ale dle stavu měla sanitka odvézt do Ostravy, když by se jednalo o nedonošence. Hele, radši o tom nepřemýšlej. Za 8 týdnů smíš prostě rodit, dříve ne. :wink:
28. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pudly,kojím proč? Jako k homeopatovi to můžu zkoušet experimentovat se sebou,ale ne s Kačkou,to bych si v životě netroufla.
Kay:to železo je v kapičkách,ale ještě má dva prášky,ale zvládla to a spolkla ze lžičky nastříkala jsem jí na to trochu mléka....
Jo,Mel jsem si teď vybavila,jak jsi psala,že se musíte domluvit na ten odvoz na sraz.Nebude jednoduší,když se vykašleš na ty míša řezy a slanej dort,aby jsi se s tím nemusela tahat a dorazíš s Lukym v sedačce rovnou za holkama? Mě to je teda jedno,ale myslela jsem,že když Míla chce jet za Janinou,tak aby nemusela cestovat moc po Praze anebo naopak Janina jet pro tebe a pak zase zpátky a pak až na Plzeň. A když nebudeš muset tahat to žrádýlko,tak to určitě s Lukym zvládneš v té sedajdě,né? Já takhle tahám zvířátka a pronesou se,ale dá se to vyjímečně zvládnout.A zpátky pro tebe může přijet drahý k Janině,né,aby jste nemusely vyjíždět tak brzy? Ať to fakt kvůli jídlu holkám nekomplikujeme,teda pokud už nejste nějak domluvený.
28. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Pudly- vůbec nic :confounded: !!! Spíš je čím dál horší!!
Mel- nee, oni se tady o mě musí postarat a teprve pak děti převážet do OVA. No snad bude všechno ok a já ještě aspoň 8 týdnů vydržím a nejlépe až do naplánovaného termínu císaře.
28. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tetesule, právě to domlouváme. No v autosedajdě přes celou Prahu v MHD si Lukyho fakt neumím představit, respektive tahat těch cca 10 kg. Nezapomeň, že Luky váží už 7 a k tomu něco autosedajda. Jsem to právě kapánek vymyslela, jen detaily domluvím s Jančou. :wink:
28. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
do pytléééé jsem psala příspěvek a mázlo se mi to :rolling_eyes: tak znova

jsem zpět i s fotákem
tetes: to je mi líto s Kačkou, bobinka majá, určo to bude zvládat dobře, je to silná holka a Míša je taky šikula, už se na ně těším :dizzy_face:
pajda: aha, no my na sebe s pG tak moc fixovaní nejsme, já jsem kolikrát ráda sama doma, mám čas jen pro sebe, je to fajn
28. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
mel: a jak se domlouváte? se domlouvejte tady neee, já jedu s váma taky, tak at vím :wink:
28. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
gucci, zatím se domlouvá detail - Já, Luky a žřádlo dostat k Janče. Tam bude hromadnej sraz - Terkytka, Míla, Martus, ty a já. Ale mám to skoro vymyšlený, jen maličkatej detail chybí. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
A jednou za padesát let se rozhodnu, že budu volat a Steffiová mi telefon nezvedne. :angry: :grinning:
28. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak to fajn že kojíš kup si melasu je to hnusné ale naprostu funkční na železo a Kačka si to z tebe vytáhne tím pádem to načerpá rychleji a zabij prase a udělej si jelítka tam je železa taky dost a dost krvavou tlačenku apd....je to lepší než jí dávat dlouhou dobu kapky po kterých ti zatvrdne a ty prdíky chudáček ty budou taky stát za to .Co ti dali za tabletky pro ní???
28. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sorry Mel, uz jsem tu, jsem mela ruce od bramboroveho testa na knedliky. Az to dovarim, tak ti zavolam...
28. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani, tak to Tě omlouvá, právě Tě pomlouvám u Míly, tam můžu použít tvoje příjmení. :grinning:
28. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
jakej detail cyhbí teda?
mel. tak se na to jídlo vyprdni ne? máš Lukyho, sedajdu a ještě se budeš tahat s jídlem....dyt jedem do Plzně, abysme se viděly, ne abysme se nažraly
28. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
mel:znám,M.4,14 kg + autosedajda a K.3,7kg + autosedajda.Takže je mi to jasné,tahám víc :confounded: :wink:
28. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tetes, no jo, trumfla jsi mě. :grinning: Ale máš to rozložený ve dvou rukách, já v jedný. :grinning:
28. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
mel: tak ty budeš mít v druhý ruce koláče ne :grinning:
28. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ty voe, tohle je sraz!!! Dvě auta, 6 lidí s řidičákem a žádnej pořádnej netěhotnej řidič. :grinning: Marti jezdí krátké vzdálenosti, Míla jen naučené trasy, já vůbec, Terkytka - no to přesně nevím, Janča těhule, Gucciová těhule.
28. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak já jsem pořádnej řidič a nevím teda v čem by mi mělo těhu v řízení bránit :wink:
28. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
gucci, jak správně poznamenala Janča do telefonu, může vás to řízení unavit ve vašem stavu. :wink:
28. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
no tak záleží kam jedeš že jo, jezdit po Praze v zácpách by mě taky nebavilo, a to bych nemusela být ani těhu
28. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Pajdi nechci ti brat iluze, ale treba v Praze te zadnej taxik nevezme, kdyz rodis :frowning2: Takze pokud nebudes mit vlastni odvoz, tak jedine sanita. Ale myslim, ze je mozne, ze si zavolas primo sanitu z fakultky..Radeji na to nemysli, tohle se nestane. H. bude doma, az budes rodit :wink:
Gucci ja si taky myslim, ze jsem poradnej ridic, ale je fakt, ze uz mi nedela dobre cesta na delsi vzdalenosti. Treba do OVA bych si uz sama netroufla...
28. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky já nechtěla říct, že nejste pořádní řidiči!!!! Ale netěhotnýho řidiče na dlouhé vzdálenosti nevezeme ani jednoho!!!! :grinning:
28. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
mel: a k čemu ho vlastně potřebujeme toho netěhotnýho řidiče :grinning:
28. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.