• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
šiši, kolega mi právě přinesl kyselé okurky Hamé a čokoládu Milku, prej na chutě :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Gucci bych kolegu kopla :grinning:
28. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
no doufám, že po mě nebude chtít, abych to jedla dohromady :grinning:
28. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
gucci, no na to když ty těhotný řidiči budou kaput. :wink:
28. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Bleee Gucci, uz z te predstavy je mi blbe :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Čéče, ale já bych si docela tu Milku a pak ty okurky na "spravení" chuti dala. :grinning:
28. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
a jinej kolega mi donesl zmrzku
začíná to být podezřelé :grinning:
28. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jani- to si děláš srandu??? Taxík mě nevezme, když budu rodit?? Tohle mě ani ve snu nenapadlo :astonished: !
Hele s tím řízením, já mám už teď třeba fakt problém se soustředěním a tudíž se bojím už řídit. A dokonce i dr. už mi to zakázala. A navíc přes to panděro už jsem nějaká neohrabaná a musím si posunout sedačku dál od volantu, abych se tam vlezla a pak se mi zase blbě sešlapují pedály :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže pro mě už je do porodu řízení out.
Guci- náhodou máš skvělý kolegy :slight_smile: .
28. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jani: ale kolegyně jela z Černošic taxíkem do Podolí a v poho
Pajdi: no když se už sama necítíš, tak to nejezdi, mě to zatím problémy nedělá
28. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Guci- já už bych si ani netroufla. Pud sebezáchovy a strach o holky mi už nedovolí.
28. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
holky, kámoška byla dneska na OPU, je možný, aby měla 12 folinů a 13 vajec?
28. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
No jedině, že by měla v jednom folíků dvě vajíčka, ale o tom jsem popravdě ještě neslyšela. :confused:
28. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj, nestíhám dočítat, jen jsem četla o kačence, že dostala železo.
Tetes, Martík bere 12kapek železa (Maltofer) a vůbec ho to nestaví a taky mu po něm trochu víc chutná, prý to i chuť k jídlu zvyšuje.
28. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Pajdi, Gucci tohle nam rikali hned na 2. hodine v kurzu. Ze vetsina taxikaru te do taxiku nevezme, kdyz vidi, ze rodis. Urco se najdou vyjimky, ale cekaj na ni v kontrakcich :wink:
Gucci to je divny, taky jsem neslysela, ze by byly v jednom foliku 2 vajca..
Pajdi je dobre, ze uz nejezdis, pokud se necitis. Mi treba jezdit po Praze vubec nevadi, vcera jsem to krasne zvladla i na Haje za Gucci do picosky :wink: Se musim pochvalit :wink:
Joo a jinak, Gucci nema tak velke bricho, nebo mi porostlo :wink:
Marti nic podstatneho se nedeje, Mysky ma od vcerejska Adelku a KAcenka je bobek jeste porad trochu nemocna z toho tezkeho porodu....
28. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
jani: nádhera...já už jsem se kolikrát koukala v krámu na leginy a k tomu nějaké delší triko, ale necítím se na to :grinning:
28. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
přidala jsem pár fotek do alba :slight_smile:
Tetes to je mi líto, Kačenka nemá lehký začátek, ale určitě to bude dobrý, je to šikulka a Ty taky, zvládnete to spolu :wink:
28. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Gucci mi se tam libi ty satecky :wink:
Na leginy a triko se uz taky necitim, si prijdu trochu almarovita :wink:
28. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Rio Vojtíšek je kouzelnej a krásně se směje :dizzy_face:
Holky tak pořád hledám pro manžu práci a nrazila jsem na jednu pozici v Auto Esa co si troufnu tvrdit že by manžovi sedla,teď jen kdyby ho vzali.Asi si uděláme příští týden výlet do Prahy aby se tam stavil osobně.Já bych byla moc ráda kdyby to vyšlo..
28. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Tý jo Mel, tak jestli se ti jako netěhotnej řidič nelíbím, tak budeš muset asi jet ty, ty přece těhotná nejsi.
Já si dojedu sama až klidně do Olomouce a bez problémů, ale nezapomeň, že budeme mít pár dnů úplně nové auto, na které nebudu zvyklá a taky povezu prcky, takže to je zodpovědnost jak prase. Víš co, nikdy nevíš co se stane, ale já jako řidič i když třeba v nevině si to sebou ponesu celej život.
Takže opatrně, aby si měla vůbec s kým jet :wink: .

Gucci, kolega je frajer :grinning: .
28. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je nádhernej a jak se na té sedajdě směje kulíšák jeden :dizzy_face: .
Rehos s autodopravou Esa máme jako firma super zkušenosti a taky je fajn, že pokud je na řidiče spoleh, tak si ho hýčkají, k nám jezdí už dlouho ti stálí řidiči. Tak držím palce. :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Rio, ty jo rehtajici se Vojtisek v ty stolicce, to je nadhera. On ma tak veselej kukuc :wink:
Rehos, tak to by byo super, kdyby ta prace vysla...
28. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
jj Vojtík vypadá jako totál pohodář :dizzy_face:
28. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je skvělej, je to asi pěknej smíšek a raubíř :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
holky díky, se úplně červenám :dizzy_face: Vojta je taky pohodář ale dnes mi teda dává, od 5 byl vzhůru a usnul teď, spí asi půl hodiny a já jsem totál hotová...ale jinak je to sluníčko :dizzy_face:
Rehos to by bylo moc fajn, kdyby ta práce vyšla, držím pěsti
28. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
No ono to není přímo místo řidiče,mají toho víc ale já koukal na prodejce osobních aut anebo asistenta nákupu.Manžel je dost výřečnej a komunikativní takže by ho tohle bavilo,jen nemá vzdělání a tady ho nepotřebují tak kéž by.Škoda že tam někdo nemá známé..Dokonce byl manža kdysi místopředseda jedné politické strany na Slovensku
28. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Mílo, už mlčím, už jsem hodná. :grinning: Jsem snad tolik neřekla, já jen, že jsi říkala, že spíše jezdíš radši jen nacvičené trasy. :wink:
28. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je sluníčko, pomalu ty pohodové děti začínám závidět, to moje se probudilo a okamžitě se řevem - mámo hlááááááááááád. Můžu já mu za to, že se v poledne pořádně nenajedl? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
28. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Marti to máš pravdu, je to pěkný divoch, myslím že to bude pořádný uličník ale neva, však to je u kluků správné :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Milu já myslela že je to jen autobazar?Oni mají nějakou autodopravu?nebo je to jiná firma
28. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.